Kielce

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-09-16 08:00 2019-09-16 14:00 6 Promnik
503/Promnik.
Wyłączony obwód nr 5.
2019-09-16 08:30 2019-09-16 10:30 2 Chęciny
  • ul. Czerwona Góra
Sitkówka
783/Sitkówka Czerwona Góra.
2019-09-16 08:30 2019-09-16 18:30 10 Radomice
209/Radomice 9.
2019-09-16 11:00 2019-09-16 13:00 2 Chęciny
  • ul. Białego Zagłębia
  • ul. Kielecka
662/Chęciny.
2019-09-17 08:00 2019-09-17 16:00 8 Kowala
23/Kowala.
2019-09-17 08:00 2019-09-17 16:00 8 Kielce
  • ul. Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka"
547/Niewachlów Podjeziorek
2019-09-17 08:00 2019-09-17 14:00 6 Małogoszcz
  • ul. Warszawska
  • ul. Pustowójtówny
Małogoszcz 1
Małogoszcz ul. Warszawska, część ul. Pustowójtówny,
2019-09-17 08:00 2019-09-17 09:00 1 Węgleszyn
  • Łopata , Szkoła
Węgleszyn Łopata ; S8-0322, Węgleszyn Szkoła ; S8-0365
oraz drugie wyłączenie w tym samym dniu w godz. 14-15
2019-09-17 08:00 2019-09-17 15:00 7 Oksa
  • ul. T. Kościuszki ,Leśna , Cmentarna
Popowice
  • Zasmuga
Popowice Zasmuga ; S8-0324, Oksa 6 Węgleszyn ; S8-0325
2019-09-17 08:30 2019-09-17 10:30 2 Micigózd
  • ul. Wrzosowa
1381/Micigózd.
2019-09-17 11:00 2019-09-17 13:00 2 Niedźwiedź
1467/Niedźwiedź.
2019-09-18 08:00 2019-09-18 14:00 6 Małogoszcz
  • Sabianów Ferma
Sabianów Ferma
2019-09-18 08:00 2019-09-18 14:00 6 Sprowa
Sprowa Piaski
Sprowa Piaski od transformatora w kierunku lasu
2019-09-18 08:00 2019-09-18 14:00 6 Nowe Kotlice
  • pod lasem
Kotlice 2
2019-09-18 08:30 2019-09-18 10:30 2 Łosienek
1320/Łosienek.
2019-09-18 08:30 2019-09-18 13:30 5 Bieliny
310/Bileiny.
2019-09-18 08:30 2019-09-18 13:30 5 Bieliny
310/Bieliny
2019-09-18 09:00 2019-09-18 11:00 2 Belno
Czaplów
Huta Nowa
Zofiówka
Bieliny
1282/Bieliny; 310/Bieliny 1; 1283/Bieliny GCK; 1073/Bieliny Pomp. Scieków; 424/Czaplów; 960/Szkoła; 832/Osiedle; 321/Bieliny VI; 1053/Pompownia Ścieków; 752/Czaplów Piekarnia; 425/Zofiówka; 1357/Huta Nowa.
2019-09-18 11:00 2019-09-18 13:00 2 Łosienek
619/Łosienek.
2019-09-19 08:00 2019-09-19 15:00 7 Pawłowice
Pawłowice 3
2019-09-19 08:00 2019-09-19 11:00 3 Rawka
Rawka 1
2019-09-19 08:00 2019-09-19 16:00 8 Brynica
(404; 405; 406)/Brynica; 1047/Brynica Szkoła.
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-09-19 08:00 2019-09-19 16:00 8 Dyminy
1362/Echo Dyminy.
2019-09-19 08:00 2019-09-19 13:00 5 Stare Kotlice
Kotlice 3
2019-09-19 08:30 2019-09-19 10:30 2 Szewce
  • ul. Kwarcytowa
  • ul. Marmurowa
  • ul. Pirytowa
1261/Szewce.
2019-09-19 09:00 2019-09-19 12:00 3 Kuzki
Kuzki 1
2019-09-19 10:30 2019-09-19 15:00 4 Górno
1043/Górno Osiedle.
Wyłączony obwód nr 6.
2019-09-19 11:00 2019-09-19 13:00 2 Nowiny
  • ul. Przemysłowa
1272/Nowiny Domgos
2019-09-20 08:00 2019-09-20 14:00 6 Pawłowice
  • Kolonia
Pawłowice Kolonia
2019-09-20 08:00 2019-09-20 15:00 7 Korzecko
916/Korzecko 3.
Wyłączony obwód nr 1.
2019-09-20 08:30 2019-09-20 10:30 2 Lipowica
147/Lipowica.
2019-09-20 08:30 2019-09-20 12:30 4 Małogoszcz
  • ul. Chęcińska od nr 81 - 91 oraz 41 - 79
Małogoszcz Chęcińska 1
Małogoszcz ul. Chęcińska od nr 81 - 91 oraz 41 - 79
2019-09-24 09:30 2019-09-24 14:30 5 Masłów Pierwszy
31/Masłów Pierwszy.
ODWOŁANE
2019-09-24 09:30 2019-09-24 14:30 5 Masłów Pierwszy
31/Masłów Pierwszy.
2019-09-25 08:00 2019-09-25 14:00 6 Chęciny
  • ul. Sitkówka
1055/Sitkówka.
Wyłączony obwód nr 1.
2019-09-25 08:30 2019-09-25 15:30 7 Tumlin-Wykień
1386/Tumlin Wykień
Wyłączony obwód nr 3.
2019-09-26 07:30 2019-09-26 09:00 1 Radomice
205/Radomice V; 207/Radomice VII; 208/Radomice VIII.
2019-09-26 08:00 2019-09-26 15:00 7 Piekoszów
  • ul. Akacjowa
1439/Piekoszów Os Południe.
Wyłączony obwód nr 6.
2019-09-26 08:00 2019-09-26 14:00 6 Kielce
  • ul. Zagnańska
380/Drobna Wytwórczość
2019-09-26 09:00 2019-09-26 14:30 5 Masłów Drugi
151/Podwiśniówka
Wyłączony obwód nr 3.
2019-09-26 18:00 2019-09-26 21:00 3 Radomice
205/Radomice V; 207/Radomice VII; 208/Radomice VIII.
2019-09-27 08:00 2019-09-27 14:00 6 Jaworznia
975/Jaworznia.
2019-09-29 06:00 2019-09-29 08:00 2 Bilcza
Kielce
  • ul. Księdza Piotra Ściegiennego
Brzeziny
36/Bilcza; 1387/Bilcza Bukowa; 1327/Bilcza Kielce; 1184/Bilcza Osikowa; 940/Exbud; 1540/Holzexport; 1535/Hydrogeotechnika; 1312/Komandor; 1541/Kontin; 1545/Mitex Betoniarnia; 1633/Polonez; 1629/Pompownia Ścieków; 1224/Ściegiennego Sanserw; 1642/Bilcza Formaster; 1133/Brzeziny Komis Sam; 1134/Brzeziny Osiedle; 1343/Brzeziny Wrzosowa; 1231/Dyminy Fart; 1303/Podsukowie Wodociąg; 1233/Urząd Celny; 1407/Bilcza Jawornia; 1169/Bilcza; 1613/Fart Baza II; Zakł. El. Budowlanych Dyminy.
2019-09-29 19:00 2019-09-29 21:00 2 Bilcza
Kielce
  • ul. Księdza Piotra Ściegiennego
Brzeziny
36/Bilcza; 1387/Bilcza Bukowa; 1327/Bilcza Kielce; 1184/Bilcza Osikowa; 940/Exbud; 1540/Holzexport; 1535/Hydrogeotechnika; 1312/Komandor; 1541/Kontin; 1545/Mitex Betoniarnia; 1633/Polonez; 1629/Pompownia Ścieków; 1224/Ściegiennego Sanserw; 1642/Bilcza Formaster; 1133/Brzeziny Komis Sam; 1134/Brzeziny Osiedle; 1343/Brzeziny Wrzosowa; 1231/Dyminy Fart; 1303/Podsukowie Wodociąg; 1233/Urząd Celny; 1407/Bilcza Jawornia; 1169/Bilcza; 1613/Fart Baza II; Zakł. El. Budowlanych Dyminy.
2019-09-30 09:00 2019-09-30 14:00 5 Siodła
765/Siodła.
Wyłączony obwód nr 1.