Skarżysko

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-06-19 07:30 2019-06-19 11:00 3 Janówek
Lipowe
Janówek Lipowe
2019-06-19 08:00 2019-06-19 14:30 6 Węglów
  • Węglów od nr 67 do 73A oraz Wąchock ul. Kielecka 10A, ul. Kielecka nr 19 (dawny Tartak), Przepompownia PWiK Starachowice,
Linia napowietrzna nN zasilana ze stacji Wielka Wieś 3, obw. 4 Węglów
2019-06-19 08:00 2019-06-19 09:00 1 Suchedniów
  • Ogrodowa, Pasternik, Bodzentyńska od nr 5B do nr 23 oraz od nr 14 do nr 28. Piekarnia, pawilony handlowe. ul. Słowackiego od nr 4 do nr 11, ul. Suchyni nr 8
Berezów
2019-06-19 08:00 2019-06-19 14:30 6 Szydłówek
  • Szydłówek od nr 3 do 17, Szydłowiec ul. Piękna od nr 3 do 23
Szydłówek 4
2019-06-19 11:00 2019-06-19 14:30 3 Jelonek
Jelonek
2019-06-19 13:00 2019-06-19 14:00 1 Suchedniów
  • ul. Ogrodowa, Pasternik, Bodzentyńska od nr 5B do nr 23 oraz od nr 14 do nr 28. Piekarnia, pawilony handlowe, ul. Słowackiego od nr 4 do nr 11, ul. suchyni nr 8
Berezów 1
2019-06-21 08:00 2019-06-21 14:30 6 Wysoka
  • Wysoka od nr 1 do 34, Zastronie od nr 1 do nr 7
Wysoka
2019-06-21 08:30 2019-06-21 11:00 2 Wielka Wieś
  • Wielka Wieś od nr 223 do nr 252,
Linia napowietrzna nN zasilana ze stacji Wielka Wieś 4, obw. 2 Szosa
2019-06-21 11:30 2019-06-21 14:30 3 Tychów Stary
  • Tychów Stary (Podlesie) od nr 181 do nr 183, nr 59, 195,
Linia napowietrzna nN zasilana ze stacji Tychów Stary 4, obw. 1 Mirzec
2019-06-24 07:30 2019-06-24 14:30 7 Łęgonice Małe
  • ze stacji Łęgonice 2
Łęgonice 2
2019-06-24 08:00 2019-06-24 16:00 8 Starachowice
  • ul. Ignacego Prądzyńskiego Szkoła Podstawowa nr 13, Przedszkole, Liceum nr III
Południe 4
2019-06-24 08:00 2019-06-24 14:00 6 Starachowice
  • ul. Ostrowiecka 114-139
  • ul. Strażacka cała, Sklep Spożywczy, Remiza OSP ul. Ostrowiecka
  • ul. Lenartowska 1-20, Dwa sklepy spożywcze, Kościół w Michałowie
Michałów Fabryczny 1
2019-06-24 08:00 2019-06-24 14:00 6 Górki
  • 58, 79-91
Olszyny
2019-06-24 08:00 2019-06-24 14:30 6 Zdziechów
  • Zdziechów Metków od 14-41
Jastrząb
  • Jastrząb Czerwienica
Zdziechów Metków 1
2019-06-25 07:30 2019-06-25 14:30 7 Kozieniec
  • Kozieniec Kolonia 59-71
Kozieniec Kolonia 2
2019-06-25 08:00 2019-06-25 14:00 6 Starachowice
  • ul. Ostrowiecka 28-93, dz. nr 560, 560/6, 560/7
Michałów Fabryczny 2
2019-06-25 08:00 2019-06-25 15:00 7 Starachowice
  • ul. Smugowa 137, 139, 141
Lubianka 1
2019-06-25 08:00 2019-06-25 14:00 6 Skarżysko-Kamienna
  • ul. Warszawska 93 - 153
Podosiny 3
2019-06-25 08:00 2019-06-25 14:30 6 Śmiłów
  • 18-23
Śmiłów 1
2019-06-26 07:30 2019-06-26 14:30 7 Ligęzów
Ligęzów
2019-06-26 08:00 2019-06-26 14:00 6 Skarżysko-Kamienna
  • ul. Krakowska 9 - 89
Rejów Szosa
2019-06-26 08:00 2019-06-26 14:30 6 Kolonia Kuźnia
  • 1-23
Lipienice
  • Lipienice Kolonia 184-193
Kolonia Kuźnia 1
2019-06-27 08:00 2019-06-27 14:00 6 Mirzec
  • ul. Langiewicza 1-28, Poczta, Sklep Mięsny, Delikatesy WIGA, Sklep art. Metalowe, Sklep BOROS, Kiosk RUCH, Sklep BIEDRONKA
  • Majorat od 2 do 20, Świetlica w Mircu, Doma Handlowy K.A.J., Sklep "Aga i Tom", Skład materiałów Budowlanych SEWBUD,
  • Mechanika Pojazdowa, Delikatesy "Andi", Stacja Paliw, Restauracje "Wiktoria" "Modrzewiowy Dworek", Bank Spółdzielczy, Zakład Pogrzebowy, Sklep Ogólno-budowlany, Warzywniak, OSP Mirzec, "Auto Jocer", dz. nr. 2796,130/3, 199/7, 242
Mirzec Stary
2019-06-27 08:00 2019-06-27 15:00 7 Zbrojów
  • 1-43
Zbrojów
2019-06-27 08:00 2019-06-27 14:00 6 Rędocin
  • 1-22
Rędocin
2019-06-27 08:00 2019-06-27 14:30 6 Pawłów
  • 226-242
Pawłów 5
2019-06-28 08:00 2019-06-28 14:00 6 Starachowice
  • ul. Fryderyka Lempe 1-22, dz. nr 426/4, 426/3, 80/4,
  • ul. Ostrowiecka 96-113A, 100
  • ul. Stalowników cała
  • ul. Powstania Styczniowego pod lasem
Michałów Fabryczny 3
2019-06-28 08:00 2019-06-28 14:00 6 Suchedniów
  • ul. Zagórska 9 - 111, Hurtownia oleju MAXOL, Leśniczówka
Zagórska