Łódź

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-08-21 08:00 2019-08-21 14:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Graniowa od numeru 6 do 12g oraz numery 15, 17
  • ul. Janosika od numeru 23 do 69 oraz od numeru 24 do 68
  • ul. Krokusowa od numeru 15/17 do 27 oraz od numeru 30 do 74a
  • ul. Pszczyńska numery 43, 45
  • ul. Sądecka od numeru 1 do 19 oraz od numeru 2 do 18
  • ul. Telefoniczna numer 73a
  • ul. Giewont od numeru 21 do 27a oraz od numeru 6 do 22
11403 ul. Krokusowa 17a.
Przegląd stacji.
2019-08-21 08:30 2019-08-21 14:00 5 Łódź-Polesie
  • ul. Stare Złotno numer 6a oraz od 14 do 14g
10921
2019-08-22 08:00 2019-08-22 15:00 7 Łódź-Śródmieście
  • ul. Pomorska numer 168/170 i 172/182 oraz Ogrody Działkowe "MORWA" ul. Pomorska 182
51149
2019-08-22 08:00 2019-08-22 14:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Beskidzka numer 97
  • ul. Brzezińska od numeru 73 do 91 oraz od numeru 66 do 88
  • ul. Marmurowa od numeru 1 do 5 oraz numer 4
  • ul. Wydmowa od numeru 3 do 21a oraz od numeru 51 do 57 oraz numer 50 i dz. 114/20
  • ul. Zjazdowa od numeru 7 do 11 oraz numer 2
10507 ul. Giewont 120.
Przegląd stacji.
2019-08-22 08:00 2019-08-22 14:00 6 Łódź-Śródmieście
  • ul. Edukacyjna od numeru 3 do 11
  • ul. Tkacka od numeru 35 do 45b oraz od numeru 48 do 52a
51379 ul. Krzywickiego 20.
Wymiana rozdzielni nN.
2019-08-23 08:00 2019-08-23 14:00 6 Łódź-Górna
  • ul. Władysława Umińskiego nr 6
20397
2019-08-23 08:00 2019-08-23 14:00 6 Łódź-Górna
  • ul. Kosynierów Gdyńskich od numeru 36 do 74 i od numeru 37 do 53
  • ul. Klaudiusza Łazowskiego nr 59
  • ul. Starościńska od numeru 2 do 28 i od numeru 1 do 15
  • ul. Osobliwa nr 8a
  • ul. Bułgarska od numeru 9 do 29a i od numeru 18 do 34
  • ul. Szkolna od numeru 4 do 36a i od numeru 1a do 41
  • Kos. Gdyńskich/Łazowskiego- Biedronka
22182
2019-08-23 08:00 2019-08-23 14:00 6 Łódź-Śródmieście
  • ul. Jana Kilińskiego od numeru 13 do 19
  • ul. Pomorska od numeru 23 do 29 oraz numer 22
50733 ul. Pomorska 27.
Przegląd stacji.
2019-08-23 08:30 2019-08-23 14:00 5 Łódź-Śródmieście
  • ul. Wschodnia numer 24
50439
2019-08-23 08:30 2019-08-23 14:30 6 Łódź-Górna
  • ul. Zygmunta od numeru 87 do 117 i od numeru 100 do 104 i dz. 79/5
20575
2019-08-25 07:00 2019-08-25 21:00 14 Łódź-Śródmieście
  • ul. Gdańska numer 129
Łódź-Polesie
  • ul. Stefana Żeromskiego numer 96
51222
2019-08-26 06:30 2019-08-26 17:30 11 Łódź-Bałuty
  • ul. Jaskółcza od 7 do 37a oraz od 10 do 38a,
  • ul. Mrówcza od 2 do 30a oraz od 7 do 27
  • ul. Pszczelna numer 47 oraz od 58 do 84
  • ul. Sójki od 1 do 25 oraz od 2 do 26
  • ul. Szczygla od 25 do 27 oraz od 24 do 28
  • ul. Łagiewnicka numer 312 i 336
  • ul. Świetlików od 7 do 23 oraz od 2 do 20
  • ul. Kuropatwia od 3 do 21 oraz od 4 do 18
  • ul. Czapli od 27 do 35 oraz od 20 do 34
  • ul. Przepiórcza od 15b do 33 oraz od 22 do 36
10744, 10780 i 11391
Wycinka drzew i gałęzi pod linią napowietrzną średniego napięcia (SN - 15 kV)
2019-08-26 08:00 2019-08-26 14:00 6 Łódź-Górna
  • ul. Śląska od numeru 118 do 152b i od numeru 73 do 121
  • ul. Kornela Ujejskiego
  • ul. Ireny nr 119
  • ul. Przedborska
  • ul. Sosnowiecka
  • ul. Bielska nr 2
  • ul. Poselska od numeru 3 do 5
  • ul. Kowalszczyzna
  • ul. Mysłowicka nr 3
22154
2019-08-27 06:30 2019-08-27 15:30 9 Łódź-Bałuty
  • ul. Kazimiery i Jana Marczyńskich od 9 do 19 oraz od 10 do 14f
  • ul. Przepiórcza od 23a do 23b oraz od 16a do 18b
  • ul. Tajnego Nauczania od 4 do 34
12241 i 13272
Wycinka drzew i gałęzi pod linią napowietrzną średniego napięcia (SN - 15 kV)
2019-08-27 08:00 2019-08-27 14:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Wysoka numery 18a, 20, 21, 23
  • ul. Złota numer 9
50001 ul. Wysoka 20a.
Przegląd stacji.
2019-08-28 06:30 2019-08-29 16:00 33 Łódź-Górna
  • ul. Komorniki od numeru 14 do 66 i od numeru 27 do 61a
  • ul. Studzienna od numeru 20 do 34 i od numeru 21 do 39
  • ul. Ireny od numeru 2 do 20 i od numeru 3 do 25
  • ul. Torowa cała
  • ul. Kominowa cała
  • ul. Kwartalna działki 231, 233/1 i 233/5
  • ul. Warneńczyka od numeru 28 do 52a i od numeru 27 do 51
st. 20762
Codzienne wyłączenia w podanych godzinach.
2019-08-28 08:00 2019-08-28 14:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Folwarczna numer 70
  • ul. Jarzębinowa od numeru 1 do 11 oraz od numeru 4 do 12
  • ul. Jaworowa od numeru 3 do 23 oraz numery 4 i 6
  • ul. Kasztanowa od numeru 1 do 29 oraz od numeru 2 do 26
  • ul. Laurowa od numeru 1 do 11 oraz od numeru 2 do 14
  • ul. gen. Józefa Sowińskiego od numeru 21a do 31a
  • ul. Wiązowa od numeru 1 do 11 oraz od numeru 4 do 10
10413 ul. Folwarczna 57a.
Przegląd stacji.
2019-08-29 08:00 2019-08-29 14:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Brzezińska numer 5/15
13065
2019-08-29 08:00 2019-08-29 15:00 7 Łódź-Bałuty
  • ul. Okólna od 35 do 37b
  • ul. Bursztynowa od 1 do 13 oraz od 2 do 6
10881
2019-08-30 06:30 2019-08-30 16:00 9 Łódź-Górna
  • ul. Trybunalska cała
  • ul. Kozielska cała
  • ul. Czynna cała
  • ul. Okienna cała
  • ul. Michała Wołodyjowskiego cała
  • ul. Giełdowa cała (bez nr 4)
  • ul. Równa nr 4/6 i nr 12
  • ul. Daleka nr 10
  • ul. Paradna od numeru 51 do 85 i od numeru 54 do 106a
  • ul. Przesmyk cała (bez nr 10)
  • ul. Obszerna od numeru 44 do 76 i od numeru 55 do 79
  • ul. Płynna cała
  • ul. Kwiecista cała
  • ul. Przyrzeczna cała
  • ul. Cegielniana od numeru 3 do 19 i od numeru 6 do 16a
  • ul. Radosna cała
  • ul. Ujazd cała
  • ul. Pałacowa cała
  • ul. Osobliwa od numeru 23 do 27 i od numeru 20 do 26
  • ul. Kwietniowa cała
  • ul. Bułgarska nr 2/4
  • ul. Luźna cała
  • ul. Starościńska od numeru 15a do 19 i nr 38
20536, 20845, 20328, 21478
2019-08-30 08:30 2019-08-30 14:00 5 Łódź-Widzew
  • ul. Wysoka numer 30
50001
pgedystrybucja_site