Mińsk Mazowiecki

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-20 08:00 2017-10-20 16:00 8 Zakrzew
  • od numeru 1 do numeru 3
Wilga
  • od numeru 35 do numeru 50
  • ul. Marcina Rataja
  • ul. Stanisława Mikołajczyka
  • ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • ul. Juliana Tuwima
  • ul. Bolesława Prusa
  • ul. Warszawska
  • ul. Jana Kochanowskiego
  • ul. Stefana Żeromskiego
  • ul. Henryka Sienkiewicza
  • ul. Reymonta
  • ul. Adama Asnyka
  • ul. Cypriana Kamila Norwida
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Cicha
  • ul. Poprzeczna
  • ul. gen. Stanisława Maczka
  • ul. Józefa Piłsudskiego
  • ul. Jana Pawła II
  • ul. ks. Kazimierza Szlendaka
  • ul. Tartaczna
  • ul. Wiślana
  • ul. gen. Sikorskiego
  • ul. gen. Andersa
  • ul. Tadeusza Kościuszki
1253 ,09-0224 ,09-0411 , 09-1162 ,09-0222,09-0221
Szkoła
2017-10-20 08:00 2017-10-20 09:30 1 Dobre
  • ul. Przemysłowa od 1 do 14, i od 18 do 33, oraz działki 2452, 2483, 2145, 2410, 2438,
  • ul. Konstantego Laszczki od 17 do 30 oraz działka 2319
0756 Dobre POM, 0375 Dobre GS
2017-10-20 08:00 2017-10-20 10:00 2 Łękawica
  • od 1 do 61
Budy Łękawickie
  • od 2 do 10
Stacja trafo 05-0348 Łękawica
2017-10-20 08:00 2017-10-20 16:00 8 Zakrzew
  • od nr. 1 do 3
Wilga
  • ul. Marcina Rataja
  • ul. Stanisława Mikołajczyka
  • ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • ul. Juliana Tuwima
  • ul. Bolesława Prusa
  • ul. Warszawska
  • ul. Jana Kochanowskiego
  • ul. Stefana Żeromskiego
  • ul. Henryka Sienkiewicza
  • ul. Reymonta
  • ul. Adama Asnyka
  • ul. Cypriana Kamila Norwida
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Cicha
  • ul. Poprzeczna
  • ul. gen. Stanisława Maczka
  • ul. Józefa Piłsudskiego
  • ul. Jana Pawła II
  • ul. ks. Kazimierza Szlendaka
  • ul. Tartaczna
  • ul. gen. Sikorskiego
09-1253 (WILGA UL. JANA PAWŁA II), 09-0224 (WILGA 5 TARTAK), 09-0411 (WILGA 6 ŁĄKI), 09-1162 (WILGA OSIEDLE ZA BARTOSZEM 3), 09-0222 (WILGA 4 KOGUT), 09-0221 (WILGA 3 SZKOŁA)
2017-10-20 08:30 2017-10-20 14:30 6 Pustelnik
  • ul. Słoneczna 4 i od 10 do 12,
Kąty Goździejewskie Pierwsze
  • od 53 do 58 oraz działki letniskowe,
Kąty Goździejewskie Drugie
  • od 53 do 56
Linia nn ze stacji trafo 05-0701 Pustelnik MBM obw. Nr. 1
2017-10-20 09:00 2017-10-20 17:00 8 Rudnik
  • ul. Skowronka od numeru 4 do numeru 22
  • od numeru 8 do numeru 13
09-0586
2017-10-20 09:00 2017-10-20 13:00 4 Kąck
  • ul. Łąkowa
  • ul. Brzozowa
  • ul. Myśliwska
  • ul. Bielańska
03-0706 Kąck 3
2017-10-20 10:30 2017-10-20 12:30 2 Siennica
  • ul. Zacisze 14
  • ul. Tartaczna 1 do 25, 35, oraz działki 522, 529,
  • ul. Spokojna od 1 do 5,
  • ul. Sosnowa od 3 do 12,
  • ul. Nowa od 1 do 14,
  • ul. Modrzewiowa od 1 do 16 oraz działki 474, 496,
  • ul. Mińska 43
  • ul. Marii Konopnickiej od 1 do 4,
  • ul. Cicha od 4 do 9 oraz dzialki 526, 530,
  • ul. Ogrodowa działki budowlane 2, 531, 559, 568,
Stacja trafo 05-1096 Siennica Osiedle
2017-10-20 13:00 2017-10-20 15:00 2 Siennica
  • ul. Akacjowa od 1 do 25, 40,
  • ul. Mińska 35
Stacja trafo 05-0898 Siennica 4 POM
2017-10-23 08:00 2017-10-23 14:00 6 Wilga
  • ul. Marcina Rataja 6, 8, 11
  • ul. Stanisława Mikołajczyka 12,
  • 56 A
09-0915 (WILGA PIEKARNIA GS)
Firma FARKOM, odbiorca zasilony ze złącza kablowego numer 6312.
2017-10-23 08:00 2017-10-23 10:00 2 Rudno
  • 12, od 29 do 90,
Władzin
  • 67b
0333 RUDNO 1
2017-10-23 08:00 2017-10-23 13:00 5 Rudno
  • 37, 38, 49, 50,a, 55,a,b,c, 61, od 63 do 68, od 70 do 74, 77, 81
0333 RUDNO 1
2017-10-23 08:30 2017-10-23 14:00 5 Dziechciniec
  • ul. Majowa od 88 do 150 , 152 + 84 i 112A
03-0725 Dziechciniec
2017-10-23 08:30 2017-10-23 14:30 6 Wysoczyn
  • od numeru 42 do numeru 64
Gusin
  • od numeru 69 do numeru 76
09-0121 WYSOCZYN 4
2017-10-23 09:00 2017-10-23 14:00 5 Garwolin
  • ul. Zamojska 19
1252 (GARWOLIN OS. CZAN)
2017-10-23 10:30 2017-10-23 12:30 2 Gadka
  • od 28 do 42a, od 46 do 74, od 78 do 80, 111, oraz działki 88, 100, 101, 108, 109, 111, 113, 137, 170, 439
  • ul. Strażacka 27, 33, 44, 45, od 61 do 65, 72, 75, 76, 78, 79, 89, 92, 94, 96, 102, 104,
  • ul. Letniskowa 7
  • ul. Wisienkowa 6 oraz działka 222
0983 GADKA 3
2017-10-23 12:00 2017-10-23 13:30 1 Dobre
  • ul. Przemysłowa od 1 do 14, i od 18 do 33, oraz działki 2452, 2483, 2145, 2410, 2438,
  • ul. Konstantego Laszczki od 17 do 30 oraz działka 2319
0756 Dobre POM, 0375 Dobre GS
2017-10-23 13:00 2017-10-23 15:00 2 Karpiska
  • od 9 do 21, 36 firma Bozamet,
  • ul. Kolejowa
  • ul. Lotników
  • ul. Osiedlowa
  • ul. Słoneczna
  • ul. Świerkowa
  • ul. Wspólna
  • ul. Sosnowa 20
  • ul. Graniczna 38
  • ul. Brzozowa 19
0508 KARPISKA
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Łaskarzew
  • ul. Kolejowa
09-0987 (ŁASKARZEW LAS) 09-0550 (ŁASKARZEW POM) 09-0241 (ŁASKARZEW UL. KOLEJOWA PKP)
wierze telekomunikacyjne T mobile, Plus
2017-10-24 08:00 2017-10-24 10:00 2 Rudzienko
  • ul. 3 Maja od 36 do 128, 131, 141
  • ul. Boczna 4, 10, 16, 26, 33, 36, 40,działki 1778,2499,2511
  • ul. Piaskowa 25, od 28 do 57 oraz działki 1740 , 2238
0340 Rudzienko 3
2017-10-24 08:00 2017-10-24 12:00 4 Zamienie
  • 84 oraz działka 119
  • ul. Brzozowa działka 143
  • ul. Leśna 3, 5, 9, 10, 12, 15, od 17 do 26, 29, 33, 39, 41, 45, 47, 51 oraz działki 94,78,119,137
0793 Zamienie 2
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Rudzienko
  • ul. 3 Maja 88, 90, od 101 do 141 nieparzyste, 100, 102, 114, 128,
  • ul. Piaskowa od 42 do 57
0340 Rudzienko 3
2017-10-24 08:30 2017-10-24 14:30 6 Nadbiel
05A-1482 MOP NIEDZIAŁKA
Urządzenia techniczne autostrady
2017-10-24 09:00 2017-10-24 11:00 2 Sobiekursk
  • od 37A do trasy 0801, i od Szkoły do29A/32A + 32,47,30A,34,35
Ostrówiec
  • 105
0353 Sobiekursk Szkoła
wyłączenie obejmuje Szkołę , Orlik , F.SAS
2017-10-24 09:00 2017-10-24 14:00 5 Długa Kościelna
  • ul. Powstania Styczniowego od Mickiewicza do nr 58A/65B
  • ul. Rajska
  • ul. Ładna
0539 Halinów Partyzancka
2017-10-24 10:30 2017-10-24 12:30 2 Grzebowilk
  • ul. Dąbrówki od 1 do 38,
  • ul. Zachodnia od 1 do 30F
  • ul. Mazowiecka 7, od 13 do 32, 36, 38, 42
1006 Grzebowilk 4
2017-10-24 12:00 2017-10-24 14:00 2 Ostrów
  • od 5 do75
Jatne
  • 2,2A,2B.
0145 Ostrów I
wyłączenie obejmuje Kościół ,Szkołę.
2017-10-24 13:00 2017-10-24 15:00 2 Podrudzie
  • ul. Willowa od 6 do 85 oraz działki 263,264,270,316,317,530,539,
  • ul. Wyspiańska od 1 do 5,
  • ul. Wspólna od 1 do 5
  • ul. Wesoła od 3 do 5
  • ul. Sosnowa od 2 do 10
  • ul. Osiedlowa 2,3
  • ul. Młynarska od 1 do 19
  • ul. Leśna od 1 do 5
  • ul. Cicha od 7 do 13
0829 Podrudzie 1
2017-10-25 08:00 2017-10-25 10:00 2 Rzakta
  • 104
  • ul. Graniczna 30,32,32B
  • ul. Borkowa 14
Glinianka
  • ul. Aleja Nowych Dębów
  • ul. Wrzosowa 72,74
  • Babiego Lata
1359 Rzakta 1265 Czarnówka 1395 Rzakta Wrzosowa 03A1539 HYDROFORNIA


1359 Rzakta 1265 Czarnówka 1395 Rzakta Wrzosowa 03A1539 HYDROFORNIA 03A1625 Rzakta Marcato
wyłączenie w tym zakresie w godzinach 16-17 F. MARCATO od 8 do 17
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Nowy Helenów
Stary Helenów
Celinów
Ksawerynów
Budy Krępskie
Leonów
Szkółki Krępskie
09-0753 (LEONÓW) 09-0290 (HELENÓW NOWY) 09-0721 (BUDY KRĘPSKIE) 09-0720 (KSAWERYNÓW) 09-0295 (CELINÓW) 09-0289 (HELENÓW STARY)
2017-10-25 08:00 2017-10-25 10:00 2 Stojadła
  • ul. Leśna od 1 do 13,
  • ul. Strażacka 2,5
  • ul. Wspólna od 4 do 50,
  • ul. Kołbielska działka 315
  • ul. Polna działka 448
0134 Stojadła 3
2017-10-25 09:00 2017-10-25 14:00 5 Halinów
  • ul. Polna od Okuniewskiej do Cichej
  • ul. Parkowa od Partyzanckiej do Wschodniej
  • ul. Cicha
  • ul. Okuniewska od Partyzanckiej w kier > Cisie
  • ul. Partyzancka od Parkowej do Okuniewskiej
0541 Halinów Parkowa
2017-10-25 10:00 2017-10-25 16:00 6 Cegłów
  • ul. Henryka Sienkiewicza od 1 do 76, Ośr. Zdrowia
  • ul. Piaskowa od 1 do 30
  • ul. Partyzantów 1,8
  • ul. Kolejowa 1,4,7,9,13
  • ul. Jana Kochanowskiego 2,działka 607
  • ul. Graniczna 9a
  • ul. Adama Asnyka 6
  • pl. Plac Anny Jagiellonki 11,18
  • ul. Aleksandra Fredry 1
  • ul. Mikołaja Reja od 10 do 16
  • ul. Bolesława Prusa od 2 do 11
  • ul. Marii Konopnickiej od 1 do 19
  • ul. Kolejowa 6,15
  • ul. Juliana Tuwima 12,16,działki 605,1995
  • ul. Poprzeczna od 20 do 36,40
  • ul. Sportowa od 1 do 28
  • ul. Wojciecha Oczko 41,43
Rudnik
0396 Rudnik, 1332 Rudnik 2, 0579 Cegłów Szkolna, 0392 Cegłów GS, 0561 Cegłów Sienkiewicza
2017-10-25 10:30 2017-10-25 12:30 2 Stojadła
  • ul. Kołbielska 5, 7, 9, 15, 19, 23,
  • ul. Wiśniowa od 1 do 12
  • ul. Warszawska 5, 7, 11, 13, 19, 25, 27, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
  • ul. Kwiatowa 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18A, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 29, 32, 33, 35, 36, 41, 45
0963 Stojadła 4
2017-10-25 13:00 2017-10-25 15:00 2 Stojadła
  • ul. Kołbielska 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 17, 20, od 24 do 32, 35, 36, 37, 38, 40
  • ul. Szkolna 5
  • ul. Południowa 1 od 3 do 11, 13, 15, 17, 19, 22,24, 26, 28, 30, 34, 36, 44, 46, 48, 54,
0964 Stojadła 5
2017-10-26 08:00 2017-10-26 14:00 6 Okuniew
  • ul. Konopnickiej bez domów nauczycielskich i przedszkola
  • ul. Projektowana
  • ul. Poligonowa od Warszawskiej do nr.53/54
  • ul. Warszawska od1/2 do Chmielnej
  • ul. Koszykowa
  • ul. Rattanowa
  • ul. Szkolna od warszawskiej do nr.1
0572 Okuniew Szkolna
wyłączenie obejmuje Szkołę
2017-10-26 08:00 2017-10-26 15:00 7 Sobolew
  • ul. Leśna od numeru 24 do numeru 34
09-0865 (TEOFILÓW 3)
2017-10-26 08:00 2017-10-26 09:30 1 Mrozy
  • ul. Wspólna 2
Wola Paprotnia
  • ul. Leśna 4,6
  • ul. Jana Kilińskiego 1,2,6,12, działka 225 firma Albi, Dominex, Żłobek Leśne Ludki, Przedszkole Mali Odkrywcy, stacja paliw Octanol, maszt radiowy Play
0633 Wola Paprotnia Zakład Poprawczy, 05A1379 Wola Paprotnia Albi
Mrozy ulica Miodowa 4,6,8
2017-10-26 08:00 2017-10-26 20:00 12 Mrozy
  • ul. Jana Kilińskiego od 2 do 5, 9, 10, 13, 17, 47
  • ul. Adama Mickiewicza 2, 3, 4, 6, 7, 10, 14, 20, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 41, 44, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 73, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, AWESPOL
  • ul. Mikołaja Kopernika 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20
  • ul. Wąska 1, 4, 6, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26, 30 oraz działka numer 2217
  • ul. Księżycowa działki numer 2249, 2251
  • ul. św. Teresy 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 28, 30, 32, 36, 42
  • ul. Spółdzielcza działka 2519
  • ul. 3 Maja 71 firma M.Wójcika, od 1 do 8, 14,16, od 18 do 37, 42, 43 44, 48, 50, 51, 55, 56, 57, 61
  • ul. Boczna 19
  • ul. Polna 1, 3, 8, 9, 9a, 12, 14b
  • ul. 22 Lipca 1
  • ul. Graniczna od 3 do 19 nieparzyste, Oczyszczalnia Ścieków,
  • ul. Tartaczna 1,2
0186 Mrozy OSP, 0382 Mrozy PZZ, 0757 Mrozy SPPBW, 1017 Mrozy 1-go Maja, 0538 Mrozy PKP, 1169 Mrozy Oczyszczalnia, 1037 Mrozy Graniczna
Mrozy PKP
2017-10-26 08:00 2017-10-26 10:00 2 Mrozy
  • ul. Letnia od 1 do 17
  • ul. Wojska Polskiego od 1 do 39
  • ul. Wspólna 37, 39, działki 2097, 2128
  • ul. Alternatywy 7,działka 2115
  • ul. 22 Lipca od 1 do 11
  • ul. Boczna od 7 do 22
  • ul. Adama Mickiewicza 50,52,70,72,74
Wola Paprotnia
  • ul. Wspólna działki 45,50
  • ul. Cicha od 1 do 3
  • ul. Śmiałków 6
1016 Mrozy 22 Lipca
2017-10-26 09:00 2017-10-26 12:00 3 Wesoła
  • ul. Stefana Żeromskiego od Reytana do Kościuszki
0727 Wesoła Żeromskiego
2017-10-26 13:00 2017-10-26 15:00 2 Latowicz
  • ul. Wymyśle 3-39b.
  • ul. Poprzeczna 1-5.
  • ul. Piaski 1, 3.
  • ul. Mrozowska 1.
  • ul. Czesława Miłosza 1.
  • ul. Nadrzeczna 4-10, 13.
  • ul. Mińska 1-16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
05-0289 Latowicz Wymyśle
2017-10-27 08:00 2017-10-27 12:00 4 Sobolew
  • ul. Wrzosowa od numeru 5 do numeru 24
  • ul. Leśna od numeru 69 do numeru 75, oraz od numeru 92 do numeru 110
  • ul. Sosnowa od numeru 12 do numeru 63 i numery 4, 6.
09-0765 (SOBOLEW 10) 09-0761 (SOBOLEW 4A)
2017-10-27 08:00 2017-10-27 10:00 2 Dębe Wielkie
  • ul. Armii Krajowej 8, 14-20, działka 231.
  • ul. "Batalionu ""Parasol""" działka 231.
  • ul. Kościelna 76, 95, 97, 101, 107, 115, 119.
  • ul. Sosnowa 2, 11, 12.
  • ul. Urocza 2, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 20, 21, działka 231.
  • ul. Polna 4, 15, 17, od 20 do 26, 103, 107, 113, 123, 125, od 128 do 134 parzyste, od 141 do 157, 172, 174, działki 327, 333, 337, 345,
05-1003 Działy Dębskie 4.
2017-10-27 08:30 2017-10-27 13:00 4 Ostrów
  • od 77 do 95
1241 Wola Ducka Lubelska
2017-10-27 08:30 2017-10-27 14:30 6 Dębe Wielkie
  • ul. Braci Tabiszewskich 1, 5, 7, od 11 do 22, 34, 36, działka 17, 1337.
  • ul. Warszawska 81.
05-1138 Dębe Wielkie Szkoła obw. Nr 1
2017-10-27 09:00 2017-10-27 14:00 5 Górki
  • ul. Armii Krajowej 1, 31, 33, 51, 53, 55 działka 148.
  • ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 36, 44.
  • ul. Hutnicza 1 do 5, 8B, od 14 do 18, 25, 39, 43, 47.
  • ul. Nadrzeczna 3A, 32, działka 651.
Ruda
  • ul. Ogrodowa 126.
  • ul. Nadrzeczna działki 1/3, 21.
Dębe Wielkie
  • ul. Nadrzeczna 3, 11, 13, 19, 23, 32, działka 268.
05-1141 Górki 3
2017-10-27 10:30 2017-10-27 12:30 2 Dębe Wielkie
  • ul. Adama Mickiewicza 3, 7.
  • ul. Baśniowa 1, 3.
  • ul. "Batalionu ""Parasol""" 3, 14, 21, 25, działka 203, 279.
  • ul. Kościelna 32, 40, od 44 do 97a, 105, 117.
  • ul. Polna 137.
  • ul. Wesoła 3, 13.
05-1003 Działy Dębskie 4
2017-10-27 13:00 2017-10-27 16:00 3 Sobolew
  • ul. Targowa od numeru 37 do numeru 41 oraz numery 2 i 4
  • ul. Leśna od numeru 51 do numeru 63
09-0846 SOBOLEW GS
firma SEWIM
2017-10-27 13:00 2017-10-27 15:00 2 Dębe Wielkie
  • ul. Armii Krajowej 12, od 23 do 33 nieparzyste, 40, 44.
  • ul. Marii Konopnickiej 3-9.
  • ul. Wiosenna 1-39.
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Polna 20b, 54, 135, 137, 145, 151, 153, 161, 168, 175, 185, 186,187, 188, 189, 196, 197, 206a, 214a,c, oraz działki 227, 228, 230
05-1208 Dębe Wielkie Wiosenna
2017-10-30 08:00 2017-10-30 10:00 2 Kiczki Pierwsze
  • 47, od 50 do 61, 63, 64, 66, od 68 do 82, od 85 do 88, 95, Firma Mleks, 151, 152, 154, 157, 159, 163, 167, 169, 171, 172, 212, oraz działki 70, 360.
Kiczki Drugie
  • 1 do 13, od 15 do 17, 19, 32, 66, 200, 204, 206, 210.
05-0115 Kiczki 1
2017-10-30 08:30 2017-10-30 14:30 6 Krawcowizna
  • 16 do 21 i od 33 do 42
05-0314 Krawcowizna 2 obw. Nr 1
2017-10-30 09:00 2017-10-30 14:00 5 Sulejów
  • ul. Kwiatowa 38 do 52 parzyste, oraz działka 253.
05-0199 Wilczoch obw. Nr. 2
2017-10-30 10:30 2017-10-30 12:30 2 Cegłów
  • ul. Graniczna 1 do 25, od 26 do 44 parzyste oraz działka 482,
  • ul. Tadeusza Kościuszki 1 do 11, 12, 14, 20,
  • ul. Władysława Łokietka 1-13.
  • ul. Mariawicka 2,3,5,8,9,10,11,16 działka 578.
  • ul. Młyńska 1-6.
  • ul. Piaskowa 10.
  • pl. Plac Anny Jagiellonki 4-9, 14.
  • ul. Henryka Sienkiewicza 12.
  • ul. Leśna 3,6,7,9,11,13,19, działki 848, 1957.
05-0167 Cegłów Osada
2017-10-30 13:00 2017-10-30 15:00 2 Cegłów
  • ul. Adama Mickiewicza 16 do 104 parzyste, od 15 do 89 nieparzyste.
  • ul. Elizy Orzeszkowej 1-16.
05-0391 Cegłów Cisie.
2017-10-31 08:00 2017-10-31 16:00 8 Wólka Iłówiecka
  • 13, 15, 29-33.
Iłówiec
  • 2-14.
Prusy
  • 1-11, 16-22.
05-0773 Wólka Iłowiecka, 05-0758 Iłówiec, 05-0776 Prusy
2017-10-31 08:00 2017-10-31 10:00 2 Ruda
  • ul. hr. Mariana Starzeńskiego 1, 9, 11, 12, 17, 20, 21, 26, 32, 33, od 41 do 73, działki numer 265/6, 270/2, 287/3, 288/7.
  • ul. Zaciszna 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
  • ul. Nadrzeczna 2, 3a, 4, działki numer numer 400/8, 404/9.
  • ul. Szkolna 1, 4, 6, 7A, 8, 10, 16, 22, 26, 28, 33, działki numer 252/8.
  • ul. Krótka 3, 5, 7, 9, 11, 15.
  • ul. Leśna 9.
  • ul. Parkowa 8.
  • ul. Wspólna 56, 58, 62.
  • 43, 48, 50, 52, 55, 56, 58, działka numer 287/3.
Bykowizna
  • ul. Wiosenna 21, 23.
  • numer 59/2.
05-0810 Ruda 1
2017-10-31 10:30 2017-10-31 12:30 2 Kobierne
  • 11 do 32A, działka numer 251/8.
Dębe Wielkie
  • ul. Ignacego Osucha 3.
  • ul. Poprzeczna 1 do 90, działka numer 67/4, 79/1, 90, 90/1, 90/4, 97/1
  • ul. Przemysłowa 11, 29, działka numer 135/1
05-0387 Dębe Nowe 1.
2017-10-31 13:00 2017-10-31 15:00 2 Dębe Wielkie
  • ul. XXX-lecia PRL ogródki działkowe.
  • ul. Warszawska 1, 1b, 9c, działka numer 61.
  • ul. Szkolna 1 do 5, 7, 8, 9, 12, 17 Centrum medyczne.
  • ul. Przemysłowa 1 do 6, działka numer 60.
  • ul. Pedagogów 47.
  • ul. Krótka 1, 5, 5a, 7, 10, 11, 13, 14, 16.
  • ul. Kosmiczna 1-8.
  • ul. Janusza Korczaka 1-14.
Kobierne
  • 25a, 27, 29a.
05-0196 Dębe Nowe Osiedle 1.
2017-11-02 08:00 2017-11-02 10:30 2 Makówiec Duży
  • 20.
Walentów
  • 9 do 13, oraz działki 102, 110.
05-0671 Walentów 2
2017-11-02 08:00 2017-11-02 10:00 2 Tymoteuszew
  • 2 do 6 oraz działki letniskowe.
Łaziska
  • 64 oraz działki 205.
05-0732 Tymoteuszew 2.
2017-11-02 08:30 2017-11-02 14:30 6 Majdan
  • 3 do 18 oraz działki 253, 39, 40, 206, 271, 281.
05-0616 Majdan
2017-11-02 08:30 2017-11-02 14:30 6 Walentów
  • 14-19.
Dobre
  • ul. Konstantego Laszczki 6, 8, 10, 12, 14.
05-0671 Walentów 2 obw. Nr. 3
2017-11-02 10:30 2017-11-02 12:30 2 Jakubów
  • 115-168.
  • ul. Mińska 45-98.
  • ul. Nowa 1-98.
  • ul. Spacerowa 21.
05-0824 Jakubów 3 KR
2017-11-02 13:00 2017-11-02 15:00 2 Jakubów
  • 39-109.
  • ul. Spokojna 2-19.
  • ul. Spacerowa 1-20.
  • ul. Dobra 1-4.
  • ul. Klonowa 3.
  • ul. Szkolna 1-11.
  • pl. Plac św. Jakuba Apostoła 1.
  • ul. Mińska 3 do 50a, Urząd Gminy, Urząd Pocztowy, OSP, Szkoła, Kościół.
05-0169 Jakubów 1
2017-11-03 08:00 2017-11-03 11:30 3 Rakówiec
  • 1 do 31 oraz działki 427,701,729,739,689,752,753.
05-0664 Rakówiec obw. Nr. 1 Rudzienko.
2017-11-03 08:00 2017-11-03 10:00 2 Siennica
  • ul. Starowiejska 2a, 6.
  • ul. Dłużewskich 2, 4, od 12 do 45, działka 235, 198, 221.
  • ul. Piaski 1 do 47, działka 231, 311.
  • ul. Czarnockiego 1-24.
  • ul. Dworkowa 1 do 25, działka 122
  • Stara Wieś 5, 12, 14, 39, 40, 42, 47, od 53 do 56, 65, 67, 67A, 71, 74, 76A, 80, 82B, działka 388, 164, 159 .
05-0468 Stara Wieś 1.
2017-11-03 09:00 2017-11-03 14:00 5 Kąty-Wielgi
  • 27-37.
05-0567 Kąty Wielgie 2 obw. Nr. 2 .
2017-11-03 09:00 2017-11-03 14:00 5 Wola Karczewska
  • od nr 44 do nr 46
  • ul. Mostów od Radosnej do Mostów 26
  • ul. Rutki 73
Wola Ducka
  • ul. Mostów od Dzialkowej do Radosnej
Lipowo
  • ul. Radosna od nr 2 do nr 26
  • ul. Cedrowa od Radosnej do nr 17
03-0603,0629,1141,1130,0143,1483,
st AB HADA, MOCH,MATEO , Tartak,Działki WEDEL , RUTKI,STOLMARK ,MEGAL STYL
2017-11-03 09:00 2017-11-03 10:00 1 Wola Karczewska
  • ul. Doliny Świdra od Stawów do Ogrodów
  • ul. Stawów
  • ul. Leszczyny
03-1456 Wola Karczewska Petla
2017-11-03 09:00 2017-11-03 11:00 2 Lasek
  • od nr 12 do nr 64
03-0742 Lasek Wieś
2017-11-03 09:30 2017-11-03 13:30 4 Gągolina
  • 14-20.
05-0951 Gągolina 1.
2017-11-03 10:30 2017-11-03 12:30 2 Siennica
  • ul. Strażacka 9-18, 21-79b.
  • ul. Wrzosowa działki 58, 60.
  • ul. Ogrodowa działka 1.
  • ul. Kwiatowa 1.
  • Stara Wieś 19, 28a, 32, 37, 38, działka 2, 58, 60, 61.
05-0724 Stara Wieś 2.
2017-11-03 11:30 2017-11-03 14:30 3 Kamionka
  • 15 do 28 oraz działki 229, 234.
05-0993 Kamionka 2 obw. Nr. 2 Czarnogłów.
2017-11-03 11:30 2017-11-03 14:00 2 Dąbrówka
  • ul. Poprzeczna od nr 1 do nr 4
  • ul. Pogorzelska od nr 3 do nr 38
  • ul. Willowa od nr 2 do nr 12
  • ul. Radosna 1,2,3
  • ul. Mazowiecka od nr 36 do nr 95 A
03-0754 Dąbrówka 1
2017-11-03 13:00 2017-11-03 15:00 2 Nowy Starogród
  • 16 do 32 oraz działki Letniskowe i budowlane 1, 5, 6, 42, 44, 141, 148, 153, 163, 164, 198, 202, 205, 213
Starogród
  • 3, 17, od 73 do 75 oraz działki Letniskowe i budowlane 3, 6, 153, 162, 198, 202, 314
Majdan
  • działki od 213 do 216.
05-0864 Starogród 4.
2017-11-03 13:00 2017-11-03 14:00 1 Wola Karczewska
  • ul. Doliny Świdra od Stawów do Ogrodów
  • ul. Stawów
  • ul. Leszczyny
03-1456 Wola Karczewska Petla
2017-11-03 14:30 2017-11-03 16:00 1 Dyzin
  • od nr 35 do Gliny
  • od nr 35 A do nr 58 A
Glina
  • ul. Polna 11
03-0869 Dyzin Rozjazd
2017-11-06 08:00 2017-11-06 12:00 4 Józefów
  • ul. Nadwiślańska od nr 222 do nr 262 + 201
  • ul. Górczewska 2 E,H,K
  • ul. Aleja Drogowców 11,15,17,20,21
  • ul. Aleja Przyszłości 2
03-0289,0696,0962,0982,
WODOCIĄGI
2017-11-06 09:00 2017-11-06 16:00 7 Wielgolas Duchnowski
Wielgolas Brzeziński
  • od nr 2 do 26 B
  • ul. Bolesława Chrobrego
  • ul. Królowej Jadwigi
  • ul. Bluszczowa 13 A B ,18
03-0467,1382,1333,0466,0879,1047,1060,0468,0652,0491,1421,1031,1474,1487
Uni Metal,Euro-Image,Wodrol,Wytwórnia Kiszonek
2017-11-06 09:00 2017-11-06 10:00 1 Dębe Wielkie
  • ul. Stefana Okrzei
  • ul. gen. Józefa Hallera
  • ul. Olszowa od nr 1 F DO NR 3
Wielgolas Duchnowski
  • od nr 9 do nr 66
Wielgolas Brzeziński
  • 1
03-0466
2017-11-06 15:00 2017-11-06 16:00 1 Dębe Wielkie
  • ul. Stefana Okrzei
  • ul. gen. Józefa Hallera
  • ul. Olszowa od nr 1 F DO NR 3
Wielgolas Duchnowski
  • od nr 9 do nr 66
Wielgolas Brzeziński
  • 1
03-0466
2017-11-07 08:00 2017-11-07 14:00 6 Wesoła
  • ul. Ignacego Krasickiego 15,17,19,22,24,26
  • ul. Wschodnia od Krasickiego do Matejki
  • ul. Zaciszna
  • ul. Piaskowa od Matejki do nr 43 +64
  • ul. Gazowa
  • ul. Urocza 91,93
  • ul. Adama Mickiewicza 4,4 A,8 D
  • ul. Warszawska 130,132
  • ul. Dobra 55,57
  • ul. Jana Matejki od Zacisznej do Kraszewskiego
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
  • ul. Juliusza Słowackiego od Narutowicza do Matejki
03-0205
2017-11-07 09:00 2017-11-07 14:00 5 Wesoła
  • ul. Stefana Czarnieckiego
  • ul. Stefana Starzyńskiego
  • ul. Stanisława Żółkiewskiego 6,8,20,22
  • ul. Armii Krajowej od Czarneckiego do Syrokomli + nr 88
  • ul. Wiosenna
  • ul. Władysława Syrokomli
03-0381
Hydrofornia Starzyńskiego 3
2017-11-08 09:00 2017-11-08 11:00 2 Duchnów
  • ul. Wspólna
  • ul. Wiosenna
  • ul. Nizinna
  • ul. Łabędzia
  • ul. Kwitnącej Jabłoni
  • ul. Spacerowa
  • ul. Góry Warszawskie
  • ul. Pogodna
  • ul. Księżycowa
03-1228,1131,1006,1291,0531,1143,1402,0923,0073,1426,1480,1473,
2017-11-08 09:00 2017-11-08 15:00 6 Sulejówek
  • ul. Orzeszkowej od nr 5 do Głowackiego
  • ul. Głowackiego od Armii Krajowej do Niemojewskiego
03-0810
2017-11-09 08:30 2017-11-09 09:30 1 Otwock
  • ul. Adama Mickiewicza od Mazowieckiej do Wierzbowej
  • ul. Koszykowa
  • ul. Zaciszna 20 A
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Turystyczna od Mickiewicza do rzeki
03-1251
OGNISKO WYCHOWAWCZE
2017-11-09 09:00 2017-11-09 14:00 5 Otwock
  • ul. Zaciszna od nr 7 4 do Ogniska Wychowawczego
  • ul. Mazowiecka
03-0978
2017-11-09 09:00 2017-11-09 16:00 7 Wesoła
  • ul. Śliska od nr 4 i 9 do Wspólnej
  • ul. Długa 78
  • ul. Słowicza od nr 1 do nr 10
  • ul. Wspólna 97
03-0794
2017-11-09 13:30 2017-11-09 14:30 1 Otwock
  • ul. Adama Mickiewicza od Mazowieckiej do Wierzbowej
  • ul. Koszykowa
  • ul. Zaciszna 20 A
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Turystyczna od Mickiewicza do rzeki
03-1251
OGNISKO WYCHOWAWCZE
2017-11-10 09:00 2017-11-10 14:00 5 Józefów
  • ul. Spacerowa od Willowej do Bogusławskiego
  • ul. Bogusławskiego od Sadowej do Kwiatowej
  • ul. Kwiatowa od Złotej Jesieni do Brucknera
  • ul. Brücknera 22,28
  • ul. Złotej Jesieni od Sadowej do Szałasowej
  • ul. Szałasowa od Złotej Jesieni do Brucknera
  • ul. Kwiatowa 1
  • ul. Żołędziowa
  • ul. Liściasta
03-0407