Żyrardów

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-20 08:00 2017-10-20 15:00 7 Chylice
  • ul. Parkowa
Chylice-Kolonia
  • ul. Leśmiana
  • ul. Miodowa
  • ul. Cygańskiej
  • ul. Akacjowa
  • ul. Orzeszkowej
  • ul. Wybickiego
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Słowackiego
Jaktorów
  • ul. Pomorska
Chylice 1, Chylice SGGW, Jaktorów Polna, Jaktorów Gołębia,
Jaktorów ul. Górnośląska, Miodowa, Orzeszkowej, Cygańska, Konopnickiej, Poznańska, Parkowa, Miodowa, Leśmiana, Konopnickiej,
2017-10-20 08:00 2017-10-20 16:00 8 Wola Drzewiecka
Drzewce
Wola Drzewiecka 2, Wola Drzewiecka 5, Drzewca 2, Drzewce 4
2017-10-20 08:00 2017-10-20 11:00 3 Jeżów
  • ul. Szkolna nr:1 – 27
  • ul. Łowicka nr:11 – 93
  • ul. Szkolna
  • ul. Rynek nr:1 – 5
Chyliczki 1, Łowicka
Jaktorów ul. Jagiełły nr 9 – 7 5, Kazimierza Wielkiego, Parkowa nr: 37 – 46, Kozerki ul. Krajobrazowa
2017-10-20 11:00 2017-10-20 14:00 3 Chylice
  • ul. Warszawska
  • ul. Alpejska
  • ul. Władysława Jagiełły
Jeżów
  • ul. Bohaterów Września 1939 r.
  • ul. Zielona
  • ul. Wojska Polskiego nr 1 – 10
  • ul. Łąkowa
Chyliczki 2, Jeżów OŚ Domków
2017-10-20 14:00 2017-10-20 17:00 3 Chylice
  • ul. Leśmiana
Jeżów
  • ul. Piotrkowska
  • ul. Rawska
  • ul. Piotrkowska
Jaktorów Polna, Jeżów Pisarskiego
Jaktorów ul. Poznańska nr: 4 – 6, Parkowa nr: 16 – 34, Miodowa nr 9, Leśmiana nr 18, Konopnickiej nr: 3, 13, 23, Chylice i Chylice Kolonia ul. Parkowa, Leśmiana nr 2, Poznańska, Miodowa, Leśmiana, Konopnickiej, Cygańska, Akacjowa, Orzeszkowej
2017-10-23 08:00 2017-10-23 16:00 8 Wola Drzewiecka
Drzewce
Wola Drzewiecka 2, Wola Drzewiecka 5, Drzewca 2, Drzewce 4
2017-10-23 08:00 2017-10-23 11:00 3 Międzyborów
  • ul. Słowackiego
  • ul. Skłodowskiej-Curie
  • ul. Paderewskiego
  • ul. Okrężna
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Kościuszki
Bieganów
  • ul. Okrężna
Żyrardów
  • ul. Jaktorowska nr: 61, 63
Zapady
Międzyborów Okrężna 1, Zapady
2017-10-23 11:00 2017-10-23 14:00 3 Sade Budy
  • ul. Brzozowa
  • ul. Husarii
  • ul. Królowej Marysieńki
  • ul. Orzeszkowej
  • ul. Parkingowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Wiedeńska
Międzyborów
  • ul. Borówkowa
  • ul. Jagodowa
Krężce
  • ul. Główna
  • ul. Kręta
  • ul. Strażacka
  • ul. Źródlana
Sade Budy 2, Krężce 3
2017-10-23 14:00 2017-10-23 17:00 3 Sade Budy
  • ul. Witkiewicza
  • ul. Chełmońskiego
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Cicha
  • ul. Polna
Maków
  • ul. Brzosty nr:1 – 66
  • ul. Główna nr:1 – 20
  • ul. Kasztanowa 1 – 3, 4
  • ul. Kolejowa
  • ul. Kwiatowa nr: 1 – 35
Sade Budy Polmed, Maków 1
2017-10-24 08:00 2017-10-24 16:00 8 Wola Drzewiecka
Drzewce
Wola Drzewiecka 2, Wola Drzewiecka 5, Drzewca 2, Drzewce 4
2017-10-24 08:00 2017-10-24 11:00 3 Jaktorów
  • ul. Fabryczna
  • ul. Powstańców
  • ul. Skrzetuskiego
  • ul. Zagłoby
  • ul. Warszawska
  • ul. Chmielowskiego
Lipce Reymontowskie
  • ul. Reymonta
  • ul. Dominikowej
  • ul. Wiatraczna
  • ul. Wiosenna
  • ul. Słoneczna
Jaktorów Fabryczna, Lipce Reymontowskie 3
2017-10-24 08:00 2017-10-24 17:00 9 Skierniewice
  • ul. ks. kard. Prymasa Stefana Wyszyńskiego nr 9, 10, 11
  • ul. Kameralna nr: 6, 10, 14, 22, 26
Skierniewice Wyszyńskiego
2017-10-24 11:00 2017-10-24 14:00 3 Budy-Grzybek
  • ul. Wyczółkowskiego
  • ul. Świderskiego
  • ul. Rowickiego
  • ul. Potockiego
  • ul. Matejki
  • ul. Nowiny
Jaktorów-Kolonia
  • ul. Potockiego
Lipce Reymontowskie
  • ul. Boryny
  • ul. Cicha
  • ul. Nowickiej
  • ul. Golki
  • ul. Lipowa nr 51 – 70
Stacja Budy Grzybek 1, Lipce Reymontowskie 4 GS
2017-10-24 14:00 2017-10-24 17:00 3 Skierniewice
  • ul. Boczna
  • ul. Feliksów
  • ul. Łódzka nr 39 – 94
  • ul. Żwirowa
  • ul. Przechodnia
  • ul. Podmiejska
  • ul. Napoleońska
  • ul. Na Piaski
  • ul. Halinów
Skierniewice Feliksów 2, Jaktorów 1 Maja
Jaktorów ul. Pomorska do Wybickiego,3 – go Maja do Wybickiego,1 – go Maja, Kolejowa, Andersa, Parkowa do Cygańskiej, Orzeszkowej i Miodowa do Cygańskiej,
2017-10-24 14:00 2017-10-24 17:00 3 Budy-Grzybek
  • ul. Kiepury
  • ul. Kolberga
  • ul. Leśna
  • ul. Moniuszki
  • ul. Rowickiego
  • ul. Sosnowa
  • ul. Świderskiego
  • ul. Potockiego
Krosnowa
  • nr 1 – 39, 91 – 99
Budy Grzybek 2, Krosnowa 2
2017-10-25 08:00 2017-10-25 11:00 3 Skierniewice
  • ul. Mszczonowska nr 21, 23, 31
  • ul. Władysława Stanisława Reymonta nr 2
Żyrardów
  • ul. Polskiej Organizacji Wojskowej nr 1 i nr parzyste 2 – 12B
  • ul. Jana Dekerta nr 2, 2B, 15
  • ul. Bohaterów Warszawy nr parzyste 34 – 38, 65, 67
Osiedle 1000 lecia 7, Żyrardów POW
2017-10-25 11:00 2017-10-25 14:00 3 Skierniewice
  • ul. Henryka Sienkiewicza nr: 1 i nr parzyste 4 – 26
  • ul. Jana III Sobieskiego nr: 3C,5,
Żyrardów
  • ul. Smocza
  • ul. Środkowa nr 11,13 i nr parzyste 2 – 20,
  • ul. Karola Doczkała nr 20 – 24
Skierniewice Sienkiewicza, Żyrardów Smocza
2017-10-25 14:00 2017-10-25 17:00 3 Skierniewice
  • ul. Władysława Hibnera nr: 1 – 4
  • ul. Łowicka nr: 4 – 84 i 156
  • ul. ks. kard. Prymasa Stefana Wyszyńskiego nr:16, 18, 25, 31
Żyrardów
  • ul. Grunwaldzka
  • ul. Władysława Jagiełły nr 4 – 9
  • ul. Jana Kasprowicza nr: 3 – 12
  • ul. Joachima Lelewela nr 2 - 10
  • ul. Mieszka I
  • ul. Racławicka nr 1 – 18
Skierniewice Łowicka 2, Żyrardów Kasprowicza
2017-10-26 08:00 2017-10-26 11:00 3 Maków
  • ul. Główna nr parzyste 26 – 94, nieparzyste 13 – 85
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Przemysłowa
Jaktorów
  • ul. Chełmońskiego
  • ul. Ostatniego Tura
Maków GS, Jaktorów Szkolna 1
Jaktorów ul. Wojska POLSKIEGO, Gdyńska
2017-10-26 08:00 2017-10-26 17:00 9 Pachy
Tuniki
Dańków
Białogórne
Pachy, Dańków 2, Tuniki 1, Tuniki 2, Tuniki 3, Białogórne 1, Białogórne 2, Białogórne 3
2017-10-26 11:00 2017-10-26 14:00 3 Maków
  • ul. Główna nr 110 – 186
Maków 4, Jaktorów Gdyńska
Jaktorów ul. Wojska Pol. od nr 41 – 88, Książęca, Gierymskiego nr: 18, 20, Gdyńska od nr 44 – 105, Wyspiańskiego
2017-10-26 14:00 2017-10-26 17:00 3 Pszczonów
Jacochów
  • nr: 79, 80
Pszczonów Kościelny , Jaktorów Ogrodowa
Jaktorów ul. Ogrodowa nr: 4 –115, Gdyńska nr 45,47, Skorupki, Cicha nr 1, Alpejska nr 14
2017-10-27 08:00 2017-10-27 11:00 3 Skierniewice
  • ul. prof. Emila Chroboczka
  • ul. Jana Długosza
  • ul. Jana Kasprowicza
  • ul. Ignacego Paderewskiego
  • ul. gen. Władysława Sikorskiego
  • ul. Piotra Wysockiego
Makowska 4, Jaktorów Szkolna 3
Jaktorów ul. Chełmońskiego nr parzyste od nr 30 do torów i nr nieparzyste od nr 23 do torów, Warszawska nr: 14 – 18 i 3 – 7, Wojska Polskiego od nr 25 do ul. Warszawskiej ul. Szkolna 36, ul. Pomorska 1, 5 ul. Zamkowa 6
2017-10-27 08:00 2017-10-27 12:00 4 Rumianka
Stara Bukówka
Bukówka Finco Stal, Bukówka Rzemiosło, Rumianka, Bukówka Stara, Bukówka Toyka –
2017-10-27 08:00 2017-10-27 17:00 9 Osowiec
  • ul. Słoneczna
  • ul. Rybna
  • ul. Szkolna
  • ul. Akacjowa
Rumianka
Stara Bukówka
Oddział
Nowa Bukówka
Bukówka Finco Stal, Bukówka Rzemiosło, Rumianka, Bukówka Stara, Bukówka Toyka, Oddział 2,

Bieniewiec Frączkiewicz, Bada Pak, Bukówka Nowa, KDM, Osowiec 5, Osowiec 11
2017-10-27 11:00 2017-10-27 14:00 3 Mokra Lewa
  • nr 2 – 73
Jaktorów
  • ul. Warszawska nr: 1, 3, 4,15, 20 – 35 i nr nieparzyste 41 – 55
Mokra Lewa 4, Jaktorów Warszawska
Jaktorów ul. Warszawska , Gdyńska nr: 1 – 36, Ogrodowa nr:1 – 3, 30, Zamkowa, Polskiego Związku Ludowego, Wojska Polskiego nr 1
2017-10-30 08:00 2017-10-30 11:00 3 Skierniewice
  • ul. Budowlana nr 5, 7, 9
  • ul. Józefa Mireckiego nr 7, 9,
Żyrardów
  • ul. Adama Mickiewicza nr: 46, 48 – 50, 52, 54, 56, 58, 64, 66
  • ul. Cypriana Kamila Norwida r: 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32
  • ul. Wojska Polskiego 3 – 11, 13, 15, 17 -19, 21 – 25, 27
  • ul. Wrocławska nr: 1, 2, 4, 6 – 10, 12
Skierniewice Rawska, Żyrardów, Skierniewicka Hotel
2017-10-30 11:00 2017-10-30 14:00 3 Mokra Lewa
  • nr 24,73 – 135
Żyrardów
  • ul. Cieszyńska nr: 11, 13, 15, 17 – 25, 28
  • ul. Dolnośląska r: 1 – 8, 10, 12 – 14, 16, 18, 20, 22, 24,
  • ul. Jeleniogórska
  • ul. Kanałowa nr: 1 – 5, 11 – 27
  • ul. Opolska nr: 1, 3 – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31
  • ul. Władysława Reymonta nr: 12 – 23, 25,
  • ul. ks. Piotra Skargi
Mokra Lewa 1, Żyrardów Pływalnia
2017-10-30 14:00 2017-10-30 17:00 3 Wola Makowska
  • nr 1 – 137
Żyrardów
  • ul. Rolna
  • ul. Cieszyńska
  • ul. gen. Józefa Bema
  • ul. Sosnowa
  • ul. Żniwna
  • ul. Wesoły Zaułek
Wola Makowska 2, Żyrardów Rolna
2017-10-31 08:00 2017-10-31 11:00 3 Skierniewice
  • ul. Nowomiejska nr: 21 – 51
  • ul. Józefa Piłsudskiego nr 34
  • ul. Plantowa parzyste nr 2 – 18 i 32
  • ul. Wiejska nr: 12 – 31
  • ul. Zwierzyniecka nr: 1 – 14
Zwierzyniecka 1
2017-10-31 11:00 2017-10-31 14:00 3 Skierniewice
  • ul. Zaułek
  • ul. Ustronna
  • ul. Piekarska
  • ul. Młynarska
  • ul. Łódzka nr 1 – 22
Mszczonów
  • ul. Szkolna
  • ul. Spokojna
  • ul. Zacisze
  • ul. Gimnazjalna
Sadowiczów, Keramzyt Osiedle
2017-10-31 14:00 2017-10-31 17:00 3 Skierniewice
  • ul. Zadębie nr: 50 – 106
  • ul. Pomarańczowa
  • ul. Mandarynkowa
  • ul. Krokusowa
  • ul. Kaktusowa
  • ul. Irysowa
  • ul. Gerbery
  • ul. Bratkowa
  • ul. Bananowa
Mszczonów
  • ul. Henryka Sienkiewicza nr 49
  • ul. Dworcowa nr 3, 7
  • ul. Tysiąclecia nr 4
Balcerów 1, Dworca 2