Aktualne listy pracowników firm, upoważnionych do wykonywania prac, znajdować się będą w Wydziałach Usług Dystrybucyjnych poszczególnych Rejonów, kancelariach i sekretariatach Rejonów Energetycznych, Punktach Obsługi Klienta Dystrybucji (POKD).

Pracownicy n/w firm, są wyposażeni w imienne upoważnienia, wystawione przez Dyrektora Rejonu Energetycznego lub Kierownika Wydziału Usług Dystrybucji. W imieniu PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź,  wskazana firma będzie między innymi umawiać się z odbiorcami na wymianę liczników, otrzymując dla poszczególnych punktów odbioru dokumenty zleceń Obsługi Technicznej.

 

Miejsce realizacji:

RE1 Piotrków Trybunalski

Zadanie nr 1 – Miasto Piotrków Trybunalski ,Miasto Sulejów, Gmina Sulejów, Gmina Mniszków, Gmina Czarnocin, Miasto Tuszyn, Gmina Tuszyn, Gmina Dłutów, Gmina Wola Krzysztoporska, Gmina Będków (wykonawca: „ROBINK” Robert Rybak)

Zadanie nr 2 – Miasto Radomsko, Gmina Radomsko, Gmina Ładzice Gmina Lgota Wielka, Gmina Dobryszyce, Gmina Gomunice, Miasto Kamieńsk, Gmina Kamieńsk, Gmina Gorzkowice, Gmina Łęki Szlacheckie, Gmina Masłowice, Gmina Kruszyna (wykonawca: ARTEST Paweł Przybysz) Zadanie nr 3 - Miasto Przedbórz, Gmina Przedbórz, Gmina Kluczewsko, Gmina Ręczno, gmina Łęki Szlacheckie (wykonawca: „ROBINK” Robert Rybak)

Telefony kontaktowe:

Punkt Obsługi Klienta Dystrybucji – (44) 645-02-30

Wydział Usług Dystrybucyjnych – (44) 645-02-05 lub 645-02-31

 

RE2 Żyrardów

Zadanie nr 4 - Teren PE  Żyrardów - Miasto: Żyrardów,  Mszczonów, Gmina: Mszczonów, Żyrardów,   Wiskitki, Baranów, Radziejowice, Żabia Wola, Jaktorów,  część gmin: Puszcza Mariańska, Grodzisk Mazowiecki., Nadarzyn, Tresin (wykonawca: Konsorcjum firm Rafał Gruchała (lider),  Dariusz Szczepaczewski,  Adam Karaś,  Przemysław Grzejszczak)

Zadanie nr 5 - Teren PE Skierniewice  -  Miasto: Skierniewice, Gminy:  Skierniewice, Maków, Lipce Reymontowskie, Jeżów, Godzianów, Nowy Kawęczyn,  Słupia, część gmin: Głuchów, Łyszkowice , Nieborów, Żelechlinek, Kowiesy, Puszcza Mariańska (wykonawca: Konsorcjum firm Rafał Gruchała (lider),  Dariusz Szczepaczewski,  Adam Karaś,  Przemysław Grzejszczak)

Zadanie nr 6 - Teren PE Rawa Mazowiecka - Miasta: Rawa Mazowiecka, Biała Rawska,  Gminy: Rawa Maz., Biała Rawska, Cielądz, Sadkowice, Regnów, część Gmin: Głuchów, Kowiesy (wykonawca: Konsorcjum firm Rafał Gruchała (lider),  Dariusz Szczepaczewski,  Adam Karaś,  Przemysław Grzejszczak)

Telefony kontaktowe:

Punkt Obsługi Klienta Dystrybucji – (46) 854-55-00

Wydział Usług Dystrybucyjnych – (46) 854-52-55 lub 854-52-31

 

 

RE3 Sieradz

Zadanie nr 7 - Powiat Zduńskowolski (wykonawca: FHU PRZEMEK Przemysław Sobieraj 98-220 Zduńska Wola Topolowa 21)

Zadanie nr 8 - Powiat Łaski, Powiat Pabianicki (wykonawca: ARTEST Paweł Przybysz Swolszewice Małe ul. Trzciniec 3 97-213 Smardzewice)

Zadanie nr 9  - Gmina Szadek, Gmina Poddębice, Gmina Lutomiersk (wykonawca: ARTEST Paweł Przybysz Swolszewice Małe ul. Trzciniec 3 97-213 Smardzewice)

Zadanie nr 10 - Gmina Sieradz (wykonawca: ARTEST Paweł Przybysz Swolszewice Małe ul. Trzciniec 3 97-213 Smardzewice)

Telefony kontaktowe:

Punkt Obsługi Klienta Dystrybucji – (43) 826-72-57

Wydział Usług Dystrybucyjnych – (43) 826-72-55 lub 826-72-26

 

RE4 Łowicz

Zadanie nr 11 - powiat Brzeziny: Brzeziny, Brzeziny M, Dmosin, Rogów (wykonawca: Marcin Sochacki ul. Czernika 7 m 23, 92-538 Łódź)

Zadanie nr 12 - powiat Koluszki: Gałków, Koluszki, Koluszki M (wykonawca: Marcin Sochacki ul. Czernika 7 m 23, 92-538 Łódź)

Zadanie nr 13 - powiat Łowicz: Bielawy, Bolimów, Chąśno, Domaniewice, Kocierzew, Łowicz, Łowicz M, Łyszkowice, Nieborów, Zduny (wykonawca: INSTAL Usługi Elektryczne Krawczyk Piotr ul. Kuligowska 132, 26-300 Opoczno)

Telefony kontaktowe:

Punkt Obsługi Klienta Dystrybucji – (46) 830-14-34

Wydział Usług Dystrybucyjnych – (46) 830-12-31 lub 830-13-65

 

RE5 Bełchatów

Zadanie nr 15 - Miasta Bełchatów, oraz Gmin Bełchatów, Kluki, Rząśnia, Sulmierzyce, Szczerców, Drużbice, Kleszczów, Lgota Wielka, Wola Krzysztoporska, Zelów (wykonawca: ARTEST Paweł Przybysz, Swolszewice Małe, ul. Trzciniec 3, 97-213 Smardzewice)

Zadanie nr 16 - Wieluń, Biała, Czarnożyły, Konopnica, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Mokrsko, Skomlin, Wierzchlas (wykonawca: ARTEST Paweł Przybysz, Swolszewice Małe, ul. Trzciniec 3, 97-213 Smardzewice)

Zadanie nr 17 - Działoszyn, Widawa, Złoczew, Lututów, Brąszewice, Brzeźnio, Klonowa, Siemkowice, Kiełczygłów, Burzenin, Rusiec (wykonawca: ARTEST Paweł Przybysz, Swolszewice Małe, ul. Trzciniec 3, 97-213 Smardzewice)

Telefony kontaktowe:

Punkt Obsługi Klienta Dystrybucji – (44) 634-92-27

Wydział Usług Dystrybucyjnych – (44) 634-92-32 lub 634-92-31

 

RE6 Tomaszów Mazowiecki

Zadanie nr 18 – Tomaszów Mazowiecki (wykonawca: Usługi Inkasencko-montersko-instalatorskie Marek Simkowski)

Zadanie nr 19 – Opoczno (wykonawca: „Energy-Gas” Aleksy Lewicki)

Telefony kontaktowe:

Punkt Obsługi Klienta Dystrybucji – (44) 726-32-31

Wydział Usług Dystrybucyjnych – (44) 726-32-55 lub 726-32-31