Białystok-Teren

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-09-21 07:30 2017-09-21 10:30 3 Sokole
11-161, 11-980
2017-09-21 08:00 2017-09-21 16:00 8 Skieblewo
  • kolonie
Lipsk
  • kolonie od nr 16 do 31
07-: 613, 625, 626, 627, 1028
2017-09-21 08:00 2017-09-21 14:00 6 Choroszcz
  • ul. Zastawie I 24, 24/1
11-546
2017-09-21 09:00 2017-09-21 15:00 6 Niewodnica Nargilewska
  • kolonie nr: 7, 8, 9, 11, działki nr: 197/1, 203/4, dom zasilany z ZK-5069
11-475
2017-09-22 07:30 2017-09-22 12:30 5 Wasilków
  • ul. Produkcyjna 2
11-1641
2017-09-22 08:00 2017-09-22 14:00 6 Sikory-Pawłowięta
06-341
2017-09-22 08:00 2017-09-22 15:00 7 Krzywa
Poświętne
07-21
2017-09-22 09:00 2017-09-22 15:00 6 Olszynka
  • 8, 9, 10
07-172
2017-09-25 08:00 2017-09-25 14:00 6 Saniki
  • kolonie: 28, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
06-383
2017-09-25 08:00 2017-09-25 12:00 4 Zaleszany
Nowosady
Cisówka
Budy
Szymki
11-: 354, 355, 356, 675, 914, 986, 987, 988, 1175, 1253, 1309, 1310, 1335
2017-09-25 08:00 2017-09-25 10:00 2 Dobrowoda
Baciuty
  • od nr 66 do 75
Turośń Dolna
  • od nr 1 do 29 oraz 46A, 46B, 46C
06-70;
06-57;
06-476;
06-347;
06-137;
06-136;
06-1326
2017-09-25 08:00 2017-09-25 16:00 8 Chilmony-Kolonia
  • od nr 10 do 75
Ostrowie
  • od nr 52 do 89
07-905;
07-620;
07-619;
07-398;
07-1062.
2017-09-25 08:00 2017-09-25 14:00 6 Poniatowicze
  • od nr 21 do nr 36
07-194
2017-09-25 09:00 2017-09-25 12:00 3 Żółtki
  • 4, 12, 27, 29, 30, 32, 34b, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 44a, 45, 46, 46a, 47a, 48, 48a, 50, 51, 52, 53, 54a, 54b, 56, 58, 59, 60, 61, 64, 64a, 65, 67, 68, 68b, 69, 70, 70d, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77a, 79, 81, 82, 89, 94, 96, 100, 104, 110
11-1300
2017-09-25 09:00 2017-09-25 17:00 8 Markowszczyzna
06-476
2017-09-25 16:00 2017-09-25 18:00 2 Dobrowoda
Baciuty
  • od nr 66 do 75
Turośń Dolna
  • od nr 1 do 29 oraz 46A, 46B, 46C
06-70;
06-57;
06-476;
06-347;
06-137;
06-136;
06-1326
2017-09-26 07:30 2017-09-26 09:30 2 Słomianka
  • wieś i kolonie
Siekierka
  • wieś i kolonie
Bierwicha
  • kolonie
Reszkowce
  • wieś
Mościcha
  • 26
07-: 38, 54, 97, 480, 512, 557, 885
2017-09-26 08:00 2017-09-26 14:00 6 Kruszewo
  • 45, 47, 49a, 50, 51, 52, 53, 54a, 55, 56, 57, 58, 59c, 60, 60a, 61, 61a, 62, Szkoła, działki nr : 78/4, 101/2, 106, 651
11-1438
2017-09-26 08:00 2017-09-26 15:00 7 Choroszcz
  • ul. Rybacka 1, 3, 3A, 4, 10, 16, Zakład Energetyki Cieplnej i Kanalizacji
11-1538
2017-09-26 08:00 2017-09-26 14:00 6 Łapicze
  • 3, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 39
07-492
2017-09-26 08:00 2017-09-26 15:00 7 Mostowlany-Kolonia
Dublany
Zielona
11-: 359, 924, 925, 926, 955, 956, 957, 962
2017-09-26 08:00 2017-09-26 14:00 6 Zimnochy-Susły
Zimnochy-Świechy
Rynki
Średzińskie
06-: 45, 65, 149, 564, 669, 871, x422
dodatkowo Ostasze kolonie, Rynki Reki
2017-09-26 08:30 2017-09-26 14:00 5 Olszynka
  • 1, 2, 3, 5
Zabrodzie
  • 20
07-945
2017-09-26 10:00 2017-09-26 13:00 3 Kituryki
11-360
2017-09-26 16:00 2017-09-26 18:00 2 Słomianka
  • wieś i kolonie
Siekierka
  • wieś i kolonie
Bierwicha
  • kolonie
Reszkowce
  • wieś
Mościcha
  • 26
07-: 38, 54, 97, 480, 512, 557, 885
2017-09-27 07:00 2017-09-27 13:00 6 Sowlany
  • nr 200
  • ul. Przyjazna
  • ul. Truskawkowy Zakątek
  • ul. Alejkowa
  • ul. Przyjemna
  • ul. Sosenkowa
  • ul. Cedrowa
  • ul. Ładna
11-1629;
11-1605.
2017-09-27 07:30 2017-09-27 09:30 2 Suchodolina
Sławno
Sadowo
  • od nr 35 do 42
Brzozowo-Kolonia
  • od nr 11 do 14
07-875;
07-279;
07-223.
2017-09-27 08:00 2017-09-27 14:00 6 Choroszcz
  • ul. Adama Mickiewicza 6/2, 20a, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 64a, 64b, 66, 66a, 68, 68a, 70, ferma lisów
11-929
2017-09-27 08:00 2017-09-27 16:00 8 Sławno
  • od nr 18 do 20
Suchodolina
  • od nr 21 do 30
Wiązówka
  • od nr 1 do 20
07-X28;
07-980;
07-876;
07-875;
07-555.
2017-09-27 08:30 2017-09-27 18:00 9 Supraśl
  • ul. Sowia 2, 4
11-874
2017-09-27 08:30 2017-09-27 14:00 5 Sokółka
  • ul. Targowa 16, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 34, METAL FACH
07-755
2017-09-27 08:30 2017-09-27 14:00 5 Kuryły
  • od 1 do 9, ferma lisów, tartak
Sokółka
  • ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 87
  • ul. Białostocka 135, 137, 139 143, 147, 210, ZK 1247, ZK 11213
Geniusze
  • od 38 do 41
Wierzchłowce
  • od 1 do 7
07-:131, 486, 1003, 1090, 1134, x30
2017-09-27 10:00 2017-09-27 15:00 5 Mońki
  • ul. Zielona
  • ul. Armii Krajowej
  • ul. Tadeusza Kościuszki
  • ul. Parkowa
  • ul. Cypriana Kamila Norwida
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Świerkowa
  • ul. Lipowa
Potoczyzna
  • 31
11-1086
2017-09-27 16:00 2017-09-27 18:00 2 Suchodolina
Sławno
Sadowo
  • od nr 35 do 42
Brzozowo-Kolonia
  • od nr 11 do 14
07-875;
07-279;
07-223.
2017-09-28 07:00 2017-09-28 15:00 8 Krasne
  • 2, 5, działka nr 141/4 zasilana z ZK-3872
11-1331
2017-09-28 07:30 2017-09-28 09:30 2 Nowinka
Reszkowce
  • od nr 1 do 46
Sadowo
  • wieś i kolonie od nr 1 do 56
07-: 278, 280, 281, 513, 1116, 1136
2017-09-28 08:00 2017-09-28 12:00 4 Łaś-Toczyłowo
  • od nr 14 do 29
06-199
2017-09-28 08:00 2017-09-28 14:00 6 Lebiedzin
  • Starzynka nr 4, 21
07-674
2017-09-28 08:00 2017-09-28 16:00 8 Bity Kamień
07-98
2017-09-28 11:00 2017-09-28 14:00 3 Łaś-Toczyłowo
  • od nr 1 do 13
06-199
2017-09-28 16:00 2017-09-28 18:00 2 Nowinka
Reszkowce
  • od nr 1 do 46
Sadowo
  • wieś i kolonie od nr 1 do 56
07-: 278, 280, 281, 513, 1116, 1136
2017-09-29 08:00 2017-09-29 12:00 4 Radule
  • od nr 1 do 23
06-250
2017-09-29 08:00 2017-09-29 14:00 6 Kozłowy Ług
  • od nr 1 do nr 19, 24, 25
07-265
2017-09-29 11:00 2017-09-29 14:00 3 Radule
  • kolonie: 45, 47, 49, 51, 52, 54
06-1122