Legionowo

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-22 08:00 2017-06-22 14:00 6 Wołomin
ul. 1 Maja numer 70
12-0920 WOŁOMIN OLEŃKI
2017-06-23 08:00 2017-06-23 17:00 9 Kobyłka
ul. Władysława Łokietka od nr 45 do nr 25 A-K
ul. Bolesława Krzywoustego
ul. Kazimierza Wielkiego od nr 40 do 70
12-0094 KOBYŁKA ZALASEK
12-0280 KOBYŁKA ŁOKIETKA 2
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Poddębie
ul. Sosnowa od stacji transformatorowej do końca obwodu w kierunku zakładu Wulkanizacja i Opony.
st. tr. 04-0052 Poddębie I obwód niskiego napięcia w kierunku Sosnowej.
2017-06-26 08:00 2017-06-26 14:00 6 Kobyłka
ul. Ossowska numer 95A
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego numer 1, 1A, 5, 11, 11A, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A
12-0953 KOBYŁKA RATAJA 2
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Łomianki
ul. Szpitalna
ul. Normatywna
ul. Działkowa
04-0268 ŁOMIANKI SZPITALNA BIS
2017-06-27 08:00 2017-06-27 14:00 6 Radzymin
ul. Weteranów 64D, 66A
ul. Patriotów
ul. Zaciszna
12-0943 RADZYMIN ZACISZNA/WYCINKI
2017-06-27 08:00 2017-06-27 16:00 8 Brzozówka
ul. Łasicy numery 51-53
Aleksandrów
ul. Aleksandrów numery 1,2,3,4
04-43A0022 BRZOZÓWKA
2017-06-28 08:00 2017-06-28 15:00 7 Chotomów
ul. Tęczowa
ul. Partyzantów od 1/1B do Jasnej
Obwody niskiego napięcia ze stacji 04A43G0017
2017-06-28 08:00 2017-06-28 15:00 7 Chotomów
ul. Tęczowa
ul. Partyzantów od 1/1B do Jasnej
04A43G0017 PARTYZANTÓW RUJNA
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 6 Radzymin
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego numer 52, 52A, 52B, 54A, 54B, 46, 44, 44A, pompownia ścieków.
12-0924 RADZYMIN WYSZYŃSKIEGO)
2017-06-28 08:00 2017-06-28 17:00 9 Dziekanów Leśny
ul. Marii Rodziewiczówny od nr 7 do końca obwodu
ul. Pogodna od nr 9 do końca obwodu
ul. Wierzbowa od nr 9 do Miłej
ul. Lotników Alianckich
ul. Adama Asnyka
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
ul. Miodowa od nr 17 do 22
ul. Niska od nr 15 do 36
ul. Miła od nr1, 2A do 51 oraz działki
04-1591 DZIEKANÓW LEŚĄNY MIŁA
2017-06-30 08:00 2017-06-30 16:00 8 Trębki Nowe

04-1412 (TRĘBKI NOWE 3)
04-1410 (TRĘBKI NOWE 1)
04-1413 (TRĘBKI NOWE 4)
04-1414 (TRĘBKI NOWE 5)
04-1411 (TRĘBKI NOWE 2)
2017-07-03 08:00 2017-07-03 15:00 7 Jachranka
ul. Zegrzyńska i ulice przyległe
04-0440 JACHRANKA STARA
2017-07-03 08:00 2017-07-03 15:00 7 Poddębie
ul. Sosnowa
04-0807 PODDĘBIE 3
2017-07-03 08:00 2017-07-03 16:00 8 Legionowo
ul. Olszankowa
04-1005 LEGIONOWO OLSZANKOWA
2017-07-03 08:00 2017-07-03 17:00 9 Józefów
ul. Leśna
04-1738 JÓZEFÓW LEŚNA 2
04-0225 JÓZEFÓW LAGUNY
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Legionowo
ul. Warszawska
ul. Przemysłowa
ul. Handlowa
ul. Daliowa
ul. Bałtycka
04-0006 LEGIONOWO ZOR
2017-07-04 08:00 2017-07-04 17:00 9 Legionowo
ul. Tatrzańska
ul. Wspólna
ul. Dębowa
ul. Grudzie
04-0270 LEGIONOWO GRUDZIE 3
2017-07-04 08:00 2017-07-04 15:00 7 Dziekanów Leśny
ul. Bolka i Lolka
ul. Waligóry
ul. Czerwonego Kapturka
ul. Kota w Butach
ul. Rolnicza
04-0149 KIEŁPIN KAMED
2017-07-04 09:00 2017-07-04 14:00 5 Dziekanów Leśny
ul. Krasnoludków numery 1-32
04-0810 DZIEKANÓW POLSKI JANKOWSKI
04-1503 DZIEKANÓW LEŚNY
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Zegrze Południowe
ul. Warszawska
Sikory
ul. Główna ul. Bagienna, ul. Uklejki
04-0027 ZEGRZE PŁD. WOJSKO1
2017-07-05 08:00 2017-07-05 15:00 7 Dziekanów Polski
ul. Rolnicza
Pieńków
ul. Rolnicza
04-0194 PIEŃKÓW 2
2017-07-05 08:00 2017-07-05 11:00 3 Legionowo
ul. Władysława Broniewskiego
04-1270 LEGIONOWO OŚ. JAGIELLOŃSKA S-9
2017-07-05 08:00 2017-07-05 13:00 5 Nadma
ul. Jaworówka numer 15, 17, 15B, 15C, 15D, 15E, 17D, 17C
12-0997 NADMA JAWORÓWKA 2
2017-07-05 09:00 2017-07-05 13:00 4 Mała Wieś przy Drodze
numery od 4 do 17
04-0358 MAŁA WIEŚ PRZY DRODZE