Białystok-Teren

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-11-13 07:30 2017-11-13 18:30 11 Czechowizna
  • 41
Dziękonie
  • 39, 39a, 40, 41, 42, 44, 44a, 45, 46, 47, 48, 48a, 49, budynek gospodarczy
11-927
ODWOŁANE
2017-11-13 08:00 2017-11-13 12:00 4 Wołyńce
07-335
2017-11-13 08:00 2017-11-13 12:00 4 Kuriany
  • 61A, 61/1, 61E, 72/14, 72/16, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/7, 76, 76/1, 76/5, 78, 78/1, 105-A, B, C, D, J, M, 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123B, działki nr: 73/24, 73/25, 75/11, 86/26, 88/12, 88/17, 88/21, 88/27, 88/32, 386/17, 392
11-1595
2017-11-13 08:00 2017-11-13 13:00 5 Białystok
  • ul. Potokowa 30, 32, 36, 38, 42
11-1607
2017-11-13 08:00 2017-11-13 12:00 4 Zadworzany
  • wieża telefonii Orange i Polkomtel
07-1157
2017-11-13 10:00 2017-11-13 14:00 4 Staworowo
  • 13, 17, 18, 21, 23
Kniaziówka
  • 1a
Ogrodniki
  • kolonie: 14, 18, 19, 20
07-296
2017-11-13 11:00 2017-11-13 15:00 4 Białystok
  • ul. Helska 9
  • ul. Jachtowa 1, 5, 6, 8A, 10, 11, 12, 14, 14A, 16B, działki nr: 1/68, 1/92, 2/40, 355/11, 357/27, 359/10
  • ul. Mewy 2, 4, 20
  • ul. Oceaniczna działka nr 355/10
  • ul. Ruczajowa 10, 14, działaka nr 3/30
  • ul. Rybitwy 2, 6, 7, 8, 9, 12, 20
  • ul. Zabłudowska 65, działki nr: 1002, 1008
  • ul. Zagórki 10, 25, 36, 40, 42, 46
  • ul. Żaglowa 9, działki nr: 2/21, 2/38
11-1470
2017-11-13 11:00 2017-11-13 15:00 4 Zadworzany
07-80
2017-11-13 13:00 2017-11-13 17:00 4 Białystok
  • ul. Astrów 3A, 5A, 7, 8, 8A, 9, 14, działki nr: 301/14, 306/55, 338/14
  • ul. Jana Brzechwy działka 330/14
  • ul. Motyla 15A, 19, 21, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 36C, 38, 40, 42, działki nr: 320/7, 323/1, 323/2, 323/3, 323/13, 323/6, 332/7, 426/2
  • ul. św. Jana Chrzciciela 11, 16, 17, 18, 19, 31B, działki nr: 332/46, 333/57, 333/59, 333/68
  • ul. Ostróżki działki nr: 306/10, 306/38
  • ul. Zalesie 29, 31, 33
  • ul. Zawilców 2
11-1551
2017-11-13 13:00 2017-11-13 17:00 4 Kowale
07-83
2017-11-14 08:00 2017-11-14 14:00 6 Koplany
  • kolonie nr: 25, 29, 31, Budimex wytwórnia mas bitumicznych, Tartak, Hydrobud, PPUH Hals, Zakład Zaopatrzenia Usług
06-67, 06-280, 06-x481
2017-11-14 08:00 2017-11-14 12:00 4 Ostrów Północny
  • od 41 do 63
07-6
2017-11-14 08:00 2017-11-14 14:00 6 Gnidzin
  • 3, 4, 5
Stara Rozedranka
  • 2
07-992
2017-11-14 08:00 2017-11-14 12:00 4 Sokołda
Kopna Góra
Woronicze
  • 8, 9
11-441
2017-11-14 08:00 2017-11-14 16:00 8 Sokółka
  • ul. Wincentego Witosa od nr 111 do 137, Geno, sala bankietowa Centuria
07-37
2017-11-14 08:00 2017-11-14 12:00 4 Stara Kamionka
  • od 2 do 35
Bobrowniki
  • 37
07-527
2017-11-14 08:00 2017-11-14 17:00 9 Choroszcz
  • ul. Klonowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Kolonia Gaj
  • ul. Torfowa
  • ul. Lisia
  • ul. Bobrowa
  • ul. Żwirowa
  • ul. Sarnia
  • ul. Kościukowska 64
  • ul. Powstania Styczniowego 3, 7, 13, 15, 17
  • ul. Dominikańska
  • ul. Piaskowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Świerkowa
  • ul. Brzozowa
Ruszczany
11-: 632, 848, 1166, 1570, 1571, 1572
2017-11-14 08:00 2017-11-14 13:00 5 Gajowniki
  • 22, 22b, 22c, 22e, 22f
11-1408
2017-11-14 08:00 2017-11-14 12:00 4 Rudawka
  • od nr 4 do 34, od 52 do 57
07-247
2017-11-14 11:00 2017-11-14 15:00 4 Studzianki
  • ul. 3 Maja
  • ul. Dworna 4, 9, 11
  • ul. Łąkowa 11, 13, 15
  • ul. Stawowa 25, 34, 35, 36, działki nr: 313/1, 319/2, 341/5
  • ul. Supraślska 4, 8/1, 10
11-175
2017-11-14 11:00 2017-11-14 15:00 4 Skieblewo
  • od nr 1 do 39, 81, 83 hydrofornia (Zakład Gospodarki Komunalnej Lipsk)
07-231
2017-11-14 11:00 2017-11-14 15:00 4 Wojnowce
  • od 1 do 43
07-508
2017-11-14 13:00 2017-11-14 17:00 4 Lipsk
  • ul. Ogrodowa 2, 4
  • ul. Pusta od 1 do 4, 8a, 10
  • ul. Rzemieślnicza od 1 do 9
  • ul. Stolarska od 1 do 11
  • ul. Szkolna Urząd Miejski, ATC Plastik, Zakład Gospodarki Komunalnej
  • ul. Grodzieńska od 1 do 10
  • ul. Miejska 1
07-872
2017-11-14 13:00 2017-11-14 17:00 4 Studzianki
  • ul. Akacjowa 11, 15, działka 108
  • ul. Gajna 4, 6, 8
  • ul. Sokólska 1, 3, 4, 5, 7, 7A, 8, 9, 11, 13, 15
  • ul. Wasilkowska 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 79, 83, 87
11-545
2017-11-14 13:00 2017-11-14 17:00 4 Nomiki
  • od 2 do 38
07-201
2017-11-15 08:00 2017-11-15 12:00 4 Usnarz Górny
07-523
2017-11-15 08:00 2017-11-15 14:00 6 Markowszczyzna
  • 33
06-40
2017-11-15 08:00 2017-11-15 17:00 9 Choroszcz
  • ul. Akacjowa
  • ul. Świerkowa
  • ul. Brzozowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Powstania Styczniowego 3, 7, 13, 15, 17
11-: 1166
2017-11-15 08:00 2017-11-15 12:00 4 Chorużowce
  • od 1 do 27
Ponarlica
  • 13, od 24 do 30
07-441
2017-11-15 08:00 2017-11-15 12:00 4 Hermanówka
  • 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 14A, 15, kolonia nr 59, działki nr:104/6, 148/1, 169, 219/3, 292/4, 299/3
11-1051
2017-11-15 11:00 2017-11-15 15:00 4 Harkawicze
  • od 1 do 40
07-482
2017-11-15 11:00 2017-11-15 15:00 4 Rakowicze
  • od 1 do 28, przepompownia ścieków ( Zakład Gospodarki Komunalnej Lipsk), Polkomtel
07-237
2017-11-15 11:00 2017-11-15 15:00 4 Wojszki
  • 1, 2, od 4 do 34, kolonia nr 3, działka nr 168/1
11-97
2017-11-15 13:00 2017-11-15 17:00 4 Szudziałowo
  • ul. Bankowa
  • ul. Centralna
07-4
2017-11-15 13:00 2017-11-15 17:00 4 Kopczany
  • od 17 do 68
07-429
2017-11-15 13:00 2017-11-15 17:00 4 Ryboły
  • 143, 145, 147, 148, 149, 151, 153, 155, 157, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 206
11-995
2017-11-16 08:00 2017-11-16 18:00 10 Rudaki
07-511
2017-11-16 08:00 2017-11-16 10:00 2 Łosiniany
07-510
2017-11-16 08:00 2017-11-16 17:00 9 Choroszcz
  • ul. Akacjowa
  • ul. Świerkowa
  • ul. Brzozowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Powstania Styczniowego 3, 7, 13, 15, 17
11-: 1166
2017-11-16 08:00 2017-11-16 14:00 6 Tołcze
  • od 7 do 40
Markowszczyzna
  • 69
06-23
2017-11-16 08:00 2017-11-16 12:00 4 Krynki
  • ul. Polna 5, 10, 12, 16, 17, 18
  • ul. gen. Józefa Bema od nr 3 do 26, od 30 do 41
  • pl. Jagielloński 4, 6
  • ul. Ukośna 1, 4, 5, 9
  • ul. Grodzieńska 2, 3, 5, 12, 14, 15, 17, 21, 23, 24, 29, 33, m.in. Posterunek Policji
  • ul. Legionowa 4, 6, 9
07-135
2017-11-16 08:00 2017-11-16 12:00 4 Bobra Wielka
  • od 1 do 9
07-1056
2017-11-16 08:00 2017-11-16 12:00 4 Wierzchlesie
  • od 1 do 37
07-1047
2017-11-16 08:00 2017-11-16 12:00 4 Pasynki
11-808
2017-11-16 10:00 2017-11-16 14:00 4 Krynki
  • ul. Graniczna od 22 do 59
07-1108
2017-11-16 11:00 2017-11-16 15:00 4 Nowy Dwór
  • ul. Bobrzańska od 39 do 74
  • ul. Dąbrowska od 43 do 45
  • ul. Kolejowa od 2 do 5
  • ul. Nowa od 1 do 3
  • ul. Wiatrakowa
07-918
2017-11-16 11:00 2017-11-16 15:00 4 Wierzchlesie
  • od 77 do 115
07-1046
2017-11-16 11:00 2017-11-16 15:00 4 Kowalowce
  • 3, od 14 do 25, 28, 32, kolonie nr: 35, 40, działki nr: 7/2, 37/4, 47/1, 127
11-120
2017-11-16 13:00 2017-11-16 17:00 4 Grzebienie-Kolonia
  • od nr 9 do 32
07-637
2017-11-16 13:00 2017-11-16 17:00 4 Krynki
  • ul. Pohulanka
  • ul. Nowa od 52 do 77
07-1177
2017-11-16 13:00 2017-11-16 17:00 4 Żuki
11-833
2017-11-16 13:00 2017-11-16 17:00 4 Synkowce
  • od 1 do 42, OSP, Remiza
07-417
2017-11-17 07:30 2017-11-17 12:00 4 Wroceń
Dolistowo Nowe
Dolistowo Stare
  • od 66 do 122, kolonia 79, działka nr 190/1
11-: 43, 239, 652, 653, 654, 769, 826, 966, 1008
2017-11-17 08:00 2017-11-17 18:00 10 Łosiniany
07-510
2017-11-17 08:00 2017-11-17 12:00 4 Nowy Ostrów
07-8
2017-11-17 08:00 2017-11-17 14:00 6 Kizielany
  • od 1 do 8
07-218
2017-11-17 08:00 2017-11-17 17:00 9 Wasilków
  • ul. Nadrzeczna
  • ul. Emilii Plater 7 (blok)
11-849
2017-11-17 08:00 2017-11-17 12:00 4 Chilmony
  • od 1 do 45
07-397
2017-11-17 08:00 2017-11-17 12:00 4 Izbiszcze
  • od 1 do 45
11-836
2017-11-17 08:00 2017-11-17 16:00 8 Łapczyn
  • 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28
Zamczysk
07-178
2017-11-17 08:00 2017-11-17 12:00 4 Ogrodniczki
  • ul. Elektryczna
  • ul. Graniczna
  • ul. Krzywa
  • ul. Piaskowa
  • ul. Polna
  • ul. Sosnowa
11-1575
2017-11-17 11:00 2017-11-17 15:00 4 Słójka-Borowszczyzna
07-109
2017-11-17 11:00 2017-11-17 15:00 4 Chilmony
  • od 46 do 75
07-398
2017-11-17 11:00 2017-11-17 15:00 4 Karakule
  • numery nieparzyste od 55 do 151, parzyste od 64 do 152
  • ul. Zagumienna 2, 4a, 4b, 4c, 6, 6/1, 8, 12
11-372
2017-11-17 13:00 2017-11-17 17:00 4 Nowinka
07-269
2017-11-17 13:00 2017-11-17 17:00 4 Harasimowicze
  • od 1 do 35
07-107
2017-11-17 13:00 2017-11-17 17:00 4 Nowodworce
  • ul. Zaciszna
11-1409
2017-11-18 08:00 2017-11-18 12:00 4 Słomianka
  • od 26 do 59
11-168
2017-11-18 08:00 2017-11-18 18:00 10 Łapy
  • ul. Cukrownicza drukarnia ARKA
Łapy-Dębowina
  • dystrybucja gazu
06-459, 06-x426
2017-11-18 11:00 2017-11-18 15:00 4 Mońki
  • ul. Kolejowa od 1 do 84
11-1403
2017-11-20 08:00 2017-11-20 12:00 4 Bierwicha
  • od 1 do 52
07-54
2017-11-20 08:00 2017-11-20 13:00 5 Ogrodniczki
  • ul. Leśna 3, 4, 9
  • ul. Sosnowa 17
  • ul. Zagórna 1, 2, 3, 4, 5a, 5b, 8, 10
  • ul. Żwirowa 2, 4, 5, 5a, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 22a, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32/1, 32/2, 33, 34, działki: 368, 369, m.in. AUTO KARAMBOL
11-85
2017-11-20 08:00 2017-11-20 12:00 4 Rudawka
07-89
2017-11-20 08:00 2017-11-20 12:00 4 Jurowce
  • ul. Augustowska 5, 7, 7/1, 9, 11
  • ul. Białostocka 7
  • ul. Dobra 1, 3, 9
  • ul. Krótka 4
  • ul. Północna 6, 9
  • ul. Przyleśna działka 1076
  • ul. Stroma 2, 3, 4, 5, 6, 8, działka 1301
  • ul. Wasilkowska 2, 8a, 10, 14, 16, 18
  • ul. Wiejska 6, 8, 84
  • ul. Wschodnia 14, 28
  • ul. Zagórna 3, 5, 7, 9, 15, 17, 31, 35, 39, działkki: 72/2, 294/5
11-258
2017-11-20 08:00 2017-11-20 13:00 5 Fasty
  • ul. Białostocka 1, 1a, 1b, 1c, 1d, 2, 4, 4a, 5, 6, 8, 10, 16a
  • ul. Morelowa 2, 4, 5, 6
  • ul. Zajazd 3, 5, 7, 11, 13
  • ul. Rolna 1, 3, 5, 6, 7, 7a, 7b, 9
  • ul. Łąkowa 1
  • ul. Akacjowa 7, 9
  • ul. Dobrzyniewska 2, 20, 22
11-616
2017-11-20 11:00 2017-11-20 15:00 4 Mościcha
  • od 1 do 23
07-543
2017-11-20 11:00 2017-11-20 15:00 4 Teolin
07-153
2017-11-20 11:00 2017-11-20 15:00 4 Sochonie
  • szkoła podstawowa, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 40/2, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49/1, 49/5, 49/6, 49/7, 50, 52, 53, 54/4, 54/5, 54/15, 54/17, 54/20, 54/22, działki: 242/1, 344/4, 344/7, przepompownia P3 Wodociągi Białostockie
11-556
2017-11-20 13:00 2017-11-20 17:00 4 Dąbrowa Białostocka
  • ul. Jasionówka od 8 do 111
07-552
2017-11-20 13:00 2017-11-20 17:00 4 Łubianka
07-158
2017-11-21 08:00 2017-11-21 12:00 4 Saniki
  • kolonie: 38, 40, 51, 54, 56, 62, działka: 273
06-85
2017-11-21 08:00 2017-11-21 12:00 4 Jaczno
  • od 1 do 44
07-108
2017-11-21 08:00 2017-11-21 12:00 4 Racewo
  • od 1 do 27, sklep
07-28
2017-11-21 09:00 2017-11-21 14:00 5 Kuriany
  • 5L - zasilanie z ZK10600
11-142
2017-11-21 09:00 2017-11-21 16:00 7 Lipsk
  • ul. Ogrodowa 2, 4
  • ul. Pusta od 1 do 4, 8a, 10
  • ul. Rzemieślnicza od 1 do 9
  • ul. Stolarska od 1 do 11
  • ul. Szkolna Urząd Miejski, ATC Plastik, Zakład Gospodarki Komunalnej
  • ul. Grodzieńska od 1 do 10
  • ul. Miejska 1
07-872
2017-11-21 11:00 2017-11-21 15:00 4 Grodziszczany
  • od 8 do 48
07-43
2017-11-21 13:00 2017-11-21 17:00 4 Brzozowo
  • od 1 do 33
07-41
2017-11-21 13:00 2017-11-21 17:00 4 Gliniszcze Małe
07-204
2017-11-22 08:00 2017-11-22 12:00 4 Radule
  • od 1 do 23
06-250
2017-11-22 08:00 2017-11-22 12:00 4 Nowa Wieś
  • od 1 do 35
07-44
2017-11-22 08:00 2017-11-22 12:00 4 Zaczerlany
  • od 1 do 30
06-105
2017-11-22 11:00 2017-11-22 14:00 3 Radule
  • kolonie: 45, 47, 49, 51, 52, 54
06-1122
2017-11-22 11:00 2017-11-22 15:00 4 Zalesiany
  • od 1 do 29a
06-622
2017-11-22 11:00 2017-11-22 15:00 4 Dąbrowa Białostocka
  • ul. Adriana Krzyżanowskiego od 1 do 20
  • ul. gen. Władysława Sikorskiego od 1 do 15
  • ul. ks. Józefa Fordona od 2 do 16
07-262
2017-11-22 11:00 2017-11-22 15:00 4 Trzcianka
07-87
2017-11-22 13:00 2017-11-22 17:00 4 Koplany
  • kolonie od nr 1 do 35
06-221
2017-11-22 13:00 2017-11-22 17:00 4 Stock
  • 24, 25, 28, 32, 37, 66, 68A, 68B, 85, 88, 90, 91
  • kolonie od 26 do 87
07-1051
2017-11-22 13:00 2017-11-22 17:00 4 Janów
  • ul. Sokólska od 19 do 66
07-925
2017-11-23 08:00 2017-11-23 12:00 4 Lewickie
  • od 43 do 77
06-1303
2017-11-23 08:00 2017-11-23 12:00 4 Szuszalewo
  • od 2 do 44
07-103
2017-11-23 08:00 2017-11-23 12:00 4 Siderka
  • 3, 5, od 10 do 66, młyn
07-319
2017-11-23 11:00 2017-11-23 15:00 4 Grabowo
  • od 1 do 34
07-100
2017-11-23 11:00 2017-11-23 15:00 4 Lewickie
  • od 21 do 52
06-72
2017-11-23 11:00 2017-11-23 15:00 4 Sidra
  • ul. Sosnowa
  • ul. Słomiańska 8, 10, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 36, 44, 46
07-970
2017-11-23 13:00 2017-11-23 17:00 4 Dąbrowa Białostocka
  • ul. Górna
  • ul. Jana Pawła II od 1 do 33
  • ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6, działka nr 91/33
  • ul. Marii Konopnickiej 19
07-1050
2017-11-23 13:00 2017-11-23 17:00 4 Lubejki
06-122
2017-11-23 13:00 2017-11-23 17:00 4 Achrymowce
07-209
2017-11-24 08:00 2017-11-24 12:00 4 Juchnowiec Dolny
  • od nr 1 do 37a
06-869
2017-11-24 08:00 2017-11-24 12:00 4 Małowista
  • od 2 do 46
07-69
2017-11-24 08:00 2017-11-24 12:00 4 Zawistowszczyzna
Wierzchłowce
  • od 9 do 17
07-56
2017-11-24 11:00 2017-11-24 15:00 4 Wólka
06-330
2017-11-24 11:00 2017-11-24 15:00 4 Zwierzyniec Wielki
  • od 1 do 44, wodociągi
07-644
2017-11-24 11:00 2017-11-24 15:00 4 Stara Moczalnia
Nowa Moczalnia
07-61
2017-11-24 13:00 2017-11-24 17:00 4 Straż
07-147
2017-11-24 13:00 2017-11-24 17:00 4 Klewinowo
  • od nr 1 do 63
06-569
2017-11-24 13:00 2017-11-24 17:00 4 Kiersnówka
  • od 1 do 41
07-72