Piotrków Trybunalski

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-08-22 08:00 2017-08-22 14:00 6 Biała Góra
  • (nr: 36-42a),
Malutkie
  • (nr: 10-23a i 42a),
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-1042 Biała Góra 5
2017-08-22 08:00 2017-08-22 13:00 5 Piotrków Trybunalski
  • ul. Zalesicka 1 do 49 i 2 do 56
  • ul. Grabska
Linia nn Zalesicka
2017-08-22 08:00 2017-08-22 10:00 2 Czermno
  • ul. Kościelna (nr: 36-123);
  • ul. Cmentarna
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0962 Czermno 6
2017-08-23 08:00 2017-08-23 14:00 6 Czermno
  • ul. Kościelna (nr: 36-123);
  • ul. Cmentarna
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0962 Czermno 6
2017-08-24 07:30 2017-08-24 11:00 3 Szczepocice Rządowe
  • 52 do 57 oraz działki
Linia nn Szczepocice
2017-08-24 08:00 2017-08-24 13:00 5 Włodzimierzów
  • ul. Nowe Osiedle 2 do 28 i 1 do 29
  • ul. Polna 2 do 48 i 1 do 3a
  • ul. Polanka 3 do 3e i 2 do 2f
Linia nn Włodzimierzów
2017-08-24 08:00 2017-08-24 15:00 7 Kałek
  • nr 1 do 33
Linia 15kV
2017-08-24 12:00 2017-08-24 17:00 5 Piotrków Trybunalski
  • ul. Bosmańska
  • ul. Stokrotek
Linia nn Jeziorna 8
2017-08-25 06:00 2017-08-25 09:00 3 Radomsko
  • ul. Mickiewicza (nr: 1-47 i 4-30, m.in. „Drukarnia Kamińskich” s.j., NZOZ „Przychodnia Specjalistyczna” s.c., Apteka „ZDROWIE”, sklep „Zielony Kopczyk”,Auto-Szkoła Ł. Dynus", Gabinety Stomatologiczne, NZOZ „MEDAX”),
  • ul. Bugaj (nr: 2,3,3a,4);
  • ul. Przedborska nr 39/41 (MPR Przychodnia nr 1, Zespół Szkół Ekonomicznych), 49 (obiekty po WKTS, m.in. Stacja Paliw „GROSIK”, Auto-Gaz Domagalski);
  • ul. Krótka (nr: 1-16);
  • ul. Konarskiego nr 16;
  • ul. Jachowicza nr 5b.
  • ul. Joselewicza (nr: 8-16).
Stacja trafo SN/nN nr 5-0009 Radomsko ul. Bugaj
2017-08-25 07:30 2017-08-25 12:00 4 Jankowice
  • 4,10 oraz 67 do 95 + działki
Linia nn Jankowice 3 5-0510
2017-08-25 07:30 2017-08-25 16:00 8 Piotrków Trybunalski
  • ul. Kostromska 41: Firma ABC, Ariadna, Autoperfekt, Auto Szkoła, Centrum Ogrodnicze
  • ul. Polna 33 do 85 i 72 do 106
  • ul. Czysta 2 do 6 i 1 do 9
  • ul. Przelotowa 1 do 9 i 2 do 8
Szkoła Polna w Piotrkowie
Szkoła nr 2 ul. Daniłowskiego 30, Kaplica parafii pw Św Jana Pawła II ul. Modrzewskiego , Targowisko Miejskie
2017-08-25 08:00 2017-08-25 12:00 4 Gościmowice Drugie
  • 5 do 77
Baby
  • ul. Sportowa 46,48,61
Linia 15kV
HYDROFORNIA w Gościmowicach
2017-08-28 07:30 2017-08-28 11:00 3 Fałków
  • ul. Glinianki (nr: 31 do 62, m.in. Szkoła)
Linia nn Fałków Osiedle 5-0914
2017-08-28 07:30 2017-08-28 16:00 8 Piotrków Trybunalski
  • ul. Działkowa Bloki nr 6 i 6 + garaże
  • ul. Kazimierza Szmidta Bloki nr 11,13,15
  • ul. Garbarska Blok nr 31
  • ul. ks. Piotra Ściegiennego Bloki nr 3,7,9,10,11,13 oraz sklep "Społem"
Stacja Działkowa w Piotrkowie
2017-08-29 07:00 2017-08-29 17:00 10 Rękoraj
Sierosław
Linia 15kV
2017-08-29 07:30 2017-08-29 13:00 5 Jankowice
  • 3 do 65, nr 101, działki
Linia nn Jankowice 5-0509
2017-08-29 09:00 2017-08-29 13:00 4 Klizin
Piaszczyce
  • Piaszczyce-Kolonia (nr: 6-29);
Wąglin
Kuźnica
Linia 15kV Radomsko KP - Piaszczyce
Klizin Hydrofornia, Kuźnica Wąglin, Haba Brzezinki, Kopaliny Klizińskie, Piaszczyce-Kolonia (nr: 6-29);
2017-08-30 07:00 2017-08-30 17:00 10 Cieszanowice
Mierzyn
Linia 15kV
Mierzyn Kolonia
2017-08-30 07:30 2017-08-30 15:30 8 Piotrków Trybunalski
  • ul. Rumiankowa 18a do 24
  • ul. Korzenna 1 do 9 i 2 do 14
  • ul. Pszczela
  • ul. Wierzeje 18 do 30 pod nr 30 Sklep "ŻABKA" + Cukiernia
  • ul. Rumiankowa 2 do 14
  • ul. Pomarańczowa
  • ul. Cytrynowa
  • ul. Kleszcz po nr 6/8 - Warsztat samochodowy
Stacja Wierzeje 4 1-0030
Stacja Paliw "ORLEN" ul. Sulejowska
2017-08-30 09:00 2017-08-30 13:00 4 Straszów
Mierzyn
Rajsko Małe
Rajsko Duże
Bryszki
Cieszanowice
Linia 15kV
Mierzyn Kolonia
2017-08-31 07:30 2017-08-31 15:00 7 Piotrków Trybunalski
  • ul. Rodziny Rajkowskich 4 do16 i 11-13 do 19/21
  • ul. Powstańców Warszawskich 4 do 36 i 7 do 15
  • ul. Jerzego Kowalówki
  • ul. Braci Mycków
  • ul. Szarych Szeregów
  • ul. Marii i Teofila Budzanowskich
  • ul. Wojska Polskiego 171 do 181 oraz nr 189 - SALON PEUGOT, Działki
SALON PEUGOT UL. Wojska Polskiego nr 189,
SKLEP "Nowalijka" ul. Braci Rajkowskich
2017-08-31 08:00 2017-08-31 14:00 6 Olszamowice
Czermno-Kolonia
Studzieniec
Rudka
Sułków
Skórnice
  • (wieś i Kolonia, Folwark, Stara Wieś, Poręba, Dzierżawy)
Pląskowice
  • (nr: 1-4);
Linia 15 kV
2017-09-01 07:30 2017-09-01 11:00 3 Fałków
  • ul. Zamkowa (nr: 7-8 i 18-24)
Linia nn Fałków Osiedle 5-0914
2017-09-02 10:00 2017-09-02 15:00 5 Radomsko
  • ul. Tysiąclecia (numery: 1,2,3,4,6, m.in: ING Bank Śląski, ESBANK, Powiatowy Urząd Pracy, kancelarie: prawne, notarialne i adwokackie);
  • ul. Prymasa Wyszyńskiego 16 - Adwokatura Polska, kancelarie adwokackie,
  • ul. Fabianiego (odcinek od ul. Wyszyńskiego do ul. Piastowskiej);
Stacja trafo SN/nN nr 5-0016 Radomsko ul. Wyszyńskiego
2017-09-05 07:30 2017-09-05 15:00 7 Tuszyn
  • ul. Poprzeczna 1 do 17
  • ul. Świętokrzyska 1 do 32
  • ul. Rzgowska 19 do 31 i 82 do 104
  • 7 do 17 ; 44 do46 oraz 32 i 34
  • ul. Moniuszki 1 do 5
  • ul. Leśna 1 do 10
Linia 15kV
Tuszyn Stolarnia 1-A159,; Tuszyn Tritex 1-A217, Tuszyn Pawilon TESCO 1-A280
2017-09-05 07:30 2017-09-05 10:30 3 Blok Dobryszyce
  • ul. Dobryszycka
  • ul. Kochanowskiego (nr: od 1 do 55 i od 2 do 26),
  • ul. Kolejowa nr 2a,
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Miła
  • ul. Poziomkowa
  • ul. Słoneczna
  • ul. Sportowa
  • ul. Wrzosowa
  • ul. Zielona
  • ul. 40-lecia PRL (nr 1 - "WŁODAR-BETON" i nr 7 - "BIOAGRO" Sp. z o.o.)
Malutkie
  • (nr: 123-124),
Linia 15 kV
2017-09-07 07:00 2017-09-07 17:00 10 Pratkowice
  • (nr: 1-3 i 42-49)
Stacja trafo SN/nN nr 5-0264 Pratkowice 1