Linia WN Munina-Lubaczów to bardzo ważna inwestycja celu publicznego stwarzająca możliwości rozwoju nowych podmiotów gospodarczych w regionie przygranicznym i warunki do przyłączenia kolejnych Odnawialnych Źródeł Energii. Dzięki powstaniu nowej linii wraz ze stacją Korczowa, poprawiły się zarówno parametry napięcia, jak i ciągłość dostarczania energii elektrycznej do istniejących i nowych odbiorców. Jednocześnie wyeliminowane zostały zakłócenia w dostawie energii elektrycznej w tej części kraju.

 

Inwestycja ta stwarza warunki do rozwoju gospodarczego regionu – umożliwia bowiem powstanie nowych firm dających przychód lokalnym budżetom oraz nowe miejsca pracy.

Wycieczka po obiekcie planowana jest na 11 maja, w godz. 9.00 - 13.00. Będzie prowadzona będzie przez naszych pracowników, którzy są wybitnymi specjalistami w tej dziedzinie. Chętnym oferujemy niepowtarzalną okazję zobaczenia z bliskiej odległości wykonanej w nowej technologii linii energetycznej wysokiego napięcia wraz ze stacją transformatorową.

pgedystrybucja_oSpolce_site