Łomża

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-20 07:00 2017-10-20 11:00 4 Nowogród
  • ul. Zielona nr 7A, 7B, 7C, Sklep „K-3”, Sklep Kijek Leszek, Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Poczta Polska
ST 2-1928
mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej
2017-10-20 08:00 2017-10-20 15:00 7 Cieciorki
  • bud od nr 14 do 28
Konopki-Jabłoń
  • bud od nr 15 do 24; gm. Zambrów
ST 2-316
2017-10-20 08:00 2017-10-20 15:00 7 Konopki-Kolonie
  • bud nr 8, od nr 15 do 20, działka nr 83/2; gm. Grajewo
ST 2-384
2017-10-20 12:00 2017-10-20 14:00 2 Stare Kupiski
  • ul. Armii Krajowej, ul. Bajeczna, ul. Kręta, ul. Miodowa, ul. Ogrodowa, ul. Sadowa; gm. Łomża
ST 2-1942
2017-10-21 07:00 2017-10-21 13:00 6 Łomża
  • ul. Farna nr 4, 6
ST 2-345
2017-10-23 07:00 2017-10-23 13:00 6 Zambrów
  • ul. Aleja Wojska Polskiego nr 96, 100, 108
  • ul. Stokrotki nr 16, 18, 20, 22, 24
  • ul. Wądołkowska nr 16, 16a, 16b, 17, od nr 20 do 27, nr 51, Zakład "Galwanizacja", bud p. Lendzioszka
  • ul. Sitarska nr 18, 20
  • ul. Strzelnicza nr 8, 12
  • ul. Targowa "Edmasz", Sklep Żelazny, Zakład Hydrauliczno-drogowy, Sklep Meblowy, Skup Surowców Wtórnych, Plac Targowy
ST 2-605, 2-1568, 2-1898, 2-1903, 2-1963, 2-2141
ST 2-X132 Zambrów RDP, ST 2-X171 Zambrów Balton
2017-10-23 07:00 2017-10-23 19:00 12 Czarna Wieś
  • Osada Pikła, Osada Myśliwska, Przepompownia ścieków; gm. Rajgród
ST 2-1660
2017-10-23 07:00 2017-10-23 11:00 4 Czarna Wieś
  • bud od nr 3 do 30, nr 40, 41, 44, Zlewnia mleka, Ośrodki Wypoczynkowe "KORMORAN" i "RYBITWA"
Tama
  • Osiedle domków, Hydrofornia; gm. Rajgród
ST 2-79, 2-531, 2-1659, 2-1743
2017-10-23 08:00 2017-10-23 15:00 7 Zambrów
  • ul. Magazynowa nr 8 - DH "EDEN 2", Złomowanie pojazdów Żebrowski
ST 2-935
2017-10-23 08:00 2017-10-23 17:00 9 Drozdowo
  • ul. Dolna nr 1, 2, 3, 3a, 4, 5a, 6, 7, 7a, 7b, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50
  • ul. Główna nr 7, 9, 9a, 11, 13, 13a, 15, 17, 17a, 17b, 17c, 17d, 19, 29, 31, 38, 40, 42, 44, 46, 46a, 48, Muzeum, Kościół , Szkoła, Orlik; gm. Piątnica
ST 2-31
2017-10-23 08:00 2017-10-23 10:00 2 Truszki
  • bud od nr 1 do 32; gm. Piątnica
ST 2-546
2017-10-23 08:00 2017-10-23 15:00 7 Nieciki
  • bud od nr 1 do 7, od nr 11 do 14, od nr 16 do 38, nr 40, Remiza, Zlewnia; gm. Wąsosz
ST 2-359
2017-10-23 08:00 2017-10-23 14:00 6 Cieciory
  • bud nr 46, 47, 48, 49, 50, ZK nr 3355; gm. Turośl
ST 2-760
2017-10-23 08:00 2017-10-23 10:00 2 Karwowo
Jurzec Szlachecki
Jurzec Włościański
Cwaliny
Zaborowo
Ignacewo
Wilczewo
Hipolitowo
Budy Poryckie
Budy Stawiskie
  • gm. Stawiski
ST 2-533, 2-678, 2-1932, 2-561, 2-560, 2-556, 2-343, 2-283, 2-2024, 2-285, 2-1013, 2-284, 2-1012, ST 2-1973
2017-10-23 11:00 2017-10-23 14:00 3 Niewodowo
  • bud nr 18, 20, 20A, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, 32A, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 43A, 44A, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 57, 57A, 59, 63, 65, 67, 69, + bud bez nr; gm. Piątnica
ST 2-196
2017-10-23 12:00 2017-10-23 18:00 6 Nagórki-Jabłoń
  • bud od nr 38 do 64a; gm. Zambrów
ST 2-299
2017-10-23 16:00 2017-10-23 19:00 3 Czarna Wieś
  • bud od nr 3 do 30, nr 40, 41, 44, Zlewnia mleka, Ośrodki Wypoczynkowe "KORMORAN" i "RYBITWA"
ST 2-79, 2-531, 2-1659
2017-10-24 07:00 2017-10-24 19:00 12 Karwowo
  • bud od nr 4 do 20; gm. Stawiski
Kobylin
  • gm. Piątnica
Zalesie
  • gm. Stawiski
ST 2-978, 2-678, 2-845
2017-10-24 07:00 2017-10-24 18:00 11 Koty
Lutostań
  • gm. Łomża
ST 2-1422, 2-171
2017-10-24 07:00 2017-10-24 16:00 9 Karwowo
  • bud nr 1, 2, od nr 21 do 35, Hydrofornia, Wieża POLKOMTEL - nr 11285
Jurzec Szlachecki
Jurzec Włościański
Cwaliny
Zaborowo
Ignacewo
Wilczewo
Hipolitowo
Budy Poryckie
Budy Stawiskie
  • gm. Stawiski
ST 2-533, 2-678, 2-1932, 2-561, 2-560, 2-556, 2-343, 2-283, 2-2024, 2-285, 2-1013, 2-284, 2-1012, ST 2-1973
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Zambrów
  • ul. Ostrowska nr 1 do 14, Zakład Wulkanizacyjny, Zakład Fryzjerski, Solarium, Zakład Mechaniczny
  • ul. Wąska od nr 2a do 8, Labolatorium Analityczne, Szewc, Zakład Fryzjerski
  • ul. Łąkowa od nr 1 do 19
ST 2-1196
2017-10-24 08:00 2017-10-24 10:00 2 Łomża
  • ul. Kraska od nr 81 do 137
ST 2-1654
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Szczuczyn
  • ul. Jakuba Falkowskiego nr 1, 2, 4, 5, 7, 10, 12
  • ul. Pawełki nr 1, 3, 5, od nr 7 do 12, nr 16, 20, 22, 24, 29, 35, 41, 43
ST 2-1193
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Wierzbowo-Wieś
  • gm. Zambrów
Rębiszewo-Studzianki
  • gm. Wysokie Mazowieckie
Rębiszewo-Zegadły
  • gm. Kołaki Kościelne
Szczodruchy
  • gm. Kołaki Kościelne
ST 2-332, 2-333, 2-331, 2-1538, 2-1859
2017-10-24 09:00 2017-10-24 15:00 6 Nowa Ruda
  • bud nr 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28a, 29; gm. Turośl
ST 2-1741
2017-10-24 11:00 2017-10-24 14:00 3 Łomża
  • ul. Wiosenna od nr 13 do 57 i od nr 2 do 50
  • ul. Tęczowa nr 3
  • ul. Pszczela nr 18, 19, 21
  • ul. Słodka nr 1, 5
  • szosa Do Mężenina nr 49
Zawady
  • ul. Boczna nr 1, 2, 4, 8
  • ul. Forteczna nr 3, 5, 7, 27, 27a, 28, 28a, Auto-Szrot
  • ul. Konarska nr 2, 4, 8, 20a, 20b
  • ul. Krótka nr 1, 3
  • ul. Łomżyńska nr 3, 5, 6, 10, 16, 21, 22, 24, 26, 27
  • ul. Polna nr 1, 1a, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 18, 20; gm. Łomża
ST 2-55
2017-10-24 15:00 2017-10-24 17:00 2 Łomża
  • ul. Rybaki nr 6, 7, 14, 16, 18, 20, 21, 21a, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 37, 39, 41, 41a
  • ul. Zielona nr 20, 22, 24
ST 2-35
2017-10-25 07:00 2017-10-25 16:00 9 Czerwone
  • bud od nr 1 do 109, od nr 116 do 162, nr 250, 253, 254, b/nr, OSP, Zlewnia Mleka, Biblioteka, Szkoła Podstawowa Tartak "Kozak"
Kozioł
  • gm. Kolno
ST 2-264, 2-559, 2-793, 2-1098, 2-1591, 2-265, 2-1262, 2-1683
2017-10-25 07:00 2017-10-25 19:00 12 Tama
  • Osiedle domków, Hydrofornia; gm. Rajgród
ST 2-1743
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Szczuczyn
  • ul. Jakuba Falkowskiego nr 1, 2, 4, 5, 7, 10, 12
  • ul. Pawełki nr 1, 3, 5, od nr 7 do 12, nr 16, 20, 22, 24, 29, 35, 41, 43
ST 2-1193
2017-10-25 08:00 2017-10-25 16:00 8 Szumowo
  • ul. Dolna
  • ul. Krótka
  • ul. Leśna
  • ul. 1 Maja
  • ul. Osiedlowa
  • ul. Polna
  • ul. Przemysłowa
  • ul. Szkolna
  • ul. Wyzwolenia
  • ul. XXX-lecia
Głębocz Wielki
  • ; gm. Szumowo
ST 2-341, 2-1160, 2-1695, 2-1838, 2-666, 2-1982
ST 2- X134 Szumowo Żwirownia 3
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Borkowo
  • bud nr 172, 174, 175, 176a, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 186, b/nr; gm. Kolno
ST 2-789
2017-10-25 08:00 2017-10-25 10:00 2 Zaskrodzie
  • bud nr 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37a, 39, 40, 41, 42, 42a, 43, 44, 46, 47, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, b/nr, Szkoła Podstawowa, Remiza
Wścieklice
  • bud nr 30; gm. Kolno
ST 2-1588
2017-10-25 08:00 2017-10-25 14:00 6 Charubin
  • bud od nr 33 do 58; gm. Turośl
ST 2-809, 2-810
2017-10-25 08:00 2017-10-25 16:00 8 Karwowo
  • bud od nr 10 do 12, nr 48, Zlewnia Mleka, Sklep, Remiza; gm. Stawiski
ST 2-678
2017-10-25 11:00 2017-10-25 14:00 3 Kozioł
  • bud od nr 59 do 87, Domek Letniskowy; gm. Kolno
ST 2-1682
2017-10-25 15:00 2017-10-25 17:00 2 Turośl
  • ul. Akacjowa nr 1, 2
  • ul. Jana Pawła II nr 33, 34A, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 55, 56, Urząd Gminy, Ośrodek Zdrowia, Hydrofornia, Przepompownia
  • ul. Kościelna nr 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, Kościół
ST 2-404
2017-10-26 07:00 2017-10-26 11:00 4 Kosiły
Skrodzkie
Czarna Wieś
  • bud nr 31, 32, 32A, 33B, 33, 33A, 34, 34A, 35, 36, 37, 38, działki nr 14/2, 9/3, 9/4, 9/5, Domki letniskowe, Barakowóz, Czarna Wieś kolonia - bud nr 3; Skrodzkie Tworki - domki letniskowe
ST 2-92, ST 2-611, ST 2-1916, ST 2-958
2017-10-26 08:00 2017-10-26 15:00 7 Grajewo
  • ul. Wierzbowa od nr 10 do 16, od nr 18 do 42 (parzyste), Przepompownia Ścieków
  • ul. 11-go Listopada nr 9, 11, od nr 13 do 40, od nr 42 do 48 (parzyste)
  • ul. Parkowa od nr 4 do 14 (parzyste), nr 15, od nr 18 do 31, od nr 33 do 43 (nieparzyste)
  • ul. Brzozowa nr 12
ST 2-590
2017-10-26 08:00 2017-10-26 17:00 9 Duchny Młode
Grabowo
Stare Duchny
  • bud od nr 1 do 25
Stare Ratowo
  • bud nr 54; gm. Śniadowo
ST 2-440, 2-448, 2-1952
2017-10-26 08:00 2017-10-26 10:00 2 Grabowo
  • ul. Kościelna nr. 1, 1A, 2, 3, 7, 7A, 9, 11, Stacja Bazowa nr 11951, Kościół, Plebania
  • ul. Jakuba Wagi od nr. 1 do 9, Gospodarstwo Rolne
  • pl. 3 Maja nr 2
  • ul. Wincentego Witosa nr. 1, 1A, 2
Grabowskie
  • bud od nr. 1 do 5; gm. Grabowo
ST 2-69
2017-10-26 11:00 2017-10-26 14:00 3 Lachowo
  • bud nr 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63a, 64, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, b/nr, ZK nr 3554, Ośrodek Kultury, Leśniczówka;
ST 2-1495
2017-10-26 15:00 2017-10-26 17:00 2 Kowalewo
  • bud nr 40
Kumelsk
  • bud od nr 11 do 47, Remiza; gm. Kolno
ST 2-66
2017-10-27 07:30 2017-10-27 19:00 11 Rykacze
  • bud od nr 1 do 32, Kaplica, Młyn; gm. Zambrów
ST 2-1458
2017-10-27 08:00 2017-10-27 15:00 7 Śniadowo
  • ul. Kolejowa
  • ul. Leśna
  • ul. Łąkowa
  • ul. Ogrodowa
Stare Ratowo
  • bud nr 1, 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 3, 5, 6, 7, 7a, 9, 10, 10a, 13, 13a, 13b, 14, 15, 15a, 18, 18a, 33b, 65, b/nr, Hydrofornia; gm. Śniadowo
ST 2-825, 2-1809, 2-612 ST 2-X47, 2-X144
ST 2-X47 Gromada - Invest Śniadowo, ST 2-X144 Rozlewnia Gazu Śniadowo
2017-10-27 11:00 2017-10-27 14:00 3 Chludnie
  • bud od nr 46 do 52
Włodki
  • bud od nr 20 do 37, od nr 42 do 46, Straż Pożarna, GS; gm. Mały Płock
ST 2-105
2017-10-27 15:00 2017-10-27 17:00 2 Kąty
  • bud od nr 34 do 69, Szkoła Podstawowa, b/nr; gm. Mały Płock
ST 2-1543
2017-10-30 08:00 2017-10-30 13:00 5 Kuligi
  • bud. od nr. 11 do 24;
ST 2-298
2017-10-30 08:00 2017-10-30 10:00 2 Sanie-Dąb
  • bud od nr 1 do 33;
ST 2-975
2017-10-30 11:30 2017-10-30 13:30 2 Kołaki Kościelne
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do 30, nr. 32, 34, 35, 37,
  • ul. Kościelna nr 13, 15, 17
ST 2-123
2017-10-30 13:00 2017-10-30 17:00 4 Czachy-Kołaki
  • bud od nr 1 do 40;
ST 2-122
2017-10-31 08:00 2017-10-31 16:00 8 Rajgród
  • ul. Podliszewo nr. 4, 4A, 15, 16, 16A, domki letniskowe
ST 2-975
2017-10-31 08:00 2017-10-31 10:00 2 Mężenin
  • bud od nr 13 do 55;
ST 2-127
2017-11-03 08:00 2017-11-03 15:00 7 Rajgród
  • ul. Podchoinki nr 1, 2, Oczyszczalnia
  • ul. Warszawska nr 1
ST 2-1835