Bielsk-Podlaski

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-09-21 08:00 2017-09-21 10:00 2 Czyżew
  • ul. Nurska od nr 1 do 6, nr 8, 10, 12, 14, 14a, od nr 16 do 21, nr 23, 26, 28, 30, Sklep Ogrodniczy, Sklep Topaz
  • ul. Polna nr 53, 55, Sklep Lewiatan
  • ul. Piwna od nr 1 do 7, Stacja Diagnostyczna-Bogucki
  • ul. Krótka od nr 1 do 4
09-148
2017-09-21 09:00 2017-09-21 13:00 4 Plewki
Włosty-Olszanka
Mystki-Rzym
09-927, 09-782, 09-725, 09-591, 09-21, 09-20, 09-1029, 09-1028
Jednostka Wojskowa Plewki, Agencja Rezerw Materiałowych Szepietowo
ODWOŁANE
2017-09-21 09:00 2017-09-21 11:00 2 Czyżew
  • ul. Mazowiecka nr 34, 42, 44, 48, 54, 58, 60
  • ul. Marii Konopnickiej 6, 8, 10, 12, 17, 19, 23
  • ul. Norwida nr 1, 7, 9, 10, 17, 18, 22, 23, 24
  • ul. Juliusza Słowackiego nr 1, 3, 7
09-917
2017-09-21 10:00 2017-09-21 12:00 2 Czyżew
  • ul. Zarzecze od nr 1 do 8 oraz nr 10, 11, 13, 15, 17a, bloki nr 1, 2, 3, 12
09-621
2017-09-21 12:00 2017-09-21 14:00 2 Czyżew-Sutki
  • nr 39, 39A, 41
09-801
2017-09-21 13:00 2017-09-21 15:00 2 Zaręby-Choromany
  • od nr 11 do nr 15
09-947
2017-09-21 14:00 2017-09-21 16:00 2 Zaręby-Skórki
  • od nr 3 do nr 16
09-125
2017-09-22 08:00 2017-09-22 14:00 6 Kostry-Litwa
  • od nr 1 do 29
09-240
2017-09-22 08:00 2017-09-22 16:00 8 Kożyno
  • (wieś - nr nieparzyste od 1do 11 oraz posesje nr 33 i 35, nr parzyste od 2 do 52; kolonia - posesje od nr 93 do 97)
03-718
2017-09-22 08:00 2017-09-22 10:00 2 Godlewo-Piętaki
Siennica-Klawy
09-151
2017-09-22 09:00 2017-09-22 15:30 6 Mystki-Rzym
Szepietowo-Janówka
  • wieś i kolonia
Szepietowo-Żaki
09-716, 09-622, 09-19, 09-167
2017-09-22 09:00 2017-09-22 11:00 2 Drewnowo-Gołyń
  • od nr 1 do nr 36
09-375
2017-09-22 09:00 2017-09-22 11:00 2 Michałowo Wielkie
  • nr 21, 22, 24, 26, 27
Białe-Papieże
  • nr 13, 22, 26, 28, 30, 32, 34
Białe-Misztale
  • nr 5, 7, 9, 11, 16, 18, 20, 25, 26, 34
09-384
2017-09-22 10:00 2017-09-22 12:00 2 Złotki
  • -Przeczki nr 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 39, 41, 42, 43
  • -Starawieś
  • -Pułapki
09-373
2017-09-22 11:00 2017-09-22 13:00 2 Nowodwory
  • od nr 42 do 45
09-974
2017-09-22 12:00 2017-09-22 14:00 2 Szpice-Chojnowo
  • od nr 1 do nr 14
09-370
Cietrzewki-Warzyno od nr 1 do nr 14
2017-09-22 14:00 2017-09-22 16:00 2 Kamieńczyk Wielki
  • nr 18
09-364
2017-09-23 08:00 2017-09-23 14:00 6 Czyżew
  • ul. Zarzecze firmy: CLOVIN , KRASBUD, GODAGRO, Stacja Bazowa GSM
09-610
2017-09-23 08:00 2017-09-23 19:00 11 Nurzec-Stacja
  • ul. Kolejowa (posesje od nr 2 do 6),
  • ul. Krótka (posesje od nr 1 do 6),
  • ul. Młyńska (nr nieparzyste od 3 do 23 oraz nr parzyste od 4 do 12),
  • ul. Szkolna (nr nieparzyste od 1 do 9 oraz nr parzyste od 2 do 26),
  • ul. Żerczycka (posesja nr 1)
03-200
firma IREX-POL i maszt GSM
2017-09-23 08:00 2017-09-23 10:00 2 Drewnowo-Ziemaki
  • nr 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 19A, 20
09-359
2017-09-23 10:00 2017-09-23 12:00 2 Szulborze-Kozy
  • od nr 1 do nr 21
Godlewo Wielkie
  • nr 1
09-539
2017-09-23 11:00 2017-09-23 13:00 2 Słup
  • od nr 1 do nr 23
Słup-Kolonia
  • od nr 1 do 5
09-855
2017-09-23 12:00 2017-09-23 14:00 2 Godlewo-Gudosze
  • od nr 2 do nr 19
09-537
2017-09-23 13:00 2017-09-23 15:00 2 Słup-Kolonia
  • od nr 6 do nr 17
09-586
2017-09-23 14:00 2017-09-23 16:00 2 Brulino-Lipskie
  • od nr 1 do 17 oraz nr 25, 26, 27
09-536
2017-09-25 07:00 2017-09-25 14:00 7 Andryjanki
  • kolonia nr parzyste od 110 do 140 , nr nieparzyste od 115 do 137
03-652
2017-09-25 07:00 2017-09-25 14:00 7 Kostuszyn-Kolonia
  • nr 1, 2, 3, 4, 5, 6
Gaj
  • nr 1, 3, 5
Poniaty
  • nr 11
09-447
2017-09-25 07:30 2017-09-25 14:00 6 Dubicze Cerkiewne
  • ul. Parkowa
Grabowiec
  • posesje od nr 126 do 128C
03-1295
Cerkiew i Oczyszczalnia Ścieków przy ul. Parkowej
2017-09-25 08:00 2017-09-25 17:00 9 Hryniewicze Duże
  • posesje nr parzyste od 8 do 48 , nieparzyste od 11 do 41
03-437
2017-09-25 08:00 2017-09-25 18:00 10 Anusin
  • kolonia - nr parzyste od 74 do 84 , nr nieparzyste od 75 do 77
03-1053
2017-09-25 08:00 2017-09-25 17:00 9 Nowokornino
  • kolonia nr parzyste od 112 do 140 i nieparzyste od 115 do 137
Czyżyki
  • posesje nr 57 i 70A
  • kolonia
03-1160, 03,1161, 03-1162, 03-1193, 03-1192
Grudówka kolonia posesja nr 139
2017-09-25 08:00 2017-09-25 10:00 2 Zgleczewo Panieńskie
  • od nr 4 do 29 i nr 37
09-711
2017-09-25 09:00 2017-09-25 14:00 5 Klekotowo
  • posesje nr : 33, 95
03-1453
2017-09-25 09:00 2017-09-25 11:00 2 Zgleczewo Szlacheckie
  • od nr 1 do 29
Zgleczewo Panieńskie
  • od nr 1 do 3
09-599
2017-09-25 10:00 2017-09-25 12:00 2 Gąsiorowo
  • od nr 1 do 50
09-704
2017-09-25 11:00 2017-09-25 13:00 2 Gąsiorowo
  • od nr 51 do 85
09-560
2017-09-25 12:00 2017-09-25 14:00 2 Zaręby Leśne
  • od nr 1 do 15
09-513
2017-09-25 13:00 2017-09-25 15:00 2 Skłody Średnie
  • od nr 1 do 21
09-502
2017-09-25 14:00 2017-09-25 16:00 2 Skłody-Stachy
  • od nr 1 do 19
09-501
2017-09-26 07:00 2017-09-26 14:00 7 Miedwieżyki
03-77
2017-09-26 07:00 2017-09-26 14:00 7 Kostuszyn-Kolonia
  • nr 7, 13, 15, 16
09-447
2017-09-26 07:30 2017-09-26 14:00 6 Dubicze Cerkiewne
  • ul. Główna nr parzyste od 38 do 64 i nieparzyste od 43 do 59 i blok nr 63
03-852
Zlewnia Mleka
2017-09-26 08:00 2017-09-26 17:00 9 Hryniewicze Duże
  • posesje od nr 17 do 30
03-437
2017-09-26 08:00 2017-09-26 13:30 5 Pieńki-Sobótki
  • od nr 7 do 14
09-481
2017-09-26 08:00 2017-09-26 10:00 2 Szulborze Wielkie
  • ul. Czyżewska nr 7A, 9, 11
09-635
2017-09-26 09:00 2017-09-26 15:00 6 Czyżyki
  • posesje nr 57 i 70A
  • kolonia
Nowokornino
  • nr parzyste od nr 112 do 140 i nieparzyste od nr 115 do 137
03-1160, 03-1161, 03-1162, 1193, 03-1192
Grudówka kolonia posesja nr 139
2017-09-26 09:00 2017-09-26 11:00 2 Szulborze Wielkie
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego od nr 13A do 21, Sklep Spożywczo Przemysłowy, PHU ,,AGRO-HANDEL''
  • ul. Słoneczna od nr 1 do 3, Tartak
09-897
2017-09-26 09:00 2017-09-26 15:30 6 Mystki-Rzym
Szepietowo-Janówka
  • wieś i kolonia
Szepietowo-Żaki
09-716, 09-622, 09-19, 09-167
2017-09-26 10:00 2017-09-26 12:00 2 Janczewo-Sukmanki
  • od nr 1 do 10
09-555
2017-09-26 11:00 2017-09-26 13:00 2 Smolewo-Parcele
  • nr 1, 2, 2A, 18, 19, 20, 23, 24, 25
Smolewo-Wieś
  • nr 38
09-550
2017-09-26 12:00 2017-09-26 14:00 2 Zakrzewo-Kopijki
  • od nr 1 do 50
09-552
2017-09-26 14:00 2017-09-26 16:00 2 Szulborze Wielkie
  • ul. Jana Pawła II nr 3, 4
  • ul. Romantyczna od nr 1 do 23
09-491
Zespół Szkół , Maszt GSM , Urząd Gminy, Hydrofornia, Ośrodek Zdrowia, Apteka, Kościół, Mianówek od nr 1 do 10
2017-09-27 07:00 2017-09-27 14:00 7 Topczykały
  • nr parzyste od 6 do 60 i nieparzyste od 5 do 49
03-503
2017-09-27 08:00 2017-09-27 10:00 2 Kietlanka
  • od nr 1 do nr 44
Pułazie
  • nr 20
09-499
2017-09-27 08:00 2017-09-27 13:30 5 Rosochate Nartołty
  • od nr 1 do nr 17
09-116
2017-09-27 09:00 2017-09-27 17:00 8 Kaczały
  • posesje od nr 1A do 1N - domki letniskowe
03-351
2017-09-27 09:00 2017-09-27 15:00 6 Hajnówka
  • ul. Nowowarszawska blok nr 35 mieszkania od 1 do 16
03-1335
2017-09-27 09:00 2017-09-27 11:00 2 Świerże-Kończany
  • od nr 3 do 11
09-497
2017-09-27 09:00 2017-09-27 14:00 5 Zaręby Leśne
Uścianek Wielki
Gąsiorowo
  • nr 66
09-513, 09-514, 09-623
2017-09-27 10:00 2017-09-27 12:00 2 Leśniewo
  • od nr 17 do 40
09-490
2017-09-27 11:00 2017-09-27 13:00 2 Leśniewo
  • od nr 1 do nr 16
09-935
2017-09-27 11:30 2017-09-27 17:00 5 Hajnówka
  • ul. Nowowarszawska blok nr 41 - mieszkania od nr 1 do 20
03-1376
2017-09-27 12:00 2017-09-27 14:00 2 Świerże-Kończany
  • nr 17
09-785
Świerże-Zielone nr 15, Remiza OSP
2017-09-27 13:00 2017-09-27 15:00 2 Budziszewo
  • od nr 10 do 16
Nienałty-Szymany
  • nr 10, 11
09-503
2017-09-27 14:00 2017-09-27 16:00 2 Nienałty-Brewki
  • od nr 1 do nr 23
Nienałty-Szymany
  • od nr 1 do 25, Dom Weselny
09-706
2017-09-28 07:30 2017-09-28 14:00 6 Dubicze Cerkiewne
  • ul. Główna nr parzyste od 20 do 36 i nieparzyste od nr 7 do 41
03-151
2017-09-28 08:00 2017-09-28 18:00 10 Bielsk Podlaski
  • ul. Bohaterów Września nr parzyste od 12 do 36 i nieparzyste od 19 do 53
03-642
2017-09-28 08:00 2017-09-28 20:00 12 Siemiatycze
  • ul. Kasztanowa posesja nr 6
  • ul. Krzywa nr parzyste od 10 do 22
  • ul. Sosnowa nr nieparzyste od 29 do 39 i parzyste od 34 do 46
  • ul. Wierzbowa posesje od nr 1 do 17
  • ul. Górna nr nieparzyste od 1 do 61 i parzyste od 2 do 48
03-1559
PHU AVILL ul. Sikorskiego, LIDL
2017-09-28 08:00 2017-09-28 10:00 2 Kępiste-Borowe
  • od nr 1 do 53
09-516
2017-09-28 08:00 2017-09-28 13:30 5 Zakrzewo-Zalesie
  • od nr 1 do 20
09-553
2017-09-28 08:00 2017-09-28 14:00 6 Siemiatycze
  • ul. Nadrzeczna (posesje nr: 24 i 29),
  • ul. ks. Piotra Ściegiennego (posesja nr 5),
  • ul. Adama Asnyka
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Bolesława Prusa
  • ul. Elizy Orzeszkowej
  • ul. Sportowa
  • ul. Krzywa
  • ul. Słowiczyńska
03-1557, 03-553, 03-1556, 03-1488, 03-1489, 03-1720, 03-1679, 03-1487, 03-1285
2017-09-28 08:00 2017-09-28 14:00 6 Siemiatycze
  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Henryka Sienkiewicza
  • ul. Juliusza Słowackiego
  • ul. Stanisława Moniuszki
  • ul. Mikołaja Reja
  • ul. Władysława Stanisława Reymonta
  • ul. Zofii Nałkowskiej
  • ul. Cypriana Kamila Norwida
  • ul. Jana Kochanowskiego
03-1557, 03-553, 03-1556, 03-1488, 03-1489, 03-1720, 03-1679, 03-1487, 03-1285
2017-09-28 08:00 2017-09-28 14:00 6 Siemiatycze
  • ul. Bukowa
  • ul. Dębowa
  • ul. Leszczynowa
  • ul. Wrzosowa
  • ul. Słowicza
  • ul. Plażowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Kasztanowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Świerkowa
  • ul. Brzozowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Leśna
  • ul. Lipowa
03-1557, 03-553, 03-1556, 03-1488, 03-1489, 03-1720, 03-1679, 03-1487, 03-1285
2017-09-28 09:00 2017-09-28 11:00 2 Kępiste-Borowe
  • od nr 54 do 67
09-515
2017-09-28 10:00 2017-09-28 12:00 2 Kańkowo-Piecki
  • od nr 1 do 6A oraz nr 70
09-523
2017-09-28 11:00 2017-09-28 13:00 2 Kosuty
  • Niemiry kolonia od nr 22 do 30
09-521
09-521
2017-09-28 12:00 2017-09-28 14:00 2 Stara Złotoria
  • od nr 18 do 34
Nowa Złotoria
  • nr 4a, 5, Kurniki Rybakiewicz
09-691
2017-09-28 13:00 2017-09-28 15:00 2 Stara Złotoria
  • od nr 11 do 17
Nowa Złotoria
  • nr 2
09-702
2017-09-28 14:00 2017-09-28 16:00 2 Stara Złotoria
  • nr 1, 7, 8, 9, 10
Niemiry
  • od nr 1 do nr 22
09-522
2017-09-29 07:30 2017-09-29 14:00 6 Dubicze Cerkiewne
  • ul. Główna posesje nr 2 H , 5 od B do D
03-151
Zajazd u Jana , baza SKR
2017-09-29 08:00 2017-09-29 10:00 2 Gaczkowo
  • nr 14
Kosuty
  • nr 23
09-518
2017-09-29 09:00 2017-09-29 11:00 2 Gaczkowo
  • od nr 17 do 26
09-520
2017-09-29 09:00 2017-09-29 14:00 5 Nowa Złotoria
  • nr od 28 do 44
09-461
2017-09-29 10:00 2017-09-29 12:00 2 Chmielewo
  • od nr 22 do 25 oraz od nr 51 do 61
09-534
2017-09-29 11:00 2017-09-29 13:00 2 Jasienica-Parcele
  • nr 13, 18, 19, 20, 21, 22
09-642
2017-09-29 12:00 2017-09-29 14:00 2 Króle Małe
  • Hydrofornia
09-780
2017-09-29 13:00 2017-09-29 15:00 2 Andrzejewo
  • Andrzejewo-Kolonia od nr 30 do 42
09-471
2017-09-29 14:00 2017-09-29 16:00 2 Andrzejewo
  • Andrzejewo-Kolonia od nr 5 do 8 oraz od nr 26 do 29
09-469
2017-09-30 08:00 2017-09-30 10:00 2 Żelazy-Brokowo
  • od nr 15 do 20
Ołdaki-Magna Brok
  • nr 12, 13
09-484
2017-09-30 09:00 2017-09-30 11:00 2 Dmochy-Wochy
  • od nr 31 do 42
09-945
2017-09-30 10:00 2017-09-30 12:00 2 Dmochy-Wochy
  • od nr 5 do 30
09-143
2017-09-30 11:00 2017-09-30 13:00 2 Załuski-Lipniewo
  • od nr 1 do 6 oraz od nr 13 do 22
09-472
2017-09-30 12:00 2017-09-30 14:00 2 Przeździecko-Jachy
  • od nr 1 do 36
09-465