Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-11-19 08:00 2019-11-19 15:00 7 Lubaczów
  • ul. Cypriana Kamila Norwida Bloki numer: 4, 6, 34 oraz budynek numer 38.
Lubaczów 9
2019-11-19 08:00 2019-11-19 09:00 1 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka 1
2019-11-19 08:00 2019-11-19 12:00 4 Lubaczów
  • ul. Juliusza Słowackiego Blok numer 32.
Lubaczów 9
2019-11-19 08:00 2019-11-19 10:00 2 Podhucie
  • Obwód kierunek słup numer 10-24.
Podhucie 1
2019-11-19 10:00 2019-11-19 16:00 6 Tomaszów Lubelski
  • ul. Łaszczowiecka Odbiorcy zasileni z Złącz Kablowych numer 924 i 928.
ZRB
2019-11-19 12:00 2019-11-19 12:30 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka 1
2019-11-19 12:30 2019-11-19 13:30 1 Nowe Brusno
Brusno 4
2019-11-19 12:30 2019-11-19 15:00 2 Lubaczów
  • ul. Zygmunta Krasińskiego Blok numer 17.
Lubaczów 9
2019-11-19 16:30 2019-11-19 17:30 1 Nowe Brusno
Brusno 4
2019-11-20 08:00 2019-11-20 09:30 1 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka: 2, Wodociąg.
2019-11-20 08:00 2019-11-20 12:00 4 Stare Sioło
  • Kolonia
Stare Sioło 1
2019-11-20 16:00 2019-11-20 17:30 1 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka: 2, Wodociąg.
2019-11-21 08:00 2019-11-21 09:30 1 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka: 2, Wodociąg.
2019-11-21 08:00 2019-11-21 12:00 4 Lubaczów
  • ul. Cypriana Kamila Norwida Blok numer 10.
Lubaczów 9
2019-11-21 12:30 2019-11-21 15:00 2 Lubaczów
  • ul. Zygmunta Krasińskiego Blok numer 19.
Lubaczów 9
2019-11-21 16:00 2019-11-21 17:30 1 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka: 2, Wodociąg.
2019-11-22 08:00 2019-11-22 15:00 7 Hulcze
Hulcze 1,2; PGR sm sg
2019-11-22 08:00 2019-11-22 15:00 7 Lubaczów
  • ul. Cypriana Kamila Norwida Blok numer 8.
Lubaczów 9
2019-11-23 08:00 2019-11-23 15:00 7 Lubaczów
  • ul. Juliusza Słowackiego Bloki numery: 24, 26, 28; kiosk przy bloku nr 24 oraz budynek Nadleśnictwa.
Lubaczów 9
2019-11-25 07:30 2019-11-25 09:30 2 Monasterz
Monasterz; Tartak WICO
2019-11-25 07:30 2019-11-25 09:30 2 Werchrata
Werchrata 1
2019-11-25 08:00 2019-11-25 11:00 3 Lubaczów
  • ul. Przemysłowa
Lubaczów 40
2019-11-25 08:00 2019-11-25 09:30 1 Werchrata
Werchrata: 2, 4, Łozy, Mrzygłody.
2019-11-25 16:00 2019-11-25 18:00 2 Monasterz
Monasterz; Tartak WICO
2019-11-25 16:00 2019-11-25 18:00 2 Werchrata
Werchrata 1
2019-11-26 07:30 2019-11-26 09:30 2 Werchrata
Werchrata 1
2019-11-26 07:30 2019-11-26 09:30 2 Monasterz
Monasterz; Tartak WICO
2019-11-26 08:00 2019-11-26 11:00 3 Lubaczów
  • ul. Kasztelańska Odbiorcy zasileni z słupków kablowych numer 26/7/2 i 26/7/3.
Lubaczów 26
2019-11-26 08:00 2019-11-26 13:00 5 Stare Oleszyce
  • ul. Wiejska
Oleszyce
  • ul. Wiejska
  • ul. Jarosławska
  • ul. Zagrody
  • ul. Juliusza Słowackiego
Oleszyce Stare 2
2019-11-26 16:00 2019-11-26 18:00 2 Monasterz
Monasterz; Tartak WICO
2019-11-26 16:00 2019-11-26 18:00 2 Werchrata
Werchrata 1
2019-11-27 08:00 2019-11-27 13:00 5 Lubaczów
  • os. Osiedle Unii Lubelskiej Blok numer 1 odbiorcy zasilani z złącza kablowego numer 13.
Lubaczów 19
2019-11-27 08:00 2019-11-27 13:00 5 Lubaczów
  • os. Osiedle Unii Lubelskiej Bloki numer 9 i 10
Lubaczów 19
2019-11-27 08:00 2019-11-27 13:00 5 Oleszyce
  • ul. Wiejska
  • ul. Błonie
  • ul. Kolejowa
  • ul. Mokra
  • ul. Aleksandra Puszkina
  • ul. Elizy Orzeszkowej
  • ul. Juliusza Słowackiego
Oleszyce 2
2019-11-28 08:00 2019-11-28 13:00 5 Lubaczów
  • os. Osiedle Unii Lubelskiej Blok numer 3C.
Lubaczów 20
2019-11-28 08:00 2019-11-28 13:00 5 Lubaczów
  • os. Osiedle Unii Lubelskiej Blok numer 6
Lubaczów 20
2019-11-29 08:00 2019-11-29 11:00 3 Kozodawy
  • Kozodawki
Kozodawy 3
2019-11-29 08:00 2019-11-29 11:00 3 Czumów
  • Kolonia
Czumów 3