Lublin Teren

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-22 08:00 2017-06-22 14:00 6 Radawczyk Drugi

Boboszów 2
Boboszów
2017-06-22 08:00 2017-06-22 14:00 6 Skrzynice Drugie

Skrzynice 5
Wpięcie złącza od ZK nr 5/1/2 do ZK nr 5/1/5
2017-06-22 08:00 2017-06-22 15:00 7 Krzesimów

Krzesimów 8
2017-06-22 08:00 2017-06-22 15:00 7 Zdrapy

Zdrapy 3
2017-06-22 08:00 2017-06-22 16:00 8 Krzczonów Pierwszy

Krzczonów Sołtysy 2
2017-06-22 08:00 2017-06-22 14:00 6 Kiełczewice Dolne

Kiełczewice Dolne Kol. 4
2017-06-22 08:00 2017-06-22 15:00 7 Dębiny

Dębiny 2
2017-06-22 08:00 2017-06-22 15:00 7 Sobolew

Sobolew Kolonia 1, obw. nr 48
2017-06-23 08:00 2017-06-23 15:00 7 Zdrapy

Zdrapy 4
2017-06-23 08:00 2017-06-23 15:00 7 Jacków

Jacków 6
2017-06-23 08:00 2017-06-23 15:00 7 Dębiny

Dębiny 3
2017-06-23 08:00 2017-06-23 15:00 7 Kolechowice

Kolechowice 5
2017-06-23 08:00 2017-06-23 14:00 6 Józwów

Józwów 2
2017-06-23 08:00 2017-06-23 14:00 6 Puchaczów

Puchaczów Kolonia
2017-06-23 08:00 2017-06-23 09:00 1 Puchaczów

Puchaczów Gospodarstwo Rolne
Oświetlenie Przejazdu
2017-06-23 09:00 2017-06-23 13:00 4 Michów

Michów Szkoła
odbiorcy zasileni z linii kablowej relacji ZK nr.1 do ZK nr.1461/2
Wykonanie prac w technologi PPN
2017-06-23 13:00 2017-06-23 14:00 Puchaczów

Puchaczów Gospodarstwo Rolne
Oświetlenie Przejazdu
2017-06-26 08:00 2017-06-26 13:00 5 Wólka Zabłocka

Wólka Zabłocka 2
2017-06-26 08:00 2017-06-26 14:00 6 Lubartów
ul. Bolesława Śmiałego
ST-20 Wincentów 1
2017-06-26 08:00 2017-06-26 15:00 7 Piotrków-Kolonia

Piotrków Kolonia 2
2017-06-26 08:00 2017-06-26 11:00 3 Brzeziny

Brzeziny 3
Wyłączenie między ZKnr3/2/1 a ZK nr3/2/1A
2017-06-27 08:00 2017-06-27 11:00 3 Stoczek Kocki

Stoczek Kocki 1
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Michałówka

Michałówka 2
2017-06-27 08:00 2017-06-27 15:00 7 Piotrków Pierwszy

Piotrków 1
2017-06-28 08:00 2017-06-28 12:00 4 Katarzyn

Katarzyn 1
2017-06-29 08:00 2017-06-29 16:00 8 Swoboda

Swoboda 1
2017-06-29 08:00 2017-06-29 11:00 3 Turowola-Kolonia

Turowola Kol.
2017-06-30 08:00 2017-06-30 13:00 5 Wola Sernicka

Wola Sernicka 4
2017-06-30 09:00 2017-06-30 12:00 3 Łuszczów Pierwszy

Łuszczów 2
2017-07-03 08:00 2017-07-03 14:00 6 Minkowice

Minkowice 6
odbiorcy zasileni z linii kablowej od ZK 6/2/3 do ZK 6/2/4/1
2017-07-03 08:00 2017-07-03 11:00 3 Łęczna
ul. Różana
Łęczna ST-51
Modernizacja złącza kablowego ZK Nr 51/6/9/1
2017-07-04 08:00 2017-07-04 13:00 5 Krępiec

Nowy Krępiec 5
2017-07-04 08:00 2017-07-04 11:00 3 Łęczna
ul. Aleja Jana Pawła II
Łęczna ST-9
Wymiana złącza ZK NR 9/3/1A
2017-07-05 08:00 2017-07-05 13:00 5 Pełczyn

Pełczyn 1
2017-07-06 08:00 2017-07-06 12:00 4 Lubartów
ul. Łąkowa
Lubartów Łąkowa
2017-07-07 08:00 2017-07-07 11:00 3 Czerwonka-Gozdów

Czerwonka Gozdów 2