Lublin-Teren

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-08-16 08:00 2017-08-16 13:00 5 Dys
Dys 5
2017-08-16 08:00 2017-08-16 11:00 3 Łuszczów Pierwszy
Łuszczów 2, Łuszczów Sp.inwalidów
2017-08-16 08:00 2017-08-16 15:00 7 Skawinek
Skawinek
Obwód w kierunku słupa nr 1
2017-08-16 08:00 2017-08-16 15:00 7 Motycz-Józefin
Motycz Józefin 2
2017-08-16 08:00 2017-08-16 15:00 7 Przypisówka
Przypisówka 2
2017-08-16 08:00 2017-08-16 13:00 5 Nowiny
Nowiny ST-1
2017-08-16 16:30 2017-08-16 19:00 2 Milejów-Osada
  • ul. Boczna
  • ul. Klarowska
  • ul. Partyzancka
  • ul. Szkolna
Milejów LO, Milejów GS
2017-08-17 07:00 2017-08-17 19:00 12 Wierciszów
Wierciszów RSP
2017-08-17 07:00 2017-08-17 09:00 2 Wierciszów
Jabłonna Pierwsza
Jabłonna Druga
Wierciszów 2, Jabłonna 9, Wólka Jabłońska 3, Wólka Jabłońska-B 2
2017-08-17 08:00 2017-08-17 14:00 6 Niemce
Niemce ST-4
2017-08-17 08:00 2017-08-17 14:00 6 Trawniki
Trawniki ST-6
2017-08-17 08:00 2017-08-17 15:00 7 Brzeźnica Książęca
Brzeźnica Książęca 2
2017-08-17 08:00 2017-08-17 14:00 6 Krzczonów Drugi
Krzczonów Folwark 1
2017-08-17 09:00 2017-08-17 12:00 3 Lubartów
Lubartów Sanguszki 1
2017-08-17 17:00 2017-08-17 19:00 2 Wierciszów
Jabłonna Druga
Jabłonna Pierwsza
Wierciszów 2, Jabłonna 9, Wólka Jabłońska 3, Wólka Jabłońska-B 2
2017-08-18 08:00 2017-08-18 12:00 4 Lubartów
  • ul. Aleje Zwycięstwa
Al. Zwycięstwa 2
2017-08-18 08:00 2017-08-18 11:00 3 Jadwisin
Jadwisin 1
2017-08-18 08:00 2017-08-18 14:00 6 Izdebno
Izdebno
2017-08-18 08:00 2017-08-18 15:00 7 Wierciszów
Wierciszów Kol.3
2017-08-18 08:00 2017-08-18 15:00 7 Górka
Górka Kocka 3A
2017-08-18 08:00 2017-08-18 14:00 6 Zaraszów-Kolonia
Zaraszów Kol. 3
2017-08-21 07:00 2017-08-21 18:00 11 Rudno
Rudno 2
2017-08-21 07:00 2017-08-21 09:00 2 Rudno
Podlodówek
Gawłówka
Majdan Sobolewski
Podlodówek 1, 2, Gawłówka 1, 2, Majdan Sobolewski 1, 2, 3, Rudno 1, 3,
2017-08-21 08:00 2017-08-21 13:00 5 Żabia Wola
Żabia Wola 1
2017-08-21 10:00 2017-08-21 13:00 3 Dąbrówka
Dąbrówka 1
2017-08-21 16:00 2017-08-21 18:00 2 Podlodówek
Gawłówka
Majdan Sobolewski
Rudno
Podlodówek 1, 2, Gawłówka 1, 2, Majdan Sobolewski 1, 2, 3, Rudno 1, 3,
2017-08-22 09:00 2017-08-22 13:00 4 Krasne
Krasne Domki
2017-08-23 09:00 2017-08-23 13:00 4 Firlej
Firlej Stolarnia
2017-08-24 09:00 2017-08-24 17:00 8 Struża
Biskupice
Struża Kol. 3, Biskupice Wodociąg, Biskupice 4.
2017-08-25 09:00 2017-08-25 14:00 5 Lubartów
  • ul. Przemysłowa
Lubartów OBM ST-46.
Teren dawnego GS Lubartów.
2017-08-28 11:00 2017-08-28 14:00 3 Michów
Michów Wodociąg
2017-08-30 09:00 2017-08-30 13:00 4 Aleksandrówka
Aleksandrówka