Łódź

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-06-27 08:00 2019-06-27 14:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Drewnowska numer 62
71-A1299 ul. Drewnowska 43/47.
Naprawa kabla.
2019-06-27 08:00 2019-06-27 15:00 7 Łódź-Bałuty
  • ul. Brukowa numer 5
  • ul. Grudziądzka numery 5a i 6
  • ul. Helska od numeru 13 do 21 oraz od numeru 42 do 72 i numer 37
  • ul. Bolesława Limanowskiego numer 207
10554 ul. Grudziądzka 5a
11171 ul. Helska 1a
Wymiana słupa.
2019-06-27 08:30 2019-06-27 14:00 5 Łódź-Górna
  • ul. Wyścigowa cała
  • ul. Sportowa cała
  • ul. Zamulna cała
  • ul. Konna od numeru 11 do 23 i od numeru 12 do 28
  • ul. Farna nr 34 i nr 34a
  • ul. Zarzeczna od numeru 12 do 24 i od numeru 13 do 19
  • ul. Niwelacyjna nr 10
  • ul. Wyspowa nr 9/9a
21476
2019-06-28 08:00 2019-06-28 14:00 6 Łódź-Górna
  • ul. Demokratyczna od numeru 36 do 70 i od numeru 39 do 73
  • ul. Bierna cała
  • ul. Dodatnia cała
  • ul. Żwawa cała
  • ul. Dzwonowa nr 18/20 szkoła
  • Jagiełły od numeru 4 do 20 i od numeru 3 do 15
  • ul. Skośna nr 14
  • ul. Finansowa od numeru 38 do 56 i od numeru 39 do 55c
20718
2019-06-28 08:00 2019-06-28 14:00 6 Łódź-Śródmieście
  • ul. Wólczańska numer 103
  • ul. Ludwika Zamenhofa od numeru 12 do 18
50008 ul. Wólczańska 103.
Przegląd stacji.
2019-06-28 08:30 2019-06-28 14:00 5 Łódź-Widzew
  • ul. Prezydenta numery 23, 36, 38
  • ul. Strążyska numer 24
  • ul. Taternicza numery 22, 23
10169 ul. Prezydenta 29.
Przycinka gałęzi w linii.
2019-06-28 08:30 2019-06-28 14:00 5 Łódź-Polesie
  • ul. Zamiejska od numeru 81 do 101
  • ul. Ikara cała
  • ul. Załogowa cała
  • ul. Latawcowa cała
  • ul. Gwarków cała
  • ul. Żaglowa cała
  • ul. Bystra cała
  • ul. Pilotów cała
  • ul. Szkutnicza cała
20565
2019-06-30 08:00 2019-06-30 14:00 6 Łódź-Polesie
  • al. Włókniarzy numer 227
51318 ul. Włókniarzy 227 POCZTA.
Przegląd stacji.
2019-07-01 08:00 2019-07-01 14:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Księdza Wojciecha Jakubowicza numer 4
  • ul. Gen. Antoniego Jeziorańskiego numery 31, 33, 32/34, 40
  • ul. Diamentowa od numeru 1 do 13 oraz od numeru 4 do 12
  • ul. Kobaltowa od numeru 15 do 33 oraz od numeru 12 do 58
  • ul. Kryształowa od numeru 35 do 47 oraz od numeru 8 do 22 oraz działki 19/6, 19/7, 19/8
  • ul. Antoniego Książka numer 20
  • ul. Łupkowa od numeru 1 do 17
  • ul. Rubinowa od numeru 3 do 27 oraz od numeru 2 do 24
  • ul. Aleksego Rżewskiego od numeru 15 do 35 oraz od numeru 28 do 44
71-2003 ul. Książka 32.
Przegląd stacji, wycinka w linii.
2019-07-01 11:00 2019-07-01 17:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Telefoniczna od numeru 25 do 39a oraz numer 28c
10647 ul. Telefoniczna 44.
Wycinka w linii.
2019-07-02 08:00 2019-07-02 14:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Warszawska od numeru 105 do 133 oraz od numeru 122 do 142
  • ul. Wycieczkowa numery 14, 16, 26
  • ul. Platynowa od numeru 1 do 5 oraz od numeru 2 do 28
  • ul. Piliczna od numeru 1 do 9 oraz od numeru 2 do 4
  • ul. Tlenowa od numeru 1 do 7 oraz od numeru 2 do 12
  • ul. Cynowa od numeru 1 do 19 oraz od numeru 2 do 10
  • ul. Kacza od numeru 3 do 11 oraz od numeru 2 do 12
  • ul. Kogucia od numeru 3 do 21a oraz od numeru 4 do 22
  • ul. Fiołkowa od numeru 12 do 16
  • ul. Kasztelańska numer 83
  • ul. Mineralna od numeru 1 do 5 oraz od numeru 4 do 8
  • ul. Promienna od numeru 5 do 39 oraz od numeru 4 do 34a
  • ul. Rysia od numeru 12 do 16 oraz numery 11, 13a
  • ul. Strusia od numeru 19 do 45 oraz od numeru 16 do 32
10889 ul. Warszawska 120a
10630 ul. Centralna 26a
Przegląd stacji, wycinka w linii.
2019-07-02 08:30 2019-07-02 14:00 5 Łódź-Górna
  • ul. Łęczycka od numeru 31 do 49
  • ul. Siedlecka od numeru 38 do 44
  • ul. Płocka od numeru 48 do 52 i od numeru 45 do 49
50662
2019-07-02 13:00 2019-07-02 18:00 5 Łódź-Bałuty
  • ul. Drwęcka numer 1
  • ul. Telefoniczna od numeru 15 do 23 oraz od numeru 18 do 28a
Łódź-Śródmieście
  • ul. Patrice Lumumby numer 25
10086 ul. Doły 2.
Wycinka w linii.
2019-07-03 08:00 2019-07-03 16:00 8 Łódź-Bałuty
  • ul. Akademicka od numeru 1 do 7 oraz od numeru 2 do 14
  • ul. Barbary numery 6, 7, 14
  • ul. Centralna od numeru 17 do 45 oraz od numeru 16 do 28
  • ul. Fiołkowa numer 2
  • ul. Jodowa od numeru 1 do 7
  • ul. Księżycowa od numeru 2 do 2d
  • ul. Metalowa od numeru 3 do 5 oraz od numeru 2 do 6
  • ul. Mosiężna od numeru 3 do 9b oraz numery 12, 14
  • ul. Piliczna od numeru 15 do 23 oraz od numeru 4a do 6a
  • ul. Rysia od numeru 2 do 12a oraz numer 1
  • ul. Słowicza od numeru 2 do 12a oraz numer 1
  • ul. Tlenowa od numeru 13 do 23 oraz od numeru 16 do 24
  • ul. Warszawska od numeru 91 do 101 oraz od numeru 102 do 112
10630 ul. Centralna 26a.
Przegląd stacji, wycinka w linii.
2019-07-03 08:00 2019-07-03 20:00 12 Łódź-Widzew
  • ul. Przędzalniana nr 79 i 74 (ogródki działowe)
50202
2019-07-03 08:00 2019-07-03 20:00 12 Łódź-Widzew
  • ul. Częstochowska od numeru 4 do 10 i numery: 17,19,25,27
  • ul. Przędzalniana od numeru 80 do 82
20986 i 50202
2019-07-03 08:30 2019-07-03 14:00 5 Łódź-Górna
  • ul. Kuźnicka od numeru 1(bez 1a i 1b) do numeru 31 i od numeru 4 do 24/28
  • ul. Redowa od numeru 4/6 do 10 i od numeru 1 do 9
  • ul. Tczewska nr 1 i 2
22120
2019-07-04 08:00 2019-07-04 10:00 2 Łódź-Bałuty
  • ul. Krecia od numeru 5 do 9b oraz od numeru 8 do 26
10503 ul. Skowrończa 11/13.
Wycinka w linii.
2019-07-04 09:00 2019-07-04 15:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Jaskółcza numery 7, 9
  • ul. Łagiewnicka numer 336
  • ul. Pszczelna od numeru 62 do 84
  • ul. Sójki od numeru 1 do 7 oraz od numeru 4 do 6
10744 ul. Jaskółcza/Mrówcza.
Wycinka w linii.
2019-07-05 08:00 2019-07-05 14:00 6 Łódź-Polesie
  • ul. Pługowa od numeru 35 do 53 oraz od numeru 20 do 52
  • ul. Rąbieńska numer 25
  • ul. Traktorowa od numeru 3 do 11 oraz numery 12, 12a
11497 ul. Traktorowa 44a.
Przegląd linii, wycinka w linii.
2019-07-05 08:00 2019-07-05 14:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Liściasta numer 162
  • ul. Marzanny numery 2, 3, 8/10
  • ul. Żabieniec numery 90, 91
12093 ul. Nowożeńców 8.
Przegląd stacji.
2019-07-05 09:00 2019-07-05 16:00 7 Łódź-Polesie
  • ul. Czołgistów od numeru 9 do 23 oraz od numeru 2 do 32
  • ul. Pionierska numery 4, 6
  • ul. Rowerowa od numeru 3 do 27 oraz od numeru 2 do 36
12077 ul. Cyganka 5.
Przegląd linii, wycinka w linii.
2019-07-05 10:00 2019-07-05 13:00 3 Łódź-Polesie
  • ul. Kwiatowa od numeru 23 do 29 oraz numery 26, 26a
  • ul. Łubinowa numery 35b, 37
  • ul. Pługowa od numeru 3 do 25 oraz od numeru 4 do 30
11307 ul. Rzepakowa 37a.
Wycinka w linii.
2019-07-08 08:00 2019-07-08 14:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Kowalska numery 3, 8, 10
  • ul. Młynarska od numeru 75 do 93 oraz od numeru 64 do 98
  • ul. Sukiennicza numer 104
11029 ul. Sukiennicza 1a.
Przegląd linii, wycinka w linii.
2019-07-08 08:00 2019-07-08 14:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Franciszkańska od numeru 126 do 138a oraz numer 137
  • ul. Okopowa od numeru 26 do 40a
10869 ul. Okopowa 31.
Przegląd stacji.
2019-07-08 10:00 2019-07-08 12:00 2 Łódź-Polesie
  • ul. Artylerzystów od numeru 1 do 5 oraz od numeru 2 do 6
  • ul. Napoleońska numer 3
  • ul. Podchorążych od numeru 1 do 19 oraz od numeru 2 do 20
  • ul. Złotno numer 35
10396 ul. Poniatowskiego 3.
Wycinka w linii.
2019-07-08 11:00 2019-07-08 17:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Szczecińska od numeru 135c do 141a oraz numery 116, 118
10715 ul. Liściasta/Szczecińska.
Wycinka w linii.
2019-07-09 08:00 2019-07-09 16:00 8 Łódź-Bałuty
  • ul. Aleksandrowska numery 169, 180, 188
  • ul. Władysława Kędry od numeru 3 do 11 oraz od numeru 4 do 14
  • ul. Klinowa od numeru 5b do 29 oraz od numeru 14 do 24 i numery 4, 5, 5a, 8, 10
  • ul. Wacława Kondka numery 2, 4a, 5
  • ul. Horacego Safrina od numeru 53 do 65 oraz od numery 38 do 46 i numery 22, 35
  • ul. Igora Sikiryckiego numer 15
11475 ul. Klinowa 3a.
Wycinka w linii.