• Liderzy polskiej energetyki spotkają się w Lublinie

  11.11.2017

  Już po raz 10. Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki, a  to wszystko za sprawą Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS pod patronatem PGE Dystrybucja. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2017 na terenie Targów Lublin.

 • Nowe Centrum Dyspozytorskie w Mielcu

  02.11.2017

  Od połowy października 2017 roku na terenie mieleckiego Rejonu Energetycznego działa nowe Centrum Dyspozytorskie Mielec PGE Dystrybucja. Zastosowane rozwiązania techniczne umożliwiają sprawniejsze i bezpieczniejsze prowadzenie ruchu sieciowego w tej części Województwa Podkarpackiego.

  Nowe Centrum Dyspozytorskie w Mielcu
 • PGE Dystrybucja będzie współpracować z PWSZ w Krośnie

  11.10.2017

  Przedstawiciele PGE Dystrybucja, PGE Obrót, oraz PGE Energia Odnawialna podpisali list intencyjny o wzajemnej współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Krośnie, jedną z dwóch uczelni w regionie mających w ofercie edukacyjnej kierunek energetyka.

   

 • Kolejne inwestycje PGE Dystrybucja na Podkarpaciu

  04.09.2017

  PGE Dystrybucja kontynuuje  inwestycje w sieć elektroenergetyczną, które znacznie poprawiają jakość dostaw energii elektrycznej. W tym roku na terenie Podkarpacia na budowę i modernizację stacji transformatorowych oraz linii przesyłowych rzeszowski oddział  spółki przeznaczy ok. 179 mln złotych.

 • PGE Dystrybucja przekazuje potrzebującym dzieciom wyprawki szkolne

  31.08.2017

  W ostatnie dni wakacji we wszystkich oddziałach PGE Dystrybucji ruszyła akcja „Energetyczny Tornister”. W tym roku spółka przekaże potrzebującym dzieciom blisko 3 tysiące tornistrów wraz z szkolnymi wyprawkami.

pgedystrybucja_oSpolce_site