Piotrków Trybunalski

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-19 08:00 2017-10-20 11:00 27 Dmenin
  • (nr: 1-12 i 185-189);
  • Dmenin-Władysławów (nr: 13-18);
Łowicz
  • (nr: 1-19);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0588 Dmenin Władysławów
wyłączenie codzienne
2017-10-20 07:00 2017-10-20 13:00 6 Piotrków Trybunalski
  • ul. Grabska
  • ul. Zalesicka
  • ul. Świerczowska 16 do 90 i 27 do 91
  • ul. Lisia
  • ul. Podmiejska
  • ul. Zamiejska
  • ul. Krótka
  • ul. Cicha
  • ul. Podhalańska
Linia 15kV
2017-10-20 07:00 2017-10-20 12:00 5 Łęg
  • wieś i Cegielnia Łęg;
Kijów
Linia 15 kV, odgałęzienie kier.: Kijów, Łęg
2017-10-20 08:00 2017-10-20 15:00 7 Krzętów
  • ul. Krzętowska
  • ul. Leśna
  • Kolonia Krzętów;
Wielgomłyny
  • ul. Krzętowska nr 71,
  • Borowiec;
Stacja trafo nr 5-0378 Borowiec 2
2017-10-20 08:00 2017-10-20 13:00 5 Rydzynki
  • ul. Tęczowa
  • ul. Rzeczna
  • ul. Miła
  • ul. Ptasia
  • ul. Komarowa
  • ul. Ptasia
  • ul. Mała
  • ul. Iglasta
  • ul. Świerkowa
  • ul. Sadowa
  • ul. Mazurska
  • ul. Urocza
  • ul. Żabia
  • ul. Ruczajowa
Linia nn Rydzynki - obwód nr 2 kierunek ulica Tęczowa
2017-10-20 08:00 2017-10-20 12:00 4 Przedbórz
  • ul. Sportowa nr 16
  • ul. Wierzbowska (nr: 16-30 i 21/23),
  • ul. Leśna (nr: 14-32 i 29-45),
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Radomszczańska (nr: 1-23 i 2-60),
  • ul. Krzywa
Linia nN zasilana ze stacji tr. nr 5-1032 Przedbórz ul. Radomszczańska
2017-10-23 07:00 2017-10-23 09:00 2 Koło
Linia 15kV
2017-10-23 08:00 2017-10-23 15:00 7 Galonki
  • (nr:39-62),
Zdania
  • (nr 1 i dz. nr: 247 i 248);
Stacja tr. nr 5-0864 Galonki 1
2017-10-23 17:00 2017-10-23 19:00 2 Koło
Linia 15kV
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Nowiny
Stacja trafo nr 5-0372 Nowiny k./Komornik
2017-10-24 08:00 2017-10-24 10:00 2 Przedbórz
  • ul. Radomszczańska (nr: 19-57 i 62-68),
  • ul. Krzywa nr 2
  • ul. Wierzbowska (nr: 31-32);
Linia nN zasilana ze stacji tr. nr 5-0317 Przedbórz ul. Klonowa
2017-10-25 07:00 2017-10-25 12:00 5 Piotrków Trybunalski
  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Zbigniewa Herberta
  • ul. Miła
  • ul. Janiny Porazińskiej
  • ul. Czesława Miłosza 1 do 15
Linia nn Pawłowska - obwód nr 9
2017-10-25 07:30 2017-10-25 17:00 9 Nowa Wieś
  • 1 do 23
Stacja 15/0,4kV Nowa Wieś 2
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Zalesiczki
  • Zalesice;
Wiewiórów
  • (nr: 180-194);
Stacja trafo nr 5-0529 Zalesice
2017-10-25 08:00 2017-10-25 12:00 4 Kobiele Wielkie
  • ul. Polna
  • ul. Powstańców Wielkopolskich
  • ul. Zachodnia
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0892 Kobiele Wielkie POM
2017-10-26 07:00 2017-10-26 17:00 10 Barkowice Mokre
  • ul. Główna 1 do 77
Stacja Barkowice Mokre 2 1-1226
2017-10-26 07:00 2017-10-26 17:00 10 Wola Krzysztoporska
  • ul. Polna
  • ul. Piotrkowska
  • ul. Północna
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Szkolna
  • ul. Wesoła
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Zielona
  • ul. Leśna 14
Kacprów
Linia 15kV
BIEDRONKA, PIEKARNIA
2017-10-26 08:00 2017-10-26 15:00 7 Żaby
Stacja trafo nr 5-0506 Żaby
2017-10-26 08:00 2017-10-26 15:00 7 Kosów
  • ul. Główna 105 do 115 i 80 do 102
Stacja Kosów 4 1-0179
2017-10-26 08:00 2017-10-26 11:00 3 Kletnia
  • ul. Dworcowa (nr: 2-20);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0570 Kletnia 2, obw. kier. Kletnia ul. Dworcowa
2017-10-27 08:00 2017-10-27 15:00 7 Zdania
  • (nr: 5-5c i 35-46),
Rożny
  • (nr: 43-46);
Stacja trafo nr 5-1066 Zdania 3
2017-10-27 08:00 2017-10-27 11:00 3 Czermno
  • ul. Kościelna (nr: 92-143),
Smyków
  • (nr: 1-5);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0807 Czermno 3
2017-10-27 08:00 2017-10-27 11:00 3 Kletnia
  • ul. Częstochowska (nr: 1-25),
  • ul. Przedborska nr 1.
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0570 Kletnia 2, obw. kier. Kletnia ul. Częstochowska - strona nieparzysta
2017-10-30 07:00 2017-10-30 13:00 6 Gościmowice Drugie
  • 45 do 47
Baby
  • ul. Sportowa 46,48,61
Linia nn Gościmowice 1-0390 - obw. nr 2
2017-10-30 08:00 2017-10-30 17:00 9 Krosno
  • Krosno-Biadów;
  • Kolonia Krosno.
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0861 Krosno
2017-10-30 08:00 2017-10-30 14:30 6 Fałków
  • ul. Zamkowa (nr: 1a i 20, m.in. Urząd Gminy Fałków),
  • ul. Sadowa
  • ul. Spacerowa – m.in. Stacja Paliw;
  • ul. Wincentego Witosa
  • ul. Leśna
  • ul. Przedborska (od ul. Zamkowej do ul. Akacjowej);
  • ul. Lipowa
  • ul. Modrzewiowa
Stacja trafo nr 5-0984 Fałków 5
2017-10-30 08:00 2017-10-30 11:00 3 Kletnia
  • ul. Częstochowska (nr: 2-34);
  • ul. Dworcowa (nr: 22-26).
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0570 Kletnia 2, obw. kier. Kletnia ul. Częstochowska - strona parzysta
2017-10-31 08:00 2017-10-31 14:30 6 Fałków
  • ul. Przedborska (nr: 36-72 i 89-123);
  • Fałków Hydrofornia;
Stacja trafo nr 5-0468 Fałków Hydrofornia