• Liderzy polskiej energetyki spotkają się w Lublinie

  11.11.2017

  Już po raz 10. Lublin stanie się stolicą polskiej energetyki, a  to wszystko za sprawą Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS pod patronatem PGE Dystrybucja. Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2017 na terenie Targów Lublin.

 • Samorządy docenione przez energetykę

  24.10.2017

  Gmina Bełchatów znajdująca się na terenie działalności PGE Dystrybucja uzyskała najwyższe uznanie jury w trzeciej edycji prestiżowego konkursu „Samorząd przyjazny energii” rozstrzygniętego podczas konferencji „Energetyczne wyzwania samorządów – elektromobilność, efektywność energetyczna i czyste powietrze”. Specjalne wyróżnienie otrzymała także gmina Zbuczyn. Nagrody zostały wręczone 24 października w Ministerstwie Energii.

  Samorządy docenione przez energetykę
 • Rekordowe inwestycje PGE Dystrybucja na terenie Oddziału Warszawa

  21.09.2017

  PGE Dystrybucja Oddział Warszawa kontynuuje realizację programu unowocześniania sieci energetycznej na Mazowszu. W tym roku najważniejsza z inwestycji to oddana dziś  do użytkowania nowa stacja 110/15 kV w Czosnowie. Koszt jej wybudowania wyniósł 18 mln zł.

 • PGE Dystrybucja przekazuje potrzebującym dzieciom wyprawki szkolne

  31.08.2017

  W ostatnie dni wakacji we wszystkich oddziałach PGE Dystrybucji ruszyła akcja „Energetyczny Tornister”. W tym roku spółka przekaże potrzebującym dzieciom blisko 3 tysiące tornistrów wraz z szkolnymi wyprawkami.

 • Rekordowe inwestycje PGE Dystrybucja SA na terenie Oddziału Warszawa w 2017 roku

  30.08.2017

  W 2017 r. PGE Dystrybucja Oddział Warszawa zrealizuje na Mazowszu zadania inwestycyjne na rekordową kwotę ok. 436 mln zł. Z tego na rozbudowę i modernizację sieci oraz przyłączenia nowych obiektów przeznaczy ponad 410 mln zł. Wartość inwestycji zrealizowanych w 2016 r. biła rekordy lat poprzednich, jednak w bieżącym roku nakłady mają znowu wzrosnąć o kilkanaście milionów złotych.

pgedystrybucja_oSpolce_site