Mińsk-Mazowiecki

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-11-13 08:00 2017-11-13 10:30 2 Mrozy
  • ul. Górna od 2 do 24
  • ul. Jana Kochanowskiego od 3 do 15
  • ul. Krótka 1
  • ul. Nadrzeczna od 1 do 55
  • ul. Okrężna od 6 do 46
  • ul. Spokojna od 2 do 6
  • ul. Zwycięstwa od 3 do 23
  • ul. Akacjowa od 1 do 39
  • ul. Klonowa od 2 do 8
  • ul. Licealna 32
  • ul. Spółdzielcza od 10 do 40
  • ul. Olszowa od 2 do 18
  • ul. Sportowa od 2 do 23
  • ul. Tartaczna od 2 do 8
0202 Mrozy RSP, 0187 Mrozy Akacjowa, 1036 Mrozy Nadrzeczna, 0260 Mrozy Zwycięstwa
2017-11-13 08:00 2017-11-13 09:00 1 Mierżączka
  • od nr. 1 do 40 B
Reducin
Chęciny
  • od nr. 1 do 70
Łąki
  • od nr. 17 do 24,od nr. 38 do 66, od nr. 80 do 82 i nr. 13 B, 13 C, 30, 32, oraz Kościół
Górzno
  • ul. Bankowa od nr. 1 do 41
  • ul. Lipowa
  • ul. Jaśminowa od nr. 8 do 22
  • ul. Urocza od nr. 1 do 6
  • ul. gen. Władysława Andersa od nr. 19 do 88
  • Górzno Kol. od nr. 2 do 10, od nr 53 do 59 i nr. 45
1126 CHĘCINY 5, 1205 GÓRZNO KOL. 7, 1125 CHĘCINY 4, 0703 REDUCIN 3, 1199 REDUCIN 5, 0253 CHĘCINY 2, 1137 MIERŻĄCZKA 2, 0271 CHĘCINY 1, 0704 REDUCIN 4, 0812 GÓRZNO 10, 0702 REDUCIN 2, 0149 MIERŻĄCZKA 1, 1124 CHĘCINY 3, 0250 REDUCIN 1, 0067 GÓRZNO OŚ. DOMKÓW, 0267 ŁĄKI 1
2017-11-13 08:00 2017-11-13 10:00 2 Trąbki
  • ul. Ogrodowa od nr. 65 do 69
  • ul. Graniczna od nr. 8 do 10
  • ul. Spacerowa od nr. 3 do 15
  • ul. Osadnicza od nr. 12 do 24 i od 53 do 69.
09-0561 (HUTA CZECHY 4)
2017-11-13 08:00 2017-11-13 16:00 8 Grabniak
Kobusy
Sobolew
  • ul. Spacerowa
  • ul. Widokowa
  • ul. Podlasie
  • ul. Pagórkowata
Prandocin
Dębówka
  • od nr. 1 do 34 i od nr. 49 do 52, Kościół, Plebania.
1209 SOBOLEW GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE, 0766 SOBOLEW 8, 0340 KOBUSY, 0375 DĘBÓWKA 1,
0763 SOBOLEW 6, 0606 PRANDOCIN, 0404 GRABNIAK
2017-11-13 08:30 2017-11-13 14:30 6 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Zygmuntowska od 1 do 19 nieparzyste, od 2 do 34 parzyst
  • ul. Świętokrzyska 77, 82,
  • ul. ks. Stanisława Brzóski od 1 do 26
  • ul. Emilii Plater od 2 do 9
0065 Mińsk Zygmuntowska
2017-11-13 08:30 2017-11-13 16:00 7 Żanęcin
Dziechciniec
  • ul. Majowa 162, 164, 170
  • 85
Pęclin
  • 63, 64, 64A, 65, 69, 102
03-0114 Żanęcin 03-1214 Żanęcin 2 03-1358 Żanęcin 03-0567 Pęclin Ferma
Bar Raj
2017-11-13 09:00 2017-11-13 12:00 3 Dudki
  • od nr. 59 do 81
09-0938 (DUDKI 2)
2017-11-13 09:00 2017-11-13 13:00 4 Otwock
  • ul. Stanisława Lema
  • ul. Czesława Miłosza
03-1273 Ługi Hallera II
2017-11-13 10:00 2017-11-13 12:00 2 Józefów
  • od nr. 14 do 26
Kobyla Wola
09-1422 (JÓZEFÓW 5), 09-1086 (KOBYLA WOLA 3),
09-1072 (JÓZEFÓW 1), 09-1085 (KOBYLA WOLA 2),
09-0255 (KOBYLA WOLA)
2017-11-13 10:30 2017-11-13 12:30 2 Mrozy
  • ul. Długa od 2 do 52
  • ul. Okólna od 5 do 9,29,31,46,48,50
  • ul. Okrężna 10,29
  • ul. Spokojna od 7 do 21
  • ul. Górna od 25 do 48
Wola Rafałowska
  • ul. Wolska od 18 do 63
1035 Mrozy Długa
2017-11-13 10:30 2017-11-13 12:30 2 Trąbki
  • ul. Graniczna nr. 3-3E, 4, 33,
  • ul. Osadnicza nr. 2, 35
09-1012 HUTA CZECHY 6 (BUD. MIESZK.)
2017-11-13 10:30 2017-11-13 13:30 3 Otwock
  • ul. Ługi od nr 10 do 85
  • ul. im. Generała Józefa Hallera od nr 4 do 14
03-0947 Ługi Dołek 03-0946 Ługi Kaplica, 03-1099 Otwock Targowisko
Targowisko Otwock, Kościół
2017-11-13 13:00 2017-11-13 15:00 2 Grodzisk
  • ul. Ogrodowa od 3 do 53
  • ul. Osiedlowa od 3 do 5
  • ul. Południowa od 2 do 10, od 18 do 27, od 50 do 64 parzyste,
  • ul. Wolności 1,2
0323 Grodzisk 5
2017-11-13 14:00 2017-11-13 15:00 1 Potaszniki
  • kopalnia żwiru
09-1426 (GĄSÓW 2 LIPÓWKA)
2017-11-14 08:00 2017-11-14 10:00 2 Marianka
  • od numeru 1 do 55, 60, 75, 78, 98, oraz działki rekraacyjne i budowlane numer 14, 33, 66, 70, 99, 105, 111, 123, 129, 141, 219, 235, 277, 37
0933 Marianka 4
Ulica Mała 149
2017-11-14 08:00 2017-11-14 16:00 8 Trąbki
  • ul. Osadnicza od nr. 19 do 55 oraz Szkoła
09-0562 (HUTA CZECHY 5)
2017-11-14 08:30 2017-11-14 14:30 6 Rządza
  • od 18 do 30
Ołdakowizna
  • od 4 do 5 oraz działki rekreacyjne
0545 Rządza 2
2017-11-14 08:30 2017-11-14 13:00 4 Huta Mińska
  • ul. Szkolna od 6 do 18a parzyste, od 13 do 27 nieparzyste,
  • ul. Leśna 1, 3, 5, od 6 do 16 parzyste
  • ul. Nadrzeczna od 1 do 8
0154 Huta Mińska 1
2017-11-14 08:30 2017-11-14 10:30 2 Polewicz
Cyganówka
Trzcianka
Uśniaki
Wola Władysławowska
Władysławów
  • od nr. 1 do 10
Stoczek
  • od nr. 16 do 59
Wilkowyja
  • od nr. 101 do 117
1245 POLEWICZ STADNINA, 0750 POLEWICZ, 1224 CYGANÓWKA OS. 1, 0640 UŚNIAKI 2, 0372 TRZCIANKA 3, 0153 UŚNIAKI 1, 1192 CYGANÓWKA DZ., 0155 WŁADYSŁAWÓW 1,0170 WOLA WŁADYSŁAWOWSKA, 0041 STOCZEK 1, 0122 WILKOWYJA 3, 0042 TRZCIANKA 1, 0309 WILGA 4 NAD RZEKĄ, 0012 CYGANÓWKA, 0371 TRZCIANKA 2
2017-11-14 09:00 2017-11-14 13:00 4 Regut
Celestynów
  • ul. Narutowicza od nr 1 do 31
  • ul. Osiecka od nr 31 do 88
  • ul. Wincentego Witosa od nr 9 do 33
03-0132 Regut Klub; 03-0505 Celestynów Narutowicza ; 03-0604 Regut SKR; 03-0753 Celestynów Dęby ; 03-0874Regut I; 03-0875 Regut Szkoła; 03-0876 Regut IV 03A1643 INTROPAK
2017-11-14 10:30 2017-11-14 12:30 2 Cielechowizna
  • od 4 do 33, 40, 64, działki nr 51, 52, 62, 69, 95, 97, 104, 177
Gliniak
  • 19, 19A Sklep GS, od 20 do 25, 27G, działki nr 203, 39
Huta Mińska
  • ul. Szkolna 22,24
0920 Cielechowizna 1
2017-11-14 12:00 2017-11-14 16:00 4 Mrozy
  • ul. Górna od 2 do 20
  • ul. Jana Kochanowskiego od 3 do 11
  • ul. Nadrzeczna od 16 do 55
  • ul. Olszowa od 2 do 18
1036 Mrozy Nadrzeczna
2017-11-14 12:00 2017-11-14 14:00 2 Celestynów
  • ul. Orzeszkowej
  • ul. Laskowska
  • ul. Zwycięzców
  • ul. Podgórna od nr 7 i 20
  • ul. Leśna 61
  • ul. Szkolna 25
03-0359 Celestynów Orzeszkowej
2017-11-14 13:00 2017-11-14 15:00 2 Grabina
  • od 2 do 7, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 24, 25, 29, 30, 31, od 33 do 42
Grzebowilk
  • ul. Graniczna 8,9,11
0571 Grabina
2017-11-14 14:30 2017-11-14 16:00 1 Celestynów
  • ul. Podgórna od nr 1 do 5 i od nr 2 do 18
  • ul. Grabowa 3, 4, 6, 8, 10, 12
  • ul. Leśna 27, 31
  • ul. Regucka 11, 11a, 13, 15, 15a, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28a, 30
  • ul. Wiosenna
03-0504 Celestynów Podgórna
2017-11-15 08:00 2017-11-15 10:00 2 Dębe Wielkie
  • ul. 103 Batalionu Strzelców 1
  • ul. Alejowa 1,4
  • ul. Józefy Fijałkowskiej 10
  • ul. Józefowska od 1 do 11
  • ul. Powstańców 24,24a
  • ul. Prądzyńskiego od 72 do 82 parzyste
  • ul. Warszawska od 42 do 76 parzyste
  • ul. Willowa od 1 do 9
Olesin
  • ul. Pałacowa 41,42,53,Chema
1115 Dębe Wielkie Alejow
2017-11-15 08:00 2017-11-15 13:00 5 Parysów
  • ul. Kozłowska
09-0034 (PARYSÓW 1 PRZEDSZKOLE)
2017-11-15 08:00 2017-11-15 10:00 2 Łaskarzew
  • ul. Kościuszki od nr 3 do 41
  • ul. Przychodnia
  • rynek Duży im. J. Piłsudskiego od nr. 9 do 14
  • ul. Garbarska od nr. 1 do 19
09-1150 (ŁASKARZEW KOŚCIUSZKI)
2017-11-15 08:00 2017-11-15 16:00 8 Sulejówek
  • ul. Paderewskiego od Grabskiego do nr 47/80
  • ul. Grabskiego do nr 47/80
03-0624 Sulejówek Kościół
Zespół Szkół
2017-11-15 08:00 2017-11-15 18:00 10 Otwock
  • ul. Ługi od nr 10 do 85
  • ul. im. Generała Józefa Hallera od nr 4 do 14
03-0947 Ługi Dołek 03-0946 Ługi Kaplica, 03-1099 Otwock Targowisko
Targowisko Otwock, Kościół
2017-11-15 08:30 2017-11-15 14:30 6 Marcelin
  • od 1 do 16 dzialki 26, 37
Nowa Wieś
  • 29,29a
0690 Marcelin
2017-11-15 08:30 2017-11-15 11:30 3 Zygmunty
Przyłęk
Kownacica
Leokadia
Chotynia
  • kolonie
Gończyce
  • Gończyce Os. Mieszk., Gończyce od nr. 42 do 108, Kościół, Plebania,Organistówka
1116 KOWNACICA MŁYN, 0517 GOŃCZYCE,
0514 CHOTYNIA KOL., 0053 KOWNACICA 1,
0518 GOŃCZYCE 2, 0534 ZYGMUNTY 1, 0535 ZYGMUNTY 2, 0800 GOŃCZYCE OSIEDLE, 0936 KOWNACICA 2,
0119 GOŃCZYCE 3
2017-11-15 09:00 2017-11-15 11:00 2 Gąsów
Chotynia
  • od nr. 22 do 39, od nr. 49 do 51, od nr. 75 do 83
09-1259 (GĄSÓW LUBELSKA),
09-0547 (CHOTYNIA NOWA 4),
09-0546 (CHOTYNIA NOWA 3),
09-0543 (CHOTYNIA STARA 2),
09-0544 (CHOTYNIA NOWA 1)
2017-11-15 09:00 2017-11-15 14:00 5 Józefów
  • ul. Jagodowa od Wilsona do Matejki
  • ul. Orzechowa od Wilsona do Matejk
  • ul. Kasprowicza od Wilsona do nr 12
  • ul. Malinowa od Wilsona do nr 16
  • ul. Aleja Róż od Wilsona do Żeromskiego
  • ul. Żeromskiego od Aleji Róż do Wieniawskiego
  • ul. Wilsona 27, 29, 31
  • ul. Bukowa od Wilsona do nr 3
03-1146 Józefów Jagodowa
2017-11-15 10:30 2017-11-15 12:30 2 Aleksandrówka
  • ul. Spacerowa 22a,25, działki 126, 375, 37
  • ul. Mazowiecka od 1 do 5, od 11 do 22, od 27 do 46, od 51 do 53, 57, 60, 62, 70, 77, 79 oraz działki 1 i 56
  • ul. Cicha od 1 do 10, 03, 17, 21, 23, 27, 29, 30, 33, 36, 37,
  • ul. Długa 12, 14, 16, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 28, 32, 38, oraz działki 184, 204, 205, 212
0531 Aleksandrówka 2
2017-11-15 11:30 2017-11-15 14:30 3 Królewiec
  • 56, 62, 64, od 70 do 74 oraz działki 355, 41
  • ul. Wspólna 77, 79, od 82 do 86, od 91 do 101, 104, 109, 116
Arynów
  • od 1 do 13a, oraz działka 329, ulica wspólna 14
0135 Królewiec 1
2017-11-15 13:00 2017-11-15 15:00 2 Aleksandrówka
  • 10b, 13, 15, 17, 19
  • ul. Ogrodowa 8, 12,14,
  • ul. Parkowa 12, 22, 23, 24, 34, 36, 37, 39, 44, 46, 54, 56, 59, 60, 66, oraz działka 252 i 367
  • ul. Polna 21
  • ul. Staropolska 5,7
  • ul. Szklarniowa 2, 6 oraz działka 209 i 36
Olesin
  • 1c, 8c, 20, oraz działka 518, firma ogrodnik
  • ul. Polna 46 oraz działka 252
  • ul. Długa 5
  • ul. Staropolska 10, 14, 18, 26, 26a, 28, 30, 34, 37, 38, 40, 46, 50, 54
  • ul. Szklarniowa 2, 9, 24, 26, 30, 32, 34, 40, 44, oraz działki 209 i 423
0632 Olesin 2
Olesin Wspólna działka 429
2017-11-16 08:00 2017-11-16 16:00 8 Połazie Świętochowskie
Stary Świętochów
  • 2, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 27, 28, 29, 31, 32 oraz działki numer 34 i 213
0931 Połazie 1, 0932 Połazie 2, 0304 Połazie 3, 0924 Świętochów Stary
2017-11-16 08:00 2017-11-16 10:00 2 Maciejowice
  • ul. Rowek
  • ul. ks. Grzegorza Piramowicza nr. 1 i 4
  • ul. Tadeusza Kościuszki od nr. 1 do 62
09-0060 (MACIEJOWICE 1)
Szkoła
2017-11-16 08:30 2017-11-16 14:30 6 Sulejów
  • ul. Leśna od 12 do 26
  • ul. Trakt Napoleoński od 5 do 25
0226 Sulejów kolonia
2017-11-16 08:30 2017-11-16 14:30 6 Puznówka
  • ul. Słoneczna od nr. 1 do 18A
  • od nr. 1 do 160
0362 (PUZNÓWKA 1), 09-0037 (PUZNÓWKA 3), 09-0369 (PUZNÓWKA 2)
2017-11-16 09:00 2017-11-16 13:00 4 Krubki-Górki
  • od 28 do 33, od 44 do 47,
0494 Krubki Szkoła
2017-11-16 09:00 2017-11-16 13:00 4 Sulejówek
  • ul. Harcerska Harcerska od nr 7A/10 do Kasprowicza
  • ul. Kasprowicza od Harcerskiej do Idzikowskiego
  • ul. Osiedlowa
03-0735 Sulejówek Harcerska
Szkoła Podstawowa
2017-11-16 10:30 2017-11-16 12:30 2 Maciejowice
  • ul. Polna
  • ul. Spokojna
  • ul. Browarna
  • ul. Lubelska od nr. 1 do 71
  • ul. Kochowska od nr. 1 do 32
09-0599 (MACIEJOWICE 2)
STAWEX, Stacja Paliw, Urząd Gminy
2017-11-16 11:00 2017-11-16 13:30 2 Osęczyzna
  • od 1 do 22, 26, 30, 31, 48 oraz działki numer 169, 233
Ołdakowizna
  • 1a
0695 Osęczyzna
2017-11-16 13:00 2017-11-16 15:00 2 Maciejowice
  • ul. Przewozińska
  • ul. Kozia
  • ul. Niecała
  • ul. Rynek od nr. 9 do 39
0398 -MACIEJOWICE 3
2017-11-16 13:30 2017-11-16 16:00 2 Gęsianka
  • 1, od 5 do 9, 132 oraz działki numer 125, 730, 786
Wola Polska
  • 4, 6, 52A, 52B oraz działki letniskowe,
Ludwinów
  • działki numer 143, 148, 150
0765 Gęsianka Borowe
2017-11-17 08:00 2017-11-17 14:00 6 Poświętne
Choiny
Cygów
Nowy Cygów
1507 Choiny 3, 1508 Choiny 4, 0363 Poświętne 1, 0364 Poświętne 2, 0467 Poświętne POM, 1014 Poświętne Szkoła, 0478 Cygów 1, 0480 Cygów 3, 0479 Cygów 2, 0481 Cygów 4, 0482 Cygów 5, 1259 Jadwiniew
Stary Cygów,Jadwiniew
2017-11-17 08:00 2017-11-17 10:00 2 Pustelnik
  • ul. Goździk od 1 do 6
  • ul. Boczna 1,4
  • ul. Warszawska od 1 do 43
  • ul. Wąska 4,6
  • ul. Szkolna od 1 do 7
  • ul. Krótka od 1 do 12
Kąty Goździejewskie Pierwsze
  • 53,56
0287 Pustelnik 1
2017-11-17 09:00 2017-11-17 14:00 5 Otwock
  • ul. Aleksandra Fredry od Pola do Kubusia Puchatka
  • ul. Kubusia Puchatka od Szwoleżerów do Krasińskiego
  • ul. Aleja Róż
  • ul. Biruty
  • ul. Cypriana Kamila Norwida
  • ul. Marii Rodziewiczówny 15, 17
  • ul. Zygmunta Krasińskiego od Kubusia Puchatka do Reymonta
  • ul. Maurycego Mochnackiego od Zamenhofa do Syrokomli
  • ul. Gabriela Narutowicza od Zamenhofa do Kubusia Puchatka
  • ul. Władysława Syrokomli od Biruty do Narutowicza
  • ul. Kornela Ujejskiego od Warszawskiej do Fredry
  • ul. Ludwika Zamenhofa od Narutowicza do nr 5
  • ul. Elizy Orzeszkowej 15,17,18,18A
  • ul. Adama Asnyka 4
03-0105 Otwock Słoneczna ;03- 0198 Otwock Ujejskiego ; 03-1178 Otwock Mochnackiego
Przedszkole
2017-11-17 12:00 2017-11-17 14:00 2 Otwock Mały
  • od nr 21 do nr 69 i do ul. Zamkowej 1B
03-0157 Otwock Mały
2017-11-17 13:00 2017-11-17 15:00 2 Ołdakowizna
  • od 6 do 16, 59, 67, 101, 131, działki 37, 67, 70, 71, 100, 101, 104, 157 oraz działki letniskowe
0782 Ołdakowizna 1
2017-11-20 08:00 2017-11-20 10:00 2 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Wesoła 1-4.
  • ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 1, 24.
05-0041 Mińsk P.B.K
2017-11-20 08:00 2017-11-20 13:00 5 Łukówiec
  • 16, 29-38.
05-0119 Łukówiec 1 obw. Nr. 3.
2017-11-20 08:00 2017-11-20 10:00 2 Żelechów
  • ul. Rynek od numeru 2 do numeru 6
  • ul. Chłopickiego od numeru 2 do numeru 24
  • ul. Długa od numeru 69 do numeru 72 i od numeru 114 do numeru 130
09-0335 (ŻELECHÓW SDH)
Młyn, Pawilon Handlowy, Dom Handlowy sklep MILA, Kościół oraz plebania
2017-11-20 08:30 2017-11-20 11:30 3 Otwock
  • ul. Adama Mickiewicza od Górnej do Jana Pawła II
  • ul. Jana Pawła II od Majowej do rzeki
  • ul. Jasna od Kołłątaja do Jana Pawła II
  • ul. Górna od Majowej do Mickiewicza
  • ul. Hugona Kołłątaja 68,70
  • ul. Grzybowa 4
03-0444 Świder Górna
Stacja i przejazd PKP Poczta i sklep przy Jana Pawła II
2017-11-20 09:00 2017-11-20 12:00 3 Kopki
  • ul. Jeździecka od Nad ŚWIDREM DO nr 10
  • ul. Trakt Napoleoński od Jezdzieckiej do nr 52
03-1410
2017-11-20 09:00 2017-11-20 15:00 6 Górzno
  • ul. Bankowa od numeru 1 do numeru 41
  • ul. Jaśminowa od numeru 8 do numeru 22
09-0067 (GÓRZNO OŚ. DOMKÓW)
Bank oraz Poczta
2017-11-20 10:30 2017-11-20 12:30 2 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Wiejska 1-118.
  • ul. Chochołowska 2, 4, 8, 10, 16.
  • ul. gen. Stanisława Maczka 46, 50.
05-0582 Kędzierak Mały.
2017-11-20 10:30 2017-11-20 12:30 2 Stary Kębłów
  • od numeru 1 do numeru 33
09-0457 (KĘBŁÓW STARY 2)
2017-11-20 12:00 2017-11-20 14:00 2 Otwock
  • ul. Literacka od Górnośląskiej do Cieszyńskiej;
  • ul. Warszawska od Górnośląskiej do nr 38
  • ul. Górnośląska 2
  • ul. Szwoleżerów od Literackiej do Kubusia Puchatka
03-1015 Otwock Literacka
Dom dzieci głuchych Tow. Żydow. ul. Literacka „Śródborowska” Przedszkole ul. Kubusia Puchatka
2017-11-20 12:30 2017-11-20 14:30 2 Nowy Kębłów
  • od numeru 49 do numeru 56
Wola Żelechowska
  • numeru 1 do numeru 40
09-0446 (WOLA ŻELECHOWSKA 2)
2017-11-20 13:00 2017-11-20 15:00 2 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Aureliusza Chróścielewskiego 3-23.
  • ul. Kołbielska 2.
  • ul. Osiedlowa 3-62.
  • ul. Tadeusza Smoleńskiego 3-33.
  • ul. Spokojna 1-6.
  • ul. Wierzbowa 4-15.
  • ul. Wrzosowa 1-16.
  • ul. Zielna 1-9.
05-0638 Kędzierak Duży
2017-11-21 08:00 2017-11-21 10:00 2 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Dźwigowa 1 Grodnik spółka Zoo, 4 przedszkole Wesoła Ciuchcia.
  • ul. Stankowizna 1, 3, od 6 do 21, od 24 do 46 parzyste.
  • ul. Stanisława Staszica 2, 4.
Gliniak
  • 64.
05-0031 Mińsk Stankowizna.
2017-11-21 08:00 2017-11-21 10:00 2 Żelechów
  • ul. Długa
09-0378 (ŻELECHÓW UL. DŁUGA 1)
2017-11-21 08:30 2017-11-21 14:30 6 Ostrów-Kania
  • 22a, b, c, 23.
05-1385 Cięciwa 3 obw. Nr. 1.
2017-11-21 08:30 2017-11-21 13:30 5 Starogród
  • 46-47.
Nowy Starogród
  • 1-11, 14, 15.
05-0595 Starogród Nowy obw. Nr. 1.
2017-11-21 09:00 2017-11-21 13:00 4 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Adama Mickiewicza 16, 18, 20, 22, 33, 35, 37, 39, 41, 43.
  • ul. Dąbrówki 17, 23, 25, 27, 31, 38, 40, 42,a, 46, 48.
  • ul. Jana Długosza 1.
05-1536 Mińsk Dąbrówki 3 obw. Nr. 4.
2017-11-21 09:00 2017-11-21 14:00 5 Józefów
  • ul. Świerkowa
  • ul. Skłodowskiej 11a
  • ul. Jeżynowa
  • ul. Matejki od Jodłowej do Wrzosowej
  • ul. Wrzosowa
  • ul. Paderewskiego od Poniatowskiego do Matejki
03-1112 Józefów Świerkowa
2017-11-21 09:00 2017-11-21 14:00 5 Słup Drugi
  • od numeru 1 do numeru 130
09-0733 (SŁUP B 2A) 09-0736 (SŁUP C) 09-0734 (SŁUP B 2) 09-1238 (WILCHTA 4) 09-0737 (SŁUP A) 09-0735 (SŁUP B 1)
2017-11-21 10:30 2017-11-21 12:30 2 Chochół
  • od 1 do 7, 103, 108, 110, oraz działki letniskowe.
Gliniak
  • 23, 66, 67, oraz działki letniskowe.
Tartak
  • od 1 do 10, 27, oraz działki letniskowe.
05-0206 Chochół 3.
2017-11-21 10:30 2017-11-21 12:30 2 Żelechów
  • ul. Długa od numeru 3 do numeru 92 oraz Blok numer 62
09-0740 (ŻELECHÓW OŚ. MIESZ. NR 2 DŁUGA)
2017-11-21 13:00 2017-11-21 15:00 2 Huta Mińska
  • działka nr 23, 33.
  • ul. Boczna 1, 2, 4, 6, 10, działka 121, 38.
  • ul. Długa od 1 do 10A, 11, 13, 16, 16B, od 17 do 17H, 19, 20, 21B, 27, 29, działka 22, 27, 31, 68, 86, 60, 70.
  • ul. Graniczna 6a.
  • ul. Mińska 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 47, 51, działka 11.
  • ul. Sosnowa 3-12.
  • ul. Szkolna 21a.
05-1150 Huta Mińska 2.
2017-11-21 13:00 2017-11-21 15:00 2 Żelechów
  • ul. Wilczyska
09-0238 (ŻELECHÓW WILCZYSKA)
2017-11-22 08:00 2017-11-22 14:00 6 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Warszawska od 2 do 18 parzyste, 26, 28.
  • ul. Stanisławowska od 43 do 73 nieparzyste, od 58 do 86 parzyste.
  • ul. Elizy Orzeszkowej 23.
  • ul. Wiśniowa działka 1248.
05-0017 Mińsk Stanisławowska obw. Nr. 3 i 4.
2017-11-22 08:00 2017-11-22 10:00 2 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Warszawska 28, 30, 32, 34, 36.
  • ul. Stanisławowska od 13 do 25 nieparzyste, od 28 do 43.
  • ul. Graniczna 3, 5.
05-0017 Mińsk Stanisławowska.
2017-11-22 08:00 2017-11-22 10:00 2 Żelechów
  • ul. Traugutta od numeru 1 do 36
  • ul. Chłopickiego numery 5,7,9,oraz 30 i 40
09-0574 (ŻELECHÓW TRAUGUTTA)
2017-11-22 09:00 2017-11-22 13:00 4 Kąty-Wielgi
  • 18-24.
05-0450 Kąty Wielgi obw. Nr 2.
2017-11-22 09:00 2017-11-22 12:00 3 Jatne
  • 84c
Dyzin
  • 21B
03-1419 Jatne 4
EkopakPlus, GEREHEN
2017-11-22 09:00 2017-11-22 11:00 2 Kępa Nadbrzeska
03-0159 Kępa Nadbrzeska
2017-11-22 10:30 2017-11-22 12:30 2 Stojadła
  • działka numer 112.
  • ul. Krótka 2, 3, 9, 13, 19 oraz działka 118
  • ul. Książęca 8.
  • ul. Ogrodowa od 1 do 11, 16 oraz działka numer 176.
  • ul. Pogodna 107, 144.
  • ul. Słoneczna 15, 21 oraz działka numer 118.
  • ul. Warszawska 2, 4, 5, od 8 do 42 parzyste, 52, 54, 62, 64, 66 oraz działka 101, 1441.
05-0242 Stojadła 1.
2017-11-22 10:30 2017-11-22 12:30 2 Żelechów
  • ul. Kochanowskiego
09-0637 (ŻELECHÓW SOS)
Stacja Paliw Orlen
2017-11-22 12:00 2017-11-22 14:00 2 Całowanie
  • od 38 do 93A + nr 127
03-0119 Całowanie
2017-11-22 13:00 2017-11-22 15:00 2 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Spacerowa 1, 2, 3, 5, 7, 8,9 , 10, 14, 16, 18, 22.
  • ul. Klonowa 3, 4 od 6 do 19, 23, 24, 25 od 28 do 48, 51, 53, 132, oraz działka numer 6046.
  • ul. Siennicka 53, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
05-1157 Mińsk Spacerowa.
2017-11-22 13:00 2017-11-22 15:00 2 Żelechów
  • ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego od numeru 1 do numeru 17
  • ul. Staszica od numeru 1 do numeru 20
  • ul. Rynek od numeru 1 do numeru 8
  • ul. Pudły
09-0767 (ŻELECHÓW PUDŁY)
Biuro GS, Sklep hydrauliczny SAN-KOW.
2017-11-22 14:30 2017-11-22 17:00 2 Podbiel
  • od nr 60 do 120
03-0657 Podbiel 3
Szkoła
2017-11-23 08:00 2017-11-23 10:00 2 Targówka
  • ul. Bagnista 3, od 6 do 8, 10, 11, 12, 14, 18 oraz działki numer 219, 220, 221.
  • ul. Kolejowa 32, 60, 68C, 70D, 70B, 82, 88, 96, 98, 100B, 106, 110, 112, 114, 118, 120, 126, 130A, 131C, 131J, 135, 136, 138, 140, 142, 146, 147, 148, 149, 160, 170, 172, 176, 268B, oraz działki numer 255, 256, 263, 295, 312, 367.
  • ul. Wąska 2, 4, 11, 19 oraz działki numer 253, 284.
  • ul. Księżycowa 8, 12 oraz działki numer 235.
  • ul. Sosnowa 2, 20, 21.
05-0584 Targówka 1.
2017-11-23 08:00 2017-11-23 17:00 9 Stoczek
  • od numeru 1 do numeru 16
Ewelin
Rębków
  • ul. Borki od numeru 1 do numeru 64
  • ul. Starowiejska od numeru 1 do numeru 64
  • ul. Spacerowa od numeru 1 do 53
  • ul. Młyńska numery 44, 46
09-0791 (STOCZEK 2) 09-0169 (EWELIN) 09-0009 (RĘBKÓW BORKI) 09-0321 (RĘBKÓW 2)
Sklep Żewuski, sklep Wielgosz, Auto Gaz.
2017-11-23 08:30 2017-11-23 14:30 6 Pustelnik
  • ul. Słoneczna 4, 10-12.
Kąty Goździejewskie Pierwsze
  • od 53 do 58 oraz działki letniskowe.
Kąty Goździejewskie Drugie
  • 53-56.
05-0701 Pustelnik MBM obw. Nr. 1.
2017-11-23 08:30 2017-11-23 13:00 4 Majdan
  • ul. Piękna od Klubowej do nr 59 i 62
03-0512 Majdan
2017-11-23 09:00 2017-11-23 12:00 3 Emów
  • ul. Wrzosów
  • ul. Jagód
  • ul. Poziomek
  • ul. Borówek
  • ul. Malin
  • ul. Jeżyn
03-1034
2017-11-23 09:00 2017-11-23 15:00 6 Borowie
  • Oczyszczalnia ścieków i wierza CENTERTEL
09-1289 (BOROWIE OCZYSZCZALNIA)
2017-11-23 10:00 2017-11-23 12:30 2 Chrośla
  • ul. Konwaliowa 1, 3.
  • ul. Warszawska 15 skład opału.
05-1296 Chrośla 5 obw. Nr 2.
2017-11-23 10:30 2017-11-23 12:30 2 Targówka
  • ul. Mazowiecka od 1 do 6, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 86, 88, 90, 92 94, 96, 100, oraz działki numer 59, 106, 186.
  • ul. Mostowa 2, 4, 6, 7 oraz działka 108.
  • ul. Kasztanowa 1, 3.
  • ul. Krótka 1.
Mińsk Mazowiecki
  • ul. Dąbrówki od 53 do 62, 64, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 85, 87.
05-0612 Targówka 2.
2017-11-23 10:30 2017-11-23 12:30 2 Wola Rębkowska
  • ul. Słoneczna od numeru 23 do numeru 69
  • ul. Lipowa
Rębków
  • ul. Polska od numeru 1 do numeru 14
09-0233 (WOLA RĘBKOWSKA 6)
2017-11-23 13:00 2017-11-23 15:00 2 Targówka
  • ul. Majowa 1-16.
  • ul. Dębowa 1-8.
  • ul. Jaworowa 4, działka 49.
  • ul. Wiśniowa 5-16.
  • ul. Wesoła 2-18a.
  • ul. Osiedlowa 1-57c.
05-1255 Targówka 4 Osiedlowa.
2017-11-24 08:00 2017-11-24 10:00 2 Mienia
  • 13-88, 90, 92, 96.
05-0283 Mienia PGR 1.
2017-11-24 08:00 2017-11-24 10:00 2 Żelechów
  • ul. Henryka Sienkiewicza od numeru 6 do numeru 31
  • ul. Staszica od numeru 15 do numeru 56
  • ul. Lelewela od numeru 30 do numeru 48
  • ul. Hugona Kołłątaja
09-0845 (ŻELECHÓW OŚ. DOMKÓW NR 2)
2017-11-24 08:00 2017-11-24 12:00 4 Pustelnik
  • ul. Warszawska od 1 do 43 oraz działka 112
  • ul. Wąska 4, 6
  • ul. Szkolna od 1 do 7, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 29, 37, 39, 41, działki 663, 664
  • ul. Krótka od 1 do 12
  • ul. Goździk od 1 do 6
  • ul. Polna 1, 1A, 5, 7, 9, 11,działka nr 645/3
  • ul. Boczna 1, 4
  • ul. Nadrzeczna od 1 do 38
  • ul. Spacerowa
  • ul. Osiedlowa 5, od 13 do 18, działka 2515
  • ul. Słoneczna 3, 4, od 10 do 12
  • ul. Leśna 9
  • ul. Lipowa 11
Goździówka
  • od 10 do 43 oraz działka 129, 138
Cisówka
  • 2a, 18 działka 1572
Łęka
  • 1b ,1e ,1f ,1g , 1h
Kąty Goździejewskie Pierwsze
  • 4, od 53 do 58, 70, 78, działki, działki 570, 580
Kąty Goździejewskie Drugie
  • od 53 do 56
05-0287 (PUSTELNIK 1), 05-1087 (PUSTELNIK SZKOŁA), 05-1506 (PUSTELNIK 8), 05-0634 (PUSTELNIK GS), 05-1207 (PUSTELNIK 5), 05-0701 (PUSTELNIK MBM), 05-0288 (PUSTELNIK 2), 05-0315 (GOŹDZIÓWKA)
2017-11-24 08:30 2017-11-24 14:30 6 Starogród
  • Stary od 6 do 32 + działki 387 403 404 405 421.
05-0644 Starogród Stary obw. Nr 2 i 3.
2017-11-24 09:00 2017-11-24 13:00 4 Mała Wieś
  • 32-62.
05-0902 Mała Wieś 1 obw. Nr 1.
2017-11-24 09:00 2017-11-24 13:00 4 Wola Karczewska
  • ul. Rzeki od nr 4 do Rzeki Świder
  • ul. Choiny od nr 22 do ul. Szkolnej
  • Szkolna Działki
0607 Wola Karczewska Campingi
2017-11-24 10:30 2017-11-24 12:30 2 Żelechów
  • ul. Traugutta od numeru 23 do 25 i od numeru 40 do numeru 48
  • ul. Reymonta
  • ul. Nowa
  • ul. Lipowa
09-1044 (ŻELECHÓW REYMONTA)
2017-11-24 13:00 2017-11-24 15:00 2 Żelechów
  • ul. Henryka Sienkiewicza od numeru 6 do numeru 31
  • ul. Staszica od numeru 15 do numeru 41
  • ul. Lelewela od numeru 30 do numeru 48
  • ul. Hugona Kołłątaja
09-0074 (ŻELECHÓW UL ŹRÓDLANA)
2017-11-27 08:00 2017-11-27 10:30 2 Mrozy
  • ul. Górna 21-24
  • ul. Jana Kochanowskiego 12-15
  • ul. Krótka 1
  • ul. Nadrzeczna 1-15
  • ul. Okrężna 6-46
  • ul. Spokojna 2-6
  • ul. Zwycięstwa 3-23
  • ul. Akacjowa 1-39
  • ul. Klonowa 2-8
  • ul. Licealna 32
  • ul. Spółdzielcza 10-40
  • ul. Sportowa 2-23
  • ul. Tartaczna 2-8
05-0202 Mrozy RSP, 05-0187 Mrozy Akacjowa, 05-0260 Mrozy Zwycięstwa
2017-11-27 08:30 2017-11-27 11:00 2 Dobre
  • ul. Targowa 1-16
  • ul. Konstantego Laszczki 6-14 parzyste
Walentów
  • 1-19
Makówiec Duży
  • 20
Brzeźnik
Rąbież
  • 2-13
Ossówno
05-0671 Walentów 2, 05-1192 Walentów 3, 05-0899 Brzeźnik, 05-0900 Rąbierz, 05-0906 Ossówno, 05-1343 Dobre Targowa
2017-11-27 08:30 2017-11-27 10:30 2 Gadka
  • od 2 do 7, od 10 do 19, 23, 24, od 28 do 42a, od 46 do 74, od 78 do 81, 111, oraz działki 88, 100, 101, 108, 109, 111, 113, 137, 170, 439
  • ul. Strażacka 6, 10, 12, 19, 23, 24, 25, 27, 30, 33, 36, 38, 44, 45, od 61 do 65, 72, 75, 76, 78, 79, 89, 92, 94, 96, 102, 104,
  • ul. Letniskowa 7
  • ul. Wisienkowa 6 oraz działka 222
Kołbiel
  • ul. Przemysłowa 1, 1a, 2
05-0524 Gadka 1, 05-1210 Gadka Zakł. Przetw. Spożyw., 05A1389 Gadka AKOST, 05-0983 Gadka 3,
Zakład Przetwórstwa Spożywczego AKOST
2017-11-27 09:00 2017-11-27 13:00 4 Cisie
  • ul. Środkowa 7,8,10,12,14,24,od 13 do 27,od 45 do 53,
03-0494 Cisie I
2017-11-28 08:30 2017-11-28 14:30 6 Radoszyna
  • 20-32
Ruda-Pniewnik
  • 15, 16
Linia nn ze stacji trafo 05-0909 Radoszyna obw. Nr. 1
2017-11-28 09:00 2017-11-28 13:00 4 Słuchocin
  • od 1 do 85 oraz działki 239, 240, 246, 270, 302, 311, 318, 320, 349, 416, 606, 727,
Nowa Trzcianka
  • od 1 do 13, 17, 20, działka 91,
05-0424 Słuchocin 1, 05-0425 Słuchocin 2, 05-0426 Słuchocin 3, 05-0430 Trzcianka Nowa
gmina Kotuń miejscowość Bojmie 80
2017-11-28 09:00 2017-11-28 11:00 2 Józefów
  • ul. Zielona od Błękitnej do Ejsmonda
  • ul. Wiosenna 9, 15
  • ul. Wawerska 27, 27 C
03-0451 Józefów Zielona
2017-11-28 11:30 2017-11-28 13:00 1 Józefów
  • ul. Owsiana od Nowowiejskiej do nr 11
  • ul. Nowowiejska od nr 109 do Granicznej
  • ul. Jęczmienna od Nowowiejskiej do nr 10
  • ul. Gryczana od Nowowiejskiej do nr 11;
03-0324 Nowa wieś nad Wisłą
2017-11-28 12:00 2017-11-28 16:00 4 Mrozy
  • ul. Akacjowa 2-39
  • ul. Klonowa 2-8
  • ul. Licealna 32
  • ul. Spółdzielcza 29-40
Stacja trafo 05-0187 Mrozy Akacjowa
2017-11-28 13:30 2017-11-28 16:00 2 Józefów
  • ul. 11 Listopada od Konopnickiej do Asnyka
  • ul. Zapolskiej
  • ul. Grottgera od nr 11 do Willowe
  • ul. Dąbrowskiej od Grottgera do Sikorskiego
  • ul. Marii Konopnickiej od 11 Listopada do Willowej
03-0080 Michalin Grottgera
2017-11-29 08:30 2017-11-29 14:00 5 Turek
  • 1-44
Wiśniew
  • 1 A
Żebrówka
  • 1-60
Wólka Kałuska
  • 15, 20, 19
05-0956 Turek RSP, 05-0175 Turek 2, 05-0384 Żebrówka, 05-1557 Żebrówka 2, 05-0338 Wólka Kałuska 2
Elektroplasmet Roguski
2017-11-29 09:00 2017-11-29 15:00 6 Sulejówek
  • ul. Orzeszkowej od nr 5 do Głowackiego
  • ul. Głowackiego od AK do nr 30 i 21
03-0810
Ośrodek Zdrowia
2017-11-29 09:00 2017-11-29 13:00 4 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Jana Łupińskiego 17
05-0009 Mińsk Łupińskiego 3
2017-11-29 09:00 2017-11-29 13:00 4 Nart
  • od 1 do 9 działka 245,
Turek
  • 111
Linia nn ze stacji trafo 05-0990 Nart obw. Nr 2.
2017-11-29 09:00 2017-11-29 13:00 4 Zakręt
  • ul. Miodowa bez nr 10
03-1422 zakręt Miodowa
2017-11-29 11:00 2017-11-29 13:00 2 Gadka
  • od 2 do 7, od 10 do 19, 23, 24, od 28 do 42a, od 46 do 74, od 78 do 81, 111, oraz działki 88, 100, 101, 108, 109, 111, 113, 137, 170, 439
  • ul. Strażacka 6, 10, 12, 19, 23, 24, 25, 27, 30, 33, 36, 38, 44, 45, od 61 do 65, 72, 75, 76, 78, 79, 89, 92, 94, 96, 102, 104,
  • ul. Letniskowa 7
  • ul. Wisienkowa 6 oraz działka 222
Kołbiel
  • ul. Przemysłowa 1, 1a, 2
05-0524 Gadka 1, 05-1210 Gadka Zakł. Przetw. Spożyw., 05A1389 Gadka AKOST, 05-0983 Gadka 3,
Zakład Przetwórstwa Spożywczego AKOST
2017-11-30 08:00 2017-11-30 16:00 8 Mrozy
  • ul. Górna 21-24
  • ul. Jana Kochanowskiego 12-15
  • ul. Krótka 1
  • ul. Nadrzeczna 1-15
  • ul. Okrężna 6-46
  • ul. Spokojna 2-6
  • ul. Zwycięstwa 3-23
  • ul. Akacjowa 1
  • ul. Spółdzielcza 10-28
  • ul. Sportowa 2-23
  • ul. Tartaczna 2-8
05-0202 Mrozy RSP, 05-0260 Mrozy Zwycięstwa
2017-11-30 09:00 2017-11-30 12:00 3 Wesoła
  • ul. Przyleśna
  • ul. Jaworowa
  • ul. Limby
  • ul. Platanów
  • ul. Sekwoi
  • ul. Cisowa
  • ul. Jodłowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Cedrowa
  • ul. Jana Pawła II od Jodłowej do nr 84 + 68
  • ul. Jesionowa 13,15/1,17, 19A÷D
03-0832 Stara Miłosna Gościniec 2
2017-11-30 12:00 2017-11-30 15:00 3 Wesoła
  • ul. Gościniec 43,45,86,88,90
  • ul. Fabryczna 7,9,5,6
03-0861 Stara Miłosna Gościniec 2
2017-12-01 08:00 2017-12-01 14:00 6 Wierzbno
  • 1-43
Wólka
Świdno
Natolin
Adamów
05-0817 Wierzbno 1, 05-0915 Wólka Świdno 1, 05-0916 Wólka Świdno 2, 05-0734 Adamów Świdno, 05-0910 Natolin Adamów
2017-12-01 08:30 2017-12-01 14:30 6 Jeruzal
  • ul. Szkolna 22-38
Linia nn ze stacji trafo 05-1496 Jeruzal Kolonie obw. 1 i 3.
2017-12-01 11:00 2017-12-01 12:30 1 Kołbiel
  • ul. 1 Maja 81a, 93, 95
05-0213 Kołbiel Osiedle IMP
2017-12-04 08:30 2017-12-04 11:00 2 Nadbrzeż
  • od 44 do 59 + sklep oraz od 111 do 127
0610 Nadbrzeż Sklep
2017-12-04 11:30 2017-12-04 14:30 3 Karczew
  • ul. Ochotników od Leśnej do Gołębiej
  • ul. Gołębia od Ochotników do nr.23
  • ul. Leśna od nr. 10 do 49
0110 Karczew Leśna
2017-12-04 14:30 2017-12-04 16:30 2 Otwock Wielki
  • ul. Polna od Zamkowej do nr. 12 i 7
  • ul. Zamkowa od Polnej do nr. 27 oraz od 4a do 14 a
03-0615 Otwock Wielki Zamkowa
2017-12-05 09:00 2017-12-05 14:00 5 Wesoła
  • ul. Armii Krajowej od 1 Pułku Praskiego do Słonecznej + nr.22
  • ul. Słoneczna od AK do Kwiatowej
  • ul. Kwiatowa 1
  • ul. Pawła Jana Sapiehy od nr 5/18 do Moniuszki
0827 Wesoła Sapiechy
2017-12-06 09:00 2017-12-06 14:00 5 Sulejówek
  • ul. Okuniewska od Piłsudskiego do Poniatowskiego
  • ul. Poprzeczna od Ogi}skiego do Poniatowskiego
  • ul. Zaciszna
  • ul. Topolowa
  • ul. Jodłowa
  • ul. Ogińskiego
  • ul. Plater
  • ul. Przechodnia
  • ul. Wiejska
  • ul. Skłodowskiej-Curie
  • ul. Piastowska
  • ul. 15 Sierpnia
  • ul. Reymonta od Wiejskiej do Poniatowskiego
  • ul. Dębowa od Wiejskiej do Wro}skiego
  • ul. Kombatantów od Piastowskiej do Rodziewiczówny
0060 Sulejówek Ogińskiego; 0432 Sulejówek Wiejska; 0995 Emilii Plater ; 1374 WAM