Legionowo

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-08-22 08:00 2017-08-22 16:00 8 Aleksandrów
  • nr 1,2,3,4
Brzozówka
  • ul. Łasicy od nr 51 do 53
04-43A0022 Brzozówka
2017-08-22 08:00 2017-08-22 16:00 8 Kobyłka
  • ul. Bolesława Chrobrego od nr 11 do 27
  • ul. Kazimierza Wielkiego nr 49
12-0722 Kobyłka Chrobrego
2017-08-22 10:00 2017-08-22 16:00 6 Zielonka
  • ul. Ignacego Paderewskiego od Brzozy Brzeziny do Budniczej
  • ul. Bankowa od Wrzosowej do Wilsona
  • ul. Woodrowa Wilsona od Bankowej do lasu
  • ul. Rolna
  • ul. Kresowa
  • ul. Sosnowa
12-0299 Zielonka Paderewskiego/Bankowa, 12-0530 Zielonka Paderewskiego/Kresowa, 12A1041 Zielonka Jurczyk Warsztat
2017-08-23 07:00 2017-08-23 16:00 9 Czosnów
  • ul. Władysława Lercha
  • ul. Firmowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Gminna
  • ul. Holenderska
  • ul. Duńska
  • firmy: "ELOPAK" Szymanowicz Sp.Jawna, CFT Precyzja, "TEK-PAK" Model Opakowania, "ORFFA" Polska, "POL-BETON" , Blywert Aluminium, Szpalerski
04A6032 Czosnów Blywert Aluminium, 04-0808 Czosnów Weldynk, 04-0769 Czosnów Elopak, 04-0928 Dobrzyń Bajraszewscy, 04-1288 Czosnów RSH, 04-1774 Dębina Urania, 04-1536 Czosnów RSP-PZO, 04A0124 Kazuń Polski Szpalerski, 04-1655 Czosnów Polna
2017-08-23 08:00 2017-08-23 16:00 8 Kobyłka
  • ul. Osiedlowa blok nr 1,3,4,5,6,8
  • ul. Ręczajska od nr 1 do 11E, bloki nr 14,16,18,24
  • ul. Juliana Fałata od nr 2A do 7
  • ul. Wiśniowa od nr 1 do 12
  • ul. Jana Kasprowicza od nr 2 do 15
  • ul. Henryka Sienkiewicza nr 2,3,4,5,6A,8,10,12A
  • ul. Stanisława Szpotańskiego nr 3,5,7
  • ul. Adama Asnyka nr, 15,17,19
  • ul. Żwirki i Wigury nr 2
  • ul. Wacława Nałkowskiego od nr 1 do 9
  • ul. Leśna od nr 1 do 25
  • ul. Warszawska nr 14
  • ul. Cicha nr 4
  • ul. Sosnowa od nr 1 do 6
  • ul. Bohaterów Ossowa od nr 1 do 14
  • ul. Stanisława Staszica od nr 3 do 9
  • ul. 3 Maja od nr 1 do 39A
  • ul. Nadarzyńska od Bohaterów Ossowa do Orląt Lwowskich
  • ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera od nr 1 do 21
  • ul. Średnia od nr 2 do 9
  • ul. Gabriela Narutowicza od nr 2 do 49
  • ul. Literacka od nr 1 do 8
  • ul. Długa nr 2,2A,2B,29
  • ul. Stanisława Wyspiańskiego
  • ul. Nadarzyn od nr 36 do 81
  • ul. Elizy Orzeszkowej od nr 12 do 21
  • ul. Marii Konopnickiej od nr 1 do 13
  • ul. Ceglana od nr 1 do 20
  • ul. Stefana Okrzei od nr 1 do 30
  • ul. Władysława Broniewskiego od nr 13 do 17A
  • ul. ks. Ignacego Skorupki od nr 19A do 24
  • ul. Aleja Jana Pawła II od nr 3 do 33
  • ul. Antoniego Orszagha od nr 1 do 17
  • ul. Niska od nr 1 do 10
  • ul. Warszawska od Leśnej do Turowskiej
  • ul. Wołomińska od nr 22 do 33
  • ul. Aleksandra Wasia
  • ul. Zgoda
  • ul. Nowa nr 27
  • ul. Kobyłkowska nr 2
Wołomin
  • al. Aleja Armii Krajowej od nr 1 do 8
  • ul. Okopowa
  • ul. Kobyłkowska nr 1
  • ul. Gdyńska od nr 1A do 27
  • ul. Parkowa od nr 14 do 26
  • ul. Średnia od nr 3 do 22
  • ul. Sasina nr 15
12-0406 Wołomin Średnia, 12-0899 Wołomin Okopowa, 12-0206 Wołomin Baza PZDL, 12-0542 Kobyłka Świerczewskiego, 12-0565 Kobyłka Kolejowa, 12-0717 Kobyłka Warszawska 2, 12-0582 Kobyłka Ręczajska, 12-0092 Kobyłka Oś.Słoneczna /Ręczajska, 12-0922 Kobyłka Przepompownia Ścieków Leśna, 12-0076 Kobyłka Fałata, 12-0051 Kobyłka Nadarzyńska 1, 12A1036 Kobyłka Sagat-Plas, 12-0458 Kobyłka Tetmajera, 12-0110 Kobyłka Konopnickiej, 12-0566 Kobyłka Nadarzyńska 2, 12A1173 Kobyłka Dukessa, 12-0719 Kobyłka Wyspiańskiego, 12-0080 Kobyłka Narutowicza, 12-0425 Kobyłka Mapexitl/Narutowicza
2017-08-23 09:00 2017-08-23 16:00 7 Leśniakowizna
  • ul. Kasprzykiewicza od Ossowa do nr 217
  • ul. Krymska
  • ul. Poligonowa
  • ul. Aleja Dębów
Ossów
  • ul. Krymska od nr 8 do 14
  • ul. Matarewicza od Leśniakowizny do nr 222
  • Stawy Rybne
  • ul. Generała Jordan-Rozwadowskiego
Kobyłka
  • ul. Władysława Broniewskiego od nr 172 do 202
12-0557 Ossów Nowy/Współpraca, 12-0537 Ossów Nowy 2, 12-0168 Ossów Nowy 1, 12A1180 HMS Hubert Skwierczyński, 12A1074 AKS Zielonka Skwierczyński, 12-0167 Ossów Dr.do Leśniakowizny, 12A1082 Stawy Rybne Ossów, 12-0421 Leśniakowizna 4/Klein, 12-3030 Krymska 2, 12-3079 Leśniakowizna Kasprzykiewicza KZA, 12-3053 Lesniakowizna Krymska 3, 12A1003 KRYM Lesniakowizna, 12-0117 Leśniakowizna 3, 12-0626 Leśniakowizna 5 ZPS, 12-0116 Lesniakowizna 2, 12-0739 Leśniakowizna 6, 12-0115 Leśniakowizna 1, 12-3052 Krymska Leśniakowizna, 12-0807 Leśniakowizna 7, 12A1075 Faliński Leśniakowizna
2017-08-24 08:00 2017-08-24 16:00 8 Wołomin
  • ul. Wiosenna od Żółkiewskiego do Złotej
  • ul. Żółkiewskiego
  • ul. Głowackiego od Leśnej do Batorego
12-0452 Wołomin Mała
2017-08-24 08:00 2017-08-24 16:00 8 Dębina
  • ul. Polna
Czosnów
04-1288 Czosnów RSH, 04-1774 Dębina Urania
2017-08-24 08:00 2017-08-24 16:00 8 Łosia Wólka
  • ul. Kampinoska
  • ul. Prosta
  • ulice: Słoneczna, Sosnowa
  • ul. Południowa
  • ul. Północna
Augustówek
  • Dobrzyń, ulice: Prosta, Południowa, Dobra
  • ul. św. Huberta
  • ul. Kampinoska
  • ul. 3 Maja
  • ul. Pańska
  • ul. Prosta
  • ul. Spokojna
Małocice
  • ul. Aleja Srebrna
  • ul. Błękitna
  • ul. Cudne Manowce
  • ul. Jasna
  • ul. Jesienna
  • ul. Kampinoska
  • ul. Karmazynowa
  • ul. Miedziana
  • ul. Perłowa
  • ul. Prosta
  • ul. Spokojna
  • ul. Wojska Polskiego
Wrzosówka
  • ul. Dworska
  • ul. Łosia
  • ul. Przyjazna
  • ul. Wojska Polskiego
Janów-Mikołajówka
  • ul. Wojska Polskiego
Jesionka
  • ul. Akacjowa
  • ul. Deszczowa
  • ul. Kręta
  • ul. Nowa
  • ul. Prosta
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Wojska Polskiego
  • ul. Żwirowa
Dębina
  • ul. Pańska
Kazuń-Bielany
04-1007 Wrzosówka, 04-1620 Janów Mikołajówka, 04A0094 Wrzosówka Tranchem, 04-43A0011 Wrzosówka, 04-1621 Wrzosówka k/Małocic, 04-1590 Jesionka, 04-1360 Małocice, 04-1305 Dębina JW1021, 04-1002 Kazuń Bielany Działki, 04-1713 Jesionka, 04-1280 Jesionka 2, 04-1622 Jesionka, 04-1034 Łosia Wólka 3, 04-0823 Dobrzyń Oś.Mieszkaniowe, 04-1341 Dobrzyń, 04-1306 Oaza Kampinos, 04-1314 Augustówek, 04-0973 Augustówek Działki, 04-0624 Łosia Wólka 2, 04-1643 Łosia Wólka
2017-08-24 08:00 2017-08-24 16:00 8 Zielonka
  • al. Józefa Piłsudskiego od Długiej do Warmińskiej ( nr parzyste ) i nr 17/19
  • ul. Górna
  • ul. Nadrzeczna nr 8,1010A,22
  • ul. Marecka od Kolejowej do Małej i nr od 50 do 56D
  • ul. Zaciszna
  • ul. Warmińska od Piłsudskiego do Kaszubskiej
  • ul. Onufrego Zagłoby
  • ul. Gdyńska
  • ul. Saperów
  • ul. Obrońców Warszawy
  • ul. Mazurska od Piłsudskiego do Kaszubskiej
  • ul. Kujawska nr 4 i 6
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Tadeusza Kościuszki od Powstańców do Mareckiej
  • ul. Powstańców nr 19
  • ul. Obrońców Westerplatte
  • ul. Jagiellońska nr 4
  • ul. Zaułek
  • ul. Różana nr 2
  • ul. Baśniowa od Nadrzecznej do nr 5
12-0358 Zielonka Marecka, 12-0859 Zielonka Górna, 12-0493 Zielonka Warmińska
2017-08-25 08:00 2017-08-25 17:00 9 Cegielnia
  • ul. Wawrzyna
  • ul. Lipowa
  • ul. Wrzosowa
  • ul. Konwaliowa
  • ul. Baśniowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Topolowa
  • ul. Różana
  • ul. Azaliowa
Ciemne
  • ul. Dziennikarska
  • ul. Piękna
  • ul. Zawilców
  • ul. Kaczeńców
  • ul. Tulipanowca
  • ul. Żonkilowa
Słupno
  • ul. Cypriana Kamila Norwida
  • ul. Mikołaja Reja
  • ul. Adama Asnyka
  • ul. Żwirki i Wigury
  • ul. Polnej Róży
  • ul. Malwy
  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Chabrowa
  • ul. Jana Brzechwy
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Czesława Miłosza
  • ul. Kubusia Puchatka
  • ul. Agawy
  • ul. Gościniec
  • ul. Porannej Rosy
  • ul. Jesionowa
  • ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • al. Jana Pawła II
  • ul. Bolesława Prusa
  • ul. Przeskok nr 10
  • ul. Okrężna nr 1,2,18,30,32
  • ul. Bolesława Leśmiana
  • ul. bł. Bronisława Markiewicza
  • ul. Liliowa
  • ul. Storczykowa
  • ul. Ignacego Krasickiego
  • Staffa
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Stefana Żeromskiego nr 2B,3
  • ul. Sadowa nr 13
  • ul. Przejściowa
  • ul. Jana Kiepury
  • ul. Stanisława Moniuszki
  • ul. Śląska
  • ul. Bieszczadzka
  • ul. Graniczna
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Cicha
  • ul. Klubowa
  • ul. Dolna
  • ul. Spacerowa
  • ul. Wodna
  • ul. Brzozowa
  • ul. Leśna
  • ul. Wilcza
Nadma
  • ul. Kozia Góra
  • ul. Madery
  • ul. Malinowa
  • ul. Platanowa
12-0663 Radzymin Oś.Cegielnia 1, 12-0667 Radzymin RSP Cegielnia, 12-0972 Cegielnia Azaliowa, 12-0664 Radzymin Oś.Cegielnia 2, 12-0610 Cegielnia Kolonia Wagner, 12-0583 Słupno Szymański, 12A1146 Schell Słupno, 12A1090 Bruliński Garbarnia Słupno, 12-0710 Warszawska/Słupno, 12A1135 3P System, 12A1087 Merinex Zakrzewski Słupno, 12-0918 Spacerowa Słupno, 12-0183 Słupno 2, 12-0907 Bieszczadzka, 12-0436 Słupno Szczerba, 12-0905 Platanowa/Słupno, 12-0241 Nadma kozia Góra, 12-3001 Malinowa, 12-0878 Przejściowa/Słupno, 12A1147 Scania/Słupno, 12A1149 BART Słupno, 12-0525 Słupno Szkoła, 12-3036 Markiewicza, 12-0955 Słupno Staffa, 12-3069 Markiewicza 2, 12-0138 Gościniec Słupno, 12-0825 Słupno Polnej Róży, 12-0742 Norwida, 12-0792 Słupno/Norwida 2, 12-3025 Brzechwy Słupno, 12A1160 Technox
2017-08-25 08:00 2017-08-25 16:00 8 Góra
  • ul. Dworcowa
  • ul. Nowodworska
  • ul. Pałacowa
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Rzeczna
  • ul. Warszawska
Janówek Pierwszy
  • ul. Zacisze
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Wiosenna
  • ul. Spokojna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Różana
  • ul. Nowodworska
  • ul. Łąkowa
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Graniczna
  • ul. Forteczna
  • ul. Dworcowa
  • ul. Bastionowa
Krubin
  • ul. Czerwienna
  • ul. Jeziorna
  • ul. Leśna
  • ul. Łabędziowa
  • ul. Nowodworska
  • ul. Piaskowa
  • ul. Polna
  • ul. Wincentego Witosa
Olszewnica Nowa
  • Stadnina koni
Nowy Dwór Mazowiecki
  • ul. Okunin
04-0063 Okunin, 04-0293 Góra 1, 04-0782 Góra PAN 1, 04-0565 Góra PAN 2, 04A0034 Janówek FIORD, 04-1135 Góra Przepompownia, 04-0564 Góra PAN 3, 04-0060 Janówek Wieś 1, 04-0294 Góra 2, 04-0876 Janówek Osiedle, 04-1074 Janówek Zacisze, 04-0059 Janówek Fort, 04-0292 Janówek 2, 04-0745 Janówek JW Działki Letniskowe, 04-0991 Janówek 1 Osiedle ( Kościół ), 04-1559 Janówek RSP, 04-0710 Krubin 2, 04-0711 Krubin 3, 04-1162 Krubin MBM, 04-0631 Krubin 6, 04-0057 Krubin Wieś, 04-1189 Krubin 4, 04-1234 Krubin 5, 04-0369 Krubin Betoniarnia
2017-08-28 08:00 2017-08-28 15:00 7 Marki
  • ul. Warmińska od numeru 3 do numeru 16B
  • ul. Pomorska od numeru 5 do numeru 12
  • ul. Ząbkowska od numeru 3 do numeru 21D
  • ul. Maryli Wereszczakówny numer 1, 1A, 3, 3A, 3B, 3C, 20B, 20C
  • ul. Szpitalna od numeru 5G do numeru 16B
  • ul. Protazego 1A, 28A
  • ul. Jacka Soplicy od numeru 1 do numeru 16
12-0754 MARKI WARMIŃSKA
12-0788 MARKI SZPITALNA 2
12-0890 MARKI ZĄBKOWSKA 2
2017-08-28 08:00 2017-08-28 15:00 7 Legionowo
  • ul. Złota
  • ul. Aleja Róż od Targowej do Alei Legionów
  • ul. Aleja Legionów od Alej Róż do Złotej.
04-0687 (LEGIONOWO ALEJA RÓZ)
2017-08-28 08:00 2017-08-28 15:00 7 Legionowo
  • ul. Złota od Targowej do Alei Legionów
  • ul. Aleja Róż od Targowej do Alei Legionów
  • ul. Aleja Legionów od Alei Róż do Złotej
04-0687 Legionowo Aleja Róż
2017-08-29 08:00 2017-08-29 18:00 10 Adamówek
Janówek
  • ul. Trakt Partyzancki
04-1347 (JANÓWEK K/ŁOMIANEK 1)
04-1311 (ADAMÓWEK 2)
04-1310 (ADAMÓWEK 1)
2017-08-29 08:00 2017-08-29 15:00 7 Jabłonna
  • ul. Gajowa od Gdyńskiej do Granicznej
  • ul. Kwiatowa od Gajowej do Wiejskiej
  • ul. Wiejska od stacji transformatorowej w kierunku Topolowej
  • ul. gen. Leopolda Okulickiego
  • ul. Szarych Szeregów
  • ul. Rekreacyjna
  • ul. Zegrzyńska 11, 11A, 15, 19, 21 w okolicy skrzyżowania z ul.Szarych Szeregów, pralnia EKO oraz sąsiednie pawilony, były POM
  • ul. Akacjowa
Legionowo
  • ul. Polankowa
  • ul. Warszawska
  • ul. Wiejska
04-0447 JABŁONNA SPÓŁDZIELNIA OGRODNICZA "MAZOWSZE"
04-0796 JABŁONNA POM
04-0005 LEGIONOWO CEGIELNIA
04-0256 LEGIONOWO LEŚNICZÓWKA
2017-08-29 08:00 2017-08-29 10:00 2 Legionowo
  • ul. Zegrzyńska nr. 1,2,3
04-0005 LEGIONOWO CEGIELNIA
2017-08-29 08:00 2017-08-29 14:00 6 Nadma
  • ul. Jaworówka nr. 15, 17, 15B, 15C, 15D, 15E, 17D, 17C
12-0997 NADMA JAWORÓWKA 2
2017-08-30 08:00 2017-08-30 10:00 2 Janówek Drugi
  • ul. Kwiatowa
04-0672 JANÓWEK 2 PRZEJAZD PKP
2017-08-30 08:00 2017-08-30 16:00 8 Boża Wola
  • ul. Modlińska
  • ul. Dębowa
  • ul. Świerkowa
  • ul. Brzozowa ul. Warszawaska
  • ul. Klonowa
  • ul. Bukowa
  • ul. Orzechowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Jodłowa
  • ul. Magnolii ul. Olszowa
  • ul. Cyprysowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Leśna
Suchocin
  • ul. Modlińska ul. Wiklinowa, ul. Wiślana
  • ul. Rybacka ul. Sołecka
Wólka Górska
  • ul. Nowodworska, ul. Dworcowa
  • ul. Leśna, ul. Leśna ul. Bastionowa
Janówek Drugi
  • ul. Graniczna ul. Dworcowa, ul. Zacisze, ul. Poprzeczna
  • ul. Kwiatowa ul. Sosnowa, ul. Różana,
04A-BOŻYCKI BOŻYCKI
04-0686 SUCHOCIN 2
04-0296 BOŻA WOLA WYSYPISKO
04-1444 BOŻA WOLA LEŚNICZÓWKA
04-1275 JANÓWEK DRUGI KWIATOWA
04-1202 BOŻA WOLA WISŁA
04-1144 JANÓWEK I
04-0672 JANÓWEK 2 PRZEJAZD PKP
04-0891 BOŻA WOLA UBOJNIA
04-0718 WÓLKA GÓRSKA
04-0919 BOŻA WOLA OŚ.MIESZK
04-1009 GÓRA POPRZECZNA
04-1121 JANÓWEK A STACJA PKP
04-0893 SUCHOCIN 3
04-0717 BOŻA WOLA 2
04-0665 SUCHOCIN 1
04-0061 BOŻA WOLA
2017-08-30 08:00 2017-08-30 17:00 9 Kiełpin
  • ul. Armii Poznań
  • ul. Warszawska od basenu do Wiklinowej
  • ul. dr Jana Cebertowicza
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Partyzanta Józefa Niegodzisza
  • ul. Żołnierzy Narwiku ul. Podleśna
  • ul. ppłk. Józefa "Szymona" Krzyczkowskiego ul. Powstańców Warszawy
  • ul. inż. Antoniego Kocjana ul. Zbowiadowska
  • ul. Eugeniusza Lokajskiego ul. Orzechowa
  • ,,AUTOFORUM”, wulkanizacja Szcześniak, firma ,,BIOPLAST”.
Łomianki
  • ul. Warszawska
  • ul. Gwiaździsta
  • ul. Armii Poznań
  • ul. Rolnicza
  • ul. Jedności Robotniczej
Dziekanów Leśny
  • ul. Graniczka ul. Mokra, Centrum BHP
04-43A0007 ŁOMIANKI CMENTARZ
04A0013 KIEŁPIN GERPOL WOŹNIAK
04-0835 KIEŁPIN STARY NIEGODZISZA
04-1210 ŁOMIANKI GWIAŻDZISTA
04-1354 KIEŁPIN 2
04-0428 GERPAL
04-1593 ŁOMIANKI SAWITOR
04-0402 KIEŁPIN WARSZTATY
04-1377 ŁOMIANKI JEDNOŚCI ROBOTNICZEJ
04-1452 ŁOMIANKI ROLNICZA
04-1481 ŁOMIANKI ARMII POZNAŃ2
04-1342 DZIEKANÓW LEŚNY 1
04-1594 ŁOMIANKI ARMII POZNAŃ
2017-08-30 08:00 2017-08-30 13:00 5 Wołomin
  • ul. 1 Maja numer 70
12-0920 WOŁOMIN OLEŃKI
2017-08-31 08:00 2017-08-31 16:00 8 Dąbrowa
  • ul. Narciarska, ul. Akacjowa, ul. Partyzantów,
  • ul. Żywiczna, ul. Pionierów, ul. Kwiatowa,
  • ul. Ludowa, ul. Sportowa, ul. Młocińska
Łomianki
  • ul. Wiślana od Kolejowej do Kampinoskiej
  • ul. Zachodnia od Wiślanej do Ułanów Jazowieckich
  • ul. Leśnych Dębów
  • ul. Magnolii
  • ul Zachodnia od Zielonej do Ułanów Jazłowieckich
  • ul. Nowa, ul. Stara ul. Długa
  • ul. Rajska
  • ul. Pionierów
  • ul. Żywiczna
  • ul. Grzybowa
  • ul. Wiślana
  • ul. Rzemieślnicza
  • ul. Szpitalna ul. Łuże, ul. Górna
  • ul. Wiosenna od Zachodniej do końca obwodów w kierunku Kolejowej
  • ul. Sosnowa
  • ul. Brzozowa
  • ul. Zielona
  • ul. Ułanów Jazłowieckich od Zachodniej do końca obwodów w kierunku Łuże
04A0036 KAMIŃSKI
04-1105 ŁOMIANKI AKACJOWA
04-0798 ŁOMIANKI UL. WIŚLANA 3
04-1308 DĄBROWA J.W.
04-1302 DĄBROWA LEŚNA TELEFONY
04-0386 DĄBROWA AKACJOWA
04-0830 ŁOMIANKI MAGNOLI
04-0155 DĄBROWA LEŚNA UL.WIŚLANA
04-1336 DĄBROWA RAJ 1
04-1501 DĄBROWA RAJ 3
04-1578 DĄBROWA LEŚNA 3 DŁUGA
2017-08-31 08:00 2017-08-31 14:00 6 Ząbki
  • ul. Wiosenna numer 1A, 1, 2, 2A, 4
12-0974 ZĄBKI WIOSENNA 2
2017-09-01 08:00 2017-09-01 14:00 6 Zielonka
  • ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego nr 7 bloki nr 16, 17, 18 i CWOM, 7A, 7B, 7D, 7H
12-0322 ZIELONKA CBU-2
2017-09-01 08:00 2017-09-01 14:00 6 Marki
  • ul. Edwarda Rydza-Śmigłego 25, 27, 30, 32
12-0675 MARKI HALLERA
2017-09-01 08:00 2017-09-01 17:00 9 Nowy Dwór Mazowiecki
  • ul. Ignacego Paderewskiego nr.6
04-0566 NOWY DWÓR MAZOWIECKI PADEREWSKIEGO J.W.
2017-09-01 08:00 2017-09-01 10:00 2 Serock
  • ul. Retmańska
  • ul. Pułtuska od CPN do końca obw. n/n w kier. Wierzbicy oraz ul. przyległe, CPN ORLEN
04-0037 SEROCK PUŁTUSKA
2017-09-01 08:00 2017-09-01 10:00 2 Zakroczym
  • ul. Dębowa, ul. Leśna 29-107, ul. Modrzewiowa 18-38
  • ul. Sosnowa 125-132, ul. Świerkowa 46-70,
  • ul Topolowa 7-13, ul. Tujowa 54-84
04-1480 ZAKROCZYM OŚ. RADY MINISTRÓW
2017-09-01 08:00 2017-09-01 10:00 2 Nadma
  • ul. Stara od nr 20 do 89
  • ul. Rzeczna od Starej do nr 5
  • ul. Poziomkowa od Starej do nr 8,
  • ul. Miętowa
12-0166 NADMA 1
2017-09-01 08:00 2017-09-01 10:00 2 Marki
  • ul. Oleńki numer 1, 3, 4, 5, 6,
  • ul. Jana Skrzetuskiego numer 4, 18
  • ul. Longinusa numer 1 , 1B, 3,
  • ul. Barbary 2, 2A, 3, 3A, 4, 5, 5A, 5B, 76, 8, 8A, 8B, 8C, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 15,
  • ul. Zygmuntowska nr. 2, 4, 6, 8, 8A, 8B, 10, 10A
  • al. marsz. Józefa Piłsudskiego nr. 9, 9D, 11, 13, 15, 19, 19A, 19B, 21, 23,
12-0122 MARKI ZYGMUNTOWSKA
2017-09-01 11:00 2017-09-01 13:00 2 Marynino
  • ul. Słoneczna
  • ul. Dębowa
  • ul. Przyjazna ul. Sosnowa, Działki Rekreacyjne
04-0583 MARYNINO DZIAŁKI REKREACYJNE
2017-09-01 11:00 2017-09-01 13:00 2 Dziekanów Leśny
  • ul. Kolejowa
  • ul. Adama Asnyka
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • ul. Miodowa
  • ul. Niska
  • ul. Władysława Stanisława Reymonta
  • ul. Marii Rodziewiczówny
  • ul. Hanki Sawickiej
04-1506 DZIEKANÓW LEŚNY HORTEX
2017-09-01 11:00 2017-09-01 13:00 2 Radzymin
  • ul. Polna numer 17, 19, 20A, 20B, 20C, 22, 22A, 23, 24, 25, 25B, 26A, 26C, 27, 27B, 28, 28A, 28B, 29, 30, 32, 32A, 76, 78, 80, 84, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 94, 95, 96, 102, 106, 110
  • ul. gen. Józefa Hallera numer 35, 36, 37
  • ul. Miodowa numer 6, 8
  • ul. Bajkowa numer 3, 6, 8
  • ul. Przejazdowa numer 6, 7,
  • ul. Osiedlowa numer 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12,
  • ul. Rumiankowa numer 2, 4, 6, 8
12-0180 RADZYMIN POLNA
2017-09-01 11:00 2017-09-01 13:00 2 Marki
  • ul. Cypriana Kamila Norwida numer 12, 12A, 13, 14A, 15, 16, 17, 21, 23, 25, 27, 29,
  • ul. Chocimska numer 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25,
  • ul. Szczepowa numer 1, 3, 4, 5, 6
  • ul. Stokrotki numer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12
  • al. marsz. Józefa Piłsudskiego numer 143, 143 A, 143B, 182C
  • ul. Kasztanowa numer 1, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19A, 21,
12-0148 MARKI NORWIDA/OŚ. DOMKÓW
2017-09-04 08:00 2017-09-04 10:00 2 Wołomin
  • ul. Legionów numer 105, 107, 109, 113, 115, 118, 120, 124, 126, 126A, 126B, 128, 128A, 130, 132, 134,
  • ul. Gryczana numer 2A,
  • ul. Sokola numer 1, 2, 2A, 2B, 2J, 2K, 2L, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 5A, 6, 6A, 6B, 7, 7A, 10, 11A, 12, 12A, 12B, 14, 15, 16, 17, 16A, 16C, 16E, 16F, 18, 19, 19A, 19B, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29A, 30, 32,
  • ul. Rzeczna numer 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9,
  • ul. Topolowa numer 40, 59, 61
  • ul. Dzika numer 1, 3, 5, 6, 8, 11,
12-0264 WOŁOMIN SOKOLA
2017-09-04 08:00 2017-09-04 10:00 2 Mokre
  • ul. 15 Sierpnia
  • ul. Strażacka
  • ul. kpt. Jana Rogowskiego
  • ul. Strzelców Polskich
  • ul. Radzymińska numer 30A, 51, 55, 57, 60, 63, 66
Łosie
  • numer 44B, 46.
12-0146 MOKRE STARE
2017-09-04 08:00 2017-09-04 10:00 2 Łomianki
  • ul. Wiejska
  • ul. Rolnicza
04-0865 ŁOMIANKI WIEJSKA)
2017-09-04 08:00 2017-09-04 10:00 2 Legionowo
  • ul. Handlowa
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Przemysłowa
04-1116 LEGIONOWO HANDLOWA
2017-09-04 08:00 2017-09-04 17:00 9 Nowy Dwór Mazowiecki
  • ul. Górska nr. 31, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 42, 44, 46
  • ul. Bohaterów Modlina
  • ul. Chemików nr. 4-6
  • ul. Księcia Ziemowita nr. 5,9,13,15
  • ul. Segmentowa nr. 1-12
  • ul. Skłodowskiej nr. 1-20
  • ul. Śniadeckich nr 48
04-0748 NOWY DWÓR MAZOWIECKI SZKOŁA 2
2017-09-04 08:00 2017-09-04 14:00 6 Ząbki
  • ul. Łąkowa
  • ul. Tetmajera,
  • ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
  • ul. Nowa
  • ul. Batorego,
  • ul. Stanisława Wyspiańskiego
  • ul. Józefa Sowińskiego ul. Wolności,
  • ul. Józefa Bema
  • ul. Józefa Chłopickiego
  • ul. Piotra Wysockiego
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Konstantego I. Gałczyńskiego
  • ul. gen. Józefa Hallera
  • ul. Stefana Starzyńskiego ul. Na Bagnie,
  • ul. gen. F. Sławoja Składkowskiego
  • ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego
  • ul. Kombatantów ul. I Brygady,
  • ul. gen. Władysława Bortnowskiego ul. Żwirki, Wigury,
  • ul. Wilcza ul. Pogodna,
  • ul. ks. Konstantego Budkiewicza ul. Gwiaździsta,
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego ul. Kochanowskiego,
  • ul. ks. Piotra Skargi
  • ul. Gabriela Narutowicza ul. Wita Stwosza,
  • ul. Zakopiańska
  • ul. 11 Listopada ul. Lisa Kuli, ul. Piaskowa,
  • ul. Stefana Żeromskiego
  • ul. Górnośląska
12-0465 ZĄBKI OGRÓDKI DZIAŁKOWE 1
12-0466 ZĄBKI OGRÓDKI DZIAŁKOWE 2
12-0474 ZĄBKI OGR. DZIAŁ. KOLEJARZ 1
12-3103 ZĄBKI WOLNOŚCI
12-0473 ZĄBKI OGR. DZIAŁ. KOLEJARZ 2
12-0295 ZĄBKI WYSZYŃSKIEGO D. KONOPKI
12-0349 ZĄBKI WILCZA
12-0954 ZĄBKI BUDKIEWICZA
12-0269 ZĄBKI TORFOWA
12-0741 ZĄBKI BATOREGO
12-0348 ZĄBKI GAŁCZYŃSKIEGO
12-0463 ZĄBKI NARUTOWICZA/NA BAGNIE
12-0596 ZĄBKI OŚ. BATOREGO 2
12-0123 ZĄBKI TETMAJERA/MICKIEWICZA
12-0485 ZĄBKI 11 LISTOPADA
12-0593 ZĄBKI OŚ. BATOREGO 1
12-0464 ZĄBKI PIOTRA SKARGI
2017-09-04 08:00 2017-09-04 15:00 7 Stanisławów Drugi
  • ul. Wolska od skrzyżowania z szosą wodociągową do Akacjowej
  • ul. Radosna
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Gościnna
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Malinowa
  • Gminny Ośrodek Kultury, skład węgla, sklep spożywczy ,,U Wiesia”, sklep spożywczy przy Ośrodku Kultury, drukarnia ,,SOLIDAS”, materiały budowlane ,,FAELBET”.
Michałów-Reginów
  • Ogródki Działkowe na ulicy Warszawskiej
Legionowo
  • ul. Grudzie
  • ul. Wspólna sklep spożywczy ,,Na Rozdrożu”
Józefów
  • ul. Główna
04-43A0012 JÓZEFÓW
04A0061 SOLIDAS
04-0538 LEGIONOWO GRUDZIE
04-0021 STANISŁAWÓW WOLA ALEKSANDRA 2
04-0024 STANISŁAWÓW WOLA ALEKSANDRA 3
04-0419 STANISŁAWÓW WOLA ALEKSANDRA
04-0203 MICHAŁÓW OGRÓDKI DZIAŁKOWE
04-0374 STANISŁAWÓW 2 K/LEGIONOWA
04-0485 LEGIONOWO GRUDZIE 4
2017-09-04 11:00 2017-09-04 13:00 2 Ząbki
  • ul. Józefa Piłsudskiego numer 65, 67, 69A, 71, 73, 75, 77, 77A, 94, 96A, 96B, 96C, 98, 99, 102, 104, 104A, 106, 106A, 108, 110, 112, 114, 116, 116A, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134A, 136, 138, 140,
  • sklep Lidl,
  • ul. Bociania numer 2, 2A
  • ul. Żurawia numer 10, 11, 12, 13, 14
  • ul. Rybna numer 1, 1A, 3, 5, 6, 8, 8A, 10, 12, 18, 20
  • ul. Rómla nr 1
12-0266 ZĄBKI PIŁSUDSKIEGO D. ŚWIERCZEWSKIEGO
2017-09-04 11:00 2017-09-04 13:00 2 Nadma
  • ul. Rzeczna od numeru 33 do numeru 71,
  • ul. Jarzębinowa
  • ul. Pólko od numeru 71 do numeru 109
  • ul. Wrzosowa
12-0161 NADMA PÓLKO 1
2017-09-04 11:00 2017-09-04 13:00 2 Łomianki
  • ul. Wiślana ul. Łużycka, ul. Kościelna Droga
04-1374 ŁOMIANKI DOLNE 2
2017-09-04 11:00 2017-09-04 13:00 2 Legionowo
  • ul. Daliowa
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Sielankowa
04-0236 LEGIONOWO SIELANKOWA LAS
2017-09-04 11:00 2017-09-04 13:00 2 Legionowo
  • ul. Polna
  • ul. Łąkowa, ul. Grudzie,
  • ul. Wspólna, ul. Radosna, oraz ulice przyległe
04-0485 LEGIONOWO GRUDZIE 4