Siedlce

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-20 07:00 2017-10-20 10:00 3 Siedlce
  • ul. Geodetów nr 7, 22, 24, 26, 28, 30, oraz garaże
  • ul. Starowiejska nr 110B
06-2058 (SIEDLCE GEODETÓW)
2017-10-20 08:00 2017-10-20 08:30 Stoczek Łukowski
  • Osiedle Polna
08-0756 (STOCZEK POLNA )
2017-10-20 08:00 2017-10-20 16:00 8 Radzików-Stopki
06-1094 (RADZIKÓW STOPKI 2),
2017-10-20 08:00 2017-10-20 14:00 6 Tchórzew-Plewki
  • od nr 1 do 22
06-1813 (PLEWKI 1_)
2017-10-20 08:00 2017-10-20 16:00 8 Radzików-Stopki
  • od nr 38 do 46
06-1094 (RADZIKÓW STOPKI 2)
2017-10-20 08:30 2017-10-20 13:30 5 Ksawerynów
  • nr 9 - 25
08-0159 (KSAWERYNÓW 1)
2017-10-20 13:30 2017-10-20 14:00 Stoczek Łukowski
  • Osiedle Polna
08-0756 (STOCZEK POLNA
2017-10-23 00:00 2017-10-23 00:00 Kolonia Bystrzycka
  • od nr 24 do 33A
08-0742 (KOL. BYSTRZYCKA 4)
2017-10-23 07:00 2017-10-23 18:00 11 Bzów
  • od nr 38 do 42
06-1074 Bzów 4
wymiana stacji Bzów 4 nr 06-1074
2017-10-23 07:00 2017-10-23 14:00 7 Choja
06-2108 Choja1; 06-2109 Choja2
podpięcie agregatu do stacji Choja 2 i Choja 1
2017-10-23 07:00 2017-10-23 17:00 10 Bzów
06-1074 Bzów 4; 06A0038 Rzążew Ferma Drobiu(Obca); 06-2108 Choja1; 06-2109 Choja2.
Modernizacja Inwestycja
2017-10-23 07:30 2017-10-23 10:30 3 Siedlce
  • ul. Pusta Hotel Janusz
06-1877 Siedlce Pusta
Montaż przekładników prądowych oraz szafki układu pomiaru bilansującego zgodnie z SIWZ
2017-10-23 08:00 2017-10-23 16:00 8 Łuków
  • ul. Ryszarda Stankiewicza od ZK 08z03000 do ZK nr 3005, oraz ZK nr 08z03442 i ZK nr 08z03385
08-0709 (Łuków Szkoła nr 5)
2017-10-23 08:00 2017-10-23 13:00 5 Olędy
Bzów
Rzążew
Krzymosze
  • Kolonia
Lucynów
Radzików-Stopki
  • od nr 82 do 85
Wielgorz
  • Kolonia od nr 76 do 80
06-1358 Olędy k/ Czutył; 06-1780 Rzążew 1; 06-1781 Rzażew 2; 06-1123 Rzążew Kol.; 06-1318 Rzążew KR; 06-06-1797 Bzów 1; 06-1839 Bzów 5; 06--63A0055 Bzów3; 06-63A0043 Bzów2; 06-1356 Krzymosze Kol.; 06A3773 Krzymosze Pieczarki (Obca);06A0016 Krzymosze Kompost Block; 06-1763 Lucynów 3; 06-1762 Lucynów2; 06-1761 Lucynów1.
Awaryjna naprawa odłącznika nr 06-3218
2017-10-23 08:30 2017-10-23 11:30 3 Leszczanka
  • nr od 67 do 85
08-0382 (LESZCZANKA 1)
2017-10-23 09:30 2017-10-23 11:30 2 Dąbrowa
  • Natolin nr 55, 57, 59, 64A, i od nr 91 do 110
06-1413 Dąbrowa Natolin 4
Montaż przekładników prądowych oraz szafki układu pomiaru bilansującego zgodnie z SIWZ
2017-10-23 12:00 2017-10-23 14:00 2 Mordy
  • ul. Kilińskiego od nr 17 do 38 .
  • ul. ks. Brzóski od nr 1 do 16 .
  • ul. 11 Listopada od nr-u 22 do 63 .
  • ul. ks. Skorupki od nr 5 do 26 + przepompownia scieków
06-0783 Mordy Kilińskiego .
Montaż przekładników prądowych oraz szafki układu pomiaru bilansującego zgodnie z SIWZ
2017-10-23 14:30 2017-10-23 16:30 2 Mordy
  • ul. Jagodowa od nr 2 do 16+ ZK nr 4403, 1809 .
  • ul. Morelowa od nr 1 do 11
  • ul. Polna od nr 1 do 15 + kurnik
  • ul. Ogrodowa 16, 18 + przepompownia
  • ul. Malinowa od nr 1 do 13 .
  • ul. Żwirki i Wigury od nr 26 do 44.
06-1566 Mordy Jagodowa
Montaż przekładników prądowych oraz szafki układu pomiaru bilansującego zgodnie z SIWZ
2017-10-23 18:00 2017-10-23 19:00 1 Choja
06-2108 Choja1; 06-2109 Choja2
odpięcie agregatu od stacji Choja 2 i Choja 1
2017-10-24 07:00 2017-10-24 09:00 2 Olszyc Włościański
  • numery od 13 do 76
Olszyc Włościański 1 06-0818
Samodopuszczenie Opomiarowanie
2017-10-24 07:30 2017-10-24 08:00 Łuków
  • ul. Zbożowa
Łuków AMONIT 08-0837
Podłączenie Agregatu
2017-10-24 07:30 2017-10-24 08:00 Łuków
  • ul. Zbożowa
Łuków Zbożowa 08-0812
podłączenie i odłączenie nadzór nad agregatem
2017-10-24 07:30 2017-10-24 08:00 Łuków
  • ul. Poważe
Łuków Poważe 08-0623
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-24 07:30 2017-10-24 08:00 Łuków
  • ul. Poważe
Łuków Poważe 1 08-0351
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-24 07:30 2017-10-24 08:00 Łuków
  • ul. Wiatraki
Łuków Zimna Woda 1 08-0426
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-24 08:00 2017-10-24 09:00 1 Siedlce
  • ul. Wiolinowa numery od3 do 29
Siedlce Cmentarna 06-1970
Samodopuszczenie Opomiarowanie
2017-10-24 08:00 2017-10-24 13:00 5 Gręzów
Broszków
Linia 15 kV SDL - kOTUŃ od łacznika 06-4018 od GPZ Kotuń
Podcinka drzew i podrostów
2017-10-24 08:00 2017-10-24 17:00 9 Łuków
  • ul. Poważe Ujęcie wody
Linia SN 15 kV Łuków 3 pomiędzy łącznikami 08-2364 i 08-2294 w kierunku stacji Elewator . Wymiana izolatorów w całym odgał. Stodolna
Wymiana izolatorów w całym odgał. Stodolna
2017-10-24 08:00 2017-10-24 14:00 6 Ostoje
Ostoje 06-2124
przegląd stacji i linii nN
2017-10-24 09:30 2017-10-24 11:30 2 Wiśniew
  • ul. Bankowa numer 16 i 18
  • ul. Tadeusza Kościuszki od numeru 40 do 98
  • szkoła
Wiśniew 4 06-1486
samodopuszczenie Opomiarowanie stacji
2017-10-24 12:00 2017-10-24 14:00 2 Przywory Duże
  • od numeru 1 do 78
Przywory Duże 2 nr. 06-1593
Samodopuszczenie Opomiarowanie stacji
2017-10-24 12:00 2017-10-24 16:00 4 Gręzów
  • ul. Warszawska 1 A Plandeki
  • ul. Warszawska 1 G UBOJNIA
  • ul. Warszawska restauracja kosiorek
  • ul. Warszawska magazyn PZGS - hala przemysłowa
Stare Opole
  • ul. Mazowiecka numery 1 , 3 , 5 kurniki oraz budynki mieszkalne
  • ul. Lipowa numer 34
  • ul. Północna numery 16 , 18 , 22 , 22A , 22C i ulica Jagodowa 1,3,5
  • hale byłej ASTRY TOPAZ
Linia SN 15 kV SDL - KOTUŃ pomiędzy łącznikami 06-3829 a 06-4018
Wycinka drzew i podrostów
2017-10-24 14:30 2017-10-24 16:30 2 Gołąbek
  • ul. Bajkowa
  • ul. Słoneczna od numeru 1 do 45
  • ul. Szkolna numer 1
Gołąbek 2 nr 06-1470
Samodopuszczenie . Opomiarowanie stacji
2017-10-24 17:00 2017-10-24 17:30 Łuków
  • ul. Zbożowa
Łuków AMONIT 08-0837
odłączenie agregatu
2017-10-24 17:00 2017-10-24 17:30 Łuków
  • ul. Zbożowa
Łuków Zbożowa 08-0812
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-24 17:00 2017-10-24 17:30 Łuków
  • ul. Poważe
Łuków Poważe 08-0623
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-24 17:00 2017-10-24 17:30 Łuków
  • ul. Poważe
Łuków Poważe 1 08-0351
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-24 17:00 2017-10-24 17:30 Łuków
  • ul. Wiatraki
Łuków zimna Woda 1 08-0426
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-25 07:00 2017-10-25 10:00 3 Siedlce
  • ul. Błonie nr 5 (TPSA)
Siedlce CA 06-1974
Samodopuszczenie opomiarowanie
2017-10-25 07:30 2017-10-25 08:00 Zalesie
  • Wycinka
Zalesie Wycinka 08-0693
podłączenie i odłączenie nadzór nad agregatem
2017-10-25 07:30 2017-10-25 08:00 Łuków
  • ul. Łapiguz
Łuków Baza Drogowa 08-0353
podłączenie odłączenie i nadzór na d agregatem
2017-10-25 07:30 2017-10-25 08:00 Łuków
  • ul. Łapiguz
Zalesie
Sięciaszka Pierwsza
Sięciaszka Druga
Sięciaszka Trzecia
Linia SN pomiędzy łącznikami 08-2396 , 08-2386, 08-2293 ,08-2339
słup 93
2017-10-25 08:00 2017-10-25 10:00 2 Skórzec
  • ul. Bielna
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Siedlecka numer od 23 do 62
Skórzec 06-1059
Samodopuszczenie opomiarowanie
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Siedlce
  • ul. 3 Maja 42 ( ZK nr 676 Warsztat)
06-1280 (SIEDLCE OGRODY 2)
2017-10-25 08:00 2017-10-25 17:00 9 Zalesie
  • wycinka
Łuków
  • ul. Łapiguz
Linia SN Łuków 3
wymiana izolatorów
2017-10-25 08:00 2017-10-25 14:00 6 Skórzec
  • ul. Bielna
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Siedlecka numer od 23 do 62
Skórzec KR 06-1059
Przegląd stacji i linii nN
2017-10-25 11:00 2017-10-25 13:00 2 Siedlce
  • ul. Starowiejska numer 223E , 225C , oraz ZK 06z05989
  • ul. Zaciszna ZK 06z05872
Siedlce Wierzbowa 06-1795
Samodopuszczenie opomiarowanie
2017-10-25 14:00 2017-10-25 16:00 2 Siedlce
  • ul. Starowiejska nuer od 101 do 174 Pizzeria i ZK 06z06341 , 60z05876
  • ul. Próżna Numer 78
  • ul. Biskupa Jana Mazura numer 5
  • ul. Janowska numery 22 , 25 , 30 , 33 , 34 , 35 , ZK 63E0058
  • ul. Żaboklicka numer 7B
  • ul. Piaski Starowiejskie numer 8A i 10
Siedlce Janowska 06-0832
Samodopuszczenie opomiarowanie
2017-10-25 17:00 2017-10-25 17:30 Zalesie
  • Wycinka
Zalesie Wycinka 08-0693
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-25 17:00 2017-10-25 17:30 Łuków
  • ul. Łapiguz
Łuków Baza Drogowa 08-0353
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-25 17:00 2017-10-25 17:30 Łuków
  • ul. Łapiguz
Zalesie
Sięciaszka Trzecia
Sięciaszka Druga
Sięciaszka Pierwsza
Linia SN pomiędzy łącznikami 08-2396 08-2386 , 08-2293 , 08-2339
zmostkowanie linii SN na słupie 93
2017-10-26 07:00 2017-10-26 09:00 2 Borki-Wyrki
  • numer od 9 do 62
Borki Wyrki 06-1552
samodopuszzenie opomiarowanie
2017-10-26 07:00 2017-10-26 10:00 3 Siedlce
  • ul. Monte Cassino numer 44 Pralnia Laguna , Salon Urody TREND
  • ul. Monte Cassino numer 36 kościół i plebania
Siedlce W-8 06-1786
opomiarowanie
2017-10-26 07:30 2017-10-26 08:00 Łuków
  • ul. Łapiguz
Łuków Łapiguz 08-63A0009
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-26 07:30 2017-10-26 08:00 Łuków
  • ul. Żelechowska
Łuków Żelechowska 1 08-0751
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-26 08:00 2017-10-26 16:00 8 Sięciaszka Pierwsza
Sieńciaszka IV 08-0540
Wymiana stacji
2017-10-26 08:00 2017-10-26 17:00 9 Zalesie
  • numery od 108 do 126
Sięciaszka Pierwsza
  • numery od 1 do 25
Linia SN Łuków 3 pomiędzy Łącznikami 08-2430 , 08-2339 , 08-2386 , 08-2293
wymiana łącznika
2017-10-26 08:00 2017-10-26 14:00 6 Szczeglacin
  • numery od 79 do 112 oraz ZK 06z08053
Szczeglacin 2 06-1341
przegląd stacji i linii nN
2017-10-26 09:00 2017-10-26 11:00 2 Zalesie
Sięciaszka Pierwsza
Sięciaszka Druga
Sięciaszka Trzecia
Łuków
  • ul. Łapiguz
Linia Łuków 3 pomiędzy łącznikami 08-2430 08-2339 08-2386 ,08-2293
rozmostkowanie linii na słupie 98 kier. 99 na 27.10.2017
2017-10-26 09:30 2017-10-26 11:30 2 Krzesk-Królowa Niwa
  • numer od 65 do 170 i ZK 51W4549 oraz wieża Polkomtel
Krzesk Nowy 2 06-1641
samodopuszczenie opomiarowanie
2017-10-26 12:00 2017-10-26 14:00 2 Łęcznowola
  • numer od 1 do 82
Łęcznowola 1 06-2298
samodopuszczenie opomiarowanie
2017-10-26 17:00 2017-10-26 17:30 Łuków
  • ul. Łapiguz
Łuków Łapiguz 06-63A0009
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-26 17:00 2017-10-26 17:30 Łuków
  • ul. Żelechowska
Łuków Żelechowska 1 08-0751
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-27 07:00 2017-10-27 10:00 3 Siedlce
  • ul. Henryka Sienkiewicza numer 48 Dworzec PKS Dom gier
Siedlce Dworzec PKS 06-1904
opomiarowanie
2017-10-27 07:30 2017-10-27 08:00 Sięciaszka Pierwsza
Zalesie 2 08-0347
podłączenie odłączenie i nadzór nad agregatem
2017-10-27 07:30 2017-10-27 08:00 Zalesie
Zalesie 2 08-0347
agregat
2017-10-27 07:30 2017-10-27 08:00 Ryżki
Sięciaszka Druga
Linia 15 kV Krzywda
rozmostkowanie liniina słupie 41
2017-10-27 07:30 2017-10-27 08:00 Zalesie
Sięciaszka Pierwsza
linia 15 kV Łuków 3
rozmostkowanie linii na słupie nr 107
2017-10-27 08:00 2017-10-27 10:00 2 Zawady
  • numery od 3 do 63
Zawady 1 06-1305 gm. Przesmyki
opomiarowanie
2017-10-27 08:00 2017-10-27 17:00 9 Zalesie
Sięciaszka Pierwsza
Linia Łuków 3
wymiana izolatorów i łączników
2017-10-27 08:00 2017-10-27 14:00 6 Tęczki
  • Świetlica
Tęczki MBM 06-1060
przegląd stacji i linii nN
2017-10-27 09:00 2017-10-27 16:00 7 Zawady
  • numery od 1 do 63 oraz ZZUP - Zawady obiekt gazowy
Zawady 1 06-1305 gm Przesmyki
modernizacja
2017-10-27 10:30 2017-10-27 12:30 2 Przesmyki
  • ul. Tadeusza Kościuszki nrumer od 17 do 29 i 42
  • ul. Henryka Sienkiewicza numer2 3 5 9 11
Przesmyki 2 06-0725
opomiarowanie
2017-10-27 13:00 2017-10-27 15:00 2 Pruszyn
  • ul. Dolina Liwca numery od 50 do 80
  • ul. Szpalery numery 3 7 11 14 17 19 23 24 29 31
  • ul. Zaciszna numer od 1 do 11
Pruszyn 3 06-2258
opomiarowanie
2017-10-27 15:30 2017-10-27 17:30 2 Pruszyn
  • ul. Dolina Liwca numery od 1 od 47
Pruszynek
  • numery od 1 do 35
Pruszyn 1 06-0044
opomiarowanie st
2017-10-27 17:00 2017-10-27 18:00 1 Łuków
  • ul. Łapiguz
Zalesie
Sięciaszka Pierwsza
Linia SN Łuków 3 pomiędzy łącznikami 08-2293,08-2386,08-2339
zmostkowanie linii SN
2017-10-27 17:00 2017-10-27 18:00 1 Ryżki
Sięciaszka Druga
Krzywda zmostkowanie linii na słupie linii 41
zmostkowanie linii na słupie 41 kier łącznik 08-2215
2017-10-27 17:00 2017-10-27 18:00 1 Zalesie
Sięciaszka Pierwsza
linia 15 kV Łuków 3
zmostkowanie na słupie 107
2017-10-27 18:00 2017-10-27 18:30 Sięciaszka Pierwsza
08-0348 (SIĘCIASZKA 1)
2017-10-27 18:00 2017-10-27 18:30 Sięciaszka Pierwsza
Zalesie 2 08-0347
agregat
2017-10-27 18:00 2017-10-27 18:30 Zalesie
Zalesie 2 08-0347
agregat
2017-10-30 00:00 2017-10-30 00:00 Siedlce
  • ul. Jana Kiepury Garaże ZK nr 994
  • ul. 3 Maja 48A w podwórku ZK nr 995 ZK nr 2071 Kiosk Ruchu
06-1568 (SIEDLCE KIEPURY)
2017-10-30 08:00 2017-10-30 08:30 Gułów
08-0063 (GUŁÓW RSP)
2017-10-30 08:00 2017-10-30 14:00 6 Wielgorz
  • Kolonia
06-0160 (WIELGORZ KOL.)
2017-10-30 09:00 2017-10-30 16:00 7 Nowe Opole
  • ul. Górna od nr 7 do 16
  • ul. Seminaryjna od nr 6 do21
  • ul. Brzozowa
  • ul. Wrzosowa od nr 3 do 15
06-2238 (NOWE OPOLE WSPÓLNA)
2017-10-30 09:30 2017-10-30 11:30 2 Seroczyn
  • ul. Mińska
  • ul. Wernera
  • ul. Ogrodowa
06-1765 (SEROCZYN 4)
2017-10-30 12:00 2017-10-30 14:00 2 Seroczyn
  • ul. Osiedlowa bloki nr 3, 6, 7, 8, 17
06-1565 (SEROCZYN OSIEDLE MIESZKANIOWE)
2017-10-30 13:30 2017-10-30 14:00 Gułów
08-0063 (GUŁÓW RSP)
2017-10-30 14:30 2017-10-30 16:30 2 Seroczyn
  • ul. Siedlecka nr od 14 do 71
  • ul. Słoneczna +(szkoła)
  • ul. Gliniana
06-1764 (SEROCZYN 2_)
2017-10-31 07:00 2017-10-31 09:00 2 Krzywda
  • ul. Dworska
  • ul. Zagrodowa
08-0598 (KRZYWDA 7)
2017-10-31 08:00 2017-10-31 15:00 7 Siedlce
  • ul. Sokołowska od nr 105 do nr 164
  • ul. ppłk. Mariana Ewalda Drobika nr 2,9
  • ul. Dolna oraz ZK nr 1092 i 1090
06-1959 (SIEDLCE SOKOŁOWSKA 2)
2017-10-31 08:00 2017-10-31 16:00 8 Wiśniew
  • ul. Tadeusza Kościuszki od nr 1 do 5
06-1525 (WIŚNIEW OSP)
2017-10-31 08:00 2017-10-31 14:00 6 Wodynie
  • ul. Siedlecka od nr 8 do 31
  • ul. Słoneczna
  • ul. Krótka
  • ul. Północna
06-1768 (WODYNIE SZKOŁA)
2017-10-31 09:30 2017-10-31 11:30 2 Krzywda
  • ul. Czerwonego Kapturka
  • ul. Leśna
08-0129 (KRZYWDA 4)
2017-10-31 12:00 2017-10-31 14:00 2 Łuków
  • ul. Zapowiednik
08-0360 (ŁUKÓW ZAPOWIEDNIK)
2017-10-31 14:30 2017-10-31 16:30 2 Stok Lacki
  • ul. Siedlecka nr od 1-61,
Stok Lacki-Folwark
  • ul. Dolina Helenki nr 1, 3, 5, 7
  • ul. Młoda nr 1, 2, 2c, 4,8
  • ul. Różana nr 1, 3, 5, 7
06-1892 (STOK LACKI 6)
2017-11-02 08:00 2017-11-02 18:00 10 Łuków
  • ul. Browarna
08-0703 (ŁUKÓW BROWARNA)
2017-11-02 08:30 2017-11-02 12:30 4 Bojmie
  • od 12 do 16 oraz 26 i 27
06-1575 (BOJMIE 6)
2017-11-02 09:30 2017-11-02 11:30 2 Leszczanka
08-0681 (LESZCZANKA 2)
2017-11-02 14:30 2017-11-02 16:30 2 Trzebieszów
  • Trzeci
08-0684 (TRZEBIESZÓW 5)
2017-11-03 00:00 2017-11-03 00:00 Ryżki
  • Osiedle od nr 105 do 109
08-0349 (SIĘCIASZKA 2)
2017-11-03 07:00 2017-11-03 09:00 2 Zaolszynie
08-0407 (ZAOLSZYNIE 1)
2017-11-03 08:00 2017-11-03 09:00 1 Ryżki
08-0882 (RYŻKI 6)
2017-11-03 08:00 2017-11-03 16:00 8 Radomyśl
  • od nr 1 do 98
06-0694 (RADOMYŚL SZKOŁA)
2017-11-03 09:30 2017-11-03 11:30 2 Szaniawy-Poniaty
08-0370 (SZANIAWY PONIATY 2)
2017-11-03 12:00 2017-11-03 14:00 2 Łuków
  • ul. Międzyrzecka
08-0384 (ŁUKÓW KR)
2017-11-03 14:30 2017-11-03 16:30 2 Łuków
  • ul. Międzyrzecka za torami
08-0479 (ŁUKÓW MIĘDZYRZECKA)
2017-11-03 17:00 2017-11-03 17:30 Ryżki
Sięciaszka Druga
08-0882 (RYŻKI 6), 08-0692 (SIĘCIASZKA 5)