Aktualności

W PGE Dystrybucja powstał jeden z najnowocześniejszych w Polsce ośrodków szkoleniowych dla energetyków

13 października br. został oddany do użytkowania przebudowany i zmodernizowany poligon szkoleniowy w Krasnobrodzie. Jest to jedno z niewielu miejsc w kraju, gdzie możliwe jest prowadzenie szkoleń w technologiach prac pod napięciem w sieciach średniego i niskiego napięcia. Uroczystego otwarcia obiektu dokonali członkowie zarządu PGE Dystrybucja, przedstawiciel PGE Polskiej Grupy Energetycznej oraz dyrekcja zamojskiego oddział PGE Dystrybucja.

Więcej

IV Łódzkie Forum Energetyczne

Od 5 października na terenie województwa łódzkiego odbywają się Łódzkie Fora Energetyczne, organizowane przez PGE Dystrybucja Oddział Łódź z myślą o samorządowcach. Formuła spotkań z przedstawicielami władz lokalnych: prezydentami miast, burmistrzami, wójtami na stałe wpisała się w harmonogram wydarzeń inicjowanych przez spółkę.

Więcej

PGE Dystrybucja nagrodzona

Podczas 17. edycji prestiżowej gali „Setka Kuriera” ogłoszono zwycięzców w pięciu kategoriach. W kategorii „Giganci”, czyli firmy woj. lubelskiego, która uzyskała obrót powyżej miliarda złotych bezkonkurencyjna okazała się PGE Dystrybucja. Nagrodę prezesowi zarządu Jarosławowi Kwaskowi wręczył prezes Kuriera Lubelskiego – Dariusz Kołacz.

Więcej

Kontakt - wybierz oddział

PGE Dystrybucja - Kontakt
dystrybucja_site pgedystrybucja_site