Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Jasionka
  • 31-34
Swoboda
  • 14-23
2020-02-17 08:00 2020-02-17 17:00 9 40174
Parzyce
  • 9-16
2020-02-18 08:00 2020-02-19 14:00 30 40458
Codzienne wyłączenie od 8:00 do 14:00
Siedlisko
  • ul. Spokojna 13-78
  • ul. Na Uboczu 1-10
Szczawin
  • ul. Zgierska 3,7
2020-02-18 09:00 2020-02-18 17:00 8 40141
obwód kierunek Zgierz
Wola Lubiankowska
  • 1-20a
Albinów
  • 1,2
2020-02-18 09:00 2020-02-18 14:00 5 40910
Mąkolice
  • od numeru 161 do numeru 172
2020-02-19 08:00 2020-02-19 14:00 6 Stacja 40965
Wymiana stanowisk słupowych w linii napowietrznej 0,4 kV
Pabianice
  • ul. Jana Kilińskiego numery 19, 20 - stacja gazu, 21, 22, 24, 31, 33, 35, 37, 39, 47, 49, 51
  • ul. Ewangelicka
2020-02-19 08:00 2020-02-19 17:00 9 Stacja 30063
Usuwanie kolizji z przebudową DW 485
Bukowiec
  • ul. Mała cała
  • ul. Mineralna cała
  • ul. Paliwowa cała, w tym Auto-Komis
  • ul. Rokicińska numer 122 stacja Orlen
Kurowice
  • ul. Południowa cała
  • ul. Rządowa od numeru 165 do numeru 191 i od numeru 190 do numeru 218
  • stacje: 33026 Kurowice CE-34, 33093 Kurowice CE-12
2020-02-19 08:30 2020-02-19 14:00 5 Stacje 30181, 30420, 33026, 33064, 33093
Modernizacja linii napowietrznej 15kV
Głowno
  • ul. Dworska
  • ul. Stanisława Wigury
  • ul. Sporna
  • ul. Sportowa
  • ul. 11 Listopada
  • ul. Graniczna
2020-02-20 08:00 2020-02-20 14:00 6 Stacja 40927
Przegląd linii napowietrznej 0,4 kV
Parzyce
  • 1-8
2020-02-20 08:00 2020-02-21 08:00 24 40458
Codzienne wyłączenie w godzinach 8-14
Ksawerów
  • ul. Skromna numery 1, 3, 6
  • ul. Zielona cała - oprócz numeru 6
  • ul. Huczna cała
  • ul. Muzyczna cała
  • ul. 1 Maja cała
  • ul. Wolska od numeru 22 do numeru 26A i od numeru 27 do numeru 39
  • ul. Zaradzyńska od ul. Wolskiej do ul. Hubala
  • ul. Orkana od ul. Zaradzyńskiej do numeru 9
2020-02-21 08:00 2020-02-21 15:00 7 Stacje 30175, 30307
Przegląd linii napowietrznej o,4 kV
Maciejów
  • 31-39
  • Rozalinów 1-18
2020-02-21 09:00 2020-02-21 17:00 8 40155
Maciejów
  • 1-33
Smardzew
  • ul. Dębowa
2020-02-21 09:00 2020-02-21 17:00 8 40140
Łagiewniki Nowe
  • ul. Smardzewska 113-153 i 126-170
  • ul. Polna
  • Krótka
Smardzew
  • ul. Zagajnikowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Podleśna 1-23
2020-02-21 09:00 2020-02-21 17:00 8 41059
Smardzew
  • Zakątna
  • Aleja Bukowa
  • Spacerowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Podleśna
  • ul. Grabowa
2020-02-21 09:00 2020-02-21 17:00 8 40251
Glinnik
  • al. Bukowa
  • ul. Nadrzeczna 1-40
  • ul. Poranna 2-10
Siedlisko
  • ul. Spokojna 1-78
  • ul. Na Uboczu 1-10
Maciejów
  • 1
Szczawin
  • ul. Zgierska 3-7
2020-02-21 09:00 2020-02-21 17:00 8 40141
Maciejów
  • 1-33
Smardzew
  • ul. Dębowa
2020-02-21 09:00 2020-02-21 17:00 8 40140
Pabianice
  • ul. Widzewska od numeru 78 do numeru 116, w tym Stacja redukcji gazu i schronisko dla zwierząt
  • ul. Lazurowa od numeru 1 do numeru 9
  • ul. Radosna cała
  • ul. Kręta cała
  • ul. Szczęśliwa numery 5, 5a
2020-02-24 08:00 2020-02-24 15:00 7 Stacja 30095
Przegląd eksploatacyjny stacji
Ksawerów
  • ul. Wolska od numeru 32 do numeru 57a
  • ul. Północna od numeru 1 do numeru 13
  • ul. Kosmowskiej cała
  • ul. Owocowa cała
  • ul. Wąska cała
  • ul. Różana cała
  • ul. Topolowa cała
2020-02-25 08:00 2020-02-25 15:00 7 Stacja 30106
Przegląd eksploatacyjny stacji
Ksawerów
  • ul. Solarza od ul. Wschodniej do numeru 15
  • ul. Wschodnia numer 27a
2020-02-25 08:00 2020-02-25 15:00 7 Stacja 30074
Wymiana złącza kablowego 0,4 kV
Hermanów
  • od numeru 29 do numeru 35 oraz numer 27
Bychlew
  • numery 10d i 12b
2020-02-26 08:00 2020-02-26 15:00 7 Stacja 30387
Wymiana złącza kablowego 0,4 kV
Pabianice
  • ul. Trawiasta cała
  • ul. Kąkolowa cała
  • ul. Orna od numeru 1 do numeru 3
  • ul. Chmielowa cała
  • ul. Modrakowa cała
  • ul. Łubinowa cała
  • ul. Liściasta cała
  • ul. Leszczynowa cała
  • ul. Jarzębinowa cała
  • ul. Jodłowa cała
  • ul. Karniszewicka od numeru 171 do numeru 205 i od numeru 186 do numeru 206
  • ul. Olszynowa od numeru 25 do numeru 51 i od numeru 26 do numeru 30
  • ul. Jaśminowa cała
  • ul. Morwowa cała
  • ul. Podmiejska numer 8 oraz od numeru 1 do numeru 103, w tym złącza kablowe numer 2392, 2393 i Kościół
  • ul. Słonecznikowa cała w tym numer 22 Firma "TIGNUM"
  • ul. Gruntowa cała
  • ul. Tatarkowa cała
  • ul. Poziomkowa cała
  • ul. Gajowa cała
  • ul. Makowa cała
  • ul. Lisia cała
Chechło Pierwsze
  • ul. Wincentego Witosa od numeru 1 do numeru 6
  • ul. ks. Maksymiliana Marii Kolbego od numeru 1 do numeru 18
  • ul. Mickiewicza cała
  • ul. Dolna cała
  • ul. Niska cała
  • ul. Wąska cała
  • ul. Krótka cała
2020-02-27 08:00 2020-02-27 15:00 7 Stacje 30036, 30125, 30528, 33153
Przegląd eksploatacyjny stacji i linii napowietrznej 15kV - dokończenie prac