Mielec

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-06-27 06:30 2019-06-27 09:00 2 Przecław
Przecław 2, 3, 4, 10, 11, 12
2019-06-27 06:30 2019-06-27 09:00 2 Błonie
Wólka Błońska 1
2019-06-27 06:30 2019-06-27 18:00 11 Przecław
  • ul. 3 Maja
Przecław 9
2019-06-27 07:00 2019-06-27 15:00 8 Kolbuszowa Górna
Kolbuszowa Górna 3
Linia niskiego napięcia Obwód Nr 1 i 3
2019-06-27 07:00 2019-06-27 15:00 8 Kolbuszowa Górna
Kolbuszowa Górna 1
Linia niskiego napięcia Obwód Nr 3
2019-06-27 07:30 2019-06-27 14:30 7 Huta Komorowska
Huta Komorowska 7
Linia niskiego napięcia Obwód Nr 1
2019-06-27 07:30 2019-06-27 15:00 7 Brzeziny
Brzeziny 9
Linia niskiego napięcia Obwód Nr 1
2019-06-27 07:30 2019-06-27 17:00 9 Podole
Zaborcze
Wólka Podolska 1, 2
2019-06-27 07:30 2019-06-27 17:00 9 Podole
Zaborcze
Podole 2, 5
2019-06-27 14:00 2019-06-27 18:00 4 Przecław
Przecław 2, 3, 4, 10, 11, 12
2019-06-27 14:00 2019-06-27 18:00 4 Błonie
Wólka Błońska 1
2019-06-28 07:00 2019-06-28 15:00 8 Kolbuszowa Górna
Kolbuszowa Górna 3
Linia niskiego napięcia Obwód Nr 3
2019-06-28 07:00 2019-06-28 15:00 8 Błonie
Błonie 3
2019-06-28 07:30 2019-06-28 15:00 7 Wolica Piaskowa
Wolica Piaskowa 1
2019-06-28 08:00 2019-06-28 15:00 7 Krzywa
Krzywa 3
2019-06-28 09:30 2019-06-28 13:00 3 Padew Narodowa
  • ul. Złota
  • ul. Grunwaldzka
Padew Narodowa 10
2019-07-01 07:00 2019-07-01 15:00 8 Kopcie
Kopcie 1, 2, 3, 5
2019-07-01 07:30 2019-07-01 15:00 7 Glinik
Glinik 3
2019-07-02 07:00 2019-07-02 15:00 8 Wilcza Wola
Wilcza Wola 7, 8, 9, 11, 14
2019-07-02 07:30 2019-07-02 15:00 7 Zagorzyce
Zagorzyce 5
Linia niskiego napięcia obwód Nr 1
2019-07-02 07:30 2019-07-02 13:30 6 Tarnobrzeg
  • ul. Nadwiślańska
  • ul. Partyzantów
  • ul. Różana
  • ul. Szewska
  • ul. Wisłostrada
  • ul. Zakładowa
  • ul. Zielona
  • ul. św. Józefa
Nagnajów Wieś
2019-07-02 07:30 2019-07-02 15:00 7 Tarnobrzeg
  • ul. Stefana Żeromskiego
  • ul. Sandomierska
  • ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • ul. Nadole
  • ul. Skrajna
Tarnobrzeg 19
Linia nN Obwód Nr 2, 5, 6, 8, 9
2019-07-03 07:00 2019-07-03 15:00 8 Trześń
Trześń Kolbuszowska 4
2019-07-03 07:30 2019-07-03 15:00 7 Skopanie
  • ul. Akacjowa
  • ul. Armii Krajowej
  • ul. Górka
  • ul. Kasztanowa
  • ul. Łąkowa
  • ul. Ks. Jerzego Popiełuszki
  • ul. Kolejowa
  • ul. Wiejska
  • ul. Załanie
  • ul. Spacerowa
  • ul. Leśna
  • ul. Jana Pawła II
  • ul. Machałowa
  • ul. Malinowa
  • ul. Mielecka
Skopanie Wieś 1, Skopanie Wieś 4, Skopanie POM 4, Skopanie Osiedle 5, Skopanie Osiedle 7
2019-07-03 07:30 2019-07-03 15:00 7 Przecław
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Władysława Reymonta
  • ul. Henryka Sienkiewicza
  • ul. Mickiewicza
  • ul. Krzywa
  • ul. Krótka
Przecław 2
Linia nN Obwód Nr 1, 2, 6 - słupy 1-31
2019-07-03 07:30 2019-07-03 15:00 7 Przecław
  • ul. Zacisze
  • ul. Podzamcze
  • ul. 3 Maja
Przecław 4
Linia nN Obwód Nr 1, 2
2019-07-03 07:30 2019-07-03 15:00 7 Przecław
  • ul. Podzamcze
Przecław 8
Linia nN Obwód Nr 5 - słupy Nr 1-7
2019-07-03 07:30 2019-07-03 15:00 7 Wrzawy
Wrzawy 3
2019-07-04 07:30 2019-07-04 15:00 7 Nawsie
Nawsie 7
2019-07-04 07:30 2019-07-04 12:00 4 Przecław
  • ul. Kilińskiego
  • ul. Krzywa
  • ul. Krótka
  • ul. Mickiewicza
  • rynek Rynek
  • ul. Zielona
Przecław 3
Linia nN Obwód Nr 1 i 2 - słupy 1-25
2019-07-04 07:30 2019-07-04 15:00 7 Tarnobrzeg
  • ul. Bolesława Chrobrego
  • ul. Dębowa
  • ul. Grabowa
  • ul. Dąbrówki
  • ul. Królowej Jadwigi
Tarnobrzeg 70
Linia nN Obwód Nr 2, 5, 6, 8, 9
2019-07-04 10:00 2019-07-04 15:00 5 Przecław
  • ul. Kilińskiego
  • ul. Krzywa
  • ul. Krótka
  • ul. Mickiewicza
  • rynek Rynek
  • ul. Zielona
Przecław 3
Linia nN Obwód Nr 3 - słupy 26-39
2019-07-05 07:30 2019-07-05 15:00 7 Ropczyce
  • ul. 3 Maja
Chechły 4
linia niskiego napięcia obwód Nr 1
2019-07-05 07:30 2019-07-05 15:00 7 Rzemień
Rzemień 12
Linia nN Obwód Nr 2 - słupy 13-35