Bielsk Podlaski

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-22 07:00 2017-06-22 14:00 7 Borzymy

03-807
2017-06-22 07:00 2017-06-22 14:00 7 Aleksandrowo
od nr 1 do 2
03-1029
2017-06-22 07:00 2017-06-22 14:00 7 Wólka Nurzecka
(posesje od nr 56 do 96)
03-439
2017-06-22 07:00 2017-06-22 11:00 3 Treszczotki
(wieś i kolonia)
Miękisze

Bielsk Podlaski
ul. Adama Mickiewicza (nr nieparzyste: 199 i 201 oraz nr parzyste od 210 do 226 + Zakład Kamieniarski, posesje w kier. cmentarza),
Biała

Pilipki

Pasynki

Łoknica
(wieś i kolonia)
Kotły

Saki

03-1632, 03-12, 03-769, 03-635, 03-14, 03-832, 03-13, 03-979, 03-16, 03-15, 03-229, 03-1095, 03-981, 03-766
m.in. zakłady kamieniarskie, producent bram
2017-06-22 07:00 2017-06-22 20:00 12 Sobótka

Kotły
(kolonia)
03-436, 03-962
2017-06-22 08:00 2017-06-22 13:00 5 Zalesie-Stefanowo
nr 10 i 11
Zaręby-Skórki
nr 16
09-124
2017-06-22 08:00 2017-06-22 14:00 6 Hajnówka
ul. Białostocka (posesje nr: 104 i 110)
ul. Odległa (nr parzyste od 2 do 12 oraz nr nieparzyste od 1 do 27),
ul. Zajęcza (nr nieparzyste od 21 do 33 oraz nr parzyste od 30 do 34),
ul. Wiewiórcza
ul. Wilcza
03-269
2017-06-22 09:00 2017-06-22 13:00 4 Nowa Łuka
(działki rekreacyjne)
03-1755
2017-06-23 08:00 2017-06-23 18:00 10 Stawiereje Podleśne

Stawiereje-Michałowięta

09-238, 09-237
2017-06-23 08:00 2017-06-23 14:00 6 Hajnówka
ul. Poryjewo
03-840
2017-06-26 07:00 2017-06-26 14:00 7 Gredele
(kolonia - nr nieparzyste od 1 do 19 oraz nr parzyste od 4 do 34)
Gregorowce
(wieś - nr parzyste od 2 do 32 oraz nr nieparzyste od 3 do 23, kolonia - posesje nr: 105, 108, 110, 112),
03-1051
2017-06-26 07:00 2017-06-26 14:00 7 Bogusze Stare
nr 2, 3, 4, 7, 8, 23, 24, 25, 26
03-640
2017-06-26 08:00 2017-06-26 18:00 10 Smarklice
(posesje od nr 25 do 33)
03-493
2017-06-26 09:00 2017-06-26 14:00 5 Kłopoty-Bańki

03-268
2017-06-26 10:00 2017-06-26 13:00 3 Godlewo Wielkie
od nr 1 do 8 oraz od nr 41 do 44
09-714
2017-06-27 07:00 2017-06-27 14:00 7 Stołbce
(kolonia)
03-374
2017-06-27 07:00 2017-06-27 14:00 7 Bogusze Stare
nr 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22
03-640
2017-06-27 08:00 2017-06-27 18:00 10 Waśki

03-27, 03-1722
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 6 Olchówka
(przysiółek Zabrody)
03-931
Zabrody
2017-06-27 09:00 2017-06-27 14:00 5 Wyromiejki

03-274
2017-06-28 07:00 2017-06-28 14:00 7 Koryciny
nr od 20 do 59
09-413
2017-06-28 07:00 2017-06-28 17:00 9 Gredele
(posesje od nr 1 do 47)
03-637
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 6 Skórzec
od nr 81 do 83
09-421
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 6 Nowe Gierałty
od nr 4 do 20
09-30
2017-06-28 09:00 2017-06-28 14:00 5 Skierwiny

03-704
2017-06-29 09:00 2017-06-29 14:00 5 Koterka

03-1217
2017-06-29 09:00 2017-06-29 14:00 5 Gołasze-Górki

Jabłonka Kościelna

Tybory Uszyńskie

Jabłonka-Świerczewo

Tybory-Wólka

Tybory-Olszewo

Tybory-Kamianka

Gołasze-Dąb

Gołasze Mościckie

Tybory-Jeziernia

Tybory-Trzcianka
(wieś i kolonia)
09-308, 09-309, 09-310, 09-311, 09-312, 09-313, 09-314, 09-315, 09-316, 09-317, 09-318, 09-319, 09-327, 09-598, 09-613, 09-624, 09-629, 09-784, 09-837, 09-860
Jabłonka Kościelna Hydrofornia
2017-06-30 07:00 2017-06-30 14:00 7 Krynki-Białokunki
od nr od 1 do 7
03-700
2017-06-30 09:00 2017-06-30 14:00 5 Reduty
(posesje od nr 1 do 76)
03-166