Legionowo

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-20 08:00 2017-10-20 10:00 2 Kazuń-Bielany
  • ul. Kampinoska
  • ul. Krótka 5,10
  • ul. Ogrodowa 1-32
  • ul. Sosnowa 1,3,7
  • ul. Szyszkowa 1-9
  • ul. Wąska 2-9
04-1291 KAZUŃ BIELANY
2017-10-20 08:00 2017-10-20 10:00 2 Kobyłka
  • ul. Karola Olszewskiego numer 19, 19A, 22, 22A, 24/1, 24/2, 24A/ 1, 24A/2, 24B/1, 24B/2, 24C/1, 24C/2, 25, 26, 26A, 27, 28, 29, 29B, 30, 31, 32, 33, 33A, 35, 37,
  • ul. Krzywa numer 9,
  • ul. Bolesława Prusa numer 3A/1,13/1, 13/2, 13A/1, 13A/2, 14B, 16A, 16C, 28, 32A/2, 35, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45,
  • ul. ks. Augustyna Kordeckiego numer 15,
  • ul. Ejtnera numer 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, 25, 27, 27A, 30, 32, od numeru 60 do numeru 78.
12-0416 KOBYŁKA KORDECKIEGO
2017-10-20 08:00 2017-10-20 15:00 7 Poddębie
  • ul. Sosnowa
  • ul. Żarłocznego Szczupaka
  • ul. Szczupaka
Skrzeszew
Topolina
  • działki
04-1055 TOPOLINA 4
04-1490 TOPOLINA 1
2017-10-20 08:00 2017-10-20 10:00 2 Nadma
  • ul. Kozłówek
12-0163 NADMA KOZŁÓWEK
2017-10-20 08:00 2017-10-20 10:00 2 Stare Załubice
  • ul. Narcyzowa
  • ul. Łabędzia
  • ul. Wolicka
  • ul. Mazowiecka od numeru 100 do numeru 67B.
  • ul. Na Uboczu
12-0334 ZAŁUBICE STARE
2017-10-20 08:00 2017-10-20 10:00 2 Łosie
  • numer 9A, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 27B, 29B, 25, 26A, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 32b, 32c,33,
  • ul. Brzozy
12-0118 ŁOSIE 2
2017-10-20 08:00 2017-10-20 10:00 2 Duczki
  • ul. Szosa Jadowska numer 4A, 6, 10, 12, 14, 16A, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 7, 9, 11, 13, 13A, 15, 15B, 15A
  • ul. Sybiraków numer 1, 2, 3, 5, 7, 13, 8, 19, 21,
  • ul. Azaliowa numer 9
  • ul. Mała numer 1, 2, 5, 7, 9, 4B, 4A, 9, 6, 11, 13, 15, 17, 8, 19, 21, 4A, 6B, 6A, 8A, 10,
  • ul. Majdańska numer 1, 1A, 1C
  • ul. Willowa numer 11, 11A, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 24, 26A, 28, 30, 32, 34, 25, 23A, 20A, 23C
  • ul. Miła 4, 6, 11, 14, 2E, 2D, 5, 2C, 2, 3, 1
  • ul. Nowa numer 2, 30, 15, 14
  • ul. Grabowska od numeru 1 do numeru 21
  • ul. Zachodnia do numeru 1 do numeru 12
12-0024 DUCZKI MIŁA
2017-10-20 08:00 2017-10-20 10:00 2 Nadma
  • ul. Kozłówek
12-0163 NADMA KOZŁÓWEK
2017-10-20 08:00 2017-10-20 16:00 8 Dziekanów Leśny
  • ul. por. Francisa Akinsa od nr 1 do 11
  • ul. Baśniowa od nr 1 do 37
  • ul. Bolka i Lolka od nr 1 do 52
  • ul. Jana Brzechwy nr 1, 9, 12 i od nr 13 do 25
  • ul. Czerwonego Kapturka od nr do 64
  • ul. Dobrej Wróżki od nr 1 do 43
  • ul. Kaczki Dziwaczki od nr 1 do 41
  • ul. Kolejowa od nr 179 do 252
  • ul. Marii Konopnickiej nr 14, 38, 65
  • ul. Kopciuszka od nr 10 do 38
  • ul. Koszałka Opałka nr 26, 38, 40 i od nr 4 do 12
  • ul. Kota w Butach od nr 6 do 34
  • ul. Marii Kownackiej nr 34, 45 i od nr 1 do 15
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 2 do 14
  • ul. Adama Mickiewicza od nr 6 do 10
  • ul. Miodowa od nr 6 do 16
  • ul. Niska od nr 3 do 24
  • ul. Cypriana Kamila Norwida od nr 1 do 14
  • ul. Władysława Stanisława Reymonta od nr 3 do 25
  • ul. Marii Rodziewiczówny od nr 1 do 7
  • ul. Hanki Sawickiej od nr 1 do 11
  • ul. Juliusza Słowackiego od nr 3 do 18
  • ul. Waligóry od nr 3 do 41
  • ul. Wierzbowa od nr 2 do 16
  • ul. Złotej Rybki nr 6, 15, 16, 36
Dziekanów Polski
  • ul. Kolejowa nr 231A
  • ul. Krasnoludków nr 25A
  • ul. Miła nr 47
  • ul. Rolnicza nr 338, 383
Kiełpin
  • ul. prof. Stanisława Brzósko od nr 4 do 14
  • ul. dr Jana Cebertowicza od nr 2 do 14
  • ul. Cienista od nr 8 do 16 i 74, 90B
  • ul. Mokra od nr 3 do 49
  • ul. Partyzanta Józefa Niegodzisza nr 7, 11
  • ul. Ogrodowa od nr 24 do 47
  • ul. Warszawska od nr 201 do 241 od 348 do 398
  • ul. Żołnierzy Narwiku od nr 1 do 6
Łomianki
  • ul. Armii Krajowej od nr 1 do 26
  • ul. Armii Poznań od nr 1 do 35
  • ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego od nr 20 do 22
  • ul. Batalionów Chłopskich od nr 1 do 24
  • ul. Gwardii Ludowej od nr 1 do 28
  • ul. Gwiaździsta od nr 3 do 32
  • ul. I Armii Wojska Polskiego od nr 11 do 21
  • ul. Jedności Robotniczej od nr 1 do 29
  • Kopciuszka, Lutosławskiego
  • ul. Krzywa
  • ul. Mikołaja Reja
  • ul. Mokra
  • ul. Orzechowa
  • ul. Podleśna
  • ul. Powstańców Kampinosu
  • ul. Powstańców Warszawy
  • ul. Rolnicza od nr 66 do 162
  • ul. Warszawska od nr 173 do 229 i od 310 do 384
  • ul. Weteranów od nr 1 do 24
  • ul. Zbowidowska od nr 8 do 23
04-43A0007 ŁOMIANKI CMENTARZ, 04A0013 KIEŁPIN GERPOL WOŹNIAK, 04-0835 KIEŁPIN STARY NIEGODZISZA, 04-43A0026 DZIEKANÓW LESNY WALIGÓRY, 04-1210 ŁOMIANKI GWIAŻDZISTA, 04-1354 KIEŁPIN 2, 04-0428 GERPAL, 04-1593 ŁOMIANKI SAWITOR, 04-0402 KIEŁPIN WARSZTATY, 04-1452 ŁOMIANKI ROLNICZA, 04-1377 ŁOMIANKI JEDNOŚCI ROBOTNICZEJ, 04-1481 ŁOMIANKI ARMII POZNAŃ2, 04-0831 DZIEKANÓW LEŚNY ŁUKSZ, 04-1342 DZIEKANÓW LEŚNY 1, 04-1592 DZIEKANÓW LEŚNY 3, 04-1506 DZIEKANÓW LEŚNY HORTEX, 04-0196 KIEŁPIN KOMPUTEX, 04-1503 DZIEKANÓW LEŚNY, 04-1594 ŁOMIANKI ARMII POZNAŃ
2017-10-20 08:00 2017-10-20 12:00 4 Stare Orzechowo
  • od nr 1 do 45
Ludwinowo Dębskie
  • Popowo Borowe nr 77, 78, 180, 196
  • od nr 1 do 27
Wójtostwo
  • od nr 1 do 27
Zapiecki
  • od nr 1 do 17
Dębe
  • nr 3, 78, 78A, 78C, 78F, 90, 96a, 79
04-0661 ZAPIECIKI 2, 04-0660 ZAPIECIKI 1, 04-0189 ORZECHOWO STARE 2, 04-1537 ORZECHOWO MOST, 04-1238 WÓJTOSTWO, 04-1556 ORZECHOWO STARE HYDROFORNIA, 04-0193 WÓJTOSTWO SZKOŁA, 04-0047 ORZECHOWO STARE, 04-0190 ORZECHOWO STARE 3, 04-0354 ORZECHOWO SZKOŁA, 04-0651 LUDWINOWO DĘBSKIE, 04-0628 ZAPIECKI 3
2017-10-20 09:00 2017-10-20 15:00 6 Ząbki
  • ul. Powstańców 36A, 36B, 36C, 36F, 36,G
12-0153 ZĄBKI KOPERNIKA
2017-10-20 09:00 2017-10-20 14:00 5 Pomiechówek
  • ul. Wojska Polskiego nr 20, 99, 100, oraz od nr 50 do 74
  • ul. Gościnna od nr 8 do 29
  • ul. Nadleśnictwo od nr 1 do 7
  • Jednostka Wojskowa
Czarnowo
  • ul. Nadleśnictwo od nr 1 do 5
04-43A0036 POMIECHÓWEK UL. WOJSKA POLSKIEGO, 04-0107 POMIECHÓWEK WOJSKO, 04-0212 POMIECHÓWEK J.W. OSIEDLE, 04-1095 POMIECHÓWEK ZOR, 04-0315 POMIECHÓWEK BAZA OZLP, 04-1241 POMIECHÓWEK J.W. REMIZA
2017-10-20 11:00 2017-10-20 13:00 2 Nowe Załubice
  • ul. Kościelna od ul. Wakacyjnej do Lazurowej
  • ul. Majówki
  • ul. Lazurowa
  • ul. Tytułowa
  • ul. Niezapominajki ul. Gwiaździsta
  • ul. Wiolinowa
  • ul. Żubrowa
  • ul. Muzyków
  • ul. Pomarańczowa
12-0338 ZAŁUBICE NOWE 1
2017-10-20 11:00 2017-10-20 13:00 2 Nadma
  • ul. Jaworówka numer 113, 118, 107, 108, 106, 104, 103, 101, 102, 100, 99, 98, 96, 97, 95, 93, 94, 92, 90, 88, 87, 86, 83, 84, 82, 77, 80, 78, 71, 69, 76, 74, 72, 67A, 65A, 65, 63, 70, 68, 66, 57, 59, 64, 53, 51, 62, 49, 47, 58, 54, 50, 46, 42, 37, 40, 38, 36, 34,
  • 30, 26, 24, 24A, 18,27, 29, 25, 16, 14, 12, 10, 8, 23, 6, 17A, 9, 7, 5, 3, 44,
  • ul. Majora Billa numer 8A, 1A,
  • ul. Poziomkowa numer 22, 20, 18, 16, 14A, 14, 12, 10.
12-0165 NADMA 3/JAWORÓWKA
2017-10-20 11:00 2017-10-20 13:00 2 Łosie
  • działki przy ulicy Aleja Sosnowa
12-0119 ŁOSIE DZIAŁKI
2017-10-20 11:00 2017-10-20 13:00 2 Duczki
  • ul. Ręczajska od Szosy Jadowskiej do Grabia Nowego
  • ul. Wczasowa
  • ul. Letnia
  • ul. Myśliwska
  • ul. Zaułek
  • ul. Turystyczna
12-0026 DUCZKI RĘCZAJSKA
2017-10-20 12:00 2017-10-20 14:00 2 Nowy Dwór Mazowiecki
  • ul. Zakroczymska 44, 44A, 42
04-1298 NOWY DWÓR TARGOWA
2017-10-20 12:00 2017-10-20 14:00 2 Marki
  • ul. Pałacowa od nr 1 do 17
12-3051 MARKI PAŁACOWA
2017-10-23 08:00 2017-10-23 10:00 2 Łomianki
  • ul. Asfaltowa 3-9,18A
  • ul. Brukowa 15B,20-34
  • ul. Dolna 3-29A
  • ul. Kolejowa 19
  • ul. Równa 2-18
  • ul. Śliska 1-34
  • ul. Wyboista 1-15A
04-1557 (ŁOMIANKI DĄBROWA DOLNA 2)
2017-10-23 08:00 2017-10-23 10:00 2 Wołomin
  • ul. Lipiny B 24, 43, 47, 49, 51, 53, 53A, 55A, 57, 59, 61, 63, 65, 67
  • ul. Szarych Szeregów 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13A, 15, 17, 19,
  • ul. "Batalionu ""Zośka""" 1, 1A, B, C, 2, 2C, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A
  • ul. Czwartaków 6, 8
  • ul. "Batalionu ""Parasol""" 1A, B, C, 2, 2A, 3, 6, 7, 8, 9
  • ul. Kresowa 1, 4, 4A, 5, 7
  • ul. Andersa 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9A, 10, 12, 14, 16, 18, 26, 28
  • ul. Słowiańska 3, 5, 7
12-0402 (WOŁOMIN LIPINY KĄTY 2)
2017-10-23 08:00 2017-10-23 10:00 2 Ossów
  • ul. Matarewicza od numeru 330 do numeru 222
12-0167 (OSSÓW DR. DO LEŚNIAKOWIZNY)
2017-10-23 08:00 2017-10-23 10:00 2 Stare Lipiny
  • ul. Radosna 1 do 7,
  • ul. Kwitnąca 77A, 83, 85, 92, 96,
  • al. Aleja Niepodległości od numeru 44 do numeru 187
Wołomin
  • ul. Kmicica 55, 56, 62
  • 1-go Maja numer 132, 134
12-0085 (WOŁOMIN RADOSNA)
2017-10-23 08:00 2017-10-23 10:00 2 Rynia
  • ul. Główna 1- 43,45,47,49,53,57,59,61,65,67,71,93,98, działki
04-0654 (RYNIA WIEŚ)
2017-10-23 08:00 2017-10-23 10:00 2 Aleksandrów
  • ul. Królewska
  • ul. Książęca 6,8,10,12
Stanisławów Pierwszy
  • ul. Izabelińska 3A, 26,28,32,36
  • ul. Przyszłość 117-126
04-0131 (ALEKSANDRÓW K/REMBELSZCZYZNY 2)
2017-10-23 08:00 2017-10-23 15:00 7 Zielonka
  • ul. gen. Ottokara Brzozy-Brzeziny 13
  • ul. Woodrowa Wilsona 50, 50C, 52, 52A, 52B, 54, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89
  • ul. Bankowa 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 16, 17, 18, 20, 21, 22
12-0299 (ZIELONKA PADEREWSKIEGO/BANKOWA)
12-0355 (ZIELONKA FOLWARCZNA/WILSONA)
12-0577 (ZIELONKA WARYŃSKIEGO/FOLWARCZNA)
2017-10-23 08:00 2017-10-23 16:00 8 Kobyłka
  • ul. Rumuńska 4,6,13
12-0569 (KOBYŁKA OŚ. RUMUŃSKA)
2017-10-23 08:00 2017-10-23 12:00 4 Dziekanów Leśny
  • ul. por. Francisa Akinsa 9- 17
  • ul. Adama Asnyka 11-37
  • ul. Kolejowa 177-181
  • ul. Marii Konopnickiej 4-48
  • ul. Lotników Alianckich 4-38
  • ul. Miła 1-56, 74B
  • ul. Miodowa 13-22
  • ul. Niska 8-36
  • ul. Pogodna 5-39
  • ul. Marii Rodziewiczówny 7-17
  • ul. Wierzbowa 9-20
Dziekanów Polski
  • ul. Adama Asnyka 8-34
  • ul. Lotników Alianckich 64-70B
  • ul. Miła 41-54H
  • ul. Kolejowa 169-175
  • Torfowa 7-33
04-1344 (DZIEKANÓW PAN)
04-1591 (DZIEKANÓW LEŚĄNY MIŁA)
2017-10-23 09:00 2017-10-23 13:00 4 Kazuń Polski
  • ul. Długa
  • ul. Leśna
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Orzechowa
  • ul. Szkolna
  • ul. Trakt
  • ul. Widok
Kazuń-Bielany
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Trakt
  • Leśna, Orzechowa, Polna, Kampinos
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Jeziorna
  • ul. Kościelna
  • ul. Osiedlowa
  • ul. Pogodna
  • ul. Klonowa
  • ul. Wiosenna
  • ul. Długa
Kazuń Nowy
  • ul. Dolna
  • ul. Główna
  • ul. Gwiaździsta
  • ul. Kwitnąca
  • Osiedle PAN
  • ul. Sadowa
  • ul. Saperów
Cybulice Małe
Cybulice
  • Zielona, Złota, Wesoła, Wiosenna, Kampinos, Mazowiecka, Spokojna
  • ul. Spacerowa
  • ul. Borkowa
  • ul. Partyzantów
Czeczotki
  • ul. Różana
  • Dworska,
  • ul. Słoneczna
  • ul. Cicha
  • ul. Akacjowa
04-0978 KAZUŃ POLSKI KORDEK, 4A-POMP. KAZUŃ POMPOWNIA, 04-43A0010 CZECZOTKI UL. SŁONECZNA, 04-1145 KAZUŃ POLSKI 4, 04-0608 KAZUŃ BIELANY 1, 04-0639 KAZUŃ NOWY WIEŚ, 04-1701, 04-1291 KAZUŃ BIELANY, 04-1697 KAZUŃ BIELANY 2, 04-0804 CYBULICE MAŁE 2, 04-0584 CZECZOTKI DZIAŁKI, 04-0663 CYBULICE A, 04-1279 KAZUŃ POLSKI 2, 04-0073 KAZUŃ OŚRODEK, 04-1147 KAZUŃ POLSKI PAN, 04-1152 CYBULICE MAŁE 1, 04-0662 CZECZOTKI, 04-0975 CZECZOTKI DZIAŁKI, 04-0074 KAZUŃ POLSKI WIEŚ 1, 04-1638 KAZUŃ POLSKI 5
2017-10-23 11:00 2017-10-23 13:00 2 Nowe Lipiny
  • ul. Poprzeczna 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 17A, 12, 19, 22, 20, 31, 29, 27, 25, 23, 18, 16, 21,
  • ul. Batalionów Chłopskich 35, 35A, 44, 44A, 44B, 44C, 41, 48, 46, 43, 45, 47, 49, 9, 11, 11A, 12, 13, 15, 28, 34A, 32, 29, 26, 27, 22, 20, 25, 21, 14
  • ul. Wąska 1, 2
  • ul. Górna
  • ul. Szeroka 1, 1A, 5, 6
  • ul. Szosa Jadowska 50, 30, 32, 34, 36, 38, 46, 48, 48A, 52, 62
  • Krzywa numer 19
12-0456 (WOŁOMIN LIPINY NOWE)
2017-10-23 11:00 2017-10-23 13:00 2 Ossów
  • ul. Matarewicza 151, 153, 155, 157, 159, 161, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 190, 179, 183, 185, 187, 193, 195, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 205, 207, 150, 147, 145, 143, 137, 133, 131, 129, 127, 123, 121, 115, 111, 109, 107, 103, 101, 134, 130, 87
12-0407 (OSSÓW 2)
2017-10-23 11:00 2017-10-23 13:00 2 Stanisławów Pierwszy
  • ul. Przyszłość
04-0916 (STANISŁAWÓW 3 K/REMBELSZCZYZNY)
2017-10-23 11:00 2017-10-23 13:00 2 Rynia
  • ul. Główna 42-126
04-0430 (RYNIA REKREACJA)
2017-10-23 12:00 2017-10-23 14:00 2 Łomianki
  • ul. Jeziorna 1-16
  • ul. Spokojna 1-15, 43
04-1177 (ŁOMIANKI JEZIORNA 4)
2017-10-23 12:00 2017-10-23 14:00 2 Wołomin
  • ul. Partyzantów 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8A, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 23, 25,27, 29, 30, 31, 34, 36
  • ul. Ogrodów Działkowych 2, 22, 24, 28, 28A, B, C, D, E, 30
  • ul. Leszczyńska 13, 15, 15A, 17, 19, 19A, 19B, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34A/1, 34B/1, 34C/1, 34D/1, 34A/2, 34B/2, 34C/2, 34D/2, 36, 40, 42, 44, 46, 48A
  • ul. Brzozowa 3, 5, 6, 6A, 6B, 7, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 11, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19A
12-0208 (WOŁOMIN BRZOZOWA)
2017-10-23 15:00 2017-10-23 17:00 2 Śniadówko
  • 1-25 Działki
04-0656 (ŚNIADÓWKO)
2017-10-24 08:00 2017-10-24 10:00 2 Pieńków
  • ul. Rolnicza od nr 1 do 43, Dziekanów Nowy ul. Rolnicza od nr 534 do 548
04-0194 PIEŃKÓW 2
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Wieliszew
  • ul. Niepodległości
  • ul. Słoneczna 1
  • ul. Spacerowa nr. 1-6
  • ul. Świętojańska nr. 36-97
  • ul. Żytnia nr. 1-12,
  • ul. Krótka nr. 1-7
04-0547 WIELISZEW NIEPODLEGŁOŚCI
2017-10-24 08:00 2017-10-24 12:00 4 Marki
  • ul. Akacjowa numer 6, 9, 11, 12, 13, 14
  • ul. Pastelowa 1
  • ul. Tęczowa numer 8, 8A, 8B, 8C, 9, 9A, 9B, 9C
  • ul. Kolorowa 1
12-0796 MARKI KOLOROWA
2017-10-24 08:00 2017-10-24 12:00 4 Izabelin-Dziekanówek
  • ul. Kwiatowa 76B
  • ul. Środkowa 32
  • ul. Kolorowa 16
Izabelin
  • Graniczna 1, 2; Szkolna 38; Małołęcka 6, 18, 26; Szkolna 3-6, 9, 10, 13-20, 23, 25, 27, 27A, 29, 34, 35, 40, 40A, 42, 46, 48
04-0375 STANISŁAWÓW 1 LETNISKO
04-0350 IZABELIN 3
04-0340 (IZABELIN J.W. 1)
04-0451 (IZABELIN J.W. 2)
2017-10-24 08:00 2017-10-24 10:00 2 Słupno
  • ul. Przytulna numer 1, 3A, 7
  • ul. Stefana Żeromskiego numer 80, 135, 133, 152, 150A, 131, 150, 148, 146, 75, 73, 123, 142, 149, 121, 136, 117, 134, 132, 130, 113, 128, 111,80A, 82, 83, 86A, 164, 85, 143, 168, 145, 170, 147, 149, 151, 153, 172A, 93, 93A
  • ul. Mała
  • ul. Wspólna nr. 5A, 4, 6, 7, 11, 13, 2, 15, 12, 14, 6, 40, 1, 4, 6D, 5,
  • ul. Gościniec 10
12-0198 SŁUPNO 6
2017-10-24 08:00 2017-10-24 10:00 2 Dybów-Kolonia
  • ul. Majowa numer 97, 96, 103, 101, 105, 96A, 104, 93, 86, 84, 91, 89, 82, 76, 80, 87A, 85, 74, 70, 72, 66, 68, 64, 60, 61, 58, 59, 56, 54, 57, 52
12-0035 DYBÓW KOLONIA 1
2017-10-24 08:00 2017-10-24 10:00 2 Izbica
  • ul. Nadbrzeżna nr 48
Jachranka
  • budynek nr 75, 75A, 75B, 75C, 75H, 75J, 75 paw. A
  • ul. Wczasowa nr 6
  • "Centrum Kongresowe Warszawianka", "Windsor", "Jachranka PKP"
04A-WINDSOR, 04A0055 JACHRANKA WARSZAWIANKA CENTRUM KONGRESOWE, 04-1424 JACHRANKA PKP, 04-1081 JACHRANKA OŚR. ZNP PRZYSTAŃ
2017-10-24 08:00 2017-10-24 10:00 2 Łajski
  • ul. Gwiaździsta
  • ul. Stanisława Moniuszki
  • ul. Nowodworska
  • ul. Topolowa nr. 1-5
04-0543 ŁAJSKI REMIZA
2017-10-24 08:00 2017-10-24 10:00 2 Kania Nowa
  • ul. Spacerowa
  • ul. Popowska
  • ul. Polna
04-0002 KANIA POLANKA
2017-10-24 08:00 2017-10-24 16:00 8 Stanisławów Pierwszy
  • ul. Jana Kazimierza 363-383
  • ul. Świerkowa
  • ul. Jagodowa
  • ul. Wesoła
04-1724 STANISŁAWÓW I J. KAZIMIERZA
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Łosie
  • ul. Działkowa
  • ul. Brzozy
  • ul. Olszowa
  • ul. Kosa
  • ul. Kortowa
  • ul. Jeżowa
  • ul. Tobiaszowa
  • ul. Wilgi
  • ul. Ptasia
  • ul. Czyżyka
  • ul. Koziołka Matołka
  • ul. Piotrusia Pana
  • ul. Ptasie Radio
  • ul. Aleja Sosnowa
  • ul. Januszka
  • ul. Basi
  • ul. Sikoreczki
  • ul. Sójki
  • ul. Aleja Róż
  • ul. Koneserów
  • ul. Dzika
  • ul. Kuny
12-0118 ŁOSIE 2
12-0380 ŁOSIE 1
12A1076 KRASIŃSKI CEG. ŁOSIE
12A1077 GRZEGORZEWSKI CEG. ŁOSIE
0527 ŁOSIE DZIAŁKI/STAŃCZYK
12-0381 ŁOSIE 3
12-0911 ŁOSIE SOSNOWA
2017-10-24 08:00 2017-10-24 16:00 8 Zielonka
  • ul. Południowa
  • ul. Północna
  • ul. Józefa Poniatowskiego od nr 57 do Kobyłki
  • ul. Wąska
  • ul. Ossowska od nr 130 do 138 i 95A
  • ul. Wschodnia od nr 12 do 29
Kobyłka
  • ul. mjr. Hubala
  • ul. Stanisława Mikołajczyka
  • ul. Jeziorańskiego
  • ul. ks. Józefa Poniatowskiego od Kleeberga do Zielonki
  • ul. Tadeusza Rejtana od nr 3 do Witosa
  • ul. Batalionów Chłopskich od nr 1 do 11
  • ul. gen. Stanisława Maczka 2
  • ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego od Poniatowskiego do Witosa,
  • ul. Wincentego Witosa nr 12, 16, 27.
12A1031 ZIELONKA MEBLE 21
12A1174 ZIELONKA KOLANOWSKI
12A1139 ZIELONKA KONSORCJUM STALI
12-3122 ZIELONKA PONIATOWSKIEGO II BIEDRONKA
12-0692 ZIELONKA ZAKŁ. MEBLOWY
12-0953 KOBYŁKA RATAJA 2
12-3044 KOBYŁKA HUBALA
12-0681 ZIELONKA BARWIKOWSKI
12-0647 ZIELONKA KOBYLAK ST. PALIW
12-0570 KOBYŁKA TURÓW KOŁO MOSTU
12-0098 ZIELONKA KOBYLAK 1
2017-10-24 09:00 2017-10-24 14:00 5 Łomna
  • nr. 1-21
Łomna-Las
  • nr. 1-10
Pieńków
  • nr. 90-124
04-1358 ŁOMNA PGR
2017-10-24 11:00 2017-10-24 13:00 2 Dybów-Kolonia
  • ul. Majowa od numeru 51 do ulicy Korczaka
  • ul. Kasztanowa
12-0120 DYBÓW KOLONIA 2
2017-10-24 11:00 2017-10-24 13:00 2 Łajski
  • ul. Leśna
  • ul. Przylesie
04-1001 ŁAJSKI LEŚNA
2017-10-24 11:00 2017-10-24 13:00 2 Kania Nowa
  • ul. Miła
  • ul. Popowska
  • ul. Polna
  • ul. Serocka
  • ul. Topolowa, Działki
04-0644 KANIA NOWA 2
2017-10-24 11:00 2017-10-24 13:00 2 Słupno
  • ul. Stefana Żeromskiego numer 103, 105, 107, 79, 77, 116, 99, 99A, 97, 95, 112, 93 , 52, 51, 89 ,108, 87, 104, 85, 102, 100, 83, 98, 96, 94, 92, 90, 88, 96, 84, 106,
  • ul. Magnolii numer 6, 6, 8, 10
  • ul. Polnej Róży 1
  • ul. Szkolna numer 1, 2, 1A, 2A
  • ul. Gościniec numer 7, 9, 15, 17, 19, 21, 29, 12,
  • ul. Kubusia Puchatka numer 4, 3, 12
  • ul. Jaśminowa 6
12-0757 SŁUPNO 5
2017-10-24 12:00 2017-10-24 14:00 2 Legionowo
  • ul. Aleja 3 Maja nr. 3,16,
  • ul. Stefana Batorego nr. 11,17,20
  • ul. Jagiellońska nr. 14,
  • ul. Rynek nr. 2,4,10,14
  • ul. Władysława Reymonta nr. 9-36
04-1566 LEGIONOWO PAWILON UL.PIŁSUDSKIEGO
2017-10-24 12:00 2017-10-24 14:00 2 Marki
  • al. marsz. Józefa Piłsudskiego nr. 20,18A,18,5A,9C
  • ul. Wiejska
  • ul. Zielna
  • ul. Wojskiego 4
  • ul. Szwoleżerów 9
  • ul. Jana Skrzetuskiego nr. 2,1,1A,3
  • ul. Wołyńska
  • ul. Laudańska
12-0552 MARKI GENERALSKA 1
2017-10-24 15:00 2017-10-24 17:00 2 Leoncin
  • ul. Partyzantów nr. 4-27
  • ul. Zacisze nr. 3-17
Wincentówek
  • nr. 1-22
04-0082 LEONCIN
2017-10-25 07:00 2017-10-25 20:00 13 Radzymin
  • ul. Janusza Korczaka od Konstytucji 3go Maja do Pionierska
  • ul. Gródki
  • ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
  • ul. Pionierska
  • ul. Juliana Tuwima
  • ul. mjr. Stefana Waltera nr 23,21, 17,17A,17B, 17C,15,13A, 12A,12,11,7B,8, 6,9,7A
  • ul. Juliusza Słowackiego nr 1,1A ,3,3A, 5,12, 7,7A,9, 9A,11,
  • ul. Konstytucji 3 Maja nr 19,17
  • ul. Wołomińska nr 2,4
  • ul. Ogrodowa od Zwycięskskiej do Korczaka
  • ul. Kwitnąca
  • ul. Malownicza
12-0937 RADZYMIN OGRODOWA
12-0633 RADZYMIN KORCZAKA
12-0296 RADZYMIN WALTERA
2017-10-25 08:00 2017-10-25 10:00 2 Kobyłka
  • ul. Bolesława Chrobrego od Nadmy do wiaduktu
  • ul. Kazimierza Odnowiciela
  • ul. Władysława Jagiełły
Nadma
  • ul. Stara od Kobyłki do nr 148
  • ul. Czarna
  • ul. Mostowa
  • ul. Tulipanowa
  • ul. Cyprysowa
  • ul. Nowa od Czarnej do nr 18
12-3011 TULIPANOWA NADMA, 12-0164 NADMA 4
2017-10-25 08:00 2017-10-25 16:00 8 Kania Nowa
  • ul. Aroniowa 1
  • ul. Cicha 2,7,15, Leśna 5,7,9,27
  • ul. Miła 2-18
  • ul. Nadbużańska 1-25
  • os. Pod Lasem 5-46
  • ul. Polanka, Polna, Popowska, Północka, Serocka
  • ul. Słoneczna
  • ul. Spacerowa
  • ul. Spokojna
  • Topolowa, Wichrowych Wzgórz 1-6, Żeglarzy, Działki
  • ul. Wspólna
Kania Polska
  • ul. Akacjowa 1-12
  • ul. Bindugi
  • ul. Chabrowa 2-6
  • ul. Ciepła 1-28
  • ul. Dębowa ul. Grzybowa, Konwaliowa, Kwiatowa,
  • ul. Lawendowa ul. Leśna, Miodowa, Nadburzańska, Polanka,
  • ul. Popowska
  • ul. Poziomkowa ul. Tulipanowa, Urocza, Wiejska, Wrzosowa, Wspólna,
  • ul. Sosnowa ul. Skalna
  • ul. Szeroka ul. Spacerowa
  • ul. Wydmowa , Działki
04-0646 KANIA POLSKA
04-0002 KANIA POLANKA
04-0948 Teren Legionowa
04-0644 KANIA NOWA 2
04-0873 KANIA POLANKA 2
2017-10-25 08:00 2017-10-25 10:00 2 Turów
  • ul. Hallera numer 32, 33, 34, 36, 35, 38, 37, 39, 43, 42, 44, 45, 44A, 46,49, 51, 48, 50, 55, 52, 57, 55A, 55B, 54, 58A, 27, 25, 23, 21, 20, 19, 18, 15, 16, 14, 13, 12A, 11, 10, 9, 5, 6
  • ul. Nadarzyńska 141
12-0200 TURÓW 1
2017-10-25 08:00 2017-10-25 10:00 2 Leśniakowizna
  • ul. Kasprzykiewicza numer 230, 228, 226, 224, 251, 253, 222, 220, 218, 245, 243, 216, 214D, 214A, 214C, 212, 239, 208B, 208A, 237,206, 202, 233, 200, 231, 198, 196, 229, 225, 192, 223, 221,
  • ul. Szumiąca numer 2, 4, 6, 8, 10, 12,
Majdan
  • ul. Racławicka numer 1, 2, 6, 10, 7, 8, 12, 9, 11, 16, 16A, 18, 11A, 13, 15, 22, 21, 24, 27A, 27B, 27, 29A, 29, 31, 28, 29C, 33, 31A, 35A, 35, 37, 36, 37A, 39, 51C, 51D, 51E, 48, 17, 26
  • ul. Złotej Góry numer 1.
  • ul. Wyszyńskiego numer 5, 4, 6
  • ul. Mińska numer 1, 2, 4, 7, 9, 6, 8, 10, 9A, 18, 22, 15,
12-0149 MAJDAN 1
2017-10-25 08:00 2017-10-25 10:00 2 Komornica
  • Działki, Domki Letniskowe
04-1564 KOMORNICA PRZEPOMPOWNIA
2017-10-25 08:00 2017-10-25 16:00 8 Marki
  • ul. Okólna nr 41,43,39A, 26A,39,26,37,35 ,33,31,32,29, 18,20,22,18A, 27,27A ,16
  • ul. Promienna nr 19,6,6A, 8,10,8F,10A, 12,14,16,29,
  • ul. ks. bp. Władysława Bandurskiego 40
  • ul. Tadeusza Rejtana nr 31,33,32,36
12-0709 MARKI OKÓLNA/PROMIENNA
2017-10-25 11:00 2017-10-25 13:00 2 Wołomin
  • ul. Kwitnąca od numeru 80 do ulicy Świętojańskiej,
  • ul. Poranek
  • ul. Świętojańska
12-0764 WOŁOMIN KWITNĄCA
2017-10-25 11:00 2017-10-25 13:00 2 Ossów
  • ul. Generała Jordan-Rozwadowskiego od numeru 74 do ulicy Broniewskiego
  • ul. Żytnia od ulicy Korczaka do ulicy Generała Jordan Rozwadowskiego
  • ul. Fredry
12-0537 OSSÓW NOWY 2
2017-10-25 11:00 2017-10-25 13:00 2 Komornica
  • ul. Łąkowa
  • ul. Wspólna działki
04-1611 KOMORNICA LETNISKO
2017-10-25 12:00 2017-10-25 14:00 2 Nieporęt
  • ul. Babinicza 1-16
  • ul. H.Sienkiewicza 35-49, 82-138,
  • ul. Czarnieckiego 16
  • ul. Jana Kazimierza 235, 239
  • ul. Kordeckiego 1-32
  • ul. Rejtana 2,12,
04-0775 NIEPORĘT GŁOGI
2017-10-25 12:00 2017-10-25 14:00 2 Nowy Dwór Mazowiecki
  • ul. Wojska Polskiego 35-37
04-1631 NOWY DWÓR MAZOWIECKI OŚ.MŁODYCH 10
2017-10-25 15:00 2017-10-25 17:00 2 Legionowo
  • ul. Grudzie
  • ul. Wspólna
04-0270 LEGIONOWO GRUDZIE 3
2017-10-25 16:00 2017-10-25 18:00 2 Kania Nowa
  • ul. Cicha 2,7,15
  • ul. Leśna 5,7,9,27, Miła 2-18, Nadburzańska 1-25, Osiedle pod Lasem 5-46,
  • ul. Polna ul. Polanka, Popowska, Północka, Serocka,
  • ul. Słoneczna ul. Wzgórz, 1-6, Wspólna, Żeglarzy, Działki
  • ul. Spacerowa ul. Spokojna Topolowa, Wichrowych
  • ul. Aroniowa 1
Kania Polska
  • ul. Akacjowa 1-12
  • ul. Chabrowa ul. Bindugi
  • ul. Ciepła 1-28, Dębowa, Grzybowa, Konwaliowa, Kwiatowa,
  • ul. Lawendowa
  • ul. Nadbużańska
  • ul. Polanka, Popowska, Poziomkowa, Skalna,
  • ul. Sosnowa
  • Spacerowa, Szeroka, Tulipanowa, Urocza, Wiejska, Wrzosowa,
  • ul. Wspólna
  • ul. Wydmowa Działki
  • ul. Leśna
  • ul. Miodowa
Cupel
  • ul. Arciechowska
  • ul. Bociania , ul. Brzozowa Nadburzańska, Orzechowa, Różana,
  • ul. Grabowa ul. Starorzeczna, Topolowa,
  • ul. Kwitnąca
  • ul. Łąkowa
Nowa Wieś
  • ul. Brzozowa ul. Arciechowska, Łąkowa, Nadburzańska
  • ul. Dębowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Letniskowa
  • ul. Orzchowa
  • ul. Piaskowa
  • ul. Popowska
  • ul. Serocka
  • ul. Starorzeczna
  • ul. Topolowa
04-0646 KANIA POLSKA
04-0002 KANIA POLANKA
04-1123 KANIA POMPOWNIA 2
04-1642 KANIA POMPOWNIA 1
04-0937 NOWA WIEŚ OGR.DZIAŁKOWE
04-0841 KANIA PRZEPOMPOWNIA
04-1113 NOWA WIEŚ TAPEREK
04-0588 CUPEL 2
04-0948 Teren Legionowa
04-0641 NOWA WIEŚ
04-0644 KANIA NOWA 2
04-0647 CUPEL 1
04-0873 KANIA POLANKA 2
2017-10-26 08:00 2017-10-26 10:00 2 Łacha
  • ul. Zatorska
  • ul. Sosnowa
  • ul. Mazowiecka
  • ul. Kręta
  • P.O.D. Warszawianka
04-1250 (GĄSIOROWO OŚR. SKÓRZANY)
2017-10-26 08:00 2017-10-26 14:00 6 Legionowo
  • ul. Aleja Legionów od nr 52 do 83
  • ul. Aleja Róż od nr 18 do 34
  • ul. Jaśminowa nr 1, 4, 5, 6, 7, 14, 16, 18
  • ul. Leszczynowa od nr 1 do 20
  • ul. Orzechowa od nr 6 do 42
  • ul. Sadowa od nr 2 do 15
  • ul. Suwalna od nr 32 do 42
04-0530 LEGIONOWO ORZECHOWA
2017-10-26 08:00 2017-10-26 14:00 6 Izbica
  • Działki od nr 24 do 45, oraz nr 82, 85
  • ul. Nadbrzeżna nr 3A, 5, 20, 53A
  • Osiedle Przy Lesie od nr 1 do 89
  • ul. Pod Dębem od nr 4 do 10
  • ul. Zachodnia
Jachranka
  • ul. Letnia
  • ul. Wschodu Słońca
  • ul. Jesienna
  • Jachranka Nowa od nr 26 do 42
04-0478 IZBICA DOMKI EC ŻERAŃ, 04-0031 JACHRANKA NOWA 4, 04-1200 IZBICA ZACHODNIA, 04-0650 BOLESŁAWOWO, 04-1171 DĘBE 2, 04-1789 Izbica Jaworski
2017-10-26 08:00 2017-10-26 10:00 2 Radzymin
  • ul. Mistrza i Małgorzaty
  • ul. Włodzimierza Tetmajera bloki
12-3063 RADZYMIN SŁOWACKIEGO 3
2017-10-26 08:00 2017-10-26 12:00 4 Łosie
  • ul. Kuny
12-0911 Łosie Sosnowa
2017-10-26 08:00 2017-10-26 10:00 2 Stare Grabie
  • ul. Główna od Szosy Jadowskiej do nr 48
  • ul. Cichorackiej
  • ul. Dworcowa
  • ul. Perłowa
  • ul. Szosa Jadowska
  • ul. Zakątek
  • ul. Baśniowa
12-0247 GRABIE STARE 1
2017-10-26 08:00 2017-10-26 10:00 2 Marki
  • Berensona nr 149,151,151A-G,153,153A-G,155,155A-G,157,157A-G,158,158A-P,159,159A-X
12-0139 MARKI BERENSONA
2017-10-26 08:00 2017-10-26 10:00 2 Czarna
  • ul. Witosa od numeru 1 do numeru 55
  • ul. Dobra
12-0015 CZARNA 3
2017-10-26 08:00 2017-10-26 16:00 8 Wólka Radzymińska
  • ul. Szkolna numer 3, 5
Sieraków
  • ul. Bohuna numer 6, 33, 33C, 33D, 39
  • ul. Henryka Sienkiewicza
  • ul. Basi Jeziorkowskiej
  • ul. Jana Sobieskiego
  • ul. Ewy Nowowiejskiej
  • ul. Michała Wołodyjowskiego
  • ul. Anusi Krasieńskiej
  • ul. Juranda ze Spychowa
  • ul. Zbyszka z Bogdańca
  • ul. Danusi Jurandówny
Cegielnia
  • ul. Słowicza
  • ul. Orla
  • ul. gen. Władysława Sikorskiego nr 112, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 147, 162
  • ul. Promykowa numer 1, 3, 16, 17, 18, 19
  • ul. Na Skraju
  • Partyzantów
Słupno
  • ul. Ekologiczna
  • ul. Nastrojowa
  • ul. Rodzinna
  • ul. Szczęścia
  • ul. Wspólna
  • ul. Przytulna
  • ul. Mała
  • ul. Rajska
  • ul. Szczęśliwa
  • ul. Łagodna
  • ul. Spokojna nr 1, 1A, 1B, 1C, 1E, 1F, 1G, 1K, 1J, 2, 2A, 2B, 3
  • ul. Stefana Żeromskiego nr 51, 52, 73, 75, 77, 79, 80, 80A, 82, 83, 84, 85, 86, 86A, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 93A, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99A, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 116, 117, 121, 123, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 140, 142, 143, 145
  • ul. Stefana Żeromskiego nr 146, 147, 148, 149, 150, 150A, 151, 152, 153, 159, 161, 163, 164, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 171A, 171B, 172A, 173, 173A, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 194A
  • ul. Gościniec nr 7, 9, 10, 12, 15, 17, 19, 21, 29
  • ul. Polnej Róży nr 1
  • ul. Magnolii numer 5,6, 8, 10
  • ul. Szkolna numer 1, 1A, 1C, 2, 2A, 2D, 3, 4
  • ul. Kubusia Puchatka numer 3, 4, 12
  • ul. Jaśminowa nr 6
  • ul. Widok numer 4, 5, 6, 7
  • ul. Bluszczowa nr 5
  • ul. Cedrowa numer 1, 3, 5, 8
  • ul. Ceglana numer 48C, 50, 69, 69A2
  • ul. Europejska numer 1, 2, 3, 4, 5, 6
12-0823 CEGIELNIA 4, 12-0359 WÓLKA RADZYMIŃSKA 4, 12-0014 CEGIELNIA WIEŚ 2, 12-0946 EKOLOGICZNA/SŁUPNO, 12-0385 WSPÓLNA SŁUPNO, 12-0799 SZKOLNA/SŁUPNO, 12-0190 SIERAKÓW 1, 12-0757 SŁUPNO 5, 12-0191 SIERAKÓW 2, 12-0198 SŁUPNO 6, 12-0199 SŁUPNO CEGIELNIA
2017-10-26 09:00 2017-10-26 15:00 6 Łacha
  • ul. Wrony od nr 15 do 20A
  • ul. Zatorska od nr 3 do 14
  • ul. Brzozowa od nr 1 do 11
  • Działki
  • ul. Kręta od nr 2 do 22
  • ul. Księcia Witolda od nr 4 do 17
  • ul. Leśna od nr 4 do 17
  • ul. Lipowa od nr 1 do 13
  • ul. Łąkowa od nr 1 do 32
  • ul. Mazowiecka od nr 39 do 87
  • Ogródki Działkowe Warszawianka od 16 do 27
  • ul. Sosnowa od nr 1 do 18
  • ul. Sowy od nr 7 do 15
  • ul. Świerkowa nr 5A
  • ul. Topolowa od nr 6 do 10
  • ul. Wiewiórki od nr 7 do 15
Gąsiorowo
  • ul. Grunwaldzka
  • ul. Poprzeczna nr 2, 35
  • ul. Sosnowa od nr 1 do 8
  • ul. Tusińska od nr 2 do 10 i nr 21, 47
  • ul. Zaciszna od nr 4 do 12
  • ul. Zamknięta nr 4
  • ul. Grunwaldzka nr 55, 71
  • Leśna od nr 1 do 14
04-0399 GĄSIOROWO 2, 04-0755 GĄSIOROWO 1, 04-1250 GĄSIOROWO OŚR. SKÓRZANY, 04-1487 GĄSIOROWO FSO
2017-10-26 09:00 2017-10-26 14:00 5 Radzymin
  • ul. Janusza Korczaka od Konstytucji 3go Maja do nr 32
  • ul. Juliana Tuwima
  • ul. mjr. Stefana Waltera nr 23, 21 ,17, 17A, 17B, 17C, 15, 13A, 12A, 12, 11, 7B, 8, 6, 9, 7A
  • ul. Juliusza Słowackiego nr 1, 1A, 3, 3A, 5, 12, 7, 7A, 9, 9A, 11
  • ul. Konstytucji 3 Maja nr 19, 17
  • ul. Wołomińska nr 2, 4
12-0296 RADZYMIN WALTERA
2017-10-26 11:00 2017-10-26 13:00 2 Michałów-Grabina
  • ul. Magnolii od nr 1 do 53
  • Ku Słońcu nr 27, Ogrodowa 11A, Długorzeczna nr 52
  • ul. Cisowa nr 5
  • ul. Jaśminowa od nr 1 do 7
  • ul. Jaworowa od nr 1 do 14
  • ul. Kwiatowa nr 22R, 29E, 53
  • ul. Modrzewiowa nr 6
  • ul. Przyrodnicza nr 9C, działka 3/22
04-0797 MICHAŁÓW GRABINA OŚ. 3
2017-10-26 11:00 2017-10-26 13:00 2 Zagościniec
  • ul. 100-lecia od nr 78 do 130
  • ul. Księżycowa
  • ul. Gwiaździsta
  • ul. Leszczynowa
12-0594 ZAGOŚCINIEC 1
2017-10-26 11:00 2017-10-26 13:00 2 Stary Janków
  • od nr 17 do 100
12-0068 JANKÓW STARY
2017-10-26 12:00 2017-10-26 14:00 2 Serock
  • ul. Pułtuska od nr 39 do 68
  • ul. Władysława Łokietka od nr 1 do 9
04-1552 SEROCK PRZEDSZKOLE UL. WOLSKIEGO
2017-10-26 15:00 2017-10-26 17:00 2 Stanisławów Drugi
  • ul. Łąkowa
  • ul. Polna 10B
Legionowo
  • ul. Grudzie 30B, 43B, 43C, 43D, 51B, 51D, 51F, 51G;
  • ul. Wspólna 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 23, 27, 29, 33, 41
Józefów
  • ul. Dębowa 4-19
  • ul. Główna 22,28, 49-87,
  • ul. Leśna Polana 23
  • ul. Słonecznego Poranka 14
  • ul. Wspólna 3, 7, 20A
04-0485 (LEGIONOWO GRUDZIE 4)
2017-10-26 15:00 2017-10-26 17:00 2 Wołomin
  • ul. Sokola numer 1, 2, 2A, 2B, 2J, 2K, 2L, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 5A, 6, 6A, 6B, 7, 7A, 10, 11A, 12, 12A, 12B, 14, 15, 16, 17, 16A, 16C, 16E, 16F, 18, 19, 19A, 19B, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29A, 30, 32
  • ul. Legionów numer 105, 107, 109, 113, 115, 118, 120, 124, 126, 126A, 126B, 128, 128A, 130, 132, 134
  • ul. Gryczana numer 2A
  • ul. Rzeczna numer 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9
  • ul. Topolowa numer 40, 59, 61
  • ul. Dzika numer 1, 3, 5, 6, 8, 11
12-0264 WOŁOMIN SOKOLA
2017-10-27 08:00 2017-10-27 10:00 2 Arciechów
  • ul. Krokusowa
  • ul. Jemiołuszki
  • Brzozowa, Spacerowa działki letniskowe
12-0394 ARCIECHÓW DZIAŁKI 1
2017-10-27 08:00 2017-10-27 10:00 2 Wólka Radzymińska
  • stacja gazowa
  • ul. Szkolna numer 3
Sieraków
  • ul. Bohuna numer 33C, 33D, 33, 39, 6
  • ul. Henryka Sienkiewicza numer 153C, 147, 140, 138, 145, 141, 136, 139, 130, 133, 131, 126, 129, 122, 125, 121, 123, 119, 117, 114, 111, 113, 107, 110, 105, 108, 106, 101, 102, 99, 97, 94, 95, 92, 90, 93, 88A, 91, 87, 89, 88, 85, 86, 74, 76, 77, 80, 82, 84, 73, 71, 71A, 72, 69
  • ul. Henryka Sienkiewicza numer 68, 67, 65, 64, 64, 63, 62, 61, 56, 57, 54
  • ul. Jana Sobieskiego numer 4
  • ul. Ewy Nowowiejskiej
  • ul. Basi Jeziorkowskiej numer 2, 4, 3, 5
  • ul. Michała Wołodyjowskiego numer 2
  • ul. Anusi Krasieńskiej numer 1, 3, 5, 7, 9
12-0190 SIERAKÓW 1
2017-10-27 08:00 2017-10-27 10:00 2 Cupel
  • ul. Damiana nr 5
  • ul. Grabowa nr 5
  • ul. Kwitnąca nr 1
  • ul. Łąkowa nr 5, 22C,H, 23, 74
  • ul. Nadbużańska nr 4, 6, 10, 11, 12A,B, 13, 14, 17, 19, 23, 24, 27, 29, od nr 30 do 33, 37, 39, od nr 43 do 49
  • ul. Orzechowa nr 1, 2, 6, 12, 14, 25
  • ul. Starorzeczna nr 35
  • ul. Wąska nr 3
  • Działki
  • ul. Arciechowska nr 7, 12, 12A, 14, 16, 36, dz. 939/3
Nowa Wieś
  • Łąkowa nr 114, 25, 78, 91, Działkowa 4
  • ul. Klonowa nr 9, 13
  • ul. Nadbużańska nr 1, 4, 5, 9, 38, dz.904/2
  • Orzechowa nr 15
  • ul. Popowska nr 57, 58
  • ul. Serocka nr 7B, 16C, 18, 23A
  • ul. Tolka Banana nr 5
  • ul. Topolowa nr 7A, 11A, 20A, 21, 26, 27, 29, 39, 40, 40A, 45, 51, 82, 84
  • Działki
04-0647 CUPEL 1
2017-10-27 08:00 2017-10-27 16:00 8 Czarna
  • ul. Boryny
Helenów
  • ul. Boryny od Czarnej do nr 7
  • ul. 100-lecia nr 274, 278
  • DREWEX, Kościół
12-0689 HELENÓW 2 KOŚCIÓŁ
2017-10-27 11:00 2017-10-27 13:00 2 Stare Załubice
  • ul. Nowinkowa
12-0784 ZAŁUBICE KOCHAŃSKA
2017-10-27 11:00 2017-10-27 13:00 2 Nadma
  • ul. Prymasa Tysiąclecia numer 6, 8, 9, 11, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 21, 27, 17, 36, 38, 40, 42, 40A
  • ul. Szkolna numer 1A, 2, 3, 4A, 5, 5C, 5A6B, 6A, 6, 9, 7
  • ul. ks. Jerzego Popiełuszki nr 4
  • ul. Nowa numer 53, 42, 45, 43, 41, 34, 39, 37, 35, 32, 31, 30, 29, 28, 24A, 21, 24, 23, 22, 17, 19
  • ul. Jaworówka numer 119, 117, 115
12-0242 NADMA 2, 12A1170 Bona-Agra
2017-10-27 11:00 2017-10-27 13:00 2 Beniaminów
  • Sadowa
  • ul. Fortowa
  • ul. Żwirowa
04-0657 BENIAMINÓW 1
2017-10-27 11:00 2017-10-27 13:00 2 Łacha
  • ul. Brzozowa nr 2
  • ul. Bugowa nr 2, 4, 6; działka 758
  • ul. gen. Ludomiła Rayskiego nr 5, 23
  • ul. Konwaliowa nr 5, 6, 13, 14
  • ul. Koszykowa nr 2, 4, 5, 8, 9, 10, 17, 19, 23, 25
  • ul. Krótka nr 3
  • ul. Kwiatowa nr 4, 10, 12, 14
  • ul. Lipowa nr 3, 5
  • ul. Mazowiecka
  • ul. Serocka nr 3, 11, 12A, 13, 16, 16A, 17, 19, 21
  • ul. Wierzbowa nr 1, 3, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27
  • ul. Wiklinowa nr 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22
  • ul. Wrony nr 9, 13
  • ul. Wschodnia nr 7
  • ul. Wyszkowska nr 3, 4, 6, 8, 9, 9A, 12, 13, 15, 17, 23
  • ul. Zatorska nr 16, 18A
  • ul. Zegrzyńska nr 3, 4, 10-24
  • Leśna/Rays
04-0518 ŁACHA
2017-10-27 12:00 2017-10-27 14:00 2 Radzymin
  • ul. Juliusza Słowackiego nr 51, 53 - bloki
12-3058 RADZYMIN SŁOWACKIEGO 2