Jarosław

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-20 05:30 2017-10-20 08:00 2 Jagiełła
Jagiełła 3,7,10;
2017-10-20 07:00 2017-10-20 09:00 2 Reczpol
Reczpol 7, 8
2017-10-20 07:00 2017-10-20 17:00 10 Mielnów
Mielnów
2017-10-20 07:00 2017-10-20 09:00 2 Chołowice
Chołowice
2017-10-20 07:00 2017-10-20 17:00 10 Reczpol
Reczpol 4
2017-10-20 07:00 2017-10-20 17:00 10 Krasice
Krasice 4
2017-10-20 07:00 2017-10-20 09:00 2 Reczpol
Reczpol 1, 2, 3, 5
2017-10-20 07:00 2017-10-20 09:00 2 Kupna
Kupna
2017-10-20 08:00 2017-10-20 15:00 7 Radymno
  • ul. Błonie
  • ul. Złota Góra
Radymno 5
2017-10-20 08:30 2017-10-20 14:00 5 Jarosław
  • ul. Przyjaźni
Jarosław 93-obwód 1
2017-10-20 08:30 2017-10-20 11:00 2 Świebodna
Świebodna 1
2017-10-20 09:00 2017-10-20 11:00 2 Przemyśl
  • ul. Graniczna 14, 24
  • ul. Gliniana
  • ul. Grenada
  • ul. Ludwika Idzikowskiego
  • ul. Szwoleżerska
  • ul. Dobra
  • ul. Jana Tarnowskiego
  • ul. Stanisława Żółkiewskiego
  • ul. Emilii Plater 22, 24, 32, 35
  • ul. Bolesława Chrobrego nr parzyste 26 - 64 oraz nr nieparzyste 9 - 45, 115, 123
  • ul. Stanisława Wyspiańskiego nr parzyste 72 - 78 oraz nr nieparzyste 73 - 83
Przemyśl 39
2017-10-20 12:00 2017-10-20 14:00 2 Przemyśl
  • ul. Przekopana
  • ul. Przerwa
  • ul. Przejazdowa
  • ul. Piaskowa
  • ul. Sienna bez nr 4
  • ul. Lwowska nr nieparzyste 33 - 47
Przemyśl 61
2017-10-20 12:30 2017-10-20 15:00 2 Świebodna
Świebodna 2
2017-10-20 14:00 2017-10-20 17:00 3 Reczpol
Reczpol 7, 8
2017-10-20 14:00 2017-10-20 17:00 3 Chołowice
Chołowice
2017-10-20 14:00 2017-10-20 17:00 3 Kupna
Kupna
2017-10-20 14:00 2017-10-20 17:00 3 Reczpol
Reczpol 1, 2, 3, 5
2017-10-20 15:30 2017-10-20 18:00 2 Jagiełła
Jagiełła 3,7,10;
2017-10-23 05:30 2017-10-23 08:00 2 Jagiełła
Jagiełła 1
2017-10-23 05:30 2017-10-23 08:00 2 Jagiełła
Gorzyce
Wólka Ogryzkowa
Jagiełła 9,Jagiełła SUW,Gorzyce 3,4,5,6,7,8,Wólka Ogryzkowa 2
2017-10-23 07:00 2017-10-23 09:00 2 Batycze
Batycze 1
2017-10-23 07:00 2017-10-23 17:00 10 Batycze
Batycze 2, 3
2017-10-23 07:00 2017-10-23 10:00 3 Orzechowce
Orzechowce 2, 3, 8
2017-10-23 07:00 2017-10-23 09:00 2 Ujkowice
Ujkowice 1, 3, 4, 5, 6
2017-10-23 07:00 2017-10-23 17:00 10 Ujkowice
Ujkowice 2, 7
2017-10-23 07:30 2017-10-23 15:00 7 Radawa
Radawa 7-obwód 1,2
2017-10-23 08:00 2017-10-23 14:00 6 Szówsko
Szówsko Małe 2-obwód 2
2017-10-23 08:30 2017-10-23 11:00 2 Tywonia
Tywonia 7
2017-10-23 09:00 2017-10-23 11:00 2 Leszno
Leszno 2
2017-10-23 11:00 2017-10-23 13:30 2 Morawsko
Morawsko 3
2017-10-23 12:00 2017-10-23 14:00 2 Torki
Torki 3
2017-10-23 13:30 2017-10-23 16:00 2 Tuczempy
  • ul. Cicha
  • ul. Dworska
  • ul. Jana Pawła II
  • ul. Słoneczna
  • ul. Sportowa
  • ul. Zagrody
Tuczempy 3
2017-10-23 14:00 2017-10-23 17:00 3 Batycze
Batycze 1
2017-10-23 14:00 2017-10-23 17:00 3 Ujkowice
Ujkowice 1, 3, 4, 5, 6
2017-10-23 15:30 2017-10-23 18:00 2 Jagiełła
Gorzyce
Wólka Ogryzkowa
Jagiełła 9,Jagiełła SUW, Gorzyce 3,4,5,6,7,8,Wólka Ogryzkowa 2
2017-10-23 15:30 2017-10-23 18:00 2 Jagiełła
Jagiełła 1
2017-10-24 05:30 2017-10-24 08:00 2 Jagiełła
Jagiełła 3,7,10
2017-10-24 07:00 2017-10-24 17:00 10 Korczowa
Chotyniec
Korczowa PPO, Korczowa Logistc Park, Chotyniec Hydrofornia, Chotyniec Pompownia Wody
2017-10-24 07:30 2017-10-24 11:00 3 Surochów
Surochów 6
2017-10-24 08:00 2017-10-24 14:30 6 Korzenica
Miękisz Nowy
Bukowina 1,2,3,Korzenica 2,3,4,Miękisz Nowy 1
2017-10-24 08:00 2017-10-24 11:00 3 Nienadowa
Nienadowa 12 obwód 1 i 2
2017-10-24 08:00 2017-10-24 11:00 3 Piątkowa
Piątkowa 2
2017-10-24 08:30 2017-10-24 11:00 2 Grzęska
Grzęska 3
2017-10-24 09:00 2017-10-24 11:00 2 Pikulice
Pikulice 3
2017-10-24 10:00 2017-10-24 13:00 3 Tarnawka
Tarnawka 1
2017-10-24 11:00 2017-10-24 13:00 2 Nienadowa
Nienadowa 15 obwód 1
2017-10-24 11:00 2017-10-24 13:30 2 Grzęska
Grzęska 4
2017-10-24 12:00 2017-10-24 14:00 2 Jaksmanice
Jaksmanice 1
2017-10-24 13:30 2017-10-24 16:00 2 Grzęska
Grzęska 6
2017-10-24 15:30 2017-10-24 18:00 2 Jagiełła
Jagiełła 3,7,10
2017-10-25 05:30 2017-10-25 08:00 2 Jagiełła
Jagiełła 3,7,10
2017-10-25 07:00 2017-10-25 11:00 4 Rożubowice
Rożubowice 3
2017-10-25 07:30 2017-10-25 12:00 4 Czerniawka
Czerniawka 2
2017-10-25 08:30 2017-10-25 11:00 2 Tryńcza
Tryńcza 3
2017-10-25 09:00 2017-10-25 11:00 2 Hermanowice
Hermanowice 4
2017-10-25 10:30 2017-10-25 15:00 4 Wietlin
Wietlin 7
2017-10-25 11:00 2017-10-25 13:30 2 Tryńcza
Tryńcza 4
2017-10-25 12:00 2017-10-25 14:00 2 Kupiatycze
Kupiatycze 4
2017-10-25 13:30 2017-10-25 16:00 2 Tryńcza
Tryńcza 7
2017-10-25 15:30 2017-10-25 18:00 2 Jagiełła
Jagiełła 3,7,10
2017-10-26 05:30 2017-10-26 08:00 2 Jagiełła
Jagiełła 3,7,10
2017-10-26 06:30 2017-10-26 09:00 2 Gwizdaj
Gwizdaj 1
2017-10-26 07:00 2017-10-26 11:00 4 Rożubowice
Rożubowice 2
2017-10-26 08:30 2017-10-26 11:00 2 Maćkówka
Maćkówka 2
2017-10-26 09:00 2017-10-26 11:00 2 Kaszyce
Kaszyce 4
2017-10-26 11:00 2017-10-26 13:30 2 Maćkówka
Maćkówka 3
2017-10-26 12:00 2017-10-26 14:00 2 Trójczyce
Trójczyce 3
2017-10-26 13:30 2017-10-26 16:00 2 Maćkówka
Maćkówka 4
2017-10-26 15:30 2017-10-26 18:00 2 Gwizdaj
Gwizdaj 1
2017-10-26 15:30 2017-10-26 18:00 2 Jagiełła
Jagiełła 3,7,10
2017-10-27 07:00 2017-10-27 11:00 4 Żurawica
Żurawica 14
2017-10-27 07:30 2017-10-27 14:00 6 Pawłosiów
Jarosław
  • ul. Chmielna
  • ul. Stefana Batorego
  • ul. Pawłosiowska
  • ul. Przemysłowa
  • ul. Senatora Tadeusza Ulmy
Pawłosiów 1-obwód 3,6
2017-10-27 07:30 2017-10-27 14:00 6 Jarosław
  • ul. Józefa Poniatowskiego ZK nr 11/03/04
Jarosław 11-obwód 3
2017-10-27 08:00 2017-10-27 17:30 9 Skołoszów
  • ul. Floriańska
  • ul. Franciszkańska
  • ul. Nadbrzeżna
  • ul. Sportowa
  • ul. Strażacka
Skołoszów 5-obwód 1,2
2017-10-27 08:00 2017-10-27 10:30 2 Skołoszów
Skołoszów 5-obwód 3,4
2017-10-27 08:30 2017-10-27 11:00 2 Nowosielce
Nowosielce 1
2017-10-27 09:00 2017-10-27 11:00 2 Kosztowa
Kosztowa 1
2017-10-27 11:00 2017-10-27 13:30 2 Nowosielce
Nowosielce 3
2017-10-27 12:00 2017-10-27 14:00 2 Ruszelczyce
Ruszelczyce 1
2017-10-27 12:30 2017-10-27 17:00 4 Jagiełła
Jagiełła 2,8
2017-10-27 13:00 2017-10-27 16:30 3 Studzian
Studzian 1
2017-10-27 14:30 2017-10-27 17:30 3 Skołoszów
Skołoszów 5-obwód 3,4
2017-10-28 08:30 2017-10-28 11:00 2 Rozbórz
Rozbórz 1
2017-10-28 12:30 2017-10-28 15:00 2 Rozbórz
Rozbórz 2
2017-10-30 07:00 2017-10-30 09:00 2 Przemyśl
Przemyśl 88 obwód nr 7
2017-10-30 07:30 2017-10-30 15:00 7 Rokietnica
Rokietnica 18
2017-10-30 08:30 2017-10-30 11:00 2 Ujezna
Ujezna 2
2017-10-30 11:00 2017-10-30 13:30 2 Gorzyce
Gorzyce 2
2017-10-30 12:00 2017-10-30 14:00 2 Przemyśl
  • ul. Wilczańska parzyste 42 - 78 oraz nieparzyste 57 - 87
  • ul. Szańcowa parzyste 28 - 54 oraz nieparzyste 47 - 59
  • ul. Orzechowa
  • ul. Zagrodowa
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Sadowa
  • ul. Koszykowa 6, 6a, 9
Przemyśl 16
2017-10-30 13:30 2017-10-30 16:00 2 Gorzyce
Gorzyce 3
2017-10-31 07:30 2017-10-31 18:00 10 Maćkówka
Maćkówka 3-obwód 1
2017-10-31 07:30 2017-10-31 13:00 5 Maćkówka
Maćkówka 3
2017-10-31 08:30 2017-10-31 11:00 2 Jawornik Polski
Jawornik Polski 5
2017-10-31 11:00 2017-10-31 13:30 2 Jawornik Polski
Jawornik Polski 7
2017-10-31 13:30 2017-10-31 16:00 2 Manasterz
Manasterz 1