Piotrków-Trybunalski

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-09-18 08:00 2017-09-21 20:00 84 Ochotnik
Masłowice
  • - obiekty po SHR, „Elektrownia Wiatrowa Masłowice”
Linia 15 kV
wyłączenie codzienne
2017-09-18 08:00 2017-09-21 20:00 84 Ochotnik
Masłowice
  • - obiekty po SHR, „Elektrownia Wiatrowa Masłowice”
Linia 15 kV
wyłączenie codzienne
2017-09-21 07:00 2017-09-21 16:00 9 Sulejów
  • ul. Konecka 1 do 7 i 4 do 22
  • ul. Rynek 1 do 11A i 2 do 16
  • ul. Taraszczyńska 1 do 5 i 2 do 6
  • ul. Dworcowa nr 3 "Żabka"
Linia nn Nadrzeczna w Sulejowie
BANK PKO, Sklep "Żabka", Sklep Hydrauliczny
2017-09-22 07:00 2017-09-22 15:00 8 Żuchowice
  • (nr: 1-36a);
Gorzkowiczki
  • (nr: 11-12), Pieńki Stolarskie (nr: 1-2), ;
Stacja trafo SN/nN nr 5-0397 Żuchowice
2017-09-22 07:00 2017-09-22 19:00 12 Pratkowice
  • (nr: 1-3 i 42-49)
Stacja trafo SN/nN nr 5-0264 Pratkowice 1
2017-09-22 12:00 2017-09-22 14:00 2 Biała Góra
  • (nr: 36-42a),
Malutkie
  • (nr: 10-23a i 42a),
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-1042 Biała Góra 5
2017-09-25 08:00 2017-09-25 13:00 5 Przedbórz
  • ul. Radomszczańska (nr: 61a-61b);
Łączkowice
Wierzbowiec
Korytno
  • (nr: 12-15);
Kawęczyn
  • (nr: 25-72), Kawęczyn Cyganka, Kawęczyn Sokołówka;
Cyganka
Strzelce Małe
  • (dz. nr 818);
Linia 15 kV - odgałęzienie kier. Wierzbowiec i Kawęczyn
2017-09-26 08:00 2017-09-26 14:00 6 Sułków
Skórnice
  • (wieś i Kolonia, Folwark, Stara Wieś, Poręba, Dzierżawy)
Pląskowice
  • (nr: 1-4);
Studzieniec
Rudka
Olszamowice
Czermno-Kolonia
Linia 15 kV
2017-09-27 07:00 2017-09-27 16:00 9 Boryszów
  • Boryszów Kolonia
Rusociny
  • Rusociny Kąty
Dziewuliny
Gutów Duży
Gutów Mały
Kociołki
Jastrzębieniec
Maleniec
Żeronie
Niwy Jutroszewskie
Bleszyn
Linia 15kV
Gutów Mały RSP 1-8021, Majdany Ferma Drobiu 1-A085 Grabica na czas podłączenia agregatów
2017-09-27 07:30 2017-09-27 10:00 2 Przedbórz
  • ul. Majowa Góra (nr: 31-34);
  • ul. Korycińska
Masłowice
  • (nr: 1-18 i 61-85, m.in. Urząd Gminy Masłowice),
Strzelce Małe
  • (wieś, Szkoła, Jaskółki, "Agro-Masz"),
Korytno
  • Elektrownia Wiatrowa Korytno,
Linia 15 kV
2017-09-27 08:00 2017-09-28 20:00 36 Ochotnik
Masłowice
  • - obiekty po SHR, „Elektrownia Wiatrowa Masłowice”
Linia 15 kV
wyłączenie codzienne
2017-09-27 17:00 2017-09-27 19:00 2 Masłowice
  • (nr: 1-18 i 61-85, m.in. Urząd Gminy Masłowice),
Strzelce Małe
  • (wieś, Szkoła, Jaskółki, "Agro-Masz"),
Korytno
  • Elektrownia Wiatrowa Korytno,
Przedbórz
  • ul. Korycińska
  • ul. Majowa Góra (nr: 31-34);
Linia 15 kV
2017-09-28 07:00 2017-09-28 17:00 10 Baby
  • ul. Sportowa 46,48,61, Działki
Gościmowice Drugie
  • 5 do 52, działki
Hydrofornia w Gościmowicach
2017-09-28 08:00 2017-09-28 15:00 7 Kobiele Wielkie
  • ul. Polna
  • ul. Powstańców Wielkopolskich
  • ul. Zachodnia
Linia nN zasilana ze stacji Kobiele Wielkie 1
2017-09-29 07:00 2017-09-29 17:00 10 Podkałek
Linia nn Podkałek
2017-09-29 08:00 2017-09-29 15:00 7 Radomsko
  • ul. Kombatancka (numery parzyste: 10-28 i 32-38);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0014 Wymysłówek 1 - obwód nN kier. ul Kombatancka
2017-09-29 08:00 2017-09-29 18:00 10 Sulborowice
  • (nr: 1-50);
Reczków Stary
  • Reczków(nr: 1-10);
Linia SN - odgałęzienie kier. Sulborowice
2017-10-02 07:30 2017-10-02 15:00 7 Radomsko
  • ul. Kombatancka cała ulica
  • ul. Chabrowa
  • ul. Wymysłowska nr 46;
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0014 Wymysłówek 1 - obwód nN kier. ul Kombatancka/ Chabrowa
2017-10-02 07:30 2017-10-02 10:30 3 Radomsko
  • ul. Wymysłowska (nr: 30-76 i 35-121);
Stacja trafo nr 5-0014 Wymysłówek 1
2017-10-02 08:00 2017-10-03 19:00 35 Ochotnik
Masłowice
  • - obiekty po SHR, „Elektrownia Wiatrowa Masłowice”
Linia 15 kV
wyłączenie codzienne
2017-10-03 08:00 2017-10-03 11:00 3 Radomsko
  • ul. Kombatancka (nr: 1-57 i 2-8 i 30-32 i 36 i 40-70);
  • ul. Wymysłowska (nr: 48-76 i 77-121),
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0014 Wymysłówek 1 - obwód nN kier. ul Kombatancka/ Wymysłowska Las
2017-10-04 08:00 2017-10-04 11:00 3 Radomsko
  • ul. Wymysłowska (nr: 30-44 i 48/60 i 35-75);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0014 Wymysłówek 1 - obwód nN kier. ul. Wymysłowska Centrum
2017-10-05 08:00 2017-10-05 11:00 3 Czermno
  • ul. Kościelna (nr: 92-143),
Smyków
  • (nr: 1-5);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0807 Czermno 3
2017-10-06 08:00 2017-10-06 12:00 4 Karkoszki
  • Karkoszki, Żarki;
Borowiecko-Kolonia
  • (nr: 2-8);
Linia nN zasilana ze stacji nr 5-0886 Karkoszki