Suwałki

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-10-20 08:00 2017-10-20 15:00 7 Turówka Nowa
  • numery: 10, 13 - gmina Suwałki
Taciewo
  • numery: 32, 33
10-714 Turówka Nowa 2 obwód kierunek słup 26
2017-10-21 08:00 2017-10-21 15:00 7 Morgi
  • numery: od 18 do 25 - gmina Przerośl
10-469 Morgi 1 obwód kierunek słup nr 10
2017-10-23 08:00 2017-10-23 15:00 7 Filipów
  • ul. Grecka numery: od 8 do 38
10-723 Filipów Grecka
2017-10-23 08:00 2017-10-23 10:00 2 Kurianki Pierwsze
  • numery: 1, 2
Stoki
  • numery: od 1 do 24 - gmina Raczki
05-1120 Stoki
2017-10-23 08:00 2017-10-23 15:00 7 Wiżajny
  • numery: od 48 do 65
Wiżgóry
  • numery: 8, 9 - gmina Wiżajny
Bolcie
  • numery: 1, 10A, Ferma
Burniszki
Grzybina
Stankuny
10-16 Bolcie 1,
10-1089 Bolcie Ferma,
10-14 Grzybina 1,
10-15 Grzybina 2,
10-13 Burniszki 1,
10-12 Burniszki 2,
10-11 Burniszki 3,
10-1085 Stankuny S,
10-10 Stankuny
2017-10-23 08:00 2017-10-23 15:00 7 Sudawskie
  • numery: od 1 do 8 - gmina Wiżajny
10-83 Sudawskie obwód nr 1 kierunek Wiżajny
2017-10-23 08:00 2017-10-23 11:00 3 Szypliszki
  • ul. Kościuszki numery: od 5 do 17 (nieparzyste)
  • ul. Suwalska numery: od 25 do 31 (nieparzyste)
Słobódka
  • numery: od 18 do 22, od 44 do 51
10-611 Szypliszki SKR
2017-10-23 11:30 2017-10-23 14:00 2 Bakaniuk
  • numery: od 13 do 31, 33, 34, od 36 do 41 - gmina Raczki
05-27 Bakaniuk 1
2017-10-23 15:00 2017-10-23 17:00 2 Przebród
  • numery: od 1 do 9, 11, 21A, 21G, Tartak
Wychodne
  • 27 - gmina Suwałki
10-1266 Przebród 2
2017-10-24 08:00 2017-10-24 11:00 3 Ateny
  • numery: od 5 do 17, 20, od 22A do 26, osiedle domków letniskowych - gmina Nowinka
05-1029 Ateny 3
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Przerośl
  • ul. Suwalska numery: od 7 do 10
  • ul. Stefana Batorego numery: 17, 19, 23, 25, 27, 40
  • ul. Jana Rydzewskiego numery: 8, 9, 10
Kolonia Przerośl
  • numery: od 55 do 77
10-728 Przerośl SKR,
10-453 Przerośl kol.5,
10-727 Przerośl 6 obwód kierunek słup nr 1
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Jasionowo
  • numery: od 11 do 13A, 28, od 30 do 34, 38, 42, 49, Zajazd - gmina Szypliszki
Białorogi
  • 4 - gmina Jeleniewo
10-769 Jasionowo 2
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Marynowo
  • numery: 28, 28A, 32, 33, 34, 37, PGK w Sejnach (oczyszczalnia ścieków) - gmina Sejny
05-1518 Sejny Oczyszczalnia
2017-10-24 08:00 2017-10-24 15:00 7 Sudawskie
  • numery: od 10 do 18 - gmina Wiżajny
10-83 Sudawskie obwód nr 2 kierunek Granica
2017-10-24 11:30 2017-10-24 14:00 2 Nowinka
  • numery: od 42 do 60, PPHU AUGUST, Przepompownia ścieków, magazyn GS
05-1165 Nowinka 2
2017-10-24 15:00 2017-10-24 17:00 2 Olszanka
  • numery: od 2 do 22, 24, od 27 do 30 - gmina Nowinka
05-75 Olszanka
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Wiżajny
  • Kolonie – numery: od 13 do 19
10-82 Wiżajny kol.1 obwód 2 kierunek Sudawskie
2017-10-25 08:00 2017-10-25 15:00 7 Zajączkowo
  • numery: od 6 do 9 - gmina Bakałarzewo
10-529 Zajączkowo obwód kierunek słup nr 31
2017-10-25 15:00 2017-10-25 18:00 3 Gawrych Ruda
  • numery: od 17 do 38 B, 57B, domki letniskowe - gmina Suwałki
10-390 Gawrych Ruda 1
2017-10-26 07:30 2017-10-26 09:00 1 Serski Las
  • gmina Płaska
Dalny Las
  • numery: 1, od 24 do 43
05-91 Dalny Las 1,
05-1724 Dalny Las 4,
05-1144 Serski Las 1,
05-1755 Serski Las 2,
05-528 Podserski Las
2017-10-26 08:00 2017-10-26 15:00 7 Sejny
  • ul. 11 Listopada numery: od 1 do 17
  • ul. Wileńska 2
  • ul. Głowackiego numery: od 1 do 25
  • ul. Grodzka numery: od 1 do 26
  • ul. Marii Konopnickiej numery: od 1 do 23
  • ul. Przyrzeczna numery: od 1 do 13 (nieparzyste), przepompownia
05-439 Głowackiego
2017-10-26 08:00 2017-10-26 15:00 7 Borawskie
  • numery: 41, 42 - gmina Olecko
10-569 Borawskie Kol.3 obwód kierunek słup nr 1
2017-10-26 08:00 2017-10-26 15:00 7 Poluńce
  • numery: od 2 do 12 - gmina Puńsk
10-208 Poluńce SOG
2017-10-26 15:00 2017-10-26 18:00 3 Bród Nowy
  • numery: od 17 do 20, 24
Bród Stary
  • numery: od 1 do 10, 17 - gmina Suwałki
10-507 Bród Stary
2017-10-27 08:00 2017-10-27 15:00 7 Sejny
  • ul. Adama Mickiewicza numery: od 1 do 44
  • ul. Niecała numery: 3, 7, 11
  • pl. św. Agaty 3
  • ul. Szkolna numery: 5, 7
  • ul. Targowa 2
  • ul. Żwirki i Wigury numery: od 1 do 10
  • ul. Wileńska numery: 29, 31, 39, 41
  • ul. Łączna numery: od 1 do 11
05-1583 Mickiewicza
2017-10-27 08:00 2017-10-27 15:00 7 Wiżajny
  • Kolonie – numery: od 20 do 23
10-82 Wiżajny kol.1 obwód 2 kierunek Wiżajny
2017-10-27 12:00 2017-10-27 14:00 2 Serski Las
  • gmina Płaska
Dalny Las
  • numery: 1, od 24 do 43
05-91 Dalny Las 1,
05-1724 Dalny Las 4,
05-1144 Serski Las 1,
05-1755 Serski Las 2,
05-528 Podserski Las
2017-10-27 15:00 2017-10-27 18:00 3 Suwałki
  • ul. Dąbrówka numery: od 9 do 11, 15
Okuniowiec
  • numery: 1B, od 5 do 8A, od 10 do 20, od 59 do 62
10-357 Okuniowiec