Skarżysko

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-20 08:00 2017-10-20 12:00 4 Starachowice
  • ul. Stanisława Moniuszki od Nr 11 do Nr 89,
  • ul. Łączna od Nr 12 do Nr 75
  • ul. Jana Pawła II Nr 55,57a,59
  • ul. 6 Września Nr 101a,b,c,d,e,f,g,h,
  • ul. Podlesie od Nr 1 do Nr 16
  • ul. Karola Szymanowskiego
  • ul. Henryka Wieniawskiego
Moniuszki 1
2017-10-20 09:00 2017-10-20 14:00 5 Szydłowiec
  • ul. Tadeusza Kościuszki od Nr 210 do Nr 240
jastrzębska 3
2017-10-23 06:30 2017-10-23 08:00 1 Skarżysko-Kamienna
  • ul. St. Moniuszki od ul.Żeromskiego do ul.Orla, pawilony handlowe, LIDL
  • ul. Pułaskiego nr: 6,8,10,11,12,13
  • ul. Spółdzielcza Nr: 11, 15c,16
Moniuszki S-ko
2017-10-23 09:00 2017-10-23 11:00 2 Sadek
  • od Nr 1 do Nr 53
Sadek 2
2017-10-23 15:00 2017-10-23 17:00 2 Sadek
  • od Nr 100 do Nr 153
Sadek 1
2017-10-24 07:00 2017-10-24 08:00 1 Skarżysko-Kamienna
  • ul. Klonowa
  • ul. Jaworowa
  • ul. Jesionowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Bukowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Kasztanowa
  • ul. Topolowa
  • ul. Metalowców pawilony przy ulicy Metalowców
Metalowiec 1
2017-10-24 08:00 2017-10-24 17:00 9 Wąchock
  • ul. Starachowicka od Nr 47 do Nr 98
  • ul. Błonie
Wąchock 5
2017-10-24 08:30 2017-10-24 12:00 3 Starachowice
  • ul. Czerwonego Krzyża Nr 3
Skarpa 3
2017-10-24 09:00 2017-10-24 11:00 2 Szydłowiec
  • Osiedle Zalew
Zalew 2
2017-10-24 15:00 2017-10-24 17:00 2 Szydłowiec
  • Osiedle Zalew
Zalew 1
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Ninków
Rzuców
Smagów
Smagów 1,2,3,4 Rzuców, Ninków 2
2017-10-25 08:00 2017-10-25 14:30 6 Krzewa
  • od Nr 1 do Nr 25
  • Jasieniec od Nr 274 do Nr 286
Krzewa 1,2
2017-10-25 08:00 2017-10-25 17:00 9 Wąchock
  • ul. Starachowicka od Nr 47 do Nr 98
  • ul. Błonie
Wąchock 5
2017-10-25 09:00 2017-10-25 11:00 2 Smagów
  • ul. Szydłowiecka
Smagów 1
2017-10-25 15:00 2017-10-25 17:00 2 Rzuców
  • ul. Stanisława Staszica
  • ul. Armii Krajowej
Rzuców Bloki
2017-10-26 08:00 2017-10-26 14:30 6 Chlewiska
  • ul. Zielona
  • ul. Fabryczna
  • ul. Żwirowa
  • ul. Południowa
  • ul. Kościelna
  • ul. Staromłyńska
Chlewiska Zielona
2017-10-26 08:00 2017-10-26 17:00 9 Wąchock
  • ul. Starachowicka od Nr 47 do Nr 98
  • ul. Błonie
Wąchock 5
2017-10-26 09:00 2017-10-26 11:00 2 Bryzgów
Bryzgów
2017-10-26 15:00 2017-10-26 17:00 2 Wola Korzeniowa
Wola Korzeniowa 2
2017-10-27 08:00 2017-10-27 14:30 6 Jastrząb
  • ul. Szydłowiecka
Jastrząb 1
2017-10-27 09:00 2017-10-27 11:00 2 Jankowice
Jankowice
2017-10-27 15:00 2017-10-27 17:00 2 Wysoka
Zastronie
Wysoka
2017-10-28 07:30 2017-10-28 08:30 1 Starachowice
  • ul. Składowa Nr 39,37,,41,49,51,33,35a, 31a, 27,27a,29, 29a,b,c, 25, 25a,
Perfopol 2, FSC REMOT, WDJ, Zakłady rzemieślnicze, Składowa 2
2017-10-28 07:30 2017-10-28 17:00 9 Starachowice
  • ul. Składowa Nr 4 firmy: PPHU TRABUD, przepompownia, EKO-MEDIA,
Perfopol 2, FSC REMOT
2017-10-28 16:00 2017-10-28 17:30 1 Starachowice
  • ul. Składowa Nr: 25,25a,27,27a,b,c, 29,29a,31,31a, 33, 35,35a,37,39,41,49,51,
Perfopol2, FSC REMOT, WDJ, Zakłady Rzemieślnicze, Składowa 2