Mińsk-Mazowiecki

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-08-16 08:00 2017-08-16 16:00 8 Rzakta
  • 4a,b,c,d,e,f, od 70 do 76, 85
  • ul. Popławska 15, 17, 24
Celinów
  • 77
  • ul. Babiego Lata 1,2
0784 Rzakta 1
2017-08-16 08:30 2017-08-16 13:00 4 Dyzin
  • od nr 35a do 58a
03-0869 Dyzin
2017-08-16 08:30 2017-08-16 14:30 6 Poschła
  • od nr 15 do 30
09-0689 POSCHŁA 2
2017-08-16 08:30 2017-08-16 13:00 4 Ładzyń
  • ul. Słoneczna 10
  • ul. Spacerowa od 1 do 21
  • ul. Szkolna 1, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
0138 Ładzyń 1
2017-08-17 07:00 2017-08-17 16:00 9 Niwa Babicka
  • kolonia
Kozice
  • kolonia
Żabianka
Majdan
Piotrówek
Ruda
Więcków
Trojanów
  • SKR
09A1399 ZAJAZD NIWA BABICKA, 09-0319 TROJANÓW SKR, 09-0127 ŻABIANKA 2, 09-0481 NIWA BABICKA KOL., 09-0504 KOZICE KOL. 2, 09-0318 KOZICE KOL., 09-0461 ŻABIANKA KOL., 09-0464 MAJDAN,09-0563 PIOTRÓWEK, 09-0579 ŻABIANKA 1, 09-0141 RUDA,09-0139 WIĘCKÓW 1, 09-0566 WIĘCKÓW 2
2017-08-17 08:00 2017-08-17 16:00 8 Księżyki
  • od 37 do 42
0422 Równe Księżyki
2017-08-17 08:30 2017-08-17 13:00 4 Glinianka
  • ul. Pogodna od Wawrzynieckiej do 16;11
03-0720 Glinianka Działki
2017-08-17 08:30 2017-08-17 14:30 6 Uchacze
  • od nr 50 do 63
09-1027 UCHACZE 3
2017-08-17 08:30 2017-08-17 14:30 6 Dąbrówka
  • od 6 do 11
0188 Dąbrówka 2
2017-08-18 07:00 2017-08-18 14:00 7 Elżbietów
  • od nr 1 do 27
Korytnica
  • kolonia od nr 51 do 63
09-0469 ELŻBIETÓW, 09-0052 KORYTNICA KOL. 2
2017-08-18 07:00 2017-08-18 09:00 2 Kołacz
  • 23
Jeruzal
  • 97, 100 działki 482, 495,
  • ul. Szkolna 20,22,22a,26,28,30,31,36,43, działki 482, 483, 498
  • ul. Żwirowa 4, 6, 10, 12, 14, 18, 24a działki 494, 510, 518
0676 Kołacz 2
2017-08-18 08:00 2017-08-18 16:00 8 Przedewsie
  • od 12 do 16
1118 Przedewsie 2
2017-08-18 08:00 2017-08-18 09:00 1 Stawek
  • od 1 do 18 , od 20 do 24
Wężyczyn
  • od 50 do 59
0677 Stawek 1 , 0678 Stawek 2
2017-08-18 08:00 2017-08-18 18:00 10 Kołacz
  • od 4 do 22 oraz działki budowlane
0675 Kołacz 1
2017-08-18 08:30 2017-08-18 14:30 6 Przykwa
  • od nr 37 do 58
09-0650 Przykwa 1
2017-08-18 08:30 2017-08-18 14:30 6 Nowodzielnik
  • od 3 do 15
1043 Nowodzielnik
2017-08-18 09:00 2017-08-18 13:00 4 Sulejówek
  • od nr 56/59 do Sobieskiego;
  • ul. Żeromskiego od nr 40 do 52
03-0896 Sulejówek Gazownia
2017-08-18 17:00 2017-08-18 18:00 1 Stawek
  • od 1 do 18 , od 20 do 24
Wężyczyn
  • od 50 do 59
0677 Stawek 1 , 0678 Stawek 2
2017-08-18 18:00 2017-08-18 19:00 1 Kołacz
  • 23
Jeruzal
  • 97, 100 działki 482, 495,
  • ul. Szkolna 20,22,22a,26,28,30,31,36,43, działki 482, 483, 498
  • ul. Żwirowa 4, 6, 10, 12, 14, 18, 24a działki 494, 510, 518
0676 Kołacz 2
2017-08-21 08:00 2017-08-21 16:00 8 Stanisławów
  • od 9a do 15a,
  • ul. Spacerowa 23
  • ul. Północna 11, 12, 23
Stacja trafo 05-0657 Stanisławów kolonia 6
2017-08-21 08:00 2017-08-21 17:00 9 Wola Ducka
  • ul. Górna
  • ul. Wiosenna
  • ul. Spacerowa
  • ul. Słoneczna od nr 11 i 12 do 33 i 28
03-0146 Wola Ducka Zlewnia
Hotel RELAX
2017-08-21 08:30 2017-08-21 11:00 2 Chełst
  • od 1 do 17 oraz ogródki działkowe,
Borówek
  • od 1 do 20 oraz działki letniskowe ,
Lasomin
  • od 1 do 32,
Zalesie
  • od 33 do 36 ,
Kośminy
  • od 1 do 34,
Nowodwór
  • działka 197,
Podgórzno
  • od 1 do 50,
Głupianka
  • 1
0604 Chełst Borówek, 1377 Chełst, 1172 Zalesie Gruplast, 0555 Zalesie 2, 0469 Kośminy, 0781 Podgórzno 1, 1504 Grzebowilk 5, 0721 Lasomin 1, 0722 Lasomin 2, 0723 Lasomin 3,
Firma Grubplast.
2017-08-21 08:30 2017-08-21 14:30 6 Przykwa
  • od numeru 59 do numeru 66
09-0648
2017-08-21 09:00 2017-08-21 12:00 3 Wiązowna
  • ul. Klonowa 16B, 16C, budynki w budowie nr dz. 205/84, 205/92,
Stefanówka
  • ul. Żurawia 2A
03-1177 Wiązowna Topolow
2017-08-21 09:00 2017-08-21 12:00 3 Karczew
  • ul. Juliusza Słowackiego od Moniuszki do Piłsudskiego
  • ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 39 do 49
  • ul. Mariana Buczka od Otwockiej do Sienkiewicza +nr34
  • ul. Stanisława Moniuszki od Slowackiego do nr 10
  • ul. Otwocka od Westerplatte do Piłsudskiego
  • ul. Henryka Sienkiewicza od nr 13 do 21
03-0853 Karczew Buczka
2017-08-21 11:00 2017-08-21 14:30 3 Sępochów
  • od 6 do 14, 83, 93, 94 oraz działki budowlane 353, od 957 do 985 letniskowe
Linia nn ze stacji trafo 05-0344 Sępochów 3 obw. Nr. 1.
2017-08-22 07:00 2017-08-22 16:00 9 Żabianka
  • Żabianka Rejon Dróg Publicznych
09-0680 (ŻABIANKA RDP)
2017-08-22 08:00 2017-08-22 16:00 8 Grodzisk
  • ul. Mazowiecka 6, 6A, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32A, 34, 36
Linia nn ze stacji trafo 05-0319 Grodzisk 1 obw. Nr. 1.
2017-08-22 08:00 2017-08-22 10:00 2 Grodzisk
  • ul. Mazowiecka 6, 6A, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32A, 34, 36, 40, 44, 46, 48, 54, 61, 66, 67, 69, 73, 75, oraz działki numer 8 i 407
Stacja trafo 05-0319 Grodzisk 1.
2017-08-22 09:00 2017-08-22 13:00 4 Glinianka
  • ul. Szkolna od Napoleońskiej do mostu
  • ul. Wrzosowa od Napoleońskiej do nr 82
  • ul. Napoleońska od nr 26 do Czarnówki
03-0668 Glinianka Most
szkoła
2017-08-22 09:00 2017-08-22 14:00 5 Otwock
  • ul. Stefana Żeromskiego od nr 100 i 161 do Pokojowej
  • ul. Rakowa
  • ul. Nowa
  • ul. Grunwaldzka 208 A, 208 B
03-1255,0998,0997
2017-08-22 09:00 2017-08-22 10:00 1 Otwock
  • ul. Stefana Żeromskiego od Pokojowej do nr 140 i 229 A + nr 126
  • ul. Pokojowa od Żeromskiego do nr 31 A
  • ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego od Żeromskiego do do Grunwaldzkiej
  • ul. Grunwaldzka od Wyszyńskiego do nr 238
03-0996 Wólka Mlądzka Kościół
Kośćiół
2017-08-22 14:00 2017-08-22 15:00 1 Otwock
  • ul. Stefana Żeromskiego od Pokojowej do nr 140 i 229 A + nr 126
  • ul. Pokojowa od Żeromskiego do nr 31 A
  • ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego od Żeromskiego do do Grunwaldzkiej
  • ul. Grunwaldzka od Wyszyńskiego do nr 238
03-0996 Wólka Mlądzka Kościół
Kośćiół
2017-08-23 07:00 2017-08-23 08:30 1 Korytnica
  • od numeru 1 do numeru 71a i od numeru 83 do numeru 86
Elżbietów
09-0469,09-0643 ,09-0052,09-0604 ,09-0652
2017-08-23 07:00 2017-08-23 16:00 9 Trojanów
  • od numeru 1 do numeru 14.
09-0604
2017-08-23 08:00 2017-08-23 16:00 8 Sokolnik
  • od 113 do 124,
Stacja trafo 05-0738 Liwiec Sokolnik
Liwiec 121.
2017-08-23 08:00 2017-08-23 17:00 9 Józefów
  • ul. Nadświdrzańska OD NR 92 DO 111+79 A
  • ul. Podleśna
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Nowy Świat od Nadwiślańskiej do Podleśnej
03-0190 Nowa Wieś przy szosie
REVITA ,Strzelnica,Grnet Delfin
2017-08-23 08:30 2017-08-23 14:00 5 Stawiska
  • 33a, od 38a do 62 oraz działki 16, 61, 99, 117, 189, 191,
Linia nn ze stacji trafo 05-0636 Stawiska 2 obw. Nr. 3
2017-08-23 08:30 2017-08-23 14:30 6 Reducin
  • od numeru 36 do numeru 51
09-1199
2017-08-23 09:00 2017-08-23 14:00 5 Wesoła
  • ul. Brata Alberta od Uroczej do nr 18 > Pstrowskiego
  • ul. Wincentego Pstrowskiego od Brata Alberta do Rysiej
  • ul. Urocza 58
  • ul. Brata Alberta od nr 4 do Pstrowskiego
  • ul. Wincentego Pstrowskiego od Brata Alberta do nr 41
  • ul. Nowa
  • ul. Wilanowska od Brata Alberta do nr 24
  • ul. Dobra od Brata Alberta do nr 9
03-0686 Zielona Polna
2017-08-23 14:30 2017-08-23 16:00 1 Korytnica
  • od numeru 1 do numeru 71a i od numeru 83 do numeru 86
Elżbietów
09-0469,09-0643,09-0052,09-0652
2017-08-24 07:00 2017-08-24 15:00 8 Trzcianka
  • od numeru 1 do numeru 10
09-0440
2017-08-24 08:00 2017-08-24 16:00 8 Wierzbno
  • od 1 do 43,
Świdno
  • 1, 1a
Stacja trafo 05-0817 Wierzbno 1
2017-08-24 08:30 2017-08-24 14:00 5 Józefów
  • ul. Piaskowa od Granicznej do nr 8 A/9/11
  • ul. Graniczna 19 A, 21 A,21
03-0169 Michalin Graniczna
2017-08-24 08:30 2017-08-24 14:00 5 Wiązowna
  • ul. Kącka od nr 14 do 33/44 +50
  • ul. Dębowa od Kąckiej do nr 19
  • ul. Modrzewiowa 18
03-0389 Wiązowna Annopol
2017-08-24 08:30 2017-08-24 14:30 6 Dłużka
  • 47, od 49 do 55
Linia nn ze stacji trafo 05-1023 Brzóze 8 obw. Nr. 3
2017-08-24 08:30 2017-08-24 14:30 6 Szymanowice Duże
09-1020
2017-08-25 08:00 2017-08-25 16:00 8 Otwock
  • ul. Pogodna od nr 1 do 36 i 39
  • ul. Otwocka 1 D
  • ul. Juliana Tuwima
  • ul. Wiewiórcza OD NR 13 DO NR 24
  • ul. Wiązowska od Pogodnej do rzeki
  • ul. Bajkowa
  • ul. Bagatela 32
03-0455 Świder Tuwima
Dom weselny Hada
2017-08-25 08:00 2017-08-25 16:00 8 Szczytnik
  • od 1 do 26,
Rządza
  • 16
Stacja trafo 05-0393 Szczytnik 1
2017-08-25 08:30 2017-08-25 14:00 5 Ręczaje Polskie
Nowe Ręczaje
Kolno
Kielczykowizna
Czubajowizna
  • 36
0453 Ręczaje Polskie 1, 0454 Ręczaje Polskie 2, 1324 Ręczaje Polskie 3, 0455 Ręczaje Nowe 1, 0456 Ręczaje Nowe 2, 1318 Kolno, 1319 Kielczykowizna, 05A1552 Fantasy Food
2017-08-25 08:30 2017-08-25 14:30 6 Prandocin
  • od numeru 1 do numeru 48 i miejscowość Kobusy od numeru 1 do 2
- 09-0606
2017-08-28 08:00 2017-08-28 16:00 8 Wólka Kobylańska
  • 4, od 10 do 16a, 57a, 59, 74, działki 158, 159, 139, 155, 167, 398, 408, 412.
  • ul. Długa 0, 11b, 16a, 40, 42a, 46, 50, 52, 54,a,b,c, od 55 do 60, 72, działki 157, 158, 412.
  • ul. Rzeczna 16c.
  • ul. Lisia 9.
  • ul. Mostowa 4.
  • ul. Dębowa działka 152.
05-0688 Wólka Kobylańska 1
2017-08-28 08:30 2017-08-28 13:00 4 Sulejówek
  • ul. Poniatowskiego od Reymonta do Okuniewskiej
  • ul. Okuniewska 7
03-1217
2017-08-28 09:00 2017-08-28 16:00 7 Wesoła
  • ul. Teodozji od Wawerskiej do nr 20;
  • od Leśnej do Traktu Brzeskiego;
  • ul. Leśna
  • ul. Grzybowa
  • ul. Objazdowa
  • inne Trakt Brzeski 1,3
03-0281 Stara Miłosna Trakt , 23A0034 Wesoła Objazdowa
Restauracja Objazdowa 3 Betoniarnia; DOM WESELNY – Trakt Brzeski
2017-08-28 10:00 2017-08-28 16:30 6 Mrozy
  • ul. Pokoju 61, 69, 69b, 71, 77, 79, 81, 89, 92, 92a, 97, 102, 105, 117.
  • ul. Niedźwiadka 5-23.
05-0185 Mrozy Semanowizna
2017-08-28 10:00 2017-08-28 16:30 6 Mrozy
  • ul. Pokoju 85, 113, 117, od 119 do 124, 126, 137, 139, 141, 149, 151, 157A, 157B, 159.
  • ul. Sosnowa 8, 10, 14, 14, 16, 18, 23, 25, 28, 29.
05-1094 Mrozy Pokoju 2
2017-08-28 10:00 2017-08-28 11:30 1 Mrozy
  • ul. Pokoju
  • ul. Tulipanowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Niedźwiadka
  • ul. Zdrojowa
  • ul. Henryka Sienkiewicza
  • ul. Bolesława Prusa
  • ul. Szkolna
  • ul. Osiedlowa
  • ul. Grzybowa
  • ul. Wolności
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Armii Krajowej
  • ul. Kolejowa
  • ul. Jana Kilińskiego
  • ul. 200-lecia Mrozów
  • ul. Willowa
  • ul. Sadowa
  • ul. Wspólna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Wesoła
Wola Paprotnia
  • ul. Miodowa
  • ul. Wspólna
  • ul. Jana Brzechwy
1028 Mrozy Słoneczna, 0630 Mrozy Willowa, 1238 Mrozy Wspólna, 1081 Mrozy Kilińskiego, 1220 Mrozy Prusa, 1094 Mrozy Pokoju 2, 1095 Mrozy Pokoju 3, 1082 Mrozy Szkolna, 1071 Mrozy Sienkiewicza, 0185 Mrozy Semanowizna.
2017-08-28 10:00 2017-08-28 16:30 6 Mrozy
  • ul. Pokoju od 160 do 168, od 130 do 160 parzyste, od 175 do 201 nieparzyste.
  • ul. Sosnowa 21.
  • ul. Tulipanowa 5.
05-1095 Mrozy Pokoju 3
2017-08-28 10:00 2017-08-28 16:00 6 Mrozy
  • ul. Pokoju od 1 do 4, od 7 do 14, 16, 17, 19.
  • ul. Jana Kilińskiego 6, 8, 26, 30, 32.
  • ul. Armii Krajowej 1, 2, od 5 do 9, 12, 13, 15, 16, 17, 21.
  • ul. Kolejowa 1, 7.
  • ul. Ogrodowa 3, 7, 9.
  • ul. Szkolna 3a.
05-1083 Mrozy Pokoju
2017-08-29 08:00 2017-08-29 17:00 9 Józefin
  • ul. Jasna od Stołecznej do nr 6
  • ul. Stołeczna od nr 149 do Księżycowej + nr 252, 246, 248
  • ul. Nowa
  • ul. Wspólna od Stołecznej do nr 16 i 27
03-0069 Józefin 1
2017-08-29 08:00 2017-08-29 16:00 8 Latowicz
  • ul. Kulaśnica 1, 1a, 1b, 2, 3, 9, 13.
05-0293 Latowicz 9 Rozstanki
2017-08-29 08:30 2017-08-29 14:30 6 Grodzisk
  • ul. Ogrodowa 2-5.
  • ul. Osiedlowa
  • ul. Południowa
  • ul. Wolności
05-0323 Grodzisk 5 obw. Nr. 1 i 3
2017-08-29 09:00 2017-08-29 15:00 6 Karczew
  • ul. ks. bp. Ignacego Krasickiego od Miziołka do Piłsudskiego
  • ul. Zaułek
  • ul. Zakątek
  • ul. Jana Kochanowskiego
  • ul. ks. bp. Władysława Miziołka od nr 4 do nr 48 (tylko nr parzyste)
  • ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 4, 8
03-1054 Karczew Liceum
Zespół Szkół
2017-08-29 10:00 2017-08-29 16:30 6 Mrozy
  • ul. Henryka Sienkiewicza 1-22.
  • ul. Zdrojowa 1-11.
  • ul. Pokoju od 20 do 82 parzyste, od 25 do 63 nieparzyste.
  • ul. Bolesława Prusa 2, 4.
05-1071 Mrozy Sienkiewicza
2017-08-29 10:00 2017-08-29 11:00 1 Mrozy
  • ul. Pokoju od 1 do 4, od 7 do 14, 15, 16, 17, 19, 29.
  • ul. Zdrojowa
  • ul. Henryka Sienkiewicza
  • ul. Bolesława Prusa
  • ul. Szkolna
  • ul. Osiedlowa
  • ul. Grzybowa
  • ul. Wolności
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Armii Krajowej
  • ul. Kolejowa
  • ul. Jana Kilińskiego
  • ul. 200-lecia Mrozów
  • ul. Willowa
  • ul. Sadowa
  • ul. Wspólna
  • ul. Słoneczna
1028 Mrozy Słoneczna, 0630 Mrozy Willowa, 1238 Mrozy Wspólna, 1081 Mrozy Kilińskiego, 1220 Mrozy Prusa, 1082 Mrozy Szkolna, 1071 Mrozy Sienkiewicza,
2017-08-29 10:00 2017-08-29 16:30 6 Mrozy
  • ul. Pokoju od 1 do 4, od 7 do 14, 16, 17, 19.
  • ul. Jana Kilińskiego 6, 8, 26, 30, 32.
  • ul. Armii Krajowej 1, 2, od 5 do 9, 12, 13, 15, 16, 17, 21.
  • ul. Kolejowa 1, 7.
  • ul. Ogrodowa 3, 7, 9.
  • ul. Szkolna 3a.
05-1083 Mrozy Pokoju
2017-08-30 08:00 2017-08-30 16:00 8 Janów
  • ul. Miła 1, 2.
05-0267 Janów Osiedle.
2017-08-30 08:30 2017-08-30 14:00 5 Wiązowna
  • ul. Polna od Lubelskiej do Wrzosowej
  • ul. Bażantowa
03-1163 Wiązowna Polna
2017-08-30 08:30 2017-08-30 14:30 6 Ogródek
  • 21, 22.
05-0653 Ogródek obw. Nr. 1
2017-08-30 10:00 2017-08-30 11:30 1 Mrozy
  • ul. Słoneczna 1-49.
  • ul. Sadowa 8, 20, dzialki 498, 500.
  • ul. Wesoła 5-19.
  • ul. Wspólna działki 152, 156, 475.
Wola Paprotnia
  • działka 253.
  • ul. Południowa działka 152.
  • ul. Miodowa 4, 6.
  • ul. Wspólna 16.
  • ul. Jana Brzechwy działki 303, 304.
1028 Mrozy Słoneczna, 1238 Mrozy Wspólna,
2017-08-30 10:00 2017-08-30 16:30 6 Mrozy
  • ul. Pokoju 15, 29.
  • ul. Bolesława Prusa 2-44.
  • ul. Wolności 1-12.
  • ul. Szkolna 1, 4-11, 17-43 nieparzyste.
  • ul. Jana Kilińskiego 55.
  • ul. Ogrodowa 4-25.
05-1082 Mrozy Szkolna
2017-08-30 10:00 2017-08-30 16:30 6 Mrozy
  • ul. Bolesława Prusa 9, 31, 35, 37, 38, od 41 do 47 nieparzyste, od 48 do 54, 56, 58,59, 61, 63, 66, 76, 82, działki 203, 600.
  • ul. Grzybowa 8.
05-1220 Mrozy Prusa
2017-08-30 10:00 2017-08-30 16:30 6 Mrozy
  • ul. Wspólna 5, 7.
  • ul. Wesoła 4.
  • ul. Szkolna 16, 49.
  • ul. Jana Kilińskiego 3, 39, 41, 45a, od 49 do 56, 60, 62, 65.
  • ul. Grzybowa 1-4.
Wola Paprotnia
  • ul. Jana Kilińskiego 14.
.05-1081 Mrozy Kilińskiego.
2017-08-30 10:00 2017-08-30 16:30 6 Mrozy
  • ul. Willowa 1-55.
  • ul. Wspólna
  • ul. 200-lecia Mrozów 5-7.
  • ul. Jana Kilińskiego 20-50.
05-0630 Mrozy Willowa.
2017-08-31 08:00 2017-08-31 16:00 8 Równe
  • 29, 30, 31, od 35 do 85a, oraz dzialka 195.
05-0410 Równe 2
2017-08-31 08:30 2017-08-31 14:00 5 Emów
  • ul. Sosnowa od nr 44 i 7 do 68 i 37
03-0235 Emów
2017-08-31 08:30 2017-08-31 16:00 7 Mrozy
  • ul. Wesoła 5-19.
  • ul. Sadowa 8, 20, dzialki 498, 500.
  • ul. Wspólna 2, działki 152, 156, 475,
  • ul. Leśna 6, 8.
Wola Paprotnia
  • działka 253.
  • ul. Południowa działka 152.
  • ul. Miodowa 4, 6, 8.
  • ul. Wspólna 16.
  • ul. Jana Brzechwy działki 303, 304
  • ul. Leśna 4, 6.
  • ul. Jana Kilińskiego 1, 2, 6, 12, działka 255.
1028 Mrozy Słoneczna, 1238 Mrozy Wspólna, 0633 Wola Paprotnia Zakład Poprawczy, 05A1379 Wola Paprotnia Albi
firma Albi, Dominex, Żłobek Leśne Ludki, Przedszkole Mali Odkrywcy, stacja paliw Octanol, maszt radiowy Play.
ODWOŁANE
2017-08-31 08:30 2017-08-31 14:30 6 Ostrów-Kania
  • 1, 2, 3, 5, 6, 7.
05-0877 Ostrów Kania 1 obw. Nr. 2
2017-08-31 08:30 2017-08-31 17:00 8 Mrozy
  • ul. Wesoła 5-19.
  • ul. Sadowa 8, 20, dzialki 498, 500.
  • ul. Wspólna 2, działki 152, 156, 475,
  • ul. Leśna 6, 8.
Wola Paprotnia
  • działka 253.
  • ul. Południowa działka 152.
  • ul. Miodowa 4, 6, 8.
  • ul. Wspólna 16.
  • ul. Jana Brzechwy działki 303, 304
  • ul. Leśna 4, 6.
  • ul. Jana Kilińskiego 1, 2, 6, 12, działka 255.
1028 Mrozy Słoneczna, 1238 Mrozy Wspólna, 0633 Wola Paprotnia Zakład Poprawczy, 05A1379 Wola Paprotnia Albi
firma Albi, Dominex, Żłobek Leśne Ludki, Przedszkole Mali Odkrywcy, stacja paliw Octanol, maszt radiowy Play.
2017-08-31 09:00 2017-08-31 13:00 4 Brzóze
  • ul. Stanisławowska od 5 do 25 nieparzyste, 33, 35, 37, oraz działka 598, 602, 608.
05-1495 Brzóze Stanisławowska obw. Nr. 1
2017-09-01 08:00 2017-09-01 16:00 8 Kąty-Wielgi
  • 27, 31-37.
Borucza
  • 35, 36.
05-0567 Kąty Wielgie 2.
2017-09-01 10:00 2017-09-01 15:00 5 Swoboda
  • 11-19 oraz działka 11.
05-0597 Swoboda obw. Nr. 1.
2017-09-04 09:00 2017-09-04 12:00 3 Sulejówek
  • ul. 11 Listopada od Puszkina do nr 202
03-0163 Wola Grzybowska Puszkina
2017-09-05 08:00 2017-09-05 17:00 9 Józefów
  • ul. Górczewska
  • ul. Nadwiślańska 251,270
  • ul. Daleka 1, 3a, 3b;
Otwock
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego od nr 44/63 do Mieszka + nr 68, 69A, 87
  • ul. Sołecka od Kraszewskiego do Tysiąclecia;
  • ul. Mieszka I od ronda do nr 9
03-0284 Józefów Górki ; 03-0285 Otwock Kraszewskiego,03-0855 Józefów Górecka ; 03-1180 Otwock Straż
03A ANRZEJEWSKI, 03A1504 PARFIONOW, 03A1505 KLENER, 03A1510 MZO ,03A1641 SLEEVER
ORLEN,
2017-09-05 08:00 2017-09-05 09:30 1 Otwock
  • ul. Łąkowa
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 79
03-0285 Otwock Kraszewskiego
2017-09-05 16:00 2017-09-05 17:00 1 Otwock
  • ul. Łąkowa
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 79
03-0285 Otwock Kraszewskiego
2017-09-06 08:00 2017-09-06 15:00 7 Karczew
  • ul. Stare Miasto od nr 7 do Żaboklickiego;
  • ul. Podlaska od Starego Miasta do nr 9A/12;
  • ul. Wschodnia od Podlaskiej do nr 16,
03-0134 Karczew Podlaska ,03-1485 Karczew Akacjowa
Matuszewski – Podlaska 8, Warsztat – Podlaska 2a, Wawrzynowski - Podlaska 9, Zakłady mięsne – Wschodnia 5, 7
2017-09-06 08:00 2017-09-06 10:00 2 Karczew
  • ul. Ks. Władysława Żaboklickiego od Częstochowskiej do nr 49
03-0646 Karczew Żaboklickiego
2017-09-06 14:00 2017-09-06 15:00 1 Karczew
  • ul. Ks. Władysława Żaboklickiego od Częstochowskiej do nr 49
03-0646 Karczew Żaboklickiego
2017-09-07 08:00 2017-09-07 17:00 9 Halinów
  • ul. Malinowa
  • ul. Partyzancka od Parkowej do nr 29;
  • ul. Cicha od Partyzantów do Malinowej + nr 43D,
  • ul. Parkowa od Partyzantów do Malinowej
  • ul. Powstania Styczniowego 6,6A do 3-go Maja + nr 1E,1J2,3;
  • ul. Krótka
  • ul. Graniczna 1,3A,5A÷C,7
  • ul. Starej Baśni
  • Puchatka
03-0664 Halinów Osiedle Domków
2017-09-08 09:00 2017-09-08 14:00 5 Jatne
  • od nr 70 do 111
03-0893 Jatne Betoniarnia
2017-09-08 09:00 2017-09-08 14:00 5 Józefin
  • ul. Zgody 16 E-G
  • ul. Zgody 6 firma Ślimak
  • ul. Chojniak 10 firma ATKON
03-1320 Józefin Zgody