• PGE Dystrybucja będzie współpracować z PWSZ w Krośnie

  11.10.2017

  Przedstawiciele PGE Dystrybucja, PGE Obrót, oraz PGE Energia Odnawialna podpisali list intencyjny o wzajemnej współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Krośnie, jedną z dwóch uczelni w regionie mających w ofercie edukacyjnej kierunek energetyka.

   

  Więcej
 • Kolejne inwestycje PGE Dystrybucja na Podkarpaciu

  04.09.2017

  PGE Dystrybucja kontynuuje  inwestycje w sieć elektroenergetyczną, które znacznie poprawiają jakość dostaw energii elektrycznej. W tym roku na terenie Podkarpacia na budowę i modernizację stacji transformatorowych oraz linii przesyłowych rzeszowski oddział  spółki przeznaczy ok. 179 mln złotych.

  Więcej
 • PGE Dystrybucja przekazuje potrzebującym dzieciom wyprawki szkolne

  31.08.2017

  W ostatnie dni wakacji we wszystkich oddziałach PGE Dystrybucji ruszyła akcja „Energetyczny Tornister”. W tym roku spółka przekaże potrzebującym dzieciom blisko 3 tysiące tornistrów wraz z szkolnymi wyprawkami.

  Więcej
 • Certyfikat Zielone Biuro dla PGE Dystrybucja

  27.03.2017

  PGE Dystrybucja w Lublinie została nagrodzona Certyfikatem Zielone Biuro. Wyróżnienie przyznawane jest instytucjom, firmom, organizacjom pozarządowym i samorządom, które podejmują aktywne działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

  Więcej
 • PGE Dystrybucja przyłącza do sieci nowe źródła OZE o łącznej mocy 145 MW

  27.03.2017

  W ubiegłym roku PGE Dystrybucja przyłączyła do sieci elektroenergetycznej ponad 4 tysiące odnawialnych źródeł energii (OZE). Blisko 99 proc. z nich stanowiły mikroinstalacje fotowoltaiczne. Łączna moc przyłączonych w 2016 roku źródeł wyniosła 145 MW.

  Więcej