• PGE Dystrybucja zwycięzcą Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny Złota Setka 2017

  22.06.2018

  21 czerwca br. ogłoszono zwycięzców XXII edycji rankingu „Złota Setka” Dziennika Wschodniego.  Po raz kolejny niekwestionowanym liderem rankingu została PGE Dystrybucja, zwyciężając w kategoriach: „Duża Firma”, „Firma o największym zysku brutto", „Firma o największym zysku netto", „Największy Inwestor", „Największy Pracodawca" oraz „Największa Firma Usługowa".

 • Energetycy nagrodzili „Samorząd przyjazny energii”

  18.06.2018

  13 czerwca 2018 r. rozstrzygnięto czwartą edycję konkursu „Samorząd przyjazny energii” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii, którego członkiem jest PGE Dystrybucja. W tym roku na najwyższe uznanie jury zasłużyły gminy: Kórnik, Ostróda, Stalowa Wola, Jaworzno, oraz Sobienie-Jeziory.  Wręczono również siedem wyróżnień.

 • Energetyczny Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Michałowie

  06.06.2018

  Liczne atrakcje dla dzieci i festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zorganizowali: burmistrz Michałowa, w woj. podlaskim i PGE Dystrybucja we współpracy ze Szkołą Podstawową w Michałowie, Strażą Pożarną, Policją oraz  Nadleśnictwem Żednia.

 • Reprezentacja PGE Dystrybucja w XXVI Międzynarodowym Biegu Solidarności w Lublinie

  06.06.2018

  Tradycyjnie na początku czerwca lubelscy miłośnicy biegania stają na starcie dwóch biegów. Jeden prowadzi ulicami Lublina, drugi to półmaraton z początkiem w Świdniku i metą na stadionie MOSiR w Lublinie.

 • Przesył i dystrybucja w kompleksowym ujęciu

  24.05.2018

  Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, którego członkiem jest PGE Dystrybucja S.A., opublikowało w maju raport „Energetyka. Dystrybucja i przesył”. Bogate w wykresy i infografiki wydawnictwo prezentuje kompleksowe informacje i dane na temat podsektora przesyłu i dystrybucji energii elektrycznejw 2017 roku. To kolejna edycja rocznika PTPiREE.