Łomża

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-22 08:00 2017-06-22 15:00 7 Kossaki-Ostatki
bud od nr 1 do 9;
ST 2-1385
2017-06-22 08:00 2017-06-22 15:00 7 Dobry Las
bud nr 190, 191, 192, 193, 194, Domki Letniskowe 2 szt.
ST 2-1093
2017-06-23 08:00 2017-06-23 15:00 7 Bialiki
bud nr 32, 34, 35, 36,
Rupin
bud nr 33, 34,
Stary Gromadzyn
bud nr 44, 44a,
Czerwone
bud nr 212, 213, 214, 215, 216, Stacja bazowa GSM,
ST 2-1237
Kolno Kolonia - bud b/nr
2017-06-24 07:00 2017-06-24 11:00 4 Łomża
ul. Tadeusza Kościuszki II LO Łomża ul. Plac Kościuszki 3,
ul. Zjazd bursa, internat ul. Zjazd 3
ST 2-1199
2017-06-26 06:00 2017-06-26 08:00 2 Zambrów
ul. Strzelnicza nr 8, 12
ST 2-2141
wystąpią krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektryczne
2017-06-26 07:00 2017-06-26 11:00 4 Łomża
ul. Wojska Polskiego nr. 25 - Garaże
ST 2-677
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Łętownica
bud nr 1a, 2, 4, od nr. 6 do 12, od nr. 18 do 30, nr. 33, Remiza, Sklep
ST 2-634
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Słucz
bud nr 59, 63, 65, 67, od nr 69 do 80, nr 82, 84, 88, Kościół, Plebania, Baza Rolnicza; gm. Radziłów
ST 2-530
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Czarna Wieś
bud od nr 3 do nr 15, nr 44, Zlewnia mleka; gm. Rajgród
ST 2-79
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Stare Guty
bud nr 25, 26; gm. Grabowo
ST 2-1419
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Niedźwiedzkie
bud od nr 1 do 19; gm. Szczuczyn
ST 2-1021
2017-06-26 10:00 2017-06-26 13:00 3 Guty
bud. nr. 1, 20, 22;
ST 2-1032
2017-06-26 13:00 2017-06-26 15:00 2 Zambrów
ul. Strzelnicza nr 8, 12
ST 2-2141
wystąpią krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektryczne
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Zambrów
ul. Pogodna nr. 1, 2
ul. 71 Pułku Piechoty nr. 28
ul. Poświątne od nr 1 do 87 (nieparzyste) i od nr 2 do 100 (parzyste),
ST 2-524
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Modzele
bud od nr 1 do 20, Dworek; gm. Wąsosz
ST 2-565
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Turośl
ul. Leśna od nr 1 do nr 14, Leśniczówka
ul. Słoneczna nr 1, 2, 3
ul. Kościelna nr 2
ul. Jana Pawła II nr 1, 2, 8, 11, 11a, 12, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 24a, 25, 26, 26a, 27, 27a, 29, 30, 31, 35, 48, Szkoła, Dom Weselny, Waga, Stacja Paliw, Sklep "Zielony Market", Magazyn, Sklep "Groszek", Bank Spółdzielczy, Poczta, Piekarnia
ST 2-1557
2017-06-27 10:00 2017-06-27 16:00 6 Szczuczyn
ul. Szczuki od nr. 3 do 8, nr. 10, 12, 14, dz. nr. 937/5, 937/6
ST 2-51
2017-06-28 08:00 2017-06-28 15:00 7 Łętownica
bud od nr 35 do 42,
Srebrna
bud od nr 44 do 48, nr 149, 150;
ST 2-636
2017-06-28 08:00 2017-06-28 15:00 7 Przyborowo
bud nr 27, 28; gm. Grabowo
ST 2-1274
2017-06-29 08:00 2017-06-29 15:00 7 Brzózki
bud nr 11, 13, 15, 16, 17, 18; gm. Kolno
ST 2-1251
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Ciszewo
bud od nr 25 do 40, Budynek BPN; gm. Rajgród
ST 2-682
2017-06-30 08:00 2017-06-30 15:00 7 Borkowo
bud 107, 108, 109
Zaskrodzie
bud nr 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 76, 77; gm Kolno
ST 2-1235
2017-07-03 08:00 2017-07-03 15:00 7 Radziłów-Kolonia
bud nr 2, 4, 6, 8, 10; gm. Radziłów
ST 2-495
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Radziłów-Kolonia
bud nr 2, 4, 6, 8, 10; gm. Radziłów
ST 2-495
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Gardlin
bud od nr 1 do 18; gm. Zambrów
ST 2-1474
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Rutki-Nowiny
bud nr 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18; gm. Rutki
ST 2-1220
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Rajgród
ul. 1 Maja od nr 1 do 14, nr 16, 18, 20, 22 - Pensjonat RAJ
ul. Warszawska nr 25
ul. 1000-lecia od nr 2 do 19, JĘDRUŚ
ul. Szkolna od nr 1 do nr 23A, nr 25, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 40A, 42, Gospodarstwo Rybackie, Smażalnia Ryb, Stacja Meteo, UM Scena, Szkoła Podstawowa
ST 2-374
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Nieciki
bud od nr 1 do 7, od nr 11 do 14, od nr 16 do 38, nr 40, Remiza, Zlewnia; gm. Wąsosz
ST 2-359
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Rutki-Nowiny
bud nr 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18; gm. Rutki
ST 2-1220
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Nieciki
bud od nr 1 do 7, od nr 11 do 14, od nr 16 do 38, nr 40, Remiza, Zlewnia; gm. Wąsosz
ST 2-359
2017-07-06 08:00 2017-07-06 17:00 9 Czarna Wieś
bud od nr 7 do 15, nr 44; gm. Rajgród
ST 2-79
2017-07-06 08:00 2017-07-06 15:00 7 Grajewo
ul. M. Konopnickiej nr 26, 45, 47, 53, 55, 57, 67
Grajewo
ul. Konopska nr 43, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 69, Lecznica Zwierząt
Konopki
bud nr 34, 35, 36
Uścianki
bud od nr 1 do 5; gm. Grajewo
ST 2-379
2017-07-07 08:00 2017-07-07 15:00 7 Czarna Wieś
bud od nr 3 do 15, nr 44, Zlewnia mleka; gm. Rajgród
ST 2-79
2017-07-07 08:00 2017-07-07 15:00 7 Gutki
bud od nr 1 do 10; gm. Szczuczyn
ST 2-24
2017-07-07 10:00 2017-07-07 14:00 4 Czarna Wieś
bud od nr 14 do 30, nr 40, 41, Ośrodki Wypoczynkowe "KORMORAN" i "RYBITWA"; gm. Rajgród
ST 2-531, 2-1659