Chełm

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-20 07:00 2017-10-20 16:00 9 Krasnystaw
  • ul. Makuszyńskiego /nr 14-18, 23-27/
Linia nn ze stacji Rońsko T2, obwód kierunek, Słoneczna, Makuszyńskiego
Odbiorcy zasileni ze złącz kablowych nr 2/2/2, 2/2/3
2017-10-20 07:00 2017-10-20 16:00 9 Krasnystaw
  • ul. Makuszyńskiego / nr 4-11/
Linie nn ze stacji Rońsko Makuszyńskiego, obwód Makuszyńskiego, Borowa, Wysockiej
ODWOŁANE
Zmiana terminu wyłączenia na 19.10
2017-10-20 07:00 2017-10-20 12:00 5 Wola Uhruska
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Parkowa nr 1 - 4, 2 - 28
  • ul. Piaskowa
  • ul. Polna
  • ul. Przelotowa
  • ul. Słoneczna
  • ul. Dolna
  • ul. Dworcowa nr 1 - 12
  • ul. Jasna
  • ul. Krótka
  • ul. Krzywa
  • ul. Leśna
  • ul. Nadbużańska
  • al. Odrodzenia
  • ul. Spacerowa
  • ul. Spokojna
  • ul. Szkolna
  • ul. Turystyczna
  • ul. Widokowa
  • ul. Wiosenna
  • ul. Zaułek
  • ul. Zielona
  • ul. 1 Maja nr 1- 35, 2 -46
  • ul. Boczna
  • ul. Chełmska
  • ul. Cicha
Siedliszcze
Nadbużanka
Uhrusk
Stacja Nadbużanka 1, 2; Siedliszcze 1, 2; Uhrusk 1, 2, Cegielnia, RZD 1; Wola Uhruska 1, 2, 3, 4, 6, GS;
2017-10-20 08:00 2017-10-20 15:00 7 Krasnystaw
  • ul. Stokowa /nr 53-80/
  • ul. Niesieckiego /nr 1-36/
  • ul. Księdza Ściegiennego
  • ul. Wąska
Linie nn ze stacji Zastawie 2
2017-10-20 10:00 2017-10-20 16:00 6 Gołąb
  • /nr 65-79/
Linia n ze stacji Gołąb 1, obwód kierunek Toruń
2017-10-23 08:00 2017-10-23 15:00 7 Dubienka
  • ul. Chełmska /od Armii Krajowej w stronę Rogatki/
  • ul. Leśna
  • ul. Sokole
Linie nn ze stacji Dubienka GS
2017-10-23 08:00 2017-10-23 16:00 8 Antoniówka
  • /nr 16-20, 30-37, 81, 82/
Linia nn ze stacji Antoniówka 1, obwód kierunek słup nr 1
2017-10-24 07:00 2017-10-24 21:00 14 Bezek Dębiński
  • /nr 32, 34/
Mogilnica
Kamionka
Bezek
Mogielnica KR, Bezek 1
2017-10-24 07:00 2017-10-24 15:00 8 Bezek
Mogilnica
Zabitek
Lechówka
Bezek: 1, RZD 3, Kolonia; Mogielnica, Mogielnica KR
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Horodysko
Horodysko 1, 2
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Krasnystaw
  • ul. Witosa / od Kółkowej do 107/
  • ul. Ułańska /od Witosa do Bohaterów Września/
  • ul. Bławatna /nr 1-7, nr 2-14/
  • ul. Bohaterów Września / dz. nr 484, stacja Bazowa Polkomtel/
Linie napowietrzne nn ze stacji Góry Kolonia 1
2017-10-24 08:30 2017-10-24 14:00 5 Chełm
  • ul. Antonin nr 13 - 17
  • ul. Gajowa
  • ul. Hrubieszowska nr 123 - 125
  • ul. Kosynierów
  • ul. Topolowa
  • ul. Wolwinów
  • ul. Wschodnia
Strupin Mały
  • nr 104 -107
Stacja Chełm K-36 Wschodnia, K-69 Borek, K-70 Wolwinów, K-71 Nadleśnictwo
2017-10-24 17:00 2017-10-24 21:00 4 Bezek
Mogilnica
Zabitek
Lechówka
Bezek: 1, RZD 3, Kolonia; Mogielnica, Mogielnica KR
2017-10-24 17:00 2017-10-24 21:00 4 Bezek
Mogilnica
Bezek: 1, RZD 3, Kolonia; Mogielnica
2017-10-25 07:00 2017-10-25 21:00 14 Bezek Dębiński
  • /nr 32, 34/
Kamionka
Bezek
Bezek 1
2017-10-25 07:00 2017-10-25 20:00 13 Bezek
Mogilnica
Zabitek
Lechówka
Bezek: 1, RZD 3, Kolonia; Mogielnica, Mogielnica KR
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Krasnystaw
  • ul. Stokowa /nr 119-149/
Linie nn ze stacji Zastawie 8
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Krasnystaw
  • ul. Lwowska /nr 150a-182/
Linie nn ze stacji Zastawie 9
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Krowica
Marynin
  • /gmina Siedliszcze nr 70-80/
Siedliszcze
  • ul. Boczna /nr 1-2/
Krowica
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Ochoża-Kolonia
  • / nr 1-22A/
Józefin k. Nowosiółek
  • /nr 2, gmina Chełm/
Ochoża Kolonia 4
2017-10-25 08:00 2017-10-25 17:00 9 Raciborowice
  • /nr 49-50/
Raciborowice-Kolonia
  • /nr 49-60A/
Linia nn ze stacji Raciborowice Kolonia 3, obwód kierunek słup nr 10-19
2017-10-26 07:00 2017-10-26 11:00 4 Mogilnica
Bezek
Kamionka
Lechówka
Zabitek
Bezek-Kolonia
Bezek Dębiński
Bezek: 1, RZD 3, Kolonia; Mogielnica, Mogielnica KR
2017-10-26 08:00 2017-10-26 17:00 9 Raciborowice
  • /nr 51/
Raciborowice-Kolonia
  • /nr 51, 61-65/
Linia nn ze stacji Raciborowice Kolonia 3, obwód kierunek słup nr 1-9
2017-10-26 15:00 2017-10-26 21:00 6 Mogilnica
Bezek
Bezek Dębiński
Bezek-Kolonia
Brzeziny
  • /gmina Siedliszcze/
Kamionka
Lechówka
Zabitek
Bezek: 1, RZD 3, Kolonia; Mogielnica, Mogielnica KR
2017-10-27 07:00 2017-10-27 16:00 9 Hruszów
  • /nr 102-109/
Wólka Rejowiecka
  • /nr 48-79/
Rejowiec Oczyszczalnia Ścieków, Wólka Rejowiecka 2
2017-10-27 07:00 2017-10-27 11:00 4 Buśno
Raciborowice
Kurmanów
Raciborowice-Kolonia
Buśno: 1, 2, 3; Kurmanów: 1, 2; Raciborowice Kolonia: 1, 2, 3, 5; Raciborowice: SKR, Ujęcie Wody, Wieś 1, Wieś 2
2017-10-27 07:00 2017-10-27 12:00 5 Hruszów
Kobyle
Rejowiec
  • ul. Chełmska
  • ul. 1 Maja
  • ul. 3 Maja
  • ul. Henryka Dąbrowskiego
  • ul. Fabryczna
  • ul. Jurija Gagarina
  • ul. Tadeusza Kościuszki
  • ul. Krótka
  • ul. Niecała
  • ul. Parkowa
  • ul. Przemysłowa
  • ul. Mikołaja Reja
  • ul. Rynek
  • ul. Słoneczna
  • ul. Szkolna
  • ul. Zacisze
  • ul. Stanisława Zwierzyńskiego
Rejowiec-Kolonia
Rejowiec: 11, 12, Gorzelnia, Kawiarnia, Liceum, Osada Bloki; Kobyle: 1, 2, 3; Hruszów: 1, 2, PGR Bloki
2017-10-27 08:00 2017-10-27 16:00 8 Chełm
  • ul. Michała Chomentowskiego nr 19-31, 32-56;
  • ul. Przemysłowa nr 33-51;
Linia nn ze Stacji Chełm K-38, obwód ulica Chomentowskiego - Przemysłowa
2017-10-27 15:00 2017-10-27 18:00 3 Buśno
Raciborowice
Kurmanów
Raciborowice-Kolonia
Buśno: 1, 2, 3; Kurmanów: 1, 2; Raciborowice Kolonia: 1, 2, 3, 5; Raciborowice: SKR, Ujęcie Wody, Wieś 1, Wieś 2
2017-10-30 08:00 2017-10-30 12:00 4 Buśno
Raciborowice
Kurmanów
Raciborowice-Kolonia
Buśno: 1, 2, 3; Kurmanów: 1, 2; Raciborowice Kolonia: 1, 2, 3; Raciborowice: SKR, Ujęcie Wody, Wieś 1, Wieś 2
2017-10-30 08:00 2017-10-30 14:00 6 Raciborowice-Kolonia
  • /nr 1-56/
Raciborowice Kolonia, Raciborowice Kolonia 5