• PGE Dystrybucja przekazuje potrzebującym dzieciom wyprawki szkolne

  31.08.2017

  W ostatnie dni wakacji we wszystkich oddziałach PGE Dystrybucji ruszyła akcja „Energetyczny Tornister”. W tym roku spółka przekaże potrzebującym dzieciom blisko 3 tysiące tornistrów wraz z szkolnymi wyprawkami.

  Więcej
 • Akcja Motoserce – Parada motocykli w szczytnym celu

  09.06.2017

  Białostocki Oddział PGE Dystrybucja już po raz piąty z dumą wsparł ogólnopolską akcję zbiórki krwi dla dzieci. 22 kwietnia stolicę Podlasia opanowali motocykliści, którzy na Rynku Kościuszki koordynowali zbiórkę krwi. Podczas całej akcji odnotowano ok 582 pobrań krwi.

  Więcej
 • PGE Dystrybucja wdrożyła zaawansowany system pomiarowy AMI w Augustowie i Łodzi

  09.06.2017

  PGE Dystrybucja S.A. finalizuje prace w pilotażowym projekcie „Budowa i wdrożenie inteligentnego systemu pomiarowego w Oddziale Białystok i Oddziale Łódź-Miasto”. Przedsięwzięcie wpisuje się w zalecenia Unii Europejskiej, która nakłada na państwa członkowskie obowiązkową wymianę liczników do 2020 roku.

  Więcej
 • Dzień Dziecka w Sokółce

  09.06.2017

  W czwartek, 1 czerwca 2017 r. dzieci tłumnie opanowały Stadion miejski w Sokółce. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Burmistrz Sokółki wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz pracownikami białostockiego Oddziału PGE Dystrybucja RE Białystok Teren przygotowali dzieciom mnóstwo atrakcji i nie lada pokazy.

  Więcej
 • PGE Dystrybucja kształci młodych elektryków

  04.05.2017

  Białostocki Oddział Spółki PGE Dystrybucja od dwóch lat współpracuje z Zespołem Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Ełku, który kształci m.in. przyszłych elektroenergetyków. Jest to jedna z wielu tzw. dobrych praktyk stosowanych przez Spółkę, która pozwala promować zawód elektryka wśród uczniów, wybierających szkołę techniczną.

  Więcej