Mińsk-Mazowiecki

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-09-21 08:00 2017-09-21 16:00 8 Ruda
  • ul. Ogrodowa 126
  • ul. Nadrzeczna Działki 1/3, 21.
Dębe Wielkie
  • ul. Nadrzeczna 3, 11, 13, 19, 23, 32, działka 268
Górki
  • ul. Hutnicza od 1 do 5, 8B, od 14 do 18, 25, 39, 43, 47
  • ul. Nadrzeczna 3A, 32, działka 651,
  • ul. Armii Krajowej 1, 31, 33, 51, 53, 55 działka 148
  • ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 36,44
05-1141 Górki 3
2017-09-21 08:30 2017-09-21 14:30 6 Kępa Podwierzbiańska
09-0419
2017-09-21 09:00 2017-09-21 14:00 5 Sulejówek
  • ul. Miedziana od Chopina do Słowackiego 31;
  • ul. Żelazna 22
  • ul. Chopina od Miedzianej do Łukasińskiego;
  • ul. Dąbrowskiego od Chopina do Cmentarza;
  • ul. Łukasińskiego od Chopina do Tetmajera;
  • ul. Tetmajera od Łukasińskiego do Dąbrowskiego;
03-0968 Miłosna Żelazna
2017-09-21 09:00 2017-09-21 15:00 6 Unin
  • od numeru 70 do numeru 129
09-0557
2017-09-22 08:00 2017-09-22 16:00 8 Głupianka
  • od 38 do 49 b oraz działki 164, 167, 168
03-0521 Głupianka 2
2017-09-22 08:30 2017-09-22 14:00 5 Nadbiel
  • od 18 do 26 oraz działki 412, 364
05-0472 Nadbiel 2
2017-09-22 09:00 2017-09-22 13:00 4 Glinianka
  • ul. Napoleońska od 29 do 80;
  • ul. Kościelna
03-0805 Glinianka Piekarnia
Ośrodek Zdrowia Gimnazjum
2017-09-25 08:00 2017-09-25 16:00 8 Zamienie
  • ul. Kołbielska 41, 43, 45, 46, 57, 80.
05-0957 Zamienie 3.
2017-09-25 08:00 2017-09-25 16:00 8 Dobre
  • ul. Targowa 1-16.
05-1343 Dobre Targowa
2017-09-25 08:30 2017-09-25 14:30 6 Strych
  • od nr. 66 do numeru 76 oraz od nr. 78 do 93 oraz Paprotnia 24
09-0294 (STRYCH 3), 09-0993 (STRYCH 5)
2017-09-25 09:00 2017-09-25 14:00 5 Sulejówek
  • ul. Krasińskiego od Głowackiego do torów PKP
  • ul. Staszica od Krasińskiego do 3-go Maja;
  • ul. Reymonta od Krasińskiego do Niemcewicza;
03-1246 Sulejówek
2017-09-25 09:00 2017-09-25 15:00 6 Dudka
  • 16, 16A, 16B, 18A, 18B
Wilchta
  • 18A, 18B, 18C, 19, 19A, 19B, 19C, 20, 21, 22A, 24
09-1219 (DUDKA 3)
2017-09-26 07:30 2017-09-26 18:30 11 Rakówiec
  • od 49 do 64 oraz działki 899, 918 i domki letniskowe.
Wólka Mlęcka
  • od 1 do 25, od 28 do 31 oraz działki 59, 62, 114.
0127 Rakówiec Domki, 0797 Wólka Mlęcka.
2017-09-26 08:00 2017-09-26 09:00 1 Wesoła
  • ul. Cieplarniana od nr 20÷17 do Jana Pawła II
  • ul. Jeździecka 22A
  • ul. Ciekawa od nr 2 do nr 24+nr 5,7;
  • ul. Gościniec 98c, 98d
03-1425 Wesoła Szkoła
Szkoła
2017-09-26 08:00 2017-09-26 15:00 7 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Zawiszy 1-3.
  • ul. Józefa Piłsudskiego 28, 30a, 30b, 30c.
  • ul. Mała 1, 2, 2a, 2b, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
05-0059 Mińsk Przedszkole obw. Nr. 3 ul. Mała.
2017-09-26 09:00 2017-09-26 13:00 4 Kąty Goździejewskie Drugie
  • 34D i 34F
03-1256 Michałów
2017-09-26 18:00 2017-09-26 19:00 1 Wesoła
  • ul. Cieplarniana od nr 20÷17 do Jana Pawła II
  • ul. Jeździecka 22A
  • ul. Ciekawa od nr 2 do nr 24+nr 5,7;
  • ul. Gościniec 98c, 98d
03-1425 Wesoła Szkoła
Szkoła
2017-09-27 08:00 2017-09-27 15:00 7 Dębe Małe
  • 34-36, 51-70.
Budziska
  • 45-47.
05-0390 Dębe Małe 2, 05-0558 Dębe Małe 4
2017-09-27 08:00 2017-09-27 15:00 7 Generałowo
  • 19-25.
Budziska
  • od 5 do 25, 28, 29, od 31 do 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43.
05-0852 Budziska 1, 05-0853 Budziska 2, 05-0854 Budziska 3.
2017-09-27 08:30 2017-09-27 14:30 6 Jeruzal
  • ul. Browarna 8, 10, 15, 25, 27.
  • ul. Polna 11.
05-0255 Jeruzal 4 obw. Nr 2.
2017-09-27 08:30 2017-09-27 14:30 6 Grabina
09-1121 Grabina 2,
09-0256 Grabina
2017-09-27 09:00 2017-09-27 17:00 8 Sulejówek
  • ul. Krótka
  • ul. Niecała
  • ul. 3 Maja nr 3÷13 i 2÷16
03-0920 Miłosna Poczta
2017-09-28 08:00 2017-09-28 16:00 8 Piotrowina
  • 1-13.
05-0128 Piortowina 1.
2017-09-28 08:30 2017-09-28 14:30 6 Rąbierz-Kolonia
  • 15B, od 17 do 21.
Rudno
  • 20-22.
05-0759 Rąbierz 1 obw. Nr 2 Rudno.
2017-09-28 09:00 2017-09-28 13:00 4 Sulejówek
  • ul. Niemcewicza
  • ul. Fredry
  • ul. Kołłątaja
  • ul. Kombatantów od Krasińskiego do Akacjowej;
  • ul. Reymonta od Niemcewicza do Gdańskiej
  • ul. Zawiszy
  • ul. Brzozowa
  • ul. Ludowa
03-1420 Sulejówek Niemcewicza
2017-09-29 08:00 2017-09-29 16:30 8 Słuchocin
  • od 1 do 25a oraz działki 318, 320, 606, 727.
05-0424 Słuchocin 1.
gmina Kotuń miejscowość Bojmie 80.
2017-09-29 08:00 2017-09-29 14:30 6 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Warszawska 164, 176, 178.
  • ul. Nadrzeczna 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
05-0075 Mińsk Dąbrowszczaków.
2017-09-29 08:30 2017-09-29 14:30 6 Józefów
  • ul. Grottgera od Sobieskiego do Willowej;
  • ul. Marii Konopnickiej od Sobieskiego do Willowej
  • ul. Generała Sikorskiego od Willowej do Dobrej;
  • ul. Sobieskiego od Asnyka do Sikorskiego
03-0882 Michalin Konopnickiej
2017-09-29 08:30 2017-09-29 14:00 5 Makówiec Duży
  • 20.
Walentów
  • od 9 do 19, oraz działki 102, 110.
Dobre
  • ul. Konstantego Laszczki 6, 8, 10, 12, 14.
05-0671 Walentów 2.
2017-10-02 08:30 2017-10-02 16:00 7 Księżyki
  • 37-42.
05-0422 Równe Księżyki
2017-10-02 09:00 2017-10-02 12:00 3 Niedziałka Druga
  • ul. Nowa 20-35 i 52
05-0862 Niedziałka Stara 2 obw. Nr. 1
2017-10-03 08:30 2017-10-03 14:30 6 Wólka Kobylańska
  • 2-25, 33.
05-0689 Kobylanka obw. Nr. 2 Walentów.
2017-10-03 09:30 2017-10-03 11:30 2 Mrozy
  • ul. Henryka Sienkiewicza
  • ul. Bolesława Prusa
  • ul. Szkolna
  • ul. Osiedlowa
  • ul. Grzybowa
  • ul. Wolności
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Armii Krajowej
  • ul. Kolejowa
  • ul. Jana Kilińskiego
  • ul. 200-lecia Mrozów
  • ul. Willowa
  • ul. Sadowa
  • ul. Wspólna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Wesoła
  • ul. Zdrojowa
Wola Paprotnia
  • ul. Miodowa
  • ul. Wspólna
  • ul. Jana Brzechwy
1028 Mrozy Słoneczna, 0630 Mrozy Willowa, 1238 Mrozy Wspólna, 1081 Mrozy Kilińskiego, 1220 Mrozy Prusa, 1082 Mrozy Szkolna, 1071 Mrozy Sienkiewicza.
2017-10-03 09:30 2017-10-03 16:30 7 Mrozy
  • ul. Pokoju 1-201.
  • ul. Niedźwiadka 5-23.
  • ul. Sosnowa 8-29.
  • ul. Tulipanowa 5.
  • ul. Jana Kilińskiego 6, 8, 26, 30, 32.
  • ul. Armii Krajowej 1, 2, 5-9, 12, 13, 15, 16, 17, 21.
  • ul. Kolejowa 1, 7.
  • ul. Ogrodowa 3, 7, 9.
  • ul. Szkolna 3a.
05-0185 Mrozy Semanowizna, 05-1083 Mrozy Pokoju, 05-1094 Mrozy Pokoju 2, 05-1095 Mrozy Pokoju 3.
2017-10-04 08:30 2017-10-04 14:30 6 Dębowce
  • 12-17, 44-52.
05-1129 Dębowce 2 obw. Wieś.
2017-10-04 10:00 2017-10-04 12:00 2 Mrozy
  • ul. Bolesława Prusa
  • ul. Szkolna
  • ul. Osiedlowa
  • ul. Grzybowa
  • ul. Wolności
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Armii Krajowej
  • ul. Kolejowa
  • ul. Jana Kilińskiego
  • ul. 200-lecia Mrozów
  • ul. Willowa
  • ul. Sadowa
  • ul. Wspólna
  • ul. Słoneczna
Wola Paprotnia
  • ul. Miodowa
  • ul. Wspólna
  • ul. Jana Brzechwy
1028 Mrozy Słoneczna, 0630 Mrozy Willowa, 1238 Mrozy Wspólna, 1081 Mrozy Kilińskiego, 1220 Mrozy Prusa, 1082 Mrozy Szkolna.
2017-10-04 10:00 2017-10-04 16:30 6 Mrozy
  • ul. Pokoju od 1 do 4, od 7 do 14, 16, 17, 19, od 20 do 82 parzyste, od 25 do 63 nieparzyste.
  • ul. Jana Kilińskiego 6, 8, 26, 30, 32.
  • ul. Armii Krajowej 1, 2, 5-9, 12, 13, 15, 16, 17, 21.
  • ul. Kolejowa 1, 7.
  • ul. Ogrodowa 3, 7, 9.
  • ul. Szkolna 3a.
  • ul. Henryka Sienkiewicza 1-22.
  • ul. Zdrojowa 1-11.
  • ul. Bolesława Prusa 2, 4.
05-1083 Mrozy Pokoju, 05-1071 Mrozy Sienkiewicza.
2017-10-05 08:30 2017-10-05 14:30 6 Kamionka
  • 15-28 oraz działki 229, 234.
05-0993 Kamionka 2 obw. Nr. 2 Czarnogłów.
2017-10-05 09:30 2017-10-05 12:30 3 Mrozy
  • ul. Słoneczna 1-49.
  • ul. Wesoła 5-19.
  • ul. Sadowa 8, 20, dzialki 498, 500.
  • ul. Wspólna działki 152, 156, 475.
Wola Paprotnia
  • działka 253.
  • ul. Południowa działka 152.
  • ul. Miodowa 4, 6.
  • ul. Wspólna 16.
  • ul. Jana Brzechwy działki 303, 304.
05-1028 Mrozy Słoneczna, 05-1238 Mrozy Wspólna.
2017-10-05 09:30 2017-10-05 16:30 7 Mrozy
  • ul. Pokoju 15, 29.
  • ul. Grzybowa 1-8.
  • ul. Bolesława Prusa 2-82, działki 203, 600.
  • ul. Wolności 1-12.
  • ul. Szkolna 1, 4-11, 16, 17-49 nieparzyste.
  • ul. Jana Kilińskiego 3, 20-65.
  • ul. Ogrodowa 4-25.
  • ul. Willowa 1-55.
  • ul. Wspólna 1, 5, 7.
  • ul. 200-lecia Mrozów 5, 7.
  • ul. Wesoła 4.
Wola Paprotnia
  • ul. Jana Kilińskiego 14.
05-1082 Mrozy Szkolna, 05-1220 Mrozy Prusa, 05-0630 Mrozy Willowa, 05-1081 Mrozy Kilińskiego
2017-10-06 08:30 2017-10-06 17:00 8 Mrozy
  • ul. Wesoła 5-19.
  • ul. Sadowa 8-20, działki 498, 500.
  • ul. Słoneczna 1-49.
  • ul. Wspólna 2, działki 152, 156, 475.
  • ul. Leśna 6, 8
Wola Paprotnia
  • działka 253.
  • ul. Południowa działka 152.
  • ul. Miodowa 4, 6, 8.
  • ul. Wspólna 16.
  • ul. Jana Brzechwy działki 303, 304.
  • ul. Leśna 4, 6.
  • ul. Jana Kilińskiego 1, 2, 6, 12, działka 225.
05-1028 Mrozy Słoneczna, 05-1238 Mrozy Wspólna, 05-0633 Wola Paprotnia Zakład Poprawczy, 05A1379 Wola Paprotnia Albi.
firma Albi, Dominex, Żłobek Leśne Ludki, Przedszkole Mali Odkrywcy, stacja paliw Octanol, maszt radiowy Play.
2017-10-06 08:30 2017-10-06 14:30 6 Brzeźnik
  • 16-19, 21-35.
05-0899 Brzeżnik obw. Nr. 2.