Jarosław

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-22 07:00 2017-06-22 15:00 8 Krasne

Krasne 1;
2017-06-22 07:00 2017-06-22 10:00 2 Gruszowa

Gruszowa 1 obwód 1
2017-06-22 07:00 2017-06-22 13:00 5 Rudka

Rudka 3;
2017-06-22 07:00 2017-06-22 14:00 6 Rozbórz

Rozbórz 8
2017-06-22 08:00 2017-06-22 11:00 3 Grochowce

Grochowce 1
2017-06-22 09:00 2017-06-22 13:00 3 Gruszowa

Gruszowa 1 obwód 2
2017-06-23 07:00 2017-06-23 15:00 8 Krasne

Krasne 2;
2017-06-23 07:00 2017-06-23 11:00 3 Krasice

Krasice 2 obwód 1
2017-06-23 07:00 2017-06-23 17:00 9 Wylewa

Wylewa 5;
2017-06-23 08:00 2017-06-23 13:00 5 Makowisko

Makowisko-Euromak
2017-06-23 10:00 2017-06-23 13:00 3 Krasice

Krasice 2 obwód 3
2017-06-23 10:00 2017-06-23 14:00 4 Lipa

Lipa 4 obwód nr 1
2017-06-26 07:00 2017-06-26 17:00 9 Dybków

Dybków 3-obwód 1
2017-06-26 10:00 2017-06-26 14:00 4 Przemyśl
ul. Bohaterów Getta 36
Przemyśl 12 obwód nr 3
2017-06-26 10:00 2017-06-26 13:00 2 Munina
ul. Wąska
Munina
ul. Wodna
Munina
ul. Jarosławska
Munina
ul. Sportowa
Munina
ul. Południowa
Munina
ul. Zielona
Munina
ul. Słoneczna
Munina
ul. Owocowa
Munina
ul. Leśna
Munina
ul. 3-go Maja
Munina
ul. Wspólna
Munina
ul. Spacerowa
Munina
ul. Przyjazna
Munina
ul. Kwiatowa
Munina
ul. Kolejowa
Munina
ul. Jasna
Munina
ul. Dębowa
Jarosław
ul. Zbożowa
Jarosław
ul. Budowlanych
Munina 1,2,3,4,5,6,7,8,CPN,PKP
2017-06-27 06:00 2017-06-27 15:00 8 Duńkowice

Duńkowice 4
2017-06-27 07:00 2017-06-27 15:00 8 Krzeczowice

Krzeczowice 1;
2017-06-27 08:00 2017-06-27 16:00 8 Bircza

Bircza 10 obwód nr 2
2017-06-28 07:00 2017-06-28 15:00 8 Krzeczowice

Krzeczowice 2;
2017-06-28 07:00 2017-06-28 11:00 4 Ubieszyn

Ubieszyn 2
2017-06-28 07:00 2017-06-28 11:00 3 Pantalowice

Pantalowice 2-obwód 2
2017-06-28 08:00 2017-06-28 16:00 7 Maleniska

Maleniska 2-obwód 2
2017-06-28 11:00 2017-06-28 18:00 7 Ubieszyn

Ubieszyn 2 -obwód 3
2017-06-29 07:00 2017-06-29 15:00 8 Krzeczowice

Krzeczowice 3;
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 6 Przemyśl
ul. Stanisława Augusta 15, 17, 19
ul. Pułkownika Marcina Borelowskiego nr parzyste 14 - 24 oraz nie parzyste 25 - 37
Przemyśl 157 obwód nr 8
2017-06-30 10:00 2017-06-30 13:00 2 Munina
ul. Wrzosowa
Munina
ul. Wąska
Munina
ul. Szkolna
Munina
ul. Różana
Munina
ul. Południowa
Munina
ul. Zielona
Munina
ul. Słoneczna
Munina
ul. Owocowa
Munina
ul. Leśna
Munina
ul. 3-go Maja
Munina
ul. Wspólna
Munina
ul. Spacerowa
Munina
ul. Przyjazna
Munina
ul. Kwiatowa
Munina
ul. Kolejowa
Munina
ul. Jasna
Munina
ul. Dębowa
Jarosław
ul. Zbożowa
Jarosław
ul. Budowlanych
Munina 1,2,3,4,5,6,7,8,CPN,PKP