Piotrków-Trybunalski

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-06-27 07:00 2019-06-27 17:00 10 Tuszyn
  • ul. Świętokrzyska
  • ul. Moniuszki
  • ul. Leśna
  • al. Aleja Jana Pawła II
Stacja Tuszyn Swiętokrzyska
Firma "IMPIS"
2019-06-27 07:00 2019-06-27 14:00 7 Piotrków Trybunalski
  • ul. Świerczowska 40 do 48 i nr 90
  • ul. Młynki
  • ul. Fajansowa
  • ul. Wypoczynkowa nr 2
  • ul. Bazaltowa
  • ul. Miedziana
  • ul. Włókiennicza
Stacja Włókiennicza
2019-06-27 08:00 2019-06-27 15:00 7 Słostowice
  • 1-132
5-0469/Słostowice MOP
5-0920/Słostowice Wieś
5-0308/Słostowice Hydrofornia 1
2019-06-27 12:00 2019-06-27 17:00 5 Piotrków Trybunalski
  • ul. Diamentowa
  • ul. Zawodzie nr 14 do 22 i 15 do 23
Linia nn Twardosławicka 1-0722 - obw nr 3
2019-06-28 07:00 2019-06-28 15:00 8 Tuszyn
  • ul. Antonówka
  • ul. Poddębina
Stacja Antonówka 1-1552
2019-06-28 07:00 2019-06-28 18:00 11 Gomulin
  • ul. Prosta
Stacja Gomulin Wieś 1-1262
2019-06-28 08:00 2019-06-28 15:00 7 Radomsko
  • ul. Malinowa 9-36
  • ul. Porzeczkowa 4-24
  • ul. Gazowa 19-56
  • ul. Cicha dz.720/3
  • ul. Sanicka 7
  • ul. Wodna 3-35
5-0133/R-sko ul. Wodna
2019-06-28 08:00 2019-06-28 17:00 9 Niwy Jutroszewskie
Linia nn Niwy Jutroszewskie
2019-07-01 08:00 2019-07-01 14:00 6 Brudzice
  • ul. Łódzka 6-8 wraz z GS
  • pl. 3 Maja 1-18
  • ul. Radomszczańska 2-8
  • ul. Wieluńska 1-60
5-0694/Brudzice D
2019-07-01 08:00 2019-07-01 10:00 2 Kamieńsk
  • ul. Górnicza 2-20
  • ul. Ludowa 46
  • ul. Jagiellońska 27-39
  • ul. Marii Konopnickiej 1-3
  • ul. Janusza Kusocińskiego 3-11
  • ul. Adama Mickiewicza 18-38
  • ul. gen. Władysława Sikorskiego 8
  • ul. Słoneczna 1-11
  • ul. Wieluńska 1-42
  • ul. Wołyńskiej Brygady Kawalerii 1-14
  • ul. mjr. Włodzimierza Łączyńskiego
5-1010/Kamieńsk Osiedle
5-0954/Kamieńsk ul. Wieluńska
2019-07-01 08:00 2019-07-01 15:00 7 Tuszynek Majoracki
  • ul. Starościańska
  • ul. Husarska
Stacja Tuszyn SKR
m.in : Sala Bankietowa "Wiktoria"; CPN, Bar "Poranek", Karczma "We Młynie", Sklepy spożywcze ul. Starościańska 5C, Auto Serwis ul. Starościańska 5B, Przychodnia Weterynaryjna ul. Starościańska nr 6, Sygnalizacja Świetlna DK91,MPGK ul. Starościańska nr 6
2019-07-02 07:00 2019-07-02 15:00 8 Piotrków Trybunalski
  • ul. Wincentego Witosa nr 32 do 86A, 33 do 87 oraz działki
  • ul. Wolborska nr 136 oraz działki
  • ul. Wiejska 59a
  • ul. Łąkowa nr 2 do 6
Linia nn Meszcze 1 1-0071
2019-07-02 08:00 2019-07-02 15:00 7 Kamieńsk
  • ul. Górnicza 2-20
  • ul. Ludowa 46
  • ul. Jagiellońska 27-39
  • ul. Marii Konopnickiej 1-3
  • ul. Janusza Kusocińskiego 3-11
  • ul. Adama Mickiewicza 18-38
  • ul. gen. Władysława Sikorskiego 8
  • ul. Słoneczna 1-11
  • ul. Wieluńska 1-42
  • ul. Wołyńskiej Brygady Kawalerii 1-14
  • ul. mjr. Włodzimierza Łączyńskiego
5-1010/Kamieńsk Osiedle
5-0954/Kamieńsk ul. Wieluńska
2019-07-02 08:00 2019-07-02 14:00 6 Krosno
  • 1-33A
5-0861/Krosno
2019-07-02 08:00 2019-07-02 15:00 7 Gorzkowice
  • ul. Przemysłowa 12-36 wraz z działkmi
5-0544/Gorzkowice Wieś
2019-07-03 07:00 2019-07-03 10:00 3 Rozprza
  • ul. Piotrkowska nr 1 do 43 i 2 do 32c
  • ul. Rynek Piastowski nr 25,26,27 ora Kościół i Straż
  • ul. Leśna nr 1,2,2a
Stacja Rozprza Piotrkowska
2019-07-03 08:00 2019-07-03 15:00 7 Tuszyn
  • ul. Stodolniana nr 1 do 15 i 2 do 30
  • ul. Chojniak nr 8 do 20 i 13 do 29
  • ul. Piaskowa nr 2 do 10 i 3 do 15
  • ul. Żwirki i Wigury nr 1 do 13 i 2 do 6
  • ul. Noworzgowska nr 2 do 18 i 1 do 25, Cisowa
  • ul. Brzezińska nr 34
Stacja Tuszyn 4 1-1551
2019-07-03 08:00 2019-07-03 14:00 6 Gorzkowice
  • ul. Kazimierza Wielkiego 23
  • ul. św. Wojciecha 12; 21; dz. 1591
5-0494/Gorzkowice Osiedle 2
2019-07-03 08:00 2019-07-03 15:00 7 Gąski
  • nr 6 do 30
Linia nn Gąski 2 1-0008 obw nr 1
2019-07-04 07:00 2019-07-04 15:00 8 Lubień
Bilska Wola-Kolonia
Linia 15kV
Lubień Tartak
2019-07-04 08:00 2019-07-04 14:00 6 Budy Dłutowskie
  • nr 48 do 56C ora z55 dp 58
Borkowice
  • nr 24 do 28
Linia nn Budy Dłutowskie
2019-07-04 08:00 2019-07-04 14:00 6 Radomsko
  • ul. Piaskowa 4-63
  • ul. Przedborska 127-188A
  • ul. Sanicka 3-65
  • ul. Żwirowa 3-10
  • ul. Gęsia 1-5
  • ul. Malinowa 1-10
  • ul. Miodowa 5-8
5-0066/Radomsko ul. Piaskowa
2019-07-05 07:00 2019-07-05 15:00 8 Grabina Wola
Stacja Grabina Wola 1-1534
2019-07-05 08:00 2019-07-05 14:00 6 Radomsko
  • ul. Przedborska 191-250
  • ul. A. Słonimskiego 49
5-0427/Saniki 2
2019-07-08 07:00 2019-07-08 15:00 8 Rozprza
  • ul. Sportowa nr 3 do 50 oraz Blok mieszkalny przy ul. Sportowej 9
  • ul. Słoneczna nr 1 do 2
  • ul. Sosnowa nr 1 do 5
Stacja Rozprza SKR
"ELANDA", Zakład Gospodarki Komunalnej w Rozprzy, Oczyszczalnia