Mińsk Mazowiecki

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-06-22 08:00 2017-06-22 17:00 9 Józefów
numery 16,16A , 17 i od numeru 33 do numeru 38.
09-0699 GÓRZNO KOL.4 JÓZEFÓW
2017-06-22 08:00 2017-06-22 11:00 3 Cygów
1a
Rojków

Turze
4,25,od 45 do 48,53
Stróżki
10
0459 Rojków 1, 1246 Rojków 2, 1247 Rojków 3, 1456 Rojków KTM w.o
Stary Cygów,gm.Poświętne od 1 do 5
2017-06-22 08:00 2017-06-22 17:00 9 Zakręt
ul. Świerkowa od Długiej do Sosnowej
Zakręt
ul. Słoneczna
Zakręt
ul. Ciekawa
Zakręt
ul. Górna (bez nr 1,25)
Zakręt
ul. Kręta
Zakręt
ul. Nowa od Górnej do Polnej;
Zakręt
ul. Wąska
Zakręt
ul. Lubelska parzyste od 24 do 40 C + nr 8, 16, 16A
Zakręt
ul. Polna od Długiej do nr 21 i 26 + 1,2,2A÷B , 6
Zakręt
ul. Długa
Majdan
od nr 49R do nr 49I 83
03-0555 , 03-1001 , 03-0687 , 03-1194, 03- 1058
03-1215, 03- 0943, 03-1027, 03-1179
Geminus Eris, Sowa, Agapit, Skład Budowlany Skład Celny
2017-06-22 08:00 2017-06-22 14:00 6 Ostrów-Kania
1 do 7, 27, 30, 34, oraz działki numer 20, 91.
05-0877 Ostrów Kania 1
2017-06-22 08:00 2017-06-22 14:00 5 Otwock
ul. Wesoła od Szkolnej do nr 15/18 A
ul. Szkolna od Wawerskiej do Zygmunta
03-1220 Otwock Szkolna
2017-06-22 08:00 2017-06-22 14:00 6 Stary Zambrzyków
numery 18, 19, i od numeru 51 do numeru 58
Sobienie Kiełczewskie Pierwsze
numeru 1 do numeru 19B
0807 ZAMBRZYKÓW STARY 2
Sobienie Kiełczweskie Szkoła
2017-06-23 08:00 2017-06-23 09:00 1 Retków

Mały Stanisławów
działka 36.
Stanisławów
Sieńkiewicza
Stanisławów
Orzeszkowej
Stanisławów
ul. Szkolna 40, 43, 47, 48, 49, 52, 69, działki 3001, 3007, działka 12,
Stanisławów
ul. Dworska
Stanisławów
ul. Warszawska 52.
Stanisławów
ul. Prądzyńskich 6
Stanisławów
ul. Księcia Stanisława
Stanisławów
ul. Księcia Janusza III
Prądzewo-Kopaczewo

0656 Stanisławów MBM, 1330 Stanisławów Mały Polna, 0489 Prądzewo - Kopaczewo, 0713 Retków kolonia, 0140 Retków.
2017-06-23 08:00 2017-06-23 20:00 12 Retków
18b Oczyszczalnia Ścieków
05A1453 Retków Oczyszczalnia Ścieków
2017-06-23 08:00 2017-06-23 10:00 2 Pustelnik
WIPRES.
Pustelnik
ul. Brzozowa 23, 35.
Pustelnik
ul. Graniczna 1-9, 11, 15.
Pustelnik
ul. Osiedlowa 1, a, b, c.
Retków
6
Helenów
1-6
Ciopan

0860 Ciopan 1, 0861 Ciopan 2, 1297 Ciopan 3, 05A1451 Pustelnik WIPRES w.o
2017-06-23 08:00 2017-06-23 09:00 1 Górzno
Górzno Kolonia

09-1221 GÓRZNO EMA BIS 09-0263 GÓRZNO KOL. 1 09-0700 GÓRZNO 2 09-0851 GÓRZNO 8 09-0679 GÓRZNO PH 09-0185 GÓRZNO 1
2017-06-23 08:00 2017-06-23 18:00 10 Józefów
3 do numeru 14
Górzno
Górzno-Kolonia
09A1292 DOM WESELNY PIELAK 09-1075 GÓRZNO KOL. 4 09-1076 GÓRZNO KOL. 5 09-1073 JÓZEFÓW 2 09-1074 GÓRZNO KOL. 6 09-1073 JÓZEFÓW 2
2017-06-23 08:00 2017-06-23 14:00 6 Grodzisk
ul. Wolności
ul. Południowa
ul. Osiedlowa
ul. Ogrodowa 2-5.
05-0323 Grodzisk 5 obw. Nr. 1 i 3
2017-06-23 08:00 2017-06-23 14:00 5 Otwock
ul. Radosna od Szkolnej do nr 22/23
03-1220 Otwock Szkolna
2017-06-23 08:00 2017-06-23 11:00 3 Nowy Pilczyn
od numeru 1 do numeru 3
Łaskarzew
ul. Klonowa numer 1
Łaskarzew
ul. Fabryczna od numeru 1 do numeru 4 i blok 79A
Łaskarzew
ul. Warszawska numery 78 i 79
Łaskarzew
ul. Kolejowa od numeru 13 do numeru 25 i od numeru 34 do numeru 114
09A1308 CARINI ŁASKARZEW 09A1357 ŁASKARZEW PIEKARNIA ŻABCZYŃSKI 09A1375 ŁASKARZEW SIMEN 09-0987 ŁASKARZEW LAS 09-0550 ŁASKARZEW POM 09-0241 ŁASKARZEW UL. KOLEJOWA PKP 09-0676 ŁASKARZEW OSIEDLE PLAST
SIMEN ,CARINI, PIEKARNIA ŻABCZYŃSKI oraz firma na terenie POM Łaskarzew
2017-06-23 16:00 2017-06-23 18:00 1 Górzno
Górzno Kolonia

09-1221 GÓRZNO EMA BIS 09-0263 GÓRZNO KOL. 1 09-0700 GÓRZNO 2 09-0851 GÓRZNO 8 09-0679 GÓRZNO PH 09-0185 GÓRZNO 1
2017-06-23 19:00 2017-06-23 20:00 1 Pustelnik
WIPRES.
Pustelnik
ul. Brzozowa 23, 35.
Pustelnik
ul. Graniczna 1-9, 11, 15.
Pustelnik
ul. Osiedlowa 1, a, b, c.
Retków
6
Helenów
1-6
Ciopan

0860 Ciopan 1, 0861 Ciopan 2, 1297 Ciopan 3, 05A1451 Pustelnik WIPRES w.o
2017-06-26 08:00 2017-06-26 11:00 3 Parysów

Łukówiec

09-0906 PSZONKA 09-1087 ŁUKÓWIEC 2 09-1088 ŁUKÓWIEC 3 09-0178 ŁUKÓWIEC 1 09-0031 PARYSÓW 4 09-0025 PARYSÓW 3 09-0741 PARYSÓW HYDROFORNIA 2
Łukówiec Pszonka
2017-06-26 08:00 2017-06-26 20:00 12 Parysów
ul. Kozłowska od numeru 1 do numeru 33
09-0031 PARYSÓW 4
2017-06-26 09:00 2017-06-26 13:00 4 Sulejówek
ul. Żeromskiego od Drobiarskiej do nr 72 D/ 95
ul. Drobiarska od nr 3 do 21
03-1210 Ratajewo Północ
2017-06-26 09:00 2017-06-26 12:00 3 Lasek
OD NR 12 DO 64 I OD 21 DO 29+9,13
Celestynów
ul. Wincentego Witosa OD NR 9 DO 33
Celestynów
ul. Osiecka OD NR 31 DO 88
Celestynów
ul. Narutowicza OD NR 1 DO 31
Regut

03-0742,0132,0505,0604,0753,0874,0875,0876
stacja Abonencka INTROPAK
2017-06-27 08:00 2017-06-27 17:00 9 Kąty
ul. Nowinki 2, 4
Lubice
18 do 83, 100, 63, i działki 116, 169, 234,
05-0502 Lubice 3
Zakłady Mięsne Lubice.
2017-06-27 08:00 2017-06-27 16:00 8 Lipówki
ul. Krótka
ul. Magnolii
Główna od numeru 1 do numeru 50
09-0021 LIPÓWKI 2
2017-06-27 08:00 2017-06-27 14:00 6 Laskowizna
od 64 do 83
Linia nn ze stacji trafo 05-0442 Laskowizna obw. Nr. 3
2017-06-27 08:00 2017-06-27 14:00 6 Józefów
ul. Aleja Róż od Niezapominajki do Żeromskiego
ul. Wańkowicza
ul. Gałczyńskiego
ul. Żeromskiego od Alei Szucha do Wieniawskiego
ul. Niezapominajki od Głównej do Kwiatowej
ul. Główna od Dobrej do nr 18 B
ul. Aleja Szucha
03-1081 Józefów Główna
Pogotowie Opiekuńcze JĘDRUŚ , RENNER POLSKA
2017-06-27 09:00 2017-06-27 11:00 2 Sulejówek
ul. Partyzantów OD NR 1A DO 7 A
Sulejówek
ul. Mazowiecka od Świętochowskiego do nr5/8 A
Sulejówek
ul. Klonowa 1
Sulejówek
ul. Świętochowskiego od Długiej do nr 79A/92
Sulejówek
ul. Południowa
Sulejówek
ul. 3 Maja NR 126,128,134
Sulejówek
ul. Tramwajowa
Sulejówek
ul. Łomżyńska od Świętochowskiego do 3- Maja+nr2 A
Sulejówek
ul. Jagodowa
Sulejówek
ul. Świerkowa
Sulejówek
ul. Sejmowa od Długiej kierunek Okuniew
Sulejówek
ul. Długa od Jagodowej do Armii Krajowej+ nr 2 - 4
Okuniew
ul. Południowa
Okuniew
ul. Działkowa 2,2 A,2 B,4
Okuniew
ul. Warszawska 79,79 A
Okuniew
ul. Ogrodowa 10,12, 12 A
03-0733 Miłosna Jagodowa
Działki Aronia
2017-06-28 08:00 2017-06-28 09:00 1 Potaszniki

Chotynia

Gąsów

09-1259 GĄSÓW LUBELSKA 09-0547 CHOTYNIA NOWA 4 09-0546 CHOTYNIA NOWA 3 09-0545 CHOTYNIA NOWA 2 09-0543 CHOTYNIA STARA 2 09-0544 CHOTYNIA NOWA 1 09-0055 CHOTYNIA STARA 1 09-0160 POTASZNIKI
2017-06-28 08:00 2017-06-28 13:00 5 Potaszniki
Potaszniki Tuczarnia
09-0493 POTASZNIKI TUCZARNIA
firma Wiśnicki Potaszniki Tuczarnia
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 5 Budziska
od 5 do 25, 28, 29, od 31 do 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43
Generałowo
od 19 do 25,
05-0852 Budziska 1, 05-0853 Budziska 2, 05-0854 Budziska 3
2017-06-28 08:00 2017-06-28 14:00 5 Sulejówek
ul. Krasińskiego od Głowackiego do torów PKP
ul. Staszica od Krasińskiego do 3 Maja
ul. Reymonta od Krasińskiego do Niemcewicza
03-1246 Sulejówek Krasińskiego
2017-06-28 09:00 2017-06-28 15:00 6 Mińsk Mazowiecki
ul. Kołbielska 7 oraz działki 5393, 5362, 7061, 7358
Stacja trafo 05-0086 Mińsk Kołbielska.
2017-06-28 09:00 2017-06-28 11:00 2 Wesoła
ul. Stanisława Staszica 20
ul. 1 Praskiego Pułku WP od Broniewskiego kirunek Stara Milosna
ul. Wawerska
ul. Mikołaja Kopernika
ul. Tadeusza Kościuszki
ul. Bolesława Prusa
03-0269 Groszówka Prusa
VILLA PARK
2017-06-29 08:00 2017-06-29 09:00 1 Chotynia

Gąsów

09-1259 GĄSÓW LUBELSKA 09-0546 CHOTYNIA NOWA 3 09-0545 CHOTYNIA NOWA 2 09-0543 CHOTYNIA STARA 2 09-0544 CHOTYNIA NOWA 1 09-0055 CHOTYNIA STARA 1
2017-06-29 08:00 2017-06-29 16:00 8 Potaszniki

Gąsów
od numeru 1 do numeru 9
09-0160 POTASZNIKI 09-0547 CHOTYNIA NOWA 4
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 5 Stary Świętochów
2, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 27, 28, 29, 31, 32 oraz działki numer 34 i 213
Połazie Świętochowskie

05-0931 Połazie 1, 05-0932 Połazie 2, 05-0304 Połazie 3, 05-0924 Świętochów Stary
2017-06-29 08:00 2017-06-29 14:00 5 Józefów
ul. Długa 32
ul. Krucza 1,2,3,4
ul. 3 Maja od nr 122 do 128 ,113,113 A
ul. Leśna od nr 16 do 38
03-1128 Józefów Gimnazium
2017-06-29 09:00 2017-06-29 15:00 6 Sulejówek
ul. Asfaltowa 7 B,13
03-1263 Sulejówek Asfaltowa
2017-06-30 08:00 2017-06-30 13:00 5 Wiciejów
67, 71, 73, 77, 79, 81, oraz działka 106, 109
Linia nn ze stacji trafo 05-1055 Wiciejów 2 obw. Nr. 3
2017-06-30 08:00 2017-06-30 09:00 1 Chotynia

Gąsów

09-1259 GĄSÓW LUBELSKA 09-0546 CHOTYNIA NOWA 3 09-0545 CHOTYNIA NOWA 2 09-0543 CHOTYNIA STARA 2 09-0544 CHOTYNIA NOWA 1 09-0055 CHOTYNIA STARA 1
2017-06-30 08:00 2017-06-30 18:00 10 Chotynia
od numeru 21 do numeru 39 i od numeru 84 do numeru 94
Gąsów
od numeru 9 do numeru 38
09-1259 GĄSÓW LUBELSKA 09-0546 CHOTYNIA NOWA 3 09-0543 CHOTYNIA STARA 2 09-0544 CHOTYNIA NOWA 1
2017-06-30 08:00 2017-06-30 11:00 2 Laliny
od 66 do 75
05-0402 Laliny 2
2017-06-30 08:00 2017-06-30 13:00 4 Sulejówek
ul. Okuniewska 7
ul. Poniatowskiego od Reymonta do Okuniewskiej
03-1217 Sulejówek Poniatowskiego
2017-07-03 08:00 2017-07-03 11:00 3 Cygów
1a
Rojków

Turze
4,25,od 45 do 48,53
Stróżki
10
0459 Rojków 1, 1246 Rojków 2, 1247 Rojków 3, 1456 Rojków KTM w.o
Stary Cygów,gm.Poświętne od 1 do 5
2017-07-03 08:00 2017-07-03 14:00 5 Cegłów
ul. Jana Kochanowskiego 1,2
ul. Henryka Sienkiewicza Od 24 do 70 parzyste,od 31 do 37 nieparzyste,działka 618
05-0561 Cegłów Sienkiewicza obwód nr 1
2017-07-03 09:00 2017-07-03 12:00 3 Ostrowik
od nr 41 do nr 71 nieparzyste
03-0258 Ostrowik 2
2017-07-04 08:00 2017-07-04 14:00 5 Niedziałka Druga
ul. Malinowa 4
Stara Niedziałka
ul. Leśna 1,2,4,działka 1028,
Stara Niedziałka
ul. Mazowiecka 1,2,3,4
Stara Niedziałka
ul. Ogrodowa 1,4
0710 Niedziałka Stara 3, 1291 Niedziałka Stara Olszowa
2017-07-04 08:00 2017-07-04 13:00 4 Karczew
ul. Piotra Wysockiego
ul. Joachima Lelewela
ul. Ignacego Prądzyńskiego od nr 1 do Wysockiego
ul. Chłopickiego
ul. Boh. Powstania Listopadowego od Prądzyńskiego do Chłopickiego
03-0846 Karczew Boh. Powst. Listopadowego
2017-07-04 09:00 2017-07-04 17:00 8 Otwock Mały
ul. Częstochowska od nr 81 A i 94 do Auto Komisu
03-1234 Otwock Mały
Stacja Kontroli Pojazdów
2017-07-05 08:00 2017-07-05 10:00 2 Strachówka
ul. Stefana Kmiecińskiego 3 Szkoła Podstawowa
0414 Strachówka 3 obwód nr.2
2017-07-05 09:00 2017-07-05 12:00 3 Sulejówek
ul. Szklarniowa od nr 27 do nr 46
03-1211 Ratajewo Szklarniowa
2017-07-05 10:00 2017-07-05 14:00 4 Zofinin
Od 45 do 52
Strachówka
ul. Bielańska Od 1 do 3
Strachówka
ul. Nowa 1
0414 Strachówka 3 obwód nr.3
2017-07-06 08:00 2017-07-06 10:00 2 Stojadła
ul. Południowa 1 od 3 do 11, 13, 15, 17, 19, 22,24, 26, 28, 30, 34, 36, 44, 46, 48, 54
ul. Szkolna 5
ul. Kwiatowa 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18A, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 32, 33, 35, 36, 41, 45
ul. Warszawska 5, 7, 11, 13, 19, 25, 27, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
ul. Wiśniowa od 1 do 12
ul. Kołbielska od 1 do 12, 15, 17, 19, 20, od 23 do 32, od 35 do 40, Baza PGMB
0963 Stojadła 4, 0964 Stojadła 5, 0079 Baza MPGMB, 1239 Stojadła Madrox 2, 05A1468 Mińsk Madrox
2017-07-06 08:00 2017-07-06 14:00 6 Janów
ul. Górna
ul. Wschodnia 1,2
0970 Walerianów
2017-07-06 16:00 2017-07-06 18:00 2 Stojadła
ul. Południowa 1 od 3 do 11, 13, 15, 17, 19, 22,24, 26, 28, 30, 34, 36, 44, 46, 48, 54
ul. Szkolna 5
ul. Kwiatowa 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18A, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 32, 33, 35, 36, 41, 45
ul. Warszawska 5, 7, 11, 13, 19, 25, 27, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
ul. Wiśniowa od 1 do 12
ul. Kołbielska od 1 do 12, 15, 17, 19, 20, od 23 do 32, od 35 do 40, Baza PGMB
0963 Stojadła 4, 0964 Stojadła 5, 0079 Baza MPGMB, 1239 Stojadła Madrox 2, 05A1468 Mińsk Madrox
2017-07-07 09:00 2017-07-07 14:00 5 Rządza
od 42 do 70
0143 Rządza 1 obwód nr 1
2017-07-07 09:00 2017-07-07 12:00 3 Michałów
od nr 92 do nr 118 parzyste
03-0473 Michałów Szkoła