Wyszków

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017-08-21 07:30 2017-08-21 16:30 9 Zambski Kościelne
  • Leśna 87,87A,88,91,93,94 oraz działki.
Kalinowo
  • 18,24 do 25B.
11-1232 ZAMBSKI KOŚCIELNE IV , 11-0483 ZAMBSKI KOŚCIELNE III.
2017-08-21 08:00 2017-08-21 15:00 7 Ugniewo
11-0821 UGNIEWO I.
2017-08-21 08:00 2017-08-21 11:30 3 Sokołów Podlaski
  • ul. Złota oraz Niezłomnych.
07-1594 SOKOŁÓW PODLASKI ZŁOTA.
2017-08-22 07:30 2017-08-22 17:30 10 Sadoleś
Morzyczyn Włościański
Płatkownica
  • 1 do 12,20,28,29,32,43,55 do 81,83,85,87.
07-0496 SADOLEŚ 3, 07-0613 MORZYCZYN WŁ. 1, 07-0494 SADOLEŚ 1, 07-0498 SADOLEŚ 5, 07-0495 SADOLEŚ 2, 07-0509 PŁATKOWNICA 4, 07-0497 SADOLEŚ 4, 07-0510 PŁATKOWNICA 5.
2017-08-22 08:00 2017-08-22 15:00 7 Kalinowo
  • Stare.
11-0669 KALINOWO STARE III.
2017-08-22 08:00 2017-08-22 15:00 7 Ślężany
  • również Letnisko.
Kowalicha
  • również Działki.
Ludwinów
11-1097 ŚLĘŻANY III , 11-0102 ŚLĘŻANY I , 11-1482 KOWALICHA LETNISKO II , 11-1663 ŚLĘŻANY LETNISKO II , 11-1125 KOWALICHA LUDWINÓW III , 11-1046 ŚLĘŻANY II , 11-1124 KOWALICHA LUDWINÓW II , 11-1443 KOWALICHA DZIAŁKI , 11-1053 ŚLĘŻANY LETNISKO I.
2017-08-22 16:00 2017-08-22 18:00 2 Kamieńczyk
Loretto
  • wraz z działkami letniskowymi.
Puste Łąki
  • ul. Jadowska
  • ul. Loretańska
Pogorzelec
11-0500 HALIN INCO , 11-0567 LORETTO KBM , 11-0551 HALIN PUSTE ŁĄKI.
Wyłączenie dotyczy Halina Nadliwie.
2017-08-23 07:30 2017-08-23 19:30 12 Budziska
  • 151 do 216B.
Jasiorówka
  • 123 do 254.
Burakowskie
  • 1 do 5A.
07-0355 JASIORÓWKA 2, 07-1337 BUDZISKA NOWE.
2017-08-23 07:30 2017-08-23 17:30 10 Sadoleś
Morzyczyn Włościański
Płatkownica
  • 1 do 12,20,28,29,32,43,55 do 81,83,85,87.
07-0496 SADOLEŚ 3, 07-0613 MORZYCZYN WŁ. 1, 07-0494 SADOLEŚ 1, 07-0498 SADOLEŚ 5, 07-0495 SADOLEŚ 2, 07-0509 PŁATKOWNICA 4, 07-0497 SADOLEŚ 4, 07-0510 PŁATKOWNICA 5.
2017-08-23 08:00 2017-08-23 15:00 7 Kalinowo
  • Podgucie.
11-0692 KALINOWO PODGUCIE II.
2017-08-23 08:00 2017-08-23 15:00 7 Obryte
11-0174 OBRYTE II SZKOŁA , 11-1119 OBRYTE V , 11-0442 OBRYTE IV GS PIEKARNIA , 11-1120 OBRYTE VI , 11-1118 OBRYTE I.
2017-08-24 08:00 2017-08-24 15:00 7 Ostrów Mazowiecka
  • ul. Małkińska
11-3019 OSTRÓW MAZ. MAŁKIŃSKA 5, 11-1184 OSTRÓW MAZ. MAŁKIŃSKA II , 11-1710 OSTRÓW MAZ. MAŁKIŃSKA VI , 11-1540 OSTRÓW MAZ. GRÓDZKI II.
2017-08-24 08:00 2017-08-24 15:00 7 Karolew
11-1044 KAROLEW K/ OSTRÓWKA.
2017-08-24 08:00 2017-08-24 14:00 6 Rabiany
  • 1 do 13.
07-0302 RABIANY 2.
2017-08-25 08:00 2017-08-25 15:00 7 Stok
  • Kolonia.
11-0814 STOK KOLONIA.
2017-08-25 08:00 2017-08-25 15:00 7 Niemiry
  • 1 do 39,65A.
11-1149 NIEMIRY II.
2017-08-25 08:00 2017-08-25 15:00 7 Trzcianka
11-1132 TRZCIANKA SZKOŁA.
2017-08-25 08:00 2017-08-25 17:00 9 Zembrów
  • Kolonia.
07-0700 ZEMBRÓW KOL.
2017-08-25 08:00 2017-08-25 14:00 6 Skuszew
  • od stacji w kierunku Skuszewa.
11-1113 SKUSZEW MASTERS.
2017-08-28 07:30 2017-08-28 11:30 4 Topolnica
Wola Mystkowska
  • 1 do 150, CPN.
Skorki
  • również Kolonia.
Zdziebórz
  • 1 do 78.
Stary Mystkówiec
  • 1 do 86.
Stare Wypychy
  • 1 do 93, hydrofornia.
Nowe Wypychy
Mystkówiec-Kalinówka
  • 1 do 75.
Pniewo
  • ul. Szkolna 1 do 45.
  • ul. Pułtuska 1 do 78.
  • ul. Armii Krajowej 1 do 47.
Wielątki
11-1801 WYPYCHY NOWE II , 11-1747 WOLA MYSTKOWSKA III , 11-1696 WOLA MYSTKOWSKA CPN - ELTOR , 11-1570 WYPYCHY STARE HYDROFORNIA , 11-0492 SKORKI KOLONIA , 11-0373 MYSTKÓWIEC KALINÓWKA II , 11-1551 WOLA MYSTKOWSKA , 11-0446 WOLA MYSTKOWSKA II KOLONIA , 11-0581 WYPYCHY STARE , 11-0574 SKORKI I , 11-0249 TOPOLNICA I , 11-0374 MYSTKÓWIEC KALINÓWKA III , 11-0372 MYSTKÓWIEC KALINÓWKA I , 11-0240 KOZŁOWO NOWE , 11-0542 SKORKI II , 11-1062 WIELĄTKI , 11-1442 PNIEWO SZKOŁA , 11-1147 PNIEWO KOŚCIELNE II , 11-0211 WYPYCHY NOWE , 11-0212 MYSTKÓWIEC STARY , 11-0210 WOLA MYSTKOWSKA I , 11-1139 TOPOLNICA II.
2017-08-28 08:00 2017-08-28 15:00 7 Augustowo
11-0352 AUGUSTOWO I , 11-0353 AUGUSTOWO II , 11-0354 AUGUSTOWO III.
2017-08-28 08:00 2017-08-28 15:00 7 Małkinia Mała-Przewóz
11-1597 MAŁKINIA MAŁA II PRZEWÓZ , 11-0708 MAŁKINIA MAŁA I PRZEWÓZ.
2017-08-28 08:00 2017-08-28 17:00 9 Zembrów
  • Kolonia.
07-0700 ZEMBRÓW KOL.
2017-08-28 08:30 2017-08-28 15:30 7 Ostrów Mazowiecka
  • ul. Lubiejewska
11-1470 OSTRÓW MAZ. LUBIEJEW MASARNIA, 11-0727 OSTRÓW MAZ. KOLEJ PKP.
2017-08-29 06:00 2017-08-29 08:00 2 Sabnie
  • również JACEK.
Niewiadoma
07A1612 SABNIE JACEK, 07-1078 SABNIE 3, 07a1688 STASIN KURNIKI, 07-1077 SABNIE 2, 07-1279 NIEWIADOMA 2, 07-1148 GRODZISK 1, 07-0438 STASIN 2, 07-0080 NIEWIADOMA 1, 07-0599 SABNIE 4 MBM, 07-1280 NIEWIADOMA 3.
2017-08-29 06:00 2017-08-29 19:00 13 Suchodół Włościański
  • RDP.
Kupientyn
  • Przysiółek.
07A1639 SUCHODÓŁ RDP, 07-1610 SUCHODÓŁ 4, 07-1144 KUPIENTYN PRZYSIOŁEK.
2017-08-29 08:00 2017-08-29 15:00 7 Rostki
  • Kolonia Podborze.
07-0808 ROSTKI I5.
2017-08-29 08:00 2017-08-29 15:00 7 Nieskórz
11-0722 NIESKÓRZ III.
2017-08-29 08:00 2017-08-29 14:00 6 Urle
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 40 do 70.
07-0929 URLE 1.
2017-08-29 08:30 2017-08-29 13:30 5 Ostrów Mazowiecka
  • ul. 3 Maja
11-1638 OSTRÓW MAZ. RÓŻAŃSKA III.
2017-08-29 17:00 2017-08-29 19:00 2 Sabnie
  • również JACEK.
Niewiadoma
07A1612 SABNIE JACEK, 07-1078 SABNIE 3, 07a1688 STASIN KURNIKI, 07-1077 SABNIE 2, 07-1279 NIEWIADOMA 2, 07-1148 GRODZISK 1, 07-0438 STASIN 2, 07-0080 NIEWIADOMA 1, 07-0599 SABNIE 4 MBM, 07-1280 NIEWIADOMA 3.
2017-08-30 08:00 2017-08-30 15:00 7 Łochów
  • ul. Wyszkowska 1 do 40.
07-1224 ŁOCHÓW WYSZKOWSKA 2,
2017-08-30 08:00 2017-08-30 15:00 7 Brańszczyk
  • ul. Nakieł Nakieł.
  • ul. Dębowa
  • ul. Kręta
  • ul. Miła
  • ul. Nadbużna
  • ul. Pogodna
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Retmańska
  • ul. Stroma
  • ul. Świerkowa
  • ul. Ukryta
11-0510 TURZYN V.
2017-08-30 08:00 2017-08-30 15:00 7 Seroczyn
07-0180 SEROCZYN 1, 07-1083 SEROCZYN 2.
2017-08-31 08:00 2017-08-31 15:00 7 Borzymy
  • ul. Dworcowa 1 do 50.
  • ul. Piękna 50 do 120.
07-1019 BORZYMY 3, 07-0239 BORZYMY 2.
Wyłączenie dotyczy ulicy Polnej (40 do 140).
2017-08-31 08:00 2017-08-31 15:00 7 Nowy Lubiel
11-0296 LUBIEL NOWY OŚR. KAMP.
2017-08-31 08:00 2017-08-31 15:00 7 Wyszków
  • ul. Latoszek
  • al. Aleja Wolności 55A.
  • ul. Dolna 4,10,16.
  • ul. Jasna 3,3D,5,6,15,16.
  • ul. Jeziorna 4,7,7A,8,12A,13,17,20,22.
  • ul. Letniskowa 15.
  • ul. Ogrodowa 1,16,23,35.
  • ul. Przelotowa 3 do 13,16,17,20,24,26,26A.
  • ul. Warszawska 6,8,12.
11-0383 LATOSZEK I.
2017-08-31 08:00 2017-08-31 15:00 7 Słopsk
11-1071 SŁOPSK III , 11-0167 SŁOPSK I , 11-0168 SŁOPSK II.
2017-08-31 08:30 2017-08-31 15:30 7 Seroczyn-Kolonia
07-1561 SEROCZYN KOL .4.