Ełk

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-20 07:00 2017-10-20 17:00 10 Rybical
Skorupki
Mrówki
8-944, 8-939, 8-941, 8-940, 8-942, 8-1682, 8-1233, 8-1708, 8-657, 8-1850
gmina Ryn
2017-10-20 08:00 2017-10-20 15:00 7 Mrozy Wielkie
  • ul. Żurawia 60, 61
  • ul. Cicha 3
4-1217
gmina Ełk
2017-10-20 08:00 2017-10-20 11:00 3 Rybical
  • od 1 do 27 i 100
8-657
gmina Ryn
2017-10-20 08:00 2017-10-20 15:00 7 Chojniak
  • gospodarstwo rolne
4-124
gmina Ełk
2017-10-21 07:00 2017-10-21 18:00 11 Kleszczewo
  • 23, domki letniskowe
8-49, 8-130
gmina Miłki
2017-10-21 07:00 2017-10-21 18:00 11 Rydzewo
  • ul. Mazurska od 7 do 130
  • ul. Orzechowa od 3 do 11
  • ul. Świerkowa od 2 do 5
  • od 1 do 40
8-48
gmina Miłki
2017-10-21 08:00 2017-10-21 12:00 4 Sterławki Małe
  • od 1 do 21 oraz 29 i 38.
8-701
gmina Giżycko
2017-10-21 11:00 2017-10-21 15:00 4 Sterławki Małe
  • domki letniskowe
8-1805
gmina Giżycko
2017-10-23 07:00 2017-10-23 19:00 12 Ruda
  • od 1 do 22A, Ferma, gospodarstwo rolne
8-382, 8-X1222, 8-X1120
gmina Miłki
2017-10-23 08:00 2017-10-23 11:00 3 Rydzewo
  • ul. Mazurska od 35 do 65 i 86
  • ul. Niegocińska od 1 do 11
  • ul. Widokowa
  • ul. Malwowa
8-1461
gmina Miłki
2017-10-23 11:00 2017-10-23 15:00 4 Rydzewo
  • ul. Mazurska od 1 do 46
8-1468
gmina Miłki
2017-10-24 07:30 2017-10-24 18:00 10 Kożuchy Wielkie
  • od 41 do 57
Kożuchy Małe
  • od 1 do 6
8-499, 8-182, 8-178
gmina Giżycko
2017-10-24 08:00 2017-10-24 11:00 3 Jagodne Małe
  • 1, 10, 10A, 10C, działki letniskowe
8-1752
gmina Miłki
2017-10-24 08:00 2017-10-24 12:00 4 Budry
  • kolonia,
Grądy Węgorzewskie
Brzozówko
Krzywińskie
Wola
Kaczorowo
Kalskie Nowiny
  • kolonia
8-584, 8-583, 8-557, 8-471, 8-395, 8-312, 8-234, 8-228, 8-227, 8-220, 1182.
gmina Budry, Pozezdrze, Węgorzewo
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Popowo
4-832
gmina Prostki
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Wronka
  • 8, 17A, 18, 29, 29A, 30, 32, 33, 34, 36, 38
8-1344
Wronka Mała gmina Giżycko
2017-10-24 08:00 2017-10-24 18:00 10 Ełk
  • ul. Stary Rynek 12
4-1245
ODWOŁANE
Odwołano przez wykonawcę
2017-10-24 09:00 2017-10-24 16:00 7 Łupki
  • 237 oraz działki letniskowe
8-88
gmina Pisz
2017-10-24 11:00 2017-10-24 15:00 4 Jagodne Małe
  • od 6 do 14 oraz 3, 3A, 17.
8-309
gmina Miłki
2017-10-25 07:30 2017-10-25 14:30 7 Świętajno
  • 46, 47, 48, 49, ogródki dzialkowe, przepompownia ścieków,
Orzechówko
4-228, 4-786, 4-579, 4-578, 4-577, 4-576, 4-44,
Wilmowo gmina Świętajno
2017-10-25 07:30 2017-10-25 12:00 4 Sołdany
  • od 15 do 42
Pieczarki
  • od 5 do 24 oraz 1, 2, 3, 28, 29, 30, 31.
8-644, 8-335, 8-330, 8-1700
gmina Giżycko i Pozezdrze
2017-10-25 07:30 2017-10-25 18:00 10 Nowe Sołdany
8-927, 8-46.
gmina Giżycko
2017-10-25 07:30 2017-10-25 12:00 4 Kruklanki
  • ul. Polna
  • ul. Leśna
  • ul. Cicha
  • ul. Brzozowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Lipowa
Pieczonki
  • 33
8-786, 8-1653, 8-1263, 8-X1896
gmina Kruklanki i Giżycko
2017-10-25 07:30 2017-10-25 14:00 6 Sulimy
  • 33, 34, 35.
Kożuchy Wielkie
  • 39, 39A, 59, 60, 61, 62
Pieczonki
  • 26, 27, 32.
8-591, 8-497
gmina Giżycko
2017-10-25 08:00 2017-10-25 11:00 3 Konopki Wielkie
  • od 1 do 35
8-177
gmina Miłki
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Ciernie
4-683
gmina Ełk
2017-10-25 08:00 2017-10-25 18:00 10 Ełk
  • ul. Stary Rynek 1, 3, 5
  • ul. Tadeusza Kościuszki 24
4-1090
ODWOŁANE
Odwołano przez wykonawcę
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Gorazdowo
8-1235
gmina Giżycko
2017-10-25 11:00 2017-10-25 15:00 4 Lipowo
  • 27
Łękuk Mały
  • 1, 2, 11, 14
Orłowo
  • 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 72.
8-421
gmina Wydminy
2017-10-26 07:30 2017-10-26 18:00 10 Spytkowo
  • 47, 48, 49
8-1714, 8-1407
gmina Giżycko
2017-10-26 07:30 2017-10-26 12:00 4 Gajewo
  • ul. Leśna 29
Spytkowo
  • od 55 do 68
Świdry
  • 37
8-246, 8-154, 8-1411
gmina Giżycko
2017-10-26 08:00 2017-10-26 11:00 3 Siedliska
  • od 1 do 15, od 26 do 44 oraz 22, 23, 24.
8-54
gmina Wydminy
2017-10-26 08:00 2017-10-26 15:00 7 Katarzynowo
4-145
gmina Prostki
2017-10-26 08:00 2017-10-26 15:00 7 Klusy
Ogródek
4-97, 4-965, 4-92, 4-656, 4-1630, 4-1504, 4-1182, 4-11, 4-1029, 4-1028.
gmina Orzysz i Ełk
2017-10-26 11:00 2017-10-26 15:00 4 Wydminy
  • ul. Suwalska od 5 do 12 oraz 3, 14, 15, 16, 18
Mazuchówka
  • 113, 114,
8-818
gmina Wydminy
2017-10-27 07:30 2017-10-27 18:00 10 Sołdany
  • od 1 do 13
Pozezdrze
  • od 40 do 49 i 32
8-643, 8-568
gmina Giżycko i Pozezdrze
2017-10-27 08:00 2017-10-27 15:00 7 Kałęczyny
  • od 20 do 25 oraz od 50 do 55
4-704
gmina Ełk
2017-10-27 08:00 2017-10-27 11:00 3 Olszewo
  • od 1 do 24
8-603
gmina Mikołajki
2017-10-27 12:00 2017-10-27 15:00 3 Górkło
  • od 1 do 23
8-408
gmina Mikołajki
2017-10-28 07:30 2017-10-28 18:00 10 Pozezdrze
  • od 2 do 10
8-1370
gmina Pozezdrze
2017-10-28 08:00 2017-10-28 11:00 3 Stawek
  • od 1 do 12
8-1026
gmina Mikołajki
2017-10-28 12:00 2017-10-28 15:00 3 Śmietki
  • od 1 do 24, gospodarstwo rolne PAN, przepompownie ścieków.
Zełwągi
  • 90
8-1016
gmina Mikołajki
2017-10-30 08:00 2017-10-30 14:00 6 Ołownik
8-869, 8-868, 8-307
Ławniki gmina Budry
2017-10-31 07:30 2017-10-31 12:00 4 Sucholaski
Dudka
Grodkowo
Siedliska
  • od 1 do 52
8-949, 8-948, 8-898, 8-897, 8-896, 8-54, 8-325, 8-196, 8-1787, 8-1239, 8-1236
gmina Wydminy
2017-10-31 07:30 2017-10-31 18:00 10 Siedliska
  • od 61 do 79 oraz 53, 54, 55, 56, 57.
Kruklin
  • 51, 52
8-530, 8-529
gmina Wydminy i Giżycko
2017-11-02 08:00 2017-11-02 14:30 6 Główka
  • 6, 16, 17, 18, 19, 20, 32, 34, 35
4-504
gmina Gołdap
2017-11-03 08:00 2017-11-03 14:30 6 Osowo
Kowalki
  • 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
4-10, 4-908, 4-909
gmina Gołdap
2017-11-08 08:00 2017-11-08 14:30 6 Lakiele
  • od 38 do 44
4-751
gmina Kowale Oleckie