Piotrków-Trybunalski

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-09-17 07:00 2019-09-17 15:00 8 Mąkoszyn
Stacja Mąkoszyn 1-1531
2019-09-17 07:00 2019-09-17 14:00 7 Juliopol
  • oraz działki Parzniewice Duze m.in. dz.100, 10/2
Linia nn Juliopol 1-1195
2019-09-17 08:00 2019-09-17 14:00 6 Gomunice
  • ul. Kopernika 8-71 oraz działki
Kamieńsk
  • ul. Mikołaja Kopernika 13-33 oraz dz.58
5-0692/Wielki Bór Osiedle
2019-09-17 08:00 2019-09-17 12:00 4 Kawęczyn
  • Kawęczyn-Cyganka 19-54 oraz działki
5-0230/Kawęczyn-Cyganka
2019-09-17 08:30 2019-09-17 13:30 5 Dęba
  • 7-67
5-0638/Dęba 2
2019-09-17 08:30 2019-09-17 14:00 5 Mojżeszów
  • 1-14 oraz działki
5-1085/Mojżeszów
2019-09-18 07:00 2019-09-18 15:00 8 Huta Dłutowska
  • ul. Łąkowa
  • ul. Kapkazy
  • ul. Pabianicka
Stacja Huta Dłutowska 5 1-1482
2019-09-18 08:00 2019-09-18 13:00 5 Antoniów
  • 1-4
Kuźnica
  • 3 oraz dz.19/1
Wąglin
  • 1-4
5-0486/Kuźnica-Wąglin
2019-09-18 08:00 2019-09-18 13:00 5 Pratkowice
  • 4-42
5-0265/Pratkowice 2
2019-09-18 13:00 2019-09-18 15:00 2 Strzałków
  • ul. Reymonta
  • ul. Krótka
  • ul. Kopernika
  • ul. ks. Stefana Korala
  • ul. Broniewskiego 22-go Lipca
  • ul. Kochanowskiego
5-0449/Strzałków 4
5-0267Strzałków Kol. 1A
5-0727/Strzałków 1 Stary
2019-09-19 07:00 2019-09-19 12:00 5 Czyżemin
Linia nn Czyżemin 5 1-762
2019-09-19 07:00 2019-09-19 12:00 5 Tuszyn
  • ul. Słoneczna
  • ul. Leśna
  • ul. Południowa
Stacja Tuszyn Słoneczna
2019-09-19 07:00 2019-09-19 14:00 7 Cieszanowice
  • Działki rekreacyjne w Mierzynie gm. Rozprza
Stacja Cieszanowice Zbiornik Wodny
Zbiornik Wodny
2019-09-19 07:00 2019-09-19 16:00 9 Straszów
  • nr 63 do 80, 1A,21,22
Łochyńsko
  • nr 82AB do 90
Linia nn Straszów 1 - obw nr 2
Szkoła w Straszowie
2019-09-19 08:00 2019-09-19 14:00 6 Chełmo
  • 59-108
5-0714/Chełmo 3
2019-09-19 08:00 2019-09-19 17:00 9 Cieszanowice
  • 3-76 oraz działki
5-0710/Cieszanowice
5-A073/Oczyszczalnia Ścieków Szczepanowice
2019-09-20 07:00 2019-09-20 15:00 8 Sierosław
  • nr 11 do 122
Stacja Sierosław Pieńki
2019-09-20 08:00 2019-09-20 12:00 4 Dziepółć
  • hydrofornia
5-0966/Dziepółć Hydrofornia
2019-09-20 08:00 2019-09-20 17:00 9 Dąbrowy
  • 1-9 oraz działki
5-0504/Dąbrowa
2019-09-23 07:00 2019-09-23 15:00 8 Dłutów
  • ul. Polna nr 1 do 25 i 2 do 46
  • ul. Sportowa nr 18 oraz 26 i 28
  • ul. Krótka nr 2 do 10
  • ul. Pabianicka nr 25 oraz 33 i 35
  • ul. Ostatnia
Stacja Dłutów Polna 1-0568
URZĄD GMINY W DŁUTOWIE, REMIZA OSP
2019-09-23 08:00 2019-09-23 14:00 6 Radomsko
  • ul. Przedborska 125-167 oraz 176-192
  • ul. Sanicka 2-65
  • ul. Malinowa 1-10
  • ul. Miodowa
5-0066/R-ko ul. Piaskowa
2019-09-23 08:00 2019-09-23 15:00 7 Radziechowice Drugie
  • 217
5-0585/Radziechowice MBM
2019-09-23 08:00 2019-09-23 16:00 8 Radomsko
  • ul. Spacerowa 68-123
5-0019/R-sko ul. Spacerowa
2019-09-23 08:00 2019-09-23 14:00 6 Jeżowiec
  • 39-61
5-0364/Jeżowiec
2019-09-24 07:00 2019-09-24 15:00 8 Michałów
  • ul. Zacisze
  • ul. Modrzewiowa
  • ul. Słoneczna
  • ul. Wesoła
  • ul. Radosna nr 4 do 16 i 7 do 19
  • ul. Południowa nr 53 do 83 i 66 oraz 72 do 100
Stacja Michałów 1 1-0209
2019-09-24 08:00 2019-09-24 14:00 6 Gorzkowice
  • ul. Leśna 1-14
  • Kamienny Most 3
  • ul. Leonów 7-23A wraz z działkami
  • Bukowina 1-16
Gorzkowiczki
  • dz. 52/2
5-0873/Leonów
2019-09-25 07:00 2019-09-25 15:00 8 Cieszanowice
  • oraz działki m.in.: 450/2/3/4/5/6; 452/4; 517/4/6/7/8
Stacja Cieszanowice 1-1248
2019-09-25 08:00 2019-09-25 14:00 6 Radomsko
  • ul. Partyzancka 7-35 oraz działki
  • ul. Starowiejska 114-199B oraz dz. 273/2
5-0139/Sucha Wieś 2
2019-09-25 08:00 2019-09-25 13:00 5 Miedziana Góra
  • 1-11 oraz dz. 86
Bobrowska Wola
  • dz. 258/9
5-0355/Miedziana Góra
2019-09-26 07:00 2019-09-26 15:00 8 Rydzynki
  • ul. Główna nr 6 do 10a i 7 do 9
  • ul. Letnia
  • ul. Rzeczna nr 1 do 12
Stacja Rydzynki 2
2019-09-26 08:00 2019-09-26 15:00 7 Dobreniczki
  • 54-65 oraz dz. 215/2
Dąbrowa
  • 24-27
5-0395/Dobreniczki 3
2019-09-27 07:00 2019-09-27 13:00 6 Leszczyny Duże
  • nr 1A do 31B
Budy Dłutowskie
  • 24 do 29SU
Linia nn Leszczyny Duże
2019-09-27 07:00 2019-09-27 15:00 8 Barkowice
  • ul. Widok
  • ul. Cyprysowa
  • ul. Letnia
  • ul. Malinowa
  • ul. Cicha
  • ul. Jaśminowa
Przygłów
  • ul. Przygłów Las nr 182
Stacja Barkowice 3 1-1693
Działki kier Barkowice Mokre i Zalew
2019-09-27 08:00 2019-09-27 14:00 6 Jeżowiec
  • 21-38 wraz z działkami
5-0916/Dobromierz 5
2019-09-27 08:00 2019-09-27 15:00 7 Dobrenice
  • 46-49
5-1253/Dobrenice 5
2019-09-27 08:00 2019-09-27 14:00 6 Daniszewice
  • 27-44 oraz działki
Teklin
  • 1-10 oraz działki
5-1272/Daniszewice Zofiówka
2019-09-30 07:00 2019-09-30 15:00 8 Majków Średni
  • nr 15 do 29
Linia nn Majków Średni 1-1180
2019-09-30 07:00 2019-09-30 15:00 8 Boryszów
Linia nn Boryszów 1-0106
2019-10-01 07:00 2019-10-01 15:00 8 Tuszyn
  • ul. Poddębina nr 54 do 76
Linia nn Poddębina 1-1486
2019-10-01 07:00 2019-10-01 15:00 8 Huta Dłutowska
  • ul. Pabianicka 23 do 48
  • ul. Okrężna 3 do 9 i 8 do 24
  • ul. Akacjowa nr 4
  • ul. Parkowa nr 27
Stacja Huta Dłutowska 1 1-0338
2019-10-01 08:00 2019-10-01 15:00 7 Radomsko
  • ul. Jodłowa 5-15
  • ul. Modrzewiowa 6-26
  • ul. Partyzancka 34-75
  • ul. Strażacka 1-60
  • ul. R. Siemiradzkiego 3-33 oraz działki
5-0135/Sucha Wieś 3
2019-10-02 07:00 2019-10-02 15:00 8 Tuszyn
  • ul. Niedas Trzciniec
  • ul. Szpitalna
  • ul. Niedas Leśny
  • ul. Niedas Polny
Linia nn Niedas 2 1-1509