Bielsk Podlaski

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-08-21 07:00 2017-08-21 14:00 7 Czarna Wielka
  • (posesje od nr 40 do 58)
03-298
2017-08-21 08:00 2017-08-21 13:00 5 Hajnówka
  • ul. Bielska (Park Miniatur Zabytków Podlasia)
03-1769
2017-08-21 08:00 2017-08-21 14:00 6 Hajnówka
  • ul. Celna
03-1323
2017-08-21 09:00 2017-08-21 15:00 6 Wólka Nadbużna
  • (domki letniskowe)
03-1490
2017-08-21 09:00 2017-08-21 13:00 4 Grodzkie Szczepanowięta
09-907
2017-08-21 09:00 2017-08-21 13:00 4 Piętki-Basie
09-76
2017-08-21 09:30 2017-08-21 17:00 7 Olendry
Anusin
  • (kolonia - przy Hortexie)
03-206, 03-1859
2017-08-22 07:00 2017-08-22 14:00 7 Kostuszyn-Kolonia
  • (posesje od nr 1 do 6)
Gaj
  • (posesje nr: 1, 3, 5)
Poniaty
  • (posesja nr 11)
09-447
2017-08-22 08:00 2017-08-22 19:00 11 Nurzec-Stacja
  • ul. Kolejowa (posesje od nr 2 do 6),
  • ul. Krótka (posesje od nr 1 do 7),
  • ul. Młyńska (nr nieparzyste od 3 do 23 oraz nr parzyste od 4 do 12),
  • ul. Szkolna (nr nieparzyste od 1 do 9 oraz nr parzyste od 2 do 26),
  • ul. Żerczycka (posesja nr 1)
03-200
2017-08-22 08:00 2017-08-22 14:00 6 Dubicze Cerkiewne
  • ul. Parkowa
Grabowiec
  • (posesje od nr 126 do 128C)
03-1295
Szkoła Podstawowa, oczyszczalnia ścieków
2017-08-22 10:00 2017-08-22 14:00 4 Nowosady
  • (SKR i przysiółek Dubińska Ferma - posesje od nr 1 do 17)
Dubiny
  • (ST 03-X173 Dubiny Zakład Drzewny OLGA)
03-28, 03-954, 03-X173
ST 03-X173 Dubiny Zakład Drzewny OLGA
2017-08-23 07:00 2017-08-23 14:00 7 Miedwieżyki
03-77
2017-08-23 07:00 2017-08-23 14:00 7 Kostuszyn-Kolonia
  • (posesje nr: 7, 13, 15, 16)
09-447
2017-08-23 08:00 2017-08-23 14:00 6 Kostry-Podsędkowięta
  • (wieś i kolonia)
Stare Kostry
Lubowicz-Byzie
Lubowicz Wielki
09-726, 09-79, 09-80, 09-81 09-915, 09-82 09-83, 09-X905
ST 09-X905 Kostry Podsętkowięta Elektrownia
2017-08-23 09:00 2017-08-23 14:00 5 Siemianówka
  • ul. Bociania (nr nieparzyste od 23 do 27 oraz posesja nr 28),
  • ul. Łabędzia
  • ul. Żurawia
  • ul. Jesionowa (posesje nr: 1, 4, 5, 5A, 7, 9, 13, 27),
  • ul. Łąkowa (nr parzyste od 2 do 30 oraz od 44 do 78, nr nieparzyste od 11 do 27),
  • ul. Szkolna (nr nieparzyste od 3 do 13, 19A, od 29 do 89 oraz nr parzyste: 14, 14A, 14B, 18A, od 24 do 28, od 44 do 56),
  • ul. Cicha (posesje nr: 4, 5, 11, 17, 19),
  • ul. Lipowa (nr nieparzyste od 1 do 65 oraz nr parzyste od 2 do 114),
  • ul. Polna (nr parzyste od 10 do 20 oraz posesja nr 30, nr nieparzyste od 1 do 15B),
Pasieki
  • (w tym przysiółki: Borowe, Babia Góra, Siemieniakowszczyzna),
03-912, 03-1711, 03-1280, 03-913, 03-949, 03-948, 03-346, 03-915, 03-916, 03-914, 03-201, 03-1710, 03-645
ST 03-X171 BILAX Siemianówka, ST 03-X111 Kolejowe Przejście Graniczne Siemianówka, ST 03-X156 Siemianówka PKP, hydrofornia, przepompownia, cerkiew, plebania, kaplica, świetlica, pensjonat, zlewnia mleka, zakład stolarski, tartak, ośrodek zdrowia
2017-08-23 12:00 2017-08-23 16:00 4 Nowosady
  • (SKR i przysiółek Dubińska Ferma - posesje od nr 1 do 17)
Dubiny
  • (ST 03-X173 Dubiny Zakład Drzewny OLGA)
03-28, 03-954, 03-X173
ST 03-X173 Dubiny Zakład Drzewny OLGA
2017-08-24 07:00 2017-08-24 14:00 7 Biełki
03-137
2017-08-24 08:00 2017-08-24 14:00 6 Klejniki
  • (nr nieparzyste od 89 do 157 oraz nr parzyste od 128 do 162),
Leszczyny
  • (kolonia - posesja nr 19)
03-1138
2017-08-24 08:00 2017-08-24 16:30 8 Ciechanowiec
  • ul. Świętojańska (posesje nr: 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 i 12)
  • ul. Szkolna (posesja nr 13)
  • ul. Kościelna (posesje od nr 1 do 21)
09-808, 09-331
2017-08-24 09:00 2017-08-24 13:00 4 Bielsk Podlaski
  • ul. Chabrowa (posesja nr 2),
  • ul. Makowa (posesja nr 7),
  • ul. Warzywna (nr nieparzyste od 31 do 35 oraz nr parzyste od 40 do 60),
  • ul. Pogodna (nr nieparzyste od 9 do 19 oraz nr parzyste od 16 do 24)
03-1752
2017-08-25 08:00 2017-08-25 14:00 6 Nowosady
  • (przysiółek Sorocza Nóżka)
03-894
(przysiółek Sorocza Nóżka)
2017-08-25 08:00 2017-08-25 16:30 8 Ciechanowiec
  • ul. Świętojańska (posesje od nr 1 do 12)
  • ul. Szkolna (posesja nr 13)
09-808
2017-08-25 08:00 2017-08-25 15:00 7 Wyliny-Ruś
Nowe Zalesie
Warele-Filipowicze
Wojny-Wawrzyńce
Wojny-Pietrasze
Wojny-Krupy
Wojny-Szuby Włościańskie
Wojny-Szuby Szlacheckie
Nowe Warele
Stare Warele
Wyszonki-Wojciechy
Stare Zalesie
  • (wieś i kolonia)
Kaliski
Wyszonki Kościelne
Wyszonki-Klukówek
Wyszonki-Błonie
Wyszonki-Włosty
Wyszonki-Wypychy
Wyszonki-Nagórki
09-72, 09-74, 09-73, 09-723, 09-722, 09-71, 09-59, 09-880, 09-60, 09-58, 09-61, 09-215, 09-1001, 09-62, 09-63, 09-64, 09-68, 09-69, 09-70, 09-672, 09-66, 09-65, 09-67, 09-X975, 09-729
ST 09-X990 Biogazownia Wojny-Wawrzyńce I, ST 09-X975 Żwirownia Wyszonki Błonie
2017-08-25 09:00 2017-08-25 13:00 4 Ciechanowiec
  • ul. Kościuszki (posesje od nr 2 do 25)
09-808
poczta