Jeziorna

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-20 08:00 2017-10-20 16:00 8 Żabieniec
  • ul. Ruczajowa od nr 4 do 22
stacja nr 02-0620 Żabieniec SKR
2017-10-20 08:00 2017-10-20 13:00 5 Józefosław
  • ul. Ogrodowa 19a,b,c,d
stacja nr 02-0583 Józefosław 2 Wiejska
2017-10-23 07:00 2017-10-23 17:00 10 Raszyn
  • ul. Szkolna od nr 2b do nr 15[poczta]
  • ul. Spółdzielcza od nr 2a do nr 6
  • ul. Wołodyjowskiego od nr 2 do nr 11
  • ul. Nauczycielska od nr 1 do nr 13
  • ul. Poniatowskiego od nr 18 do nr 20[przedszkole]
02-1112 Raszyn Poniatowskiego
2017-10-23 08:00 2017-10-23 10:00 2 Głosków
  • ul. Radnych
  • ul. Wczasowa
  • ul. Borkowa
  • ul. Millenium
  • ul. Żurawia
  • ul. Szybowcowa
  • ul. Krucza
  • ul. Sarmacka
  • ul. Żołny
  • ul. Miła
  • ul. Konduktorska
  • ul. Białych Dworków
  • ul. Nasza
  • ul. Krótka
  • ul. Traktorzystów
Runów
  • ul. Runowska
  • ul. Wypoczynkowa
02-0464 Głosków hydrofornia,02-1309 Głosków Milenium,02-0719 Głosków Traktorzystów,02A0112 Plastor 1,02-0366 Głosków Zielona,02-0829 Głosków Ogrody Działkowe,02-1491GłoskówDworek Polski,02-1145 Głosków Borkowa,02-0744 Głosków Wczasowa,02-0767 Głosków Runów POD
02A0112 Plastor Dworek Polski Kościół, Ogródki Działkowe
2017-10-23 16:00 2017-10-23 20:00 4 Głosków
  • ul. Radnych
  • ul. Wczasowa
  • ul. Millenium
  • ul. Borkowa
  • ul. Żurawia
  • ul. Szybowcowa
  • ul. Krucza
  • ul. Sarmacka
  • ul. Żołny
  • ul. Miła
  • ul. Konduktorska
  • ul. Białych Dworków
  • ul. Nasza
  • ul. Krótka
  • ul. Traktorzystów
Runów
  • ul. Runowska
  • ul. Wypoczynkowa
02-0464 Głosków hydrofornia,02-1309 Głosków Milenium,02-0719 Głosków Traktorzystów,02A0112 Plastor,02-0366 Głosków Zielona,02-0829 Głosków Ogrody Działkowe,02-1491 Głosków Dworek Polski,02-1145 Głosków Borkowa,02-0744 Głosków Wczasowa,02-0767 Głosków Runów POD
02A0112 Plastor; Dworek Polski ,Kościół ,Ogródki Działkowe
2017-10-24 07:00 2017-10-24 17:00 10 Józefosław
  • ul. Cynamonowa
  • ul. Impresji
02-1631 Józefosław Osiedlowa/Bażanciej
ODWOŁANE
2017-10-24 07:00 2017-10-24 17:00 10 Józefosław
  • ul. Cynamonowa
  • ul. Impresji
  • ul. Osiedlowa od nr 45a do nr 45k; od nr 47b do nr 47z.
02-1631 Józefosław Osiedlowa / Bażanciej
2017-10-24 08:00 2017-10-24 17:00 9 Magdalenka
  • ul. Podleśna od nr 29 do nr 29F
02-0381 Magdalenka URM
2017-10-24 08:00 2017-10-24 16:00 8 Zamienie
  • ul. Waniliowa od nr 10a do nr 10r
  • ul. Arakowa
  • ul. Błędna
02-1660 Zamienie Błędna
23B0004 Zamienie Błędna 2
2017-10-24 09:00 2017-10-24 14:00 5 Zamienie
Podolszyn Nowy
  • ul. Złota
02-0487 Zamienie Szczepionki
02-0488 Zamienie Osiedle
02A0303 Zamienie ACTION 1
02A0306 Zamienie ACTION 2
02-1610 Zamienie OS. Żabia Wola
02-1902 Zamienie Anyżkowa
02-1931 Zamienie Zakładowa
02-1660 Zamienie Błędna
23B0004 Zamienie Błędna 2
02-1102 Podolszyn Nowy 3
2017-10-25 08:00 2017-10-25 17:00 9 Zalesie Górne
  • ul. Jastrzębi Lot od nr 1 do nr 8
  • ul. Poranku od nr 1 do nr 20
02-0631 Zalesie Górne Droga Dzików
2017-10-25 08:00 2017-10-25 14:00 6 Suchodół
  • ul. Wspólna od nr 2 do nr 24.
02-0805 Suchodół 5