Łomża

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Lisno
  • bud od nr 1 do 21; gm. Wizna
ST 2-939
gm. Wizna
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Kosówka
  • bud od nr 1 do 7, od nr 10 do 15, nr 18, 20, 21, 32, 33, 34, 41, 42, Świetlica ZACISZE, Sklep Spożywczy; gm. Rajgród
ST 2-832
gm. Rajgród
2019-10-24 08:30 2019-10-24 11:00 2 Kramkowo
  • bud od nr 28 do 49, b/nr; gm. Wizna
ST 2-1613
gm. Wizna
2019-10-24 08:30 2019-10-24 11:00 2 Wilamowo
  • bud od nr 1 do 34; gm. Przytuły
ST 2-726
gm. Przytuły
2019-10-24 11:30 2019-10-24 14:00 2 Wilamowo
  • bud nr 35, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, Ośrodek Zarybiania, Stawy Rybne; gm. Przytuły
ST 2-727
gm. Przytuły
2019-10-24 14:30 2019-10-24 17:00 2 Rakowo-Czachy
  • bud od nr 21 do 49a (nieparzyste) i od nr 22 do 28c (parzyste); gm. Piątnica
ST 2-1653
gm. Piątnica
2019-10-24 14:30 2019-10-24 17:00 2 Mroczki
  • bud od nr 1 do 17; gm. Przytuły
ST 2-723
gm. Przytuły
2019-10-25 08:00 2019-10-25 15:00 7 Kapice
  • bud od nr 36 do 42; gm. Grajewo
ST 2-1138
gm. Grajewo
2019-10-25 08:30 2019-10-25 11:00 2 Włodki
  • bud od nr 1 do 23; gm. Mały Płock
ST 2-1364
gm. Mały Płock
2019-10-25 08:30 2019-10-25 11:00 2 Rupin
  • bud od nr 4 do nr 32; gm. Kolno
ST 2-253
gm. Kolno
2019-10-25 11:30 2019-10-25 14:00 2 Mątwica
  • bud od nr 1 do 19; gm. Nowogród
ST 2-1548
gm. Nowogród
2019-10-25 11:30 2019-10-25 14:00 2 Wincenta
  • bud od nr 25 do 43 i od nr 53 do 66, Dworek, Ferma Drobiu Banaś i Wiliński; gm. Kolno
ST 2-1554
gm. Kolno
2019-10-25 14:30 2019-10-25 17:00 2 Mątwica
  • bud od nr 74 do 90, Remiza, Sklep Spożywczy; gm. Nowogród
ST 2-1549
gm. Nowogród
2019-10-25 14:30 2019-10-25 17:00 2 Gromadzyn-Wykno
  • bud od nr 1 do 17, Kolno Kolonia kier ul. Kopernika (1 bud); gm. Kolno
ST 2-251
gm. Kolno
2019-10-28 07:30 2019-10-28 16:30 9 Konarzyce
  • ul. Młynarska nr 36a, plac budowy obok budynku 36a; gm. Łomża
ST 2-2039
gm. Łomża
2019-10-28 08:00 2019-10-28 15:00 7 Grajewo
  • ul. Architektów nr 1, 2
  • ul. Przemysłowa nr 12, 14, 14a, 14b, 16, 17, 18, 20, od nr 22 do 27a, nr 29, 29a, 31, 31a, 33, 35, 38, 38a, garaże, Moto-Agro
ST 2-586
miasto Grajewo
2019-10-28 08:00 2019-10-28 14:00 6 Ruś
Sambory
Sieburczyn
Wierciszewo
  • ; gm. Wizna
ST 2-509, 2-1708, 2-511, 2-529, 2-2004, 2-537, 2-2110
gm. Wizna
2019-10-28 08:30 2019-10-28 11:00 2 Stare Kupiski
  • ul. Dworna nr 7, 9, 9a, 11, 11a, 16, 18, 18a, 20, 20a; gm. Łomża
ST 2-908
gm. Łomża
2019-10-28 11:30 2019-10-28 14:00 2 Janowo
  • ul. Słoneczna od nr 1 do 46a; gm. Łomża
ST 2-108
gm. Łomża
2019-10-28 14:30 2019-10-28 17:00 2 Łomża
  • ul. Mała Kraska nr 2, 3, 5, 6
  • ul. Poznańska nr 122, 124, 128, 130, 130a, 130c, 132, 132a, 132b, 132c, 134a, 136, 138, 142, 142a, 144, 148a
ST 2-1116
miasto Łomża
2019-10-29 07:00 2019-10-29 20:00 13 Krajewo Borowe
Krajewo-Ćwikły
Stare Krajewo
  • ; gm. Zambrów
ST 2-1755, 2-302, 2-998, 2-303, 2-1710
mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej w godz. od 7:00 do 20:00 ;gm. Zambrów
2019-10-29 07:00 2019-10-29 12:00 5 Jemielite-Wypychy
Koziki
Ratowo-Piotrowo
  • bud od nr 1 do 19
Sierzputy-Marki
Sierzputy Zagajne
Stare Jemielite
  • ; gm. Śniadowo
ST 2-472, 2-492, 2-1734, 2-2056, 2-2041, 2-479, 2-2155, 2-450, 2-920, 2-1975
gm. Śniadowo
2019-10-29 08:00 2019-10-29 14:00 6 Gawrychy
  • bud od nr 6 do 13, nr 33, 33a; gm. Zbójna
ST 2-782
gm. Zbójna
2019-10-29 08:30 2019-10-29 11:00 2 Chojny-Naruszczki
  • bud od nr 1 do 23, dz. 12/1; gm. Miastkowo
ST 2-498
gm. Miastkowo
2019-10-29 11:30 2019-10-29 14:00 2 Leopoldowo
  • bud od nr 8 do 24; gm. Miastkowo
ST 2-1759
gm. Miastkowo
2019-10-29 14:30 2019-10-29 17:00 2 Leopoldowo
  • bud nr 23, b/nr
Łuby-Kiertany
  • bud od nr 1 do 21; gm. Miastkowo
ST 2-473
gm. Miastkowo
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Ciemnoszyje
  • bud od nr 1 do 8, od nr 35 do 54, nr 56, Sklep, Remiza, Stacja Bazowa PLAY; gm. Grajewo
ST 2-820
gm. Grajewo
2019-10-30 08:00 2019-10-30 12:00 4 Motyka
  • bud nr 11A, 17, 19, dz. nr 21; gm. Piątnica
ST 2-508
gm. Piątnica
2019-10-30 08:30 2019-10-30 11:00 2 Wojdy
  • bud od nr 15 do 19, nr 21, 23, Paszarnia; gm. Rajgród
ST 2-49
gm. Rajgród
2019-10-30 09:00 2019-10-30 14:00 5 Charubiny
  • bud nr 1
Dudy Nadrzeczne
  • bud nr 12, 12a, 13, 14, 15, b/nr; gm. Turośl
Waszki
  • bud nr 1, 2, 19, 22, 23, 24, 25; gm. Kolno
ST 2-1238
gm. Kolno, gm. Turośl
2019-10-31 07:00 2019-10-31 17:00 10 Dobrzyjałowo
  • ul. Górkowska nr 1, 2, 2a, 3, 3a, 4, 4c, 5, 5a, 6, 7
  • ul. Motycka nr 5
  • ul. Zdrojowa nr 1, 2, 2a, 5a, 5, 8, Kościół, Remiza; gm. Piątnica
ST 2-521
gm. Piątnica
2019-10-31 08:30 2019-10-31 11:00 2 Nowosiedliny
  • ul. Długa
  • ul. Krótka
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Polowa ; gm. Miastkowo
ST 2-944
gm. Miastkowo
2019-10-31 14:30 2019-10-31 17:00 2 Sławiec
  • ul. Dworna od nr 1 do 20; gm. Nowogród
ST 2-503
gm. Nowogród
2019-11-04 11:30 2019-11-04 14:00 2 Dębniki
  • bud od nr 4 do 24, nr 28, 29, od nr 39 do 44; gm. Rutki
ST 2-648
gm. Rutki
2019-11-04 14:30 2019-11-04 17:00 2 Czarnowo-Biki
  • bud nr 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, Magazyny; gm. Kołaki Kościelne
ST 2-620
gm. Kołaki Kościelne
2019-11-05 09:00 2019-11-05 15:00 6 Stawiski
  • ul. Łomżyńska nr 43
ST 2-1319
miasto Stawiski
2019-11-06 08:30 2019-11-06 11:00 2 Boczki-Świdrowo
  • bud od nr 18 do 42; gm. Grajewo
ST 2-1040
gm. Grajewo
2019-11-06 08:30 2019-11-06 11:00 2 Gać
  • bud od nr 4 do 27, Poczta, Młyn, Skup Mleka, Stacja Meteorologiczna; gm. Łomża
ST 2-170
gm. Łomża
2019-11-06 11:30 2019-11-06 14:00 2 Milewo
  • bud od nr 1 do 37; gm. Łomża
ST 2-167
gm. Łomża
2019-11-06 11:30 2019-11-06 14:00 2 Jambrzyki
  • bud od nr 1 do 25, Remiza; gm. Szczuczyn
ST 2-1023
gm. Szczuczyn
2019-11-06 14:30 2019-11-06 17:00 2 Wybrany
  • bud od nr 1 do 20
Pruszki Wielkie
  • bud nr 32, 33; gm. Rutki
ST 2-156
gm. Rutki
pgedystrybucja_site