Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-11-12 08:00 2019-11-12 15:00 7 Bobiecko
Bobiecko 2
2019-11-12 08:00 2019-11-12 15:00 7 Różyca
  • ul. Główna
  • ul. Piaskowa
Kaletnik
  • ul. Cmentarna
  • ul. Kościelna
Główna 1 4-1665, Kościelna 1 4-1647
2019-11-13 08:00 2019-11-13 15:00 7 Łowicz
  • ul. Starościńska
  • os. Kostka bloki 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12
Stanisławskiego
2019-11-13 08:00 2019-11-13 15:00 7 Gałków Mały
  • ul. Długa
  • ul. Partyzantów
  • ul. Letniskowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Sporna
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Łąkowa
  • ul. Borowiecka
  • ul. Krótka
  • ul. Zgodna
  • ul. Brzezińska
  • ul. Kolejowa
  • ul. Sportowa
  • ul. Zacisze
Długa 4-1555, Kolejowa 3 4- 1664
2019-11-13 08:00 2019-11-14 16:00 32 Wójtówka
Czerwonka-Parcel
Wojtówka 1, 2, Czerwonka 3, 4, i 6.
z codziennym załączeniem
2019-11-14 08:00 2019-11-14 15:00 7 Sochaczew
  • ul. Brzozowa
  • ul. Radiowa
  • ul. Jaworowa
  • ul. Kasztanowa
  • ul. Chabrowa
  • ul. Smolna
  • ul. Krzywa
  • ul. Zwierzyniecka
  • ul. Księżycowa
Mokas
  • od nr 79 do 85
Wrzosowa, Smolna
2019-11-15 08:00 2019-11-15 15:00 7 Koluszki
Koluszki Stare 1
2019-11-15 08:00 2019-11-15 15:00 7 Przecław
  • od nr 1 do 6
Brzeziny
  • ul. Henryka Sienkiewicza od 50 do 125
Przecław 1
2019-11-15 08:00 2019-11-15 15:00 7 Sochaczew
  • ul. Nowowiejska od żytniej do obwodnicy
  • ul. Żytnia
  • ul. Tadeusza Jasińskiego od żytniej do obwodnicy
  • ul. Makowa
  • ul. Olimpijska
Czerwonka-Parcel
  • od nr 91 do 120
Nowowiejska, Czerwonka 1, 2, Czyste 1,2, Żyrardowska Shell
2019-11-18 08:00 2019-11-18 15:00 7 Braki
Czerwonka-Parcel
Czyste
Braki 1, 2, Czerwonka 1, 2, Czyste 1, 2
2019-11-18 08:00 2019-11-19 16:00 32 Sochaczew
  • ul. 15 Sierpnia od obwodnicy do Okrzei
  • ul. Litewska Cicha
  • ul. Wierzbowa
Sochaczew 15 Sierpnia 2
Z codziennym załączeniem
2019-11-18 08:00 2019-11-18 12:00 4 Placencja
Placencja Trakt
2019-11-19 08:00 2019-11-19 15:00 7 Teresin
  • ul. Guzowska
  • ul. Załamana
  • ul. Krótka
  • ul. Torowa od Guzowskiej do Lipowej
Teresin Guzowska
2019-11-19 08:00 2019-11-19 15:00 7 Szymanów
Szymanów 4
2019-11-19 08:00 2019-11-19 15:00 7 Seligów
Seligów 2
2019-11-20 08:00 2019-11-20 15:00 7 Bobiecko
Maurzyce
Stachlew
Bobiecko 1, Mauszyce 3, Stachlew 2
2019-11-21 08:00 2019-11-21 10:00 2 Łowicz
  • ul. gen. Stanisława Klickiego
  • ul. Napoleońska
Kęszyce-Wieś
Klickiego, Keszyce 1
2019-11-21 08:00 2019-11-21 15:00 7 Brzeziny
  • ul. Konwaliowa
  • ul. Różana
  • ul. Tulipanowa
  • ul. Chryzantem
Olsza
Gałkówek-Parcela
Tulipanowa, Gałkówek 3, Olsza 1
2019-11-22 08:00 2019-11-22 15:00 7 Sochaczew
  • al. Aleja 600-lecia od mostu do torów
  • ul. Popiela 22 lipca
  • ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego
Poniatowskiego
2019-11-22 08:00 2019-11-22 15:00 7 Tworzyjanki
Tworzyjanki 2
pgedystrybucja_site