Zgierz-Pabianice

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-11-13 07:30 2017-11-14 18:30 35 Giemzówek
  • od numeru 1 do numeru 11
Kalino
  • od numeru 81 do numeru 92, w tym sklep spożywczy PPH, Kaplica
Tadzin
  • numer 39 skład drewna
Stacje 30220, 30255
WYŁĄCZENIA CODZIENNIE W PODANYM PRZEDZIALE CZASOWYM
2017-11-13 08:00 2017-11-13 10:00 2 Ozorków
  • ul. Lotnicza 3,8,10
40434
2017-11-13 08:00 2017-11-13 12:00 4 Karolew
  • od 14 do 30
40627
2017-11-13 08:00 2017-11-13 15:00 7 Ksawerów
  • ul. Bednarska cała (oprócz numeru 20)
Stacja 30043
2017-11-13 08:30 2017-11-13 10:30 2 Ozorków
  • ul. kpt. Pilota Franciszka Żwirki 2-30,
  • ul. Juliusza Słowackiego 1-37,
  • ul. Tadeusza Kościuszki 1-29.
40449
2017-11-13 08:30 2017-11-13 14:30 6 Łódź-Widzew
  • ul. Grabińska od numeru 40 do numeru 45
Grabina
  • ul. Polna numery 34, 36, 38, 43, 43c
Stacja 30709
2017-11-13 09:00 2017-11-13 17:00 8 Zgierz
  • ul. Ozorkowska 74-102, 43-103b,
  • ul. Zagrodowa
  • ul. Plonowa
  • ul. Turystyczna 3,7
  • ul. Relaksowa 1
  • ul. Pogodna 1-13, 2-10,
  • ul. Dojazdowa
  • ul. Wincentego Witosa
40148
2017-11-13 11:00 2017-11-13 13:00 2 Ozorków
  • ul. Lotnicza 4,6
  • ul. Nowe Miasto 23
40435
2017-11-13 11:00 2017-11-13 15:00 4 Rąbień AB
  • ul. Przylesie
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Krokusowa
  • ul. Borówkowa
40653
2017-11-13 11:00 2017-11-13 15:00 4 Wola Grzymkowa
,
2017-11-13 12:00 2017-11-13 14:00 2 Ozorków
  • ul. H. Sucharskiego 3-10,
  • ul. Obrońców Westerplatte 2,4,
  • ul. gen. Józefa Bema 8*
40437
2017-11-14 07:30 2017-11-14 09:30 2 Zgierz
  • ul. Jana Śniechowskiego 2-33
  • ul. Łódzka 2-74,
  • ul. Romualda Traugutta 1-24.
40033
2017-11-14 08:00 2017-11-14 14:00 6 Wola Błędowa
Rokitnica
40707
2017-11-14 08:00 2017-11-14 12:00 4 Łódź-Górna
  • ul. Gościniec od numeru 199 do numeru 248
  • ul. Kresowych Stanic cała
Stacja 30256
2017-11-14 08:30 2017-11-14 14:30 6 Grabina
  • ul. Dębowa cała
  • ul. Lipowa cała
  • ul. Główna od numeru 60 do numeru 74, oraz od numeru 89 do numeru 93
  • ul. Janów, numer 1
Stacja 30715
2017-11-14 08:30 2017-11-14 10:30 2 Zgierz
  • ul. Wiosny Ludów 126-142
40045
2017-11-14 10:00 2017-11-14 12:00 2 Zgierz
  • ul. Konstantynowska 1-37,
  • ul. Jana Śniechowskiego 24c-33b,
  • ul. Andrzeja Struga 1-11,
  • ul. Sokołowska 1-10.
  • Pułaskiego
40026
2017-11-14 11:30 2017-11-14 13:30 2 Zgierz
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Bolesława Prusa
  • ul. Piątkowska
  • ul. Stanisława Pieczyraka 1-19,
  • ul. Adama Mickiewicza 3-27 i 6-28,
  • ul. Władysława Reymonta 2-12 i 3-9,
  • ul. Karola 1-13 i 2-14,
  • ul. Andrzeja 1-13 i 2a-8,
  • ul. Malarska 2-8a
  • ul. Józefa Piłsudskiego 2-36a i 3-15,
40072
2017-11-14 13:00 2017-11-14 15:00 2 Zgierz
  • ul. Łagiewnicka 2-32,
  • ul. Zawiszy 70-86,
  • ul. Jana Onufrego Zagłoby 1-31, 2-30,
  • ul. Letnia 10-30 9-29.
  • ul. Władysława Jagiełły 22-86, 33-85
40284
2017-11-14 14:30 2017-11-14 16:30 2 Zgierz
  • ul. Miry Kubasińskiej 1-15,
  • ul. Władysława Grabskiego 3-15,
  • ul. Dolna 1-47,
  • ul. Adolfa Dygasińskiego 38-61,
  • ul. Piątkowska 85-92a,
  • ul. Boczna 2
40296
2017-11-15 07:30 2017-11-15 09:30 2 Zgierz
  • ul. Chełmska 1-15,
  • ul. Myśliwska 1a-10a,
  • ul. Artura Grottgera 1/3-10,
  • ul. Rzemieślnicza 5-23.
  • ul. Łódzka 81-129,
  • ul. Lipowa 1-44,
  • ul. Głogowa 1-22,
  • ul. Fryderyka Chopina 1-29,
  • ul. Malinowa 22-26
  • ul. Osiedlowa 2-12.
40077
2017-11-15 08:00 2017-11-15 12:00 4 Zelgoszcz
40742
2017-11-15 08:30 2017-11-15 15:00 6 Bedoń-Wieś
  • ul. Słowiańska od numeru 77 do numeru 103, oraz od numeru 120 do numeru 146
Wiączyń Dolny
  • numery 46, 47, 47a
Łódź-Widzew
  • ul. Tadeusza Gajcego numery 121, 123, 135, 137
Stacja 30593
2017-11-15 08:30 2017-11-15 10:30 2 Rosanów
  • ul. Poprzeczna 2-28,
  • ul. Teresy 1-35,
  • ul. Jesienna 1-29,
  • ul. Wiosenna 1-39,
  • ul. Elizy Orzeszkowej 47-57,
  • ul. Wymokłe 1-7,
40176
2017-11-15 08:30 2017-11-15 10:30 2 Dąbrówka Mała
  • Spółdzielcza
40176
2017-11-15 10:00 2017-11-15 12:00 2 Jeżewo
  • 40-83,
40183
2017-11-15 10:00 2017-11-15 12:00 2 Szczawin
  • ul. Bielska 23-39,24-38
40183
2017-11-15 10:00 2017-11-15 13:00 3 Wola Rakowa
  • ul. Nowiny od numeru 6 do numeru 48
  • ul. Południowa od numeru 3 do numeru 47/52, oraz numery 70, 82
Pałczew
  • od numeru 1 do numeru 19
Stacje 30197, 30242, 30454
CHWILOWE ZANIKI NAPIĘCIA DLA ROZMOSTKOWANIA I ZAMOSTKOWANIA SIECI ENERGETYCZNEJ W PODANYM PRZEDZIALE CZASOWYM.
2017-11-15 11:30 2017-11-15 13:30 2 Kania Góra
  • ul. Kameralna
  • ul. Południowa
  • ul. Izabeli
  • ul. Strażacka
  • ul. Podgórna
  • Anyżowa, Kwiatowa,
41034
2017-11-15 12:00 2017-11-15 14:00 2 Ksawerów
  • ul. Szkolna numery 12, 12 a - g, budynki mieszkalne, bloki nr 2, 3, 7, 9, 25, 26, 27, 30, Szklarnie, Pałacyk, Szkoła, plac budowy
Stacja 30741
2017-11-15 13:00 2017-11-15 15:00 2 Kania Góra
  • ul. Kasztanowa
  • ul. Chabrowa 1-19,2-20,
  • ul. Irysowa
  • ul. Spacerowa
  • ul. Wiosenna
  • ul. Polna
  • ul. Wodna
  • ul. Zachodnia
  • ul. Sporna
  • ul. Strażacka
,
2017-11-16 08:00 2017-11-16 10:00 2 Sokolniki-Las
  • ul. Dębowa 1-3,
  • ul. Klonowa 1-16,
  • ul. Wodna 2,4,
  • ul. 1 Maja 34-42,
  • ul. Topolowa 2,3,4,,
  • ul. Brzozowa 1-34,
  • ul. Emilii Sczanieckiej 2-15,
  • ul. Oświatowa 1-6,
  • ul. Władysława Orkana 6-12.
40412
2017-11-16 08:00 2017-11-16 10:00 2 Helenów
40412
2017-11-16 08:00 2017-11-16 18:00 10 Słowik
  • ul. Gdańska
  • ul. Rubinowa
  • Działkowa
  • Kwiatowa,
  • Porzeczkowa,
  • Poziomkowa,
  • Irysowa,
  • Wesoła,
  • Pogodna,
  • Aroniowa,
  • Aleja Róź,
  • Jaśminowa,
  • Patisonowa,
  • Chryzantemowa,
  • Storczykowa,
  • Stokrotek,
  • Liliowa,
  • Gożdzikowa,
  • Peoniowa,
  • Arbuzowa,
  • Słoneczna
Aleksandria
  • od 26 do 31
,
2017-11-16 08:00 2017-11-16 10:00 2 Rzgów
  • ul. Ogrodowa od ul. Tuszńskiej do ul. Polnej, w tym TP, Sklep
  • ul. Długa od od numeru 11 do ul. Tylnej, w tym firma BAS
  • ul. Rawska cała
  • ul. Przejazd cała
  • ul. Wąska cała
  • ul. Tylna od numerów 13 i 20 do ul. Ogrodowej
  • ul. Szkolna w tym Szkoła, Ośrodek Sióstr Zakonnych, Przedszkole, Apteka, Ośrodek Zdrowia
  • ul. Polna od numerów 11 i 21 do ul. Ogrodowej
  • ul. Tuszyńska numery 10, 20, 22
Stacja 30185
2017-11-16 08:30 2017-11-16 15:00 6 Justynów
  • ul. Malinowa numery 1, 2, 3
  • ul. Marcina Kasprzaka od numeru 1 do numeru 26
  • ul. Łódzka numer 30
  • ul. Ludowa cała
Stacja 30580
2017-11-16 08:30 2017-11-16 10:30 2 Sokolniki-Las
  • ul. 22 Lipca 1-4,
  • ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 2-10,
  • ul. Różana 1-42,
  • ul. Jana Kasprowicza 1-48,
  • ul. Marii Konopnickiej 1-34,
  • ul. Krańcowa 1-14,
  • ul. Chrobrego 22-31,
  • ul. Gabriela Sokolnickiego 72-76,
  • ul. Graniczna 81-87
  • Strażacka 61-90,
40518
2017-11-16 11:00 2017-11-16 13:00 2 Sokolniki-Las
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Szkolna
  • ul. Sporna
  • ul. Ozorkowska
  • ul. Pilota Stanisława Wigury
  • ul. Łódzka
  • ul. Marynarska
  • ul. Sieradzka
  • ul. Zwycięska
  • ul. Wiejska
  • ul. Radzymińska
  • ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza
  • ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza
40413
2017-11-16 11:00 2017-11-16 13:00 2 Ksawerów
  • ul. Spółdzielcza cała
  • ul. Solarza cała
  • ul. Cicha cała
  • ul. M. Rataja cała
  • ul. Pomorska cała
  • ul. Klonowa od numeru 9 do ul. Wschodniej
  • ul. Wschodnia od ul. Suchej do numeru 53j
  • ul. Łódzka numery 61, 63, 65
Stacja 30074
2017-11-16 14:00 2017-11-16 16:00 2 Ksawerów
  • ul. Wschodnia od numeru 101 do numeru 135
  • ul. Bednarska numery 20, 26
  • ul. Getta od numerów 6 i 9 do ul. Wschodniej
  • ul. Górna cała
  • ul. Piękna od numeru 1 do numeru 16
Stacja 30369
2017-11-17 08:00 2017-11-17 10:00 2 Ozorków
  • ul. Partyzantów
  • ul. Piaskowa
  • ul. Średnia
  • ul. Różana
  • ul. I. Krasickiego
  • ul. Ks.Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • ul. Polna
  • ul. Łączna
40445
2017-11-17 08:00 2017-11-17 18:00 10 Jedlicze A
  • ul. Długa 33-83, 36-80,
  • ul. Szkolna 8-14B,
  • ul. Aleksandrowska Stacja Paliw
  • Jedlicka 102,110-120,
,
2017-11-17 08:00 2017-11-17 10:00 2 Pabianice
  • ul. Widzewska od numeru 11c do ul. Warszawskiej
  • ul. Łaska numery 14, 16, 18 oraz 183 firma KONVIT
  • ul. Familijna linia napowietrzna
  • ul. Warszawska od numeru 119 do ul. Ksawerowskiej, w tym numery 127, 176, a - e, oraz firma PPHU Profil
  • ul. Ksawerowska od numeru 7 do ul. Warszawskiej
Stacja 30386
2017-11-17 08:30 2017-11-17 15:00 6 Bedoń Przykościelny
  • ul. Bajeczna od numeru 1 do numeru 5
  • ul. Ogrodowa od numer 1 do numerów 7 i 20
  • ul. Bliźniacza cała
  • ul. Olszynowa cała
  • ul. Brzezińska od numeru 18 do numeru 26, oraz od numeru 45 do numeru 51
Bedoń-Wieś
  • ul. Słowiańska numer 2
Stacja 30309
2017-11-17 08:30 2017-11-17 10:30 2 Ozorków
  • ul. Maszkowska 1-85,
  • ul. Partyzantów 10-33,
  • ul. porucznika Zygmunta Olczaka 1-22,
  • ul. Polna 1-28,
  • ul. Łączna 1-18,
  • ul. Różana 1-10a,
  • ul. Średnia 41-62
Helenów
40446
2017-11-17 11:00 2017-11-17 13:00 2 Ozorków
  • ul. Nowy Rynek 3-10,
  • ul. H. Sucharskiego 2,4
,
2017-11-17 11:00 2017-11-17 13:00 2 Pabianice
  • ul. Gruntowa od numeru 21 do ul. Karniszewickiej
  • ul. Trawiasta cała
  • ul. Orna od numeru 1 do numeru 3
  • ul. Podmiejska cała
  • ul. Kąkolowa cała
  • ul. Chmielowa cała
  • ul. Modrakowa cała
  • ul. Łubinowa cała
  • ul. Karniszewicka od numerów 175 i 192 do końca ulicy
  • ul. Olszynowa numery 26, 28, 30, 39, 41, 45, 51
  • ul. Jarzębinowa cała
  • ul. Leszczynowa cała
  • ul. Jodłowa cała
  • ul. Liściasta cała
Stacja 30036
2017-11-17 12:00 2017-11-17 14:00 2 Helenów
  • d 8 do 14a
,
2017-11-17 12:00 2017-11-17 14:00 2 Maszkowice
  • od 12 do 47,
,
2017-11-17 14:00 2017-11-17 16:00 2 Gospodarz
  • numery 85, 86, 87, 88
  • ul. Nasienna od numeru 13 do numeru 33, w tym złącza kablowe numery 5494 do 5499
Stacja 30494
2017-11-18 07:00 2017-11-19 17:00 34 Pabianice
  • ul. Wschodnia od ulicy Spacerowej do ulicy Dobrej
  • ul. Spacerowa numery 6/8 i 10
  • ul. Dobra od ulicy Piotra Skargi do ulicy Szpitalnej
  • ul. Szpitalna numer 30, w tym warsztat samochodowy.
Stacja 30188
WYŁĄCZENIA CODZIENNIE W PODANYM PRZEDZIALE CZASOWYM
2017-11-21 11:00 2017-11-21 15:00 4 Petrykozy
  • od numeru 42 do Kudrowic
Kudrowice
  • całe, oraz ferma Kur
Piątkowisko
  • od numeru 103 do Kudrowic, w tym Gimnazjum
Wola Żytowska
  • - Wymysłów, cała/e
Stacje 30103, 30794, 30824, 30822, 30801, 30829, 30785, 30315, 30180, 30766
2017-11-23 08:00 2017-11-23 15:00 7 Łódź-Górna
  • ul. Wiskicka od ul. Bronisin do numeru 37
  • ul. Bronisin od numeru 1 do numeru 133, w tym numery 2, 14, 17
  • ul. Kolumny numer 195
  • ul. Konspiracji numery 85, 95
Stacje 30156, 30811
2017-11-25 07:00 2017-11-26 17:00 34 Pabianice
  • ul. Nawrockiego od ulicy Warszawskiej do ulicy Szpitalnej (linia napowietrzna)
  • ul. Warszawska numer 69a
  • ul. Dobra numer 7
  • ul. ks. Piotra Skargi od numeru 65 do ulicy Dobrej (linia napowietrzna)
Stacje 30188, 30076
WYŁĄCZENIA CODZIENNIE W PODANYM PRZEDZIALE CZASOWYM
2017-11-29 07:30 2017-11-29 17:00 9 Przypusta
  • od numeru 1 do numeru 22
Kalino
  • numery 94, 95
Kalinko
  • Pole, numery 101, 102, 103, 104
Giemzówek
  • numery 27, 28, 28a, oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Stacje 30207, 30254, 33088
2017-11-30 07:30 2017-11-30 17:00 9 Budy Wandalińskie
  • od numeru 1 do numeru 8
  • ul. Boczna, numery 21h, 25/27, 26, 28, 29
Stacja 30286