Stalowa-Wola

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-09-05 08:00 2017-10-05 14:00 726 Radomyśl nad Sanem
Radomyśl 8
obwód niskiego napięcia numer 2
2017-09-22 06:00 2017-09-22 16:00 10 Antoniówka
Antoniówka
2017-09-22 06:00 2017-09-22 07:00 1 Dąbrowa
Dąbrowa Zaklikowska
2017-09-22 08:00 2017-09-22 17:00 9 Kosin
Kosin 1
ODWOŁANE
Silne opady deszczu.
2017-09-22 08:00 2017-09-22 11:00 3 Borów
Borów 1,4
ODWOŁANE
Silne opady deszczu
2017-09-22 08:00 2017-09-22 18:00 10 Kosin
Kosin 5
ODWOŁANE
Silne opady deszczu.
2017-09-22 08:00 2017-09-22 14:00 6 Węglinek
Węglinek Studziański
2017-09-22 16:00 2017-09-22 18:00 2 Mniszek
Mniszek 2
ODWOŁANE
Silne opady deszczu.
2017-09-22 16:00 2017-09-22 18:00 2 Wymysłów
Wymysłów 1,2,4
ODWOŁANE
Silne opady deszczu
2017-09-23 14:30 2017-09-23 16:00 1 Dąbrowa
Dąbrowa Zaklikowska
2017-09-23 14:30 2017-09-23 16:00 1 Antoniówka
Antoniówka
2017-09-25 08:00 2017-09-25 09:30 1 Opoka Duża
Opoka Przepompownia
2017-09-25 08:00 2017-09-25 09:30 1 Zabełcze
Zabełcze 1,2
2017-09-25 08:00 2017-09-25 17:00 9 Kosin
Kosin 3
2017-09-25 08:00 2017-09-25 17:00 9 Janiszów
Janiszów 4
2017-09-25 08:00 2017-09-25 09:30 1 Janiszów
Janiszów 1,2,3,5
2017-09-25 08:00 2017-09-25 14:00 6 Potoczek
Kol. Potoczek
2017-09-25 11:00 2017-09-25 14:00 3 Racławice
Racławice 7
2017-09-25 15:00 2017-09-25 17:00 2 Opoka Duża
Opoka Przepompownia
2017-09-25 15:00 2017-09-25 17:00 2 Zabełcze
Zabełcze 1,2
2017-09-25 15:00 2017-09-25 17:00 2 Janiszów
Janiszów 1,2,3,5
2017-09-26 08:00 2017-09-26 14:00 6 Owczarnia
Owczarnia
Obwód nN kierunek Kowalin
2017-09-26 08:00 2017-09-26 14:00 6 Nowosielec
Nowosielec 3
2017-09-26 08:00 2017-09-26 14:00 6 Pasieka
Pasieka
2017-09-26 11:00 2017-09-26 14:00 3 Domostawa
Domostawa 3
2017-09-26 11:00 2017-09-26 14:00 3 Słomiana
Słomiana Krzaki 2
2017-09-27 08:00 2017-09-27 14:00 6 Goliszowiec
Goliszowiec 3
Całość stacji.
2017-09-27 08:00 2017-09-27 09:30 1 Janiszów
Kosin
Janiszów 1, 5, 6.
Kosin 1, 2, 4.
Całość stacji.
2017-09-27 08:00 2017-09-27 17:00 9 Janiszów
Janiszów 1, 5, 6.
Całość stacji.
2017-09-27 08:00 2017-09-27 14:00 6 Grabówka
Grabówka A
Całość stacji.
2017-09-27 08:00 2017-09-27 14:00 6 Polichna
Polichna 3
Całość stacji.
2017-09-27 11:00 2017-09-27 14:00 3 Domostawa
Domostawa 4
Całość stacji.
2017-09-27 11:00 2017-09-27 14:00 3 Słomiana
Słomiana Krzaki 3
Całość stacji.
2017-09-27 15:00 2017-09-27 17:00 2 Janiszów
Kosin
Zabełcze
Opoka Duża
Janiszów 1, 2, 3, 4, 5, 6. Kosin 3. Zabełcze 1, 2. Opoka Przepompownia.
Całość stacji.
2017-09-28 08:00 2017-09-28 09:30 1 Kosin
Kosin 1, 2, 4.
Całość stacji.
2017-09-28 08:00 2017-09-28 17:00 9 Kosin
Kosin 2, 4.
Całość stacji.
2017-09-28 08:00 2017-09-28 14:00 6 Grabówka
Grabówka B
Całość stacji.
2017-09-28 08:00 2017-09-28 14:00 6 Radomyśl nad Sanem
Radomyśl 8.
Obw. n/n Nr. 2
2017-09-28 10:00 2017-09-28 12:00 2 Mniszek
Wymysłów
Kosin
Wymysłów 1, 2, 4. Mniszek 2. Kosin 5.
Całość stacji.
2017-09-28 11:00 2017-09-28 14:00 3 Domostawa
Domostawa 5
Całość stacji.
2017-09-28 11:00 2017-09-28 14:00 3 Słomiana
Słomiana Krzaki 4
Całość stacji.
2017-09-28 15:00 2017-09-28 17:00 2 Janiszów
Kosin
Janiszów 6, Kosin, 2, 4.
Całość stacji.
2017-09-29 08:00 2017-09-29 09:30 1 Borów
Kosin
Kosin 1, 5. Borów 1, 4.
Całość stacji.
2017-09-29 08:00 2017-09-29 11:00 3 Zofianka Górna
Zofianka Górna 2
Całość stacji.
2017-09-29 08:00 2017-09-29 17:00 9 Kosin
Kosin 1, 5,
Całość stacji.
2017-09-29 11:00 2017-09-29 14:00 3 Harasiuki
Harasiuki 1
Całość stacji.
2017-09-29 11:00 2017-09-29 14:00 3 Zofianka Górna
Zofianka Górna 1
Całość stacji.
2017-09-29 11:00 2017-09-29 14:00 3 Słomiana
Słomiana Krzaki 5
Całość stacji.
2017-09-29 16:00 2017-09-29 18:00 2 Wymysłów
Mniszek
Kosin
Wymysłów 1, 2, 4. Mniszek 2, Kosin 5.
Całość stacji.
2017-09-30 11:00 2017-09-30 14:00 3 Harasiuki
Harasiuki 3
Całość stacji.
2017-09-30 13:00 2017-09-30 16:00 3 Nisko
Nisko WZGS.
Całość stacji.