Busko

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-22 08:00 2017-06-22 14:00 6 Góry
od nr 120 do141
Góry Pińczowskie 3
2017-06-22 08:00 2017-06-22 14:00 6 Poradów

Poradów 5
2017-06-22 08:00 2017-06-22 15:00 7 Mękarzowice

Mękarzowice Wodociąg
2017-06-22 08:00 2017-06-22 14:00 6 Skotniki Górne

Skotniki Górne 2
2017-06-22 10:00 2017-06-22 14:00 4 Dębiany

Dębiany 1
2017-06-23 07:00 2017-06-23 19:00 12 Gorzków

Gorzków 1
2017-06-23 07:00 2017-06-23 09:00 2 Gorzków

Gorzków 2 , Gorzków 3
2017-06-23 08:00 2017-06-23 14:00 6 Pogwizdów

Pogwizdów 3 Kolonia
2017-06-23 08:00 2017-06-23 14:00 6 Koryto

Koryto
2017-06-23 08:00 2017-06-23 14:00 5 Niziny
od nr 34 do 56
Niziny 2
2017-06-23 17:00 2017-06-23 19:00 2 Gorzków

Gorzków 2 , Gorzków 3
2017-06-24 08:00 2017-06-24 16:00 8 Czarkowy
od nre 140 do 150
Czarkowy Resztówka 4
2017-06-24 10:00 2017-06-24 13:00 3 Kalina Mała

Kalina Mała 3
Obwód nr 2
2017-06-26 08:00 2017-06-26 14:00 6 Miechów

Miechów Stawna Góra
2017-06-26 08:00 2017-06-26 14:00 6 Słaboszów

Słaboszów K.R.
2017-06-26 08:00 2017-06-26 14:00 6 Małoszów

Małoszów 3
Obwód nr 1 i 3
2017-06-26 08:00 2017-06-26 14:00 6 Pacanów
ul. Beszowska
Pacanów 6
2017-06-27 07:00 2017-06-27 19:00 12 Gorzków

Gorzków 3
2017-06-27 07:00 2017-06-27 09:00 2 Gorzków

Gorzków 1 , Gorzków 2.
2017-06-27 08:00 2017-06-27 14:00 6 Przesławice

Przesławice 1 Młyn
2017-06-27 08:00 2017-06-27 14:00 6 Miławczyce

Miławczyce
Obwód nr 1
2017-06-27 08:00 2017-06-27 14:00 6 Słupia

Słupia 1
2017-06-27 08:00 2017-06-27 11:00 3 Marzęcin
od nr 8 do 11 i od nr 21 do 25
Marzęcin 2
2017-06-27 11:00 2017-06-27 14:00 3 Marzęcin
od nr 12 do 20
Marzęcin 2
2017-06-27 17:00 2017-06-27 19:00 2 Gorzków

Gorzków 1 , Gorzków 2
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Zagórze

Przecławka

Przecławka Zagórze ,Przecławka 2 , Przecławka 1 Sklep
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Marianów

Marianów
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Bronów

Bronów 1 , Bronów 2
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Szyszczyce

Szyszczyce
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Wolica

Wolica Bereza ,Wolica 1 ,Wolica 2
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Dziewięczyce

Dziewięczyce 1,Dziewięczyce 2 ,Dziewięczyce 3
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Dębowiec

Ksawerów

Ksawerów 3 Dębowiec
2017-06-28 08:00 2017-06-28 13:00 5 Orkanów

Orkanów
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 6 Miławczyce

Miławczyce
Obwód nr 2 i 3
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 6 Słupia

Słupia 1
2017-06-28 08:00 2017-06-28 11:00 3 Marzęcin
od nr 1 do 9 i od nr 25 do 43
Marzęcin 1
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 6 Tuczępy

Tuczępy 1,2,3,4,5,Kolonia
2017-06-28 11:00 2017-06-28 14:00 3 Winiary

Winiary 2 Gaik
Gaik
2017-06-29 07:00 2017-06-29 15:00 8 Bukowska Wola

Bukowska Wola 1
Obwód nr 3
2017-06-29 08:00 2017-06-29 12:00 4 Iżykowice

Iżykowice Młyn
2017-06-29 08:00 2017-06-29 15:00 7 Bejsce

Bejsce 8
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Słupia

Słupia 4
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Rzędów

Rzędów
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Wierzbica

Wierzbica 1,2
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Góra

Góra 1,2,3,4
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Januszkowice

Januszkowice 1,2
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Dobrów

PKP Dobrów
2017-06-29 10:00 2017-06-29 14:00 4 Małoszów

Małoszów Wodociąg
2017-06-30 08:00 2017-06-30 14:00 6 Małoszów

Małoszów 3
Obwód nr 2
2017-06-30 08:00 2017-06-30 14:00 6 Słupia

Słupia 5
2017-06-30 08:00 2017-06-30 14:00 6 Dobrów

Dobrów 1