Ostrołęka

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-08-22 08:00 2017-08-22 15:00 7 Żmijewek Włościański
  • numery domów od 1 do 11
Żmijewek-Mans
  • numery domów od 1 do 10
10-0475 (ŻMIJEWO MANS WŁOŚCIAŃSKI)
2017-08-22 08:00 2017-08-22 15:00 7 Czaplice-Bąki
  • numery domów od 15 do 28
13-1030 (CZAPLICE BĄKI)
2017-08-22 08:00 2017-08-22 15:00 7 Czarnowo
  • kolonia numery domów od 55 do 62
10-0072 (CZARNOWO KOL.) - (1) OBWÓD LEWY K/ LUDWINOWO
2017-08-22 08:00 2017-08-22 18:00 10 Jednorożec
  • ul. Lawendowa
  • ul. Konwaliowa
  • ul. Zielona numery domów 5, 7, 9 od 11 do 30
  • ul. Warszawska parzyste od 14A do 26 oraz od 49 do 55, 61A; piekarnia, zarząd dróg, usługi komunalne, zajazd
13-1095 (JEDNOROŻEC III MBM)
piekarnia, zarząd dróg, usługi komunalne, zajazd
2017-08-23 08:00 2017-08-23 15:00 7 Szczuki
13-0628 (KRASINIEC OSADA) - (4) KABEL, BLOK NR 6
Miejscowość Krasiniec gm. Płoniawy Bramura blok nr 2, 3, 4, 5
2017-08-23 08:00 2017-08-23 15:00 7 Czaplice-Bąki
  • numery domów od 15 do 28
13-1030 (CZAPLICE BĄKI)
2017-08-23 08:00 2017-08-23 15:00 7 Myszyniec-Koryta
  • numery 38, 41
Pełty
  • numery 4, 5
10-0233 (MYSZYNIEC KORYTA 3)
2017-08-23 08:00 2017-08-23 15:00 7 Goworowo
  • ul. Henryka Sienkiewicza numery domów od 19-48
10-0116 (GRODZISK 2 GM. GOWOROWO) - (3) OBWÓD SIENKIEWICZA
2017-08-23 08:00 2017-08-23 16:00 8 Helenowo Nowe
  • Helenowo Gadomiec numery domów od 29 do 36, domki letniskowe
13-1456 (GADOMIEC)
2017-08-23 08:00 2017-08-23 15:00 7 Ostrołęka
  • ul. Juliusza Słowackiego numery domów od 33 do 102E
Rzekuń
  • ul. Kwiatowa numery od 1 do 18
  • ul. Ostrowska numery od 1 do 34
  • ul. Ławska numery od 1 do 7
  • ul. Kościuszki numery od 75C do 77
  • ul. Kopernika numer 17
  • ul. Chabrowa
10-2115 (RZEKUŃ 1)
2017-08-24 08:00 2017-08-24 15:00 7 Maków Mazowiecki
  • ul. Przasnyska od 4 do 25, sklep LARA,Przedszkole nr 1, nr 4
  • ul. Admirała Rickovera Siłownia, sklep Maja
  • ul. Kanałowa od nr 2 do 3
  • ul. Zielony Rynek 2
  • ul. Dunaj od 1 do 11
  • ul. Buźniczna od 1 do 9
  • ul. Rynek od 7 do 15
13-1530 (MAKÓW POPRZECZNA) - (5) UL. PRZASNYKA K/ BARAK
2017-08-24 08:00 2017-08-24 15:00 7 Grodzisk Mały
  • numery domów od 1-33
10-0116 (GRODZISK 2 GM. GOWOROWO)
2017-08-24 08:00 2017-08-24 15:00 7 Serafin
  • numery 6, 8, 9, 10, 11, 11A, 12
10-0951 (LIPNIKI 11)
2017-08-24 08:00 2017-08-24 15:00 7 Błędowo
  • numery domów od 4 do 28
13-0987 (BŁĘDOWO I)
2017-08-24 08:00 2017-08-24 19:00 11 Golany
  • numery domów od 8 do 26, 40, 40a, 45, 46 zlewnia, studnia, złącza kablowe
13-1086 (GOLANY I)
Skierki 16, gm. Czernice Borowe
2017-08-25 08:00 2017-08-25 15:00 7 Błędowo
  • numery domów od 4 do 28
13-0987 (BŁĘDOWO I)
2017-08-25 08:00 2017-08-25 15:00 7 Kadzidło
  • ul. Akacjowa od 1 do 12
  • ul. Sosnowa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
  • ul. Świerkowa od 3 do 16, Przedszkole
  • ul. Sportowa 24, 26, 28, 30, 32, 34
10-0686 (KADZIDŁO SPORTOWA)
2017-08-25 08:00 2017-08-25 18:00 10 Przasnysz
  • ul. Stanisława Chełchowskiego 3, 3A, 5, złącze ZK 1302
  • ul. Szpitalna 8, 12
13-1195 (PRZASNYSZ SZPITAL) - (4) CHEŁCHOWSKIEGO - SZPITALNA
2017-08-28 07:30 2017-08-28 09:00 1 Kadzidło
  • numery 38A, 40, 64, 68A, 71, 73, 77, 78, dz nr 100/3,Firma Dojmasz, działka numer 197/26
  • ul. Regionalna 7
  • Podgatka numery 68, 69, 70, 75
  • ul. Jagodowa 2, 3, 6, 7, 8, 10, dz nr 132/25
  • ul. Poziomkowa 2, 9, 12, 15, działka numer 435/11
  • ul. Słodka 3, 12, 14, 20, 30, dz nr 117/10, dz nr 117/122
  • ul. Trasa Mazurska 19, 23, 25, 27, 29, 29A, 31, 43, 45, 51, 52, 52A, 56, 57, 60, 62, 64, 68, 113, działka numer 139/2
  • ul. Kurpiowska
  • ul. Prusa
  • ul. Doktora Psarskiego
  • ul. Myśliwska
  • ul. Słowackiego
  • ul. Marii Konopnickiej
  • ul. Sienkiewicza
  • ul. Targowa
  • ul. Kościuszki
  • ul. Regionalna
  • ul. Stacha Konwy
  • ul. Batalionów Chłopskich
  • ul. 1 Maja
  • ul. Kopernika
  • ul. Lokalna 4, działka numer 17/1
  • ul. Morelowa 4, działka numer 14/12
  • ul. Baśniowa
  • ul. Parkowa
  • ul. ks. Mieszki 8, 9, 10, 12
  • ul. Wesoła 2, 3, 4, 6, 7
  • ul. Armii Krajowej 12, 13, 15, 16, 20
  • ul. Zielona
  • ul. Wspólna
  • ul. Warszawska 4
  • ul. Sportowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Brzozowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Ustronna
  • ul. Lokalna
  • Kolonia Szwed
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Śliwowa
10-1976 (KADZIDŁO OCZYSZCZALNIA)
10-1333 (KADZIDŁO 14)
10-0178 (KADZIDŁO 9)
10-0181 (KADZIDŁO 6)
10-0818 (KADZIDŁO 12)
10-1838 (KADZIDŁO PODGATKA 3)
10-1983 (KADZIDŁO ODJ LOKALNA)
10-0179 (KADZIDŁO 10)
10-0819 (KADZIDŁO 13)
10-0686 (KADZIDŁO SPORTOWA)
10-0154 (KADZIDŁO 2)
10-1806 (KADZIDŁO HYDROFORNIA MBM)
Firma Dojmasz, Stacja Paliw Deptuła, obiekt hydroforni gminnej, Oczyszczalnia ścieków
2017-08-28 07:30 2017-08-28 17:00 9 Kadzidło
  • ul. Kurpiowska 25
  • ul. Juranda 1, 2, 4, 6, 6A, 8
  • ul. Sportowa 5, 5A, 6, 8, 10, 12, 14
  • ul. Generała Bema 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 10B, 11, 12, 13, 10A, 15
  • ul. Świerczewskiego 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11A, 11B
  • 7
  • ul. Moniuszki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9
  • ul. 1 Maja 25
  • 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 25, 27, złącze numer 6031
  • ul. ks. Mieszki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, złącze numer 4184
  • ul. Jarosława Iwaszkiewicza
  • ul. Zygmunta Padlewskiego 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, złącze numer 5013
  • ul. Żołnierzy Września 1, 3, 3A, 3B, 5, 7, 9
10-0687 (KADZIDŁO PADLEWSKIEGO)
10-1805 (KADZIDŁO 3 GS BEMA)
Sklep piekarni Serafin, Sklep EKMAZ, PAWILON, Przedszkole Niepubliczne "Muzyczna Kraina"
2017-08-28 08:00 2017-08-28 15:00 7 Zabiele
  • numery domów od 23 do 55
10-0722 (ZABIELE 2)
2017-08-28 08:00 2017-08-28 11:00 3 Rzekuń
  • ul. Mickiewicza od 1 do 5
  • ul. Słowackiego od 3 do 13
  • ul. Szkolna od 1 do 6
10-2118 (RZEKUŃ 5 SZKOŁA) - (4) KOŚCIÓŁ MICKIEWICZA
2017-08-28 08:00 2017-08-28 15:00 7 Goworowo
  • ul. Księdza Stanisława Dulczewskiego od 3 do 18
  • ul. Henryka Sienkiewicza od 1 do 18
  • ul. Bartosza Głowackiego od 1 do 24
  • ul. Wincentego Witosa od 1 do 22
10-0101 (GOWOROWO PROBOSTWO) - (2) OBW. PRAWY TOR DOLNY GŁOWACKIEGO
10-0101 (GOWOROWO PROBOSTWO) - (3) OBW. PRAWY TOR GÓRNY SIENKIEWICZA
2017-08-28 08:00 2017-08-28 15:00 7 Baba
  • numery 85, 86, 87, 88, 90
10-0938 (BABA 3)
2017-08-28 10:00 2017-08-28 13:00 3 Borawe
  • numery od 1do 62A, 94B, 94H, 94E, od 153 do165, od 101C do 119, od 121 do 150A
Gierwaty
  • numery 18, 18B, 20, 20A, Dworzec PKP
10A1841 (GIERWATY PKP)
10-0015 (BORAWE 1)
10-0016 (BORAWE 2)
10-0017 (BORAWE 3)
10-0481 (BORAWE 5)
10-0601 (BORAWE 7)
10-0602 (BORAWE 8)
2017-08-28 14:30 2017-08-28 17:00 2 Kadzidło
  • numery 38A, 40, 64, 68A, 71, 73, 77, 78, dz nr 100/3,Firma Dojmasz, działka numer 197/26
  • ul. Regionalna 7
  • Podgatka numery 68, 69, 70, 75
  • ul. Jagodowa 2, 3, 6, 7, 8, 10, dz nr 132/25
  • ul. Poziomkowa 2, 9, 12, 15, działka numer 435/11
  • ul. Słodka 3, 12, 14, 20, 30, dz nr 117/10, dz nr 117/122
  • ul. Trasa Mazurska 19, 23, 25, 27, 29, 29A, 31, 43, 45, 51, 52, 52A, 56, 57, 60, 62, 64, 68, 113, działka numer 139/2
  • ul. Kurpiowska
  • ul. Prusa
  • ul. Doktora Psarskiego
  • ul. Myśliwska
  • ul. Słowackiego
  • ul. Marii Konopnickiej
  • ul. Sienkiewicza
  • ul. Targowa
  • ul. Kościuszki
  • ul. Regionalna
  • ul. Stacha Konwy
  • ul. Batalionów Chłopskich
  • ul. 1 Maja
  • ul. Kopernika
  • ul. Lokalna 4, działka numer 17/1
  • ul. Morelowa 4, działka numer 14/12
  • ul. Baśniowa
  • ul. Parkowa
  • ul. ks. Mieszki 8, 9, 10, 12
  • ul. Wesoła 2, 3, 4, 6, 7
  • ul. Armii Krajowej 12, 13, 15, 16, 20
  • ul. Zielona
  • ul. Wspólna
  • ul. Warszawska 4
  • ul. Sportowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Brzozowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Ustronna
  • ul. Lokalna
  • Kolonia Szwed
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Śliwowa
10-1976 (KADZIDŁO OCZYSZCZALNIA)
10-1333 (KADZIDŁO 14)
10-0178 (KADZIDŁO 9)
10-0181 (KADZIDŁO 6)
10-0818 (KADZIDŁO 12)
10-1838 (KADZIDŁO PODGATKA 3)
10-1983 (KADZIDŁO ODJ LOKALNA)
10-0179 (KADZIDŁO 10)
10-0819 (KADZIDŁO 13)
10-0686 (KADZIDŁO SPORTOWA)
10-0154 (KADZIDŁO 2)
10-1806 (KADZIDŁO HYDROFORNIA MBM)
Firma Dojmasz, Stacja Paliw Deptuła, obiekt hydroforni gminnej, Oczyszczalnia ścieków