Wyszków

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-11-20 07:00 2017-11-20 17:00 10 Gładczyn Szlachecki
Malwinowo
  • 2 do 10.
11-0459 GŁADCZYN SZLACHECKI II , 11-1373 GŁADCZYN SZLACHECKI , 11-0180 GŁADCZYN SZLACHECKI I.
2017-11-20 08:00 2017-11-20 15:00 7 Kalinowo
  • Stare.
11-0988 KALINOWO STARE II.
2017-11-20 08:00 2017-11-20 14:00 6 Międzyleś
  • Kolonia.
07-0274 MIĘDZYLEŚ 3.
2017-11-20 08:30 2017-11-20 17:00 8 Węgrów
  • ul. Wiejska
07-1233 WĘGRÓW OS. KOŚCIUSZKI 3.
2017-11-20 09:30 2017-11-20 11:30 2 Małkinia Górna
  • ul. 1 Maja 9,31,37,41,51.
  • ul. Brokowska 147.
  • ul. Kościelna 40,46,51 do 84,87 do 129 nieparzyste,130.
11-1218 MAŁKINIA GÓRNA VI.
Wyłączenie dotyczy: POLHURT, plebania.
2017-11-20 09:30 2017-11-20 11:30 2 Barchów
  • 119 do 191.
07-0870 BARCHÓW 3.
2017-11-20 12:00 2017-11-20 14:00 2 Kańkowo
11-0663 KAŃKOWO I.
2017-11-20 12:00 2017-11-20 14:00 2 Kaliska
  • 1 do 20.
07-0549 KALISKA 1.
2017-11-20 14:30 2017-11-20 16:30 2 Rostki Wielkie
11-0790 ROSTKI WIELKIE II.
2017-11-20 14:30 2017-11-20 16:30 2 Łochów
  • ul. Henryka Sienkiewicza 1 do 24.
  • ul. Marii Sadzewicz 6 do 50.
  • ul. Fryderyka Chopina 1 do 20.
  • ul. Adama Mickiewicza 1 do 20.
07-1228 ŁOCHÓW SIENKIEWICZA.
2017-11-21 07:00 2017-11-21 15:00 8 Gródek
Gródek-Dwór
Jabłonna Lacka
  • urząd gminy, oczyszczalnia ścieków.
Niemirki
Mołożew-Wieś
Mołożew-Dwór
07-1413 GRÓDEK HYDROF., 07-1619 JABŁONNALACKA 6, 07-0538 GRÓDEK 4 DWÓR, 07-0727 GRÓDEK A, 07-1325 JABŁONNA OCZYSZCZ. ŚCIE, 07-0536 GRÓDEK 2, 07-1161 NIEMIRKI 3, 07-0708 GRÓDEK 2 POSTW, 07-0072 NIEMIRKI 1, 07-0474 MOŁOŻEW 2, 07-1241 JABŁONNA HYDROF., 07-0453 JABŁONNA LACKA 4, 07-0071 JABŁONNA LACKA 2, 07-1160 NIEMIRKI 2, 07-1015 JABŁONNA LACKA 5, 07-0023 MOŁOŻEW 1, 07-1122 GRÓDEK 3, 07-0070 JABŁONNA LACKA 1, 07-1013 JABŁONNA LACKA 3, 07-0170 GRÓDEK 1.
2017-11-21 07:00 2017-11-21 09:00 2 Tłuszcz
  • ul. Diamentowa 3,4.
  • ul. Długa 2A,13,13C.
  • ul. Racławicka 17,34 do 85.
  • ul. Sasanki
  • ul. Słoneczna 60A do 63.
  • ul. Wierzbowa 2 do 6,8,17,18,20,22,23.
11-0946 TŁUSZCZ RACŁAWICKA.
2017-11-21 08:00 2017-11-21 15:30 7 Grochów Szlachecki
  • 1,3,8A,6A.
07-1380 GROCHÓW MŁYN.
2017-11-21 08:00 2017-11-21 14:00 6 Drwały
11-0456 DRWAŁY III.
Wyłączenie dotyczy Zakładu Ceramiki Budowlanej.
2017-11-21 08:00 2017-11-21 14:00 6 Sadowne
  • ul. Grunwaldzka 1 do 30.
  • ul. Leśna 1 do 20.
07-0571 SADOWNE 7 CPN.
2017-11-21 12:00 2017-11-21 14:00 2 Nowa Wieś
07-0062 NOWA WIEŚ GROCHOWSKA 2.
2017-11-21 12:00 2017-11-21 14:00 2 Tłuszcz
  • ul. Bajkowa 1,4,6,12.
  • ul. Fabryczna 24.
  • ul. Julianny 5,9,13.
  • ul. Kolejowa 19,24,26,26B.
  • ul. Nowa 13 do 30.
  • ul. Poprzeczna 23,25.
  • ul. Bolesława Prusa 1 do 29.
  • ul. Juliusza Słowackiego 5 do 9,12 do 22 parzyste,23.
  • ul. Zaściankowa
11-0925 TŁUSZCZ NOWA.
2017-11-21 14:30 2017-11-21 16:30 2 Skibniew-Podawce
  • ul. Leśna 1 do 43 nieparzyste.
  • ul. Sokołowska 1,6,8,10,12,14,16B,21,22,23,26,38, parafia.
  • ul. Szkolna 13.
  • ul. Wiśniowa 2 do 35.
07-1146 SKIBNIEW 3.
2017-11-21 14:30 2017-11-21 16:30 2 Choszczowe
11-1107 CHOSZCZOWE ZRZESZ. DZIAŁEK.
2017-11-22 07:00 2017-11-22 17:00 10 Gładczyn Rządowy
  • 1 do 30.
Bartodzieje
  • 1 do 17,37 do 58.
Wielgolas
11-0294 GŁADCZYN RZĄD. II , 11-0286 BARTODZIEJE III , 11-0293 GŁADCZYN RZĄD. I , 11-0291 BARTODZIEJE VI , 11-0267 WIELGOLAS I , 11-0268 WIELGOLAS II , 11-0285 BARTODZIEJE II.
2017-11-22 07:00 2017-11-22 09:00 2 Stary Kraszew
  • 21 do 74.
  • ul. Szkolna 6,12,18,35.
  • ul. Słoneczna 9,12,27.
  • ul. Pogodna 4,14.
11-0115 KRASZEW STARY I.
2017-11-22 07:00 2017-11-22 09:00 2 Sokołów Podlaski
  • ul. Ząbkowska od rzeczki do torów.
  • ul. Malinowskiego
  • ul. Bajkowa
  • ul. Jaśminowa
07-1261 SOKOŁÓW PODLASKI GAGARINA MALINOWSKIEGO.
Wyłączenie dotyczy betoniarni.
2017-11-22 08:00 2017-11-22 15:00 7 Ostrów Mazowiecka
  • ul. Tadeusza Kościuszki
11-0732 OSTRÓW MAZ. KOŚCIUSZKI.
2017-11-22 08:00 2017-11-22 14:00 6 Dzierzby Włościańskie
  • Kolonia.
07-0560 DZIERZBY 4.
2017-11-22 08:00 2017-11-22 14:00 6 Wólka Okrąglik
07-1046 WÓLKA OKRĄGLIK 2.
2017-11-22 08:00 2017-11-22 14:00 6 Grygrów
  • 10 do 40.
07-0232 GRYGRÓW.
2017-11-22 09:30 2017-11-22 11:30 2 Dobczyn
  • ul. Dębowa 1,4,24.
  • ul. Lawendowa 4.
  • ul. Mazowiecka 2,6,6A,7,12,84A,86.
Michałów
  • 47.
Nowy Kraszew
  • 3 do 24,28C.
  • ul. Polna 2,4,7,13A,25,27B.
11-0117 DOBCZYN II.
Wyłączenie dotyczy w Dobczynie ulicy Jana Pawła II numery:2,4,7,8,11,11A,15,16,19,28,30,30A,30B,86.
2017-11-22 09:30 2017-11-22 11:30 2 Gwizdały
  • 50 do 166.
07-0364 GWIZDAŁY 1.
2017-11-22 09:30 2017-11-22 11:30 2 Szumin
07-0470 SZUMIN 1.
2017-11-22 12:00 2017-11-22 14:00 2 Dobczyn
  • 111,112,116, stacja PKP.
  • ul. Brzozowa 17A,19,19A,24,41,51.
  • ul. Dębowa 7,9,9A,14 do 38 parzyste.
  • ul. Dworska 4 do 12.
  • ul. Krzywa 3,14.
  • ul. Łąkowa 1,3,7A.
  • ul. Mazowiecka 12A,14,43A,44,79,106,118,120.
  • ul. Prymasa Tysiąclecia 1 do 9,11 do 29 nieparzyste,18,35A,49,53.
  • ul. Willowa 19,42,80.
Pasek
  • 17,54,54A.
11-0118 DOBCZYN IV.
2017-11-22 14:30 2017-11-22 16:30 2 Dobczyn
  • ul. Mazowiecka 10,18 do 89,95A,97A,101C.
  • ul. Cicha
  • ul. Szkolna 11,15.
  • ul. Wierzbowa 5,5A.
  • ul. Willowa 94.
  • ul. Zielona 4,12.
11-0119 DOBCZYN I.
2017-11-23 07:00 2017-11-23 09:00 2 Mostówka
  • ul. Jasna
  • ul. Kolejowa
  • ul. Słoneczna
  • ul. Sosnowa
  • ul. Wrzosowa
  • ul. Zjazdowa
11-0024 MOSTÓWKA II.
2017-11-23 07:00 2017-11-23 09:00 2 Jerzyska
  • Letnisko.
07-1320 JERZYSKA LETNISKO.
2017-11-23 08:00 2017-11-23 15:00 7 Ceranów
07-1023 CERANÓW 3, 07-1043 CERANÓW OWCZARNIA, 07A3785 FERMA DROBIU.
Wyłączenie dotyczy GSM, Fermy Drobiu.
2017-11-23 08:00 2017-11-23 15:00 7 Ostrów Mazowiecka
  • ul. Akacjowa
11-0954 OSTRÓW MAZ. MAŁKIŃSKA I.
2017-11-23 08:00 2017-11-23 14:00 6 Jasień
  • Kolonia.
07-0888 NIECIECZ WŁAŚCIWA KOL.
2017-11-23 08:00 2017-11-23 14:00 6 Zgrzebichy
  • 50 do 63.
07-0767 ZGRZEBICHY 2.
2017-11-23 08:00 2017-11-23 17:30 9 Szumin
Brzuza
Jerzyska
  • Letnisko.
07-0470 SZUMIN 1, 07-1446 SZUMIN 2, 07-0471 WYWŁOKA, 07-1372 BRZUZA 3, 07-0341 BRZUZA1, 07-1320 JERZYSKA LETNISKO, 07-0327 JERZYSKA.
Wyłączenie dotyczy Wywłoki.
2017-11-23 08:30 2017-11-23 15:30 7 Krypy
  • Kolonia 41,42.
07-0464 KRYPY KOLONIA 3.
2017-11-23 09:30 2017-11-23 11:30 2 Lipiny
11-0033 LIPINY.
2017-11-23 09:30 2017-11-23 11:30 2 Łochów
  • ul. Fabryczna
  • ul. Baczkowska 48 do 103.
07-1253 OSIEDLE BACZKI.
2017-11-23 12:00 2017-11-23 14:00 2 Rysie
11-0041 RYSIE.
2017-11-23 12:00 2017-11-23 14:00 2 Grabiny
07-0468 GRABINY 1.
2017-11-23 14:30 2017-11-23 16:30 2 Chrzęsne
11-0043 CHRZĘSNE I.
2017-11-23 14:30 2017-11-23 16:30 2 Węgrów
  • ul. Tadeusza Kościuszki 36,54 do 88,97 do 133 nieparzyste,197.
  • ul. Wiejska 1 do 10.
  • ul. Ogrodowa 2,4C.
07-1236 WĘGRÓW WPBO.
2017-11-23 15:00 2017-11-23 17:30 2 Brzuza
Szynkarzyzna
  • również Kolonia.
07-0820 BRZUZA 2, 07-1373 BRZUZA 4, 07-0342 BRZUZA 5 PGR, 07-1497 SZYNKARZYZNA 2, 07-0511 SZYNKARZYZNA KOLONIA.
2017-11-24 07:00 2017-11-24 18:00 11 Mystkówiec-Kalinówka
  • również Mystkówiec Stary.
Topolnica
Pniewo
  • 10,42,56a do 61B,66,70,80,80A do 95,100.
  • ul. 18 Maja 1,5,6,7,10A,32,51,75.
  • ul. Armii Krajowej 2,9,10,11,13,15,16,19.
  • ul. Pułtuska 7,10,12,15,17,18,22,24,26.
  • ul. Sosnowa 7,9,10,14,18.
  • ul. Spokojna 7.
  • ul. Szkolna 1,3,11A.
11-0373 MYSTKÓWIEC KALINÓWKA II , 11-0249 TOPOLNICA I , 11-0374 MYSTKÓWIEC KALINÓWKA III , 11-0372 MYSTKÓWIEC KALINÓWKA I , 11-1139 TOPOLNICA II , 11-1442 PNIEWO SZKOŁA , 11-1147 PNIEWO KOŚCIELNE II , 11-0212 MYSTKÓWIEC STARY.
Wyłączenie dotyczy w Pniewie: szkoły podstawowej, parafii, sklepu BARTEK.
2017-11-24 07:30 2017-11-24 09:30 2 Sokołów Podlaski
  • ul. Świętego Huberta
  • ul. Szmaragdowa
  • ul. Księdza Bosco od Raju w kierunku torów.
  • ul. Wojska Polskiego 4A,6.
07-1475 SOKOŁÓW PODLASKI BOSKO.
Wyłączenie dotyczy ulicy Świętego Dominika Sawio.
2017-11-24 08:00 2017-11-24 14:00 6 Popowo-Parcele
Popowo Kościelne
11-0465 POPOWO KOŚCIELNE III , 11-1300 POPOWO KOŚCIELNE II , 11-0554 POPOWO PARCELE A , 11-1706 POPOWO PARCELE X , 11-1123 POPOWO VII , 11-1533 POPOWO PARCELE VIII.
2017-11-24 08:00 2017-11-24 09:00 1 Chrzęsne
  • ul. Wincentyny Karskiej 59 do 119.
  • ul. Widok 31,35,37,40,42.
  • ul. Zasobna 2 do 28.
11-0044 CHRZĘSNE II.
2017-11-24 08:00 2017-11-24 15:00 7 Ostrów Mazowiecka
  • ul. Akacjowa
11-0954 OSTRÓW MAZ. MAŁKIŃSKA I.
2017-11-24 08:00 2017-11-24 15:00 7 Ludwinów
07-0264 LUDWINÓW.
2017-11-24 08:00 2017-11-24 15:00 7 Stelągi
  • Kolonia Dąbrówka.
07-0545 STELĄGI KOL.
2017-11-24 09:30 2017-11-24 11:30 2 Węgrów
  • ul. Gdańska 66 do 116.
  • ul. Świerkowa
  • ul. Sosnowa
07-0213 WĘGRÓW GDAŃSKA.
2017-11-24 09:30 2017-11-24 11:30 2 Jarzębia Łąka
  • ul. Błotna 1 do 10.
  • ul. Długa 29 do 79,102,104.
  • ul. Hanki Sawickiej 13,22.
  • ul. Kolejowa 1A,2,3.
  • ul. Władysława Sikorskiego 5,12.
  • ul. Zjazdowa 2,4,9,11.
11-0075 JARZĘBIA ŁĄKA I.
2017-11-24 12:00 2017-11-24 14:00 2 Ostrówek
  • ul. Dębowa 1A,1,3,7,9.
  • ul. Koczorowskiej 41 do 70.
  • ul. Kościuszki 9,13,17A,24 do 41.
  • ul. Leśna
  • ul. Lachmana 38,42,43,53,55.
  • ul. Projektowana 1,3,5A,6,8,9,10 do 16,24 do 27.
11-0129 OSTRÓWEK KLEMBOWSKI III.
2017-11-24 12:00 2017-11-24 14:00 2 Węgrów
  • ul. Gdańska 44 do 64. Okna Piotrowski,MZDW.
  • ul. Targowa
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Obrońców Westerplatte 1 do 4.
  • ul. Władysława Sikorskiego 1,2.
  • ul. Piaskowa 1 do 11.
07-0765 WĘGRÓW REDP.
2017-11-24 14:30 2017-11-24 16:30 2 Chrzęsne
  • ul. Borówkowa
  • ul. Myśliwiecka 10,25.
  • ul. Tłuszczańska 1 do 23 nieparzyste,37.
  • ul. Wincentyny Karskiej 10 do 66,86,90.
  • ul. Widok 5,9,12,14,15,20 do 26 parzyste,29,30,38,44.
  • ul. Zasobna 25,31 do 54.
11-0043 CHRZĘSNE I.
2017-11-24 14:30 2017-11-24 16:30 2 Jasienica
  • ul. Centralna 6A,46A.
  • ul. Janusza Korczaka 6.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 5,6,7,29.
  • ul. Laskowa 29,43,45.
  • ul. Lipowa 5,7,15A,40,62C.
  • ul. Adama Mickiewicza 1 do 28.
  • ul. Orna 2A,8.
  • ul. Przejazdowa 24 do 57A.
  • ul. Rzeczna 1,2.
  • ul. Juliusza Słowackiego 6A,11,25.
  • ul. Wiejska 11,15,8A.
  • ul. Wołomińska 14,17,22B.
11-0132 JASIENICA III.