Bełchatów

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-08-22 07:00 2017-08-22 14:00 7 Janów
Wola Rudlicka
Milejów
  • Milejów Kolonia, Huta, Huta Czarnożylska
Koźlin
7-0192,7-0193,7-0196,7-1059,7-0408,7-0407,7-0397,7-0862
2017-08-22 08:00 2017-08-22 14:00 6 Biała Druga
Biała Pierwsza
Biała-Kopiec
Biała-Parcela
Janów
7-0039,7-1142,8-1335
2017-08-23 07:00 2017-08-23 19:00 12 Majaczewice
  • Majaczewice Kolonia
Szczawno
  • Zarośla
Jarocice
Waszkowskie
7-0666,7-0639,7-0655,7-1320,7-0638,7-1445,7-0633,7-0662
2017-08-23 08:00 2017-08-23 14:00 6 Osina Duża
Podwody-Kolonia
7-0374,8-0114
2017-08-24 07:00 2017-08-24 17:00 10 Strzałki
Wola Majacka
Biadaczew
  • Jastrząb
Wolnica Grabowska
Ręszew
Grabówka
Nieczuj
7-0654,7-0665,7-0629,7-0661,7-0648,7-0631,7-0646
2017-08-24 08:00 2017-08-24 14:00 6 Łęki
  • Łęki Kolonia
8-0156
2017-08-25 08:00 2017-08-25 14:00 6 Skomlin
  • ul. Ciasna
  • ul. Cicha
  • ul. Konstytucji 3 Maja
  • pl. Obrońców Warszawy
  • ul. Parkowa
  • ul. Warszawska
  • ul. Wieluńska
  • ul. Kukulskiego
  • ul. Tysiąclecia
Suchcice
  • Pólko Sucheckie
Rekle
7-0461,8-1580,8-1454
2017-08-25 08:00 2017-08-25 12:00 4 Skrzynno
  • Sachalin
Działoszyn
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Skarbczyńskich
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Ożegowska
  • ul. Jodłowa
  • ul. Polna
  • pl. Wolności
  • ul. Wiatrakowa
  • ul. Wronia
  • ul. Zielona
  • ul. Brzozowa
  • ul. Dębowa
  • ul. Kościelna
  • ul. Podgórna Rynek
7-0506, 7-0012
2017-08-25 08:00 2017-08-25 16:00 8 Łękawa
8-1664
2017-08-28 08:00 2017-08-28 14:00 6 Patok
Eligiów
8-1102, 8-1423
2017-08-28 08:00 2017-08-28 15:00 7 Zmyślona
  • k. Komornik
Komorniki
  • k. Mokrska, Komorniki Kolonia
Orzechowiec
Jasna Góra
Motyl
Lipie
  • k. Mokrska
7-0292,7-0048, 7-0465,7-0293,7-0284, 7-0286,7-0877,7-0878
2017-08-29 07:00 2017-08-29 16:00 9 Raczynów
Sarnów
7-0594
2017-08-29 07:00 2017-08-29 09:00 2 Sewerynów
Sarnów
Korablew
  • Krasowa
Rusiec
  • ul. Leśna Gawronówka
7-0604,7-0600,7-0533, 7-1346,7-1305
2017-08-29 08:00 2017-08-29 12:00 4 Burzenin
  • ul. Złoczewska od Stacji Paliw w kiwr. Burzenina
7-1358
2017-08-29 08:00 2017-08-29 15:00 7 Łękińsko
  • ul. Północna Główna i przyległe do nich
8-0954
2017-08-29 14:00 2017-08-29 16:00 2 Sewerynów
Sarnów
Korablew
  • Krasowa
Rusiec
  • ul. Leśna Gawronówka
7-0604,7-0600,7-0533, 7-1346,7-1305
2017-08-30 08:00 2017-08-30 14:00 6 Antonin
Wielgie
Bełchatów
  • os. osiedle 1 Maja Wschód
7-0622,7-0992,8-1230
2017-08-31 08:00 2017-08-31 14:00 6 Osjaków
  • ul. Częstochowska
  • ul. Piaskowa
  • ul. Spacerowa
Bełchatów
  • os. osiedle Przytorze bloki 10 i 12
7-0954,8-0559
2017-09-01 08:00 2017-09-01 14:00 6 Będków
  • Zygmuntów
Działoszyn
  • ul. Cmentarna
8-1405,7-0458,7-1180
2017-09-04 08:00 2017-09-04 14:00 6 Wdowin
Konopnica
  • ul. Jesionowa i przyległe
Widawa
  • ul. Sieradzka zasilana od strony Podgórza
Podgórze
8-0392,7-1082,7-0588
2017-09-05 08:00 2017-09-05 14:00 6 Mzurki
  • Mzurki Kolonia,Brąszewice
Brąszewice
  • ul. Osiedlowa i przyległe
  • ul. Sieradzka i przyległe
8-0987,7-1052
2017-09-06 08:00 2017-09-06 14:00 6 Suchcice
Kliczków Mały
  • Bednarskie
8-0475,7-0689
2017-09-07 08:00 2017-09-07 14:00 6 Drużbice
Drużbice-Kolonia
Kiełczygłów
Kiełczygłów-Okupniki
8-0335,7-0959