PGE Dystrybucja zaprasza do udziału w konkursie „Młodzi energetyczni”, którego ideą jest promowanie zawodów związanych z energetyką oraz rozbudzanie zainteresowań spółką PGE Dystrybucja jako przyszłym potencjalnym pracodawcą.

Konkurs kierujemy do zespołów uczniowskich ze szkół zawodowych, które podjęły współpracę ze spółką - do uczniów klas III i IV Technikum oraz klas I Szkoły Branżowej II Stopnia, kształcących się w zawodach: technik elektryk, technik energetyk, technik elektromonter.

Uczestnikami konkursu mogą zostać 3-4 osobowe zespoły uczniów z tej samej klasy, wspierane opiekunami z kadry dydaktycznej szkoły.

Zadaniem zespołów będzie wykonanie Pracy Konkursowej – filmu nagranego aparatem bądź telefonem komórkowym - w jednej z wybranych kategorii:

- „Bezpieczeństwo w energetyce” 
- „Mój zawód energetyk”
- „Moje miejsce pracy w PGE Dystrybucja”.

Wymogami dla filmu są: czas trwania – max 120 sekund, format – 16.9 w orientacji pionowej (maksymalna pojemność 200 MB).

Zespoły uczniowskie, które do 26.05.2023 r. nadeślą Karty Zgłoszeniowe i do 02.06.2023 r. prześlą Prace Konkursowe, będą miały okazję zawalczyć o nagrody indywidualne, tj. tablet, pamięć zewnętrzną, słuchawki oraz nagrody dla swoich klas – dwudniowe wycieczki do Krasnobrodu lub Rzeszowa bądź vouchery o wartości 1000 zł do wykorzystania w ramach zwiedzania rekomendowanych przez PGE Dystrybucja obiektów (centrów nauki i techniki).

Zachęcamy młodych, zdolnych i odważnych uczniów do podjęcia rywalizacji, uwolnienia kreatywności i przystąpienia do Konkursu.

Informacje szczegółowe znajdują się w załączonych plikach do pobrania. Kontakt do organizatora Konkursu: Alina Chwiejczak, tel. 603 973 998.