Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-11-20 08:00 2019-11-20 16:00 8 Trębaczew
Trębaczew
2019-11-20 08:00 2019-11-20 17:00 9 Kłopoczyn
Kłopczyn Hydrofornia
2019-11-20 08:00 2019-11-20 17:00 9 Rawa Mazowiecka
  • ul. Katowicka nr 20 - 25
  • ul. Dolna nr 35
  • ul. Tatar nr 1 - 5
  • ul. Zapolskiej nr 1 - 3
Rawa Mazowiecka Hotel
2019-11-20 08:00 2019-11-20 17:00 9 Skierniewice
  • ul. Powstańców Warszawy
  • ul. Artyleryjska
  • ul. Ułańska
  • ul. Gwardzistów
  • ul. Bohaterów Westerplatte
  • ul. Podchorążych
  • ul. Dywizjonu 303
  • ul. Szwoleżerów
  • ul. Kosynierów
  • ul. Bitwy pod Lenino
Rawka Tartak, Rawka 2, 3, 5, 6, 7,8, Topola 2
Miedniewice Topola
2019-11-21 08:00 2019-11-21 16:00 8 Jaktorów-Kolonia
  • ul. Armii Krajowej
Jaktorów Kolonia
2019-11-21 08:00 2019-11-21 16:00 8 Nowe Budy
Budy Nowe 1, 3
2019-11-21 08:00 2019-11-21 16:00 8 Kłopoczyn
Kłopoczyn Hydrofornia
2019-11-21 08:00 2019-11-21 17:00 9 Trębaczew
Trębaczew RSP
2019-11-22 08:00 2019-11-22 16:00 8 Jacochów
Jacochów
2019-11-22 08:00 2019-11-22 17:00 9 Rylsk Duży
Rylsk Duży 4
2019-11-25 08:00 2019-11-25 16:00 8 Sadkowice
  • nr 30 - 40
Sadkowice GS
2019-11-26 08:00 2019-11-26 16:00 8 Żelazna
  • nr 1 - 5, 40 - 55
Żelazna
2019-11-26 08:00 2019-11-26 17:00 9 Skierniewice
  • ul. Józefa Piłsudskiego
Skierniewice Kościuszki Huta
2019-11-26 08:00 2019-11-26 13:00 5 Skierniewice
  • ul. Henryka Wieniawskiego nr 1 -10
  • ul. Stanisława Moniuszki
  • ul. Willowa
  • ul. Plantowa nr 20 - 25
  • ul. Tadeusza Kościuszki nr 15- 20
Skierniewice Wieniawskiego
2019-11-27 08:00 2019-11-27 16:00 8 Dębowa Góra
  • nr 1 - 46
Dębowa Góra
2019-11-27 08:00 2019-11-27 16:00 8 Mroczkowice
Mroczkowice 1, Mroczkowice 2, Gustawów, Gustawów 2, Bartoszówka Rzeczyca, Bartoszówka Rzeczyca 2
Bartoszówka, Gustawów, Rzeczyca
2019-11-27 08:00 2019-11-27 17:00 9 Wylezinek
Kuczyzna
Wylezinek, Kuczyzna, Wylezinek 2
2019-11-27 08:00 2019-11-27 16:00 8 Działki
  • ul. Akacjowa
  • ul. Klonowa
  • ul. Leszczynowa
  • ul. Świerkowa
  • ul. Topolowa
  • ul. Bukowa
Żyrardów Działki 3
2019-11-27 08:00 2019-11-27 15:00 7 Słubica B
  • ul. Choinkowa
Słubica B
2019-11-28 08:00 2019-11-28 17:00 9 Mokra Prawa
  • nr 100 - 190
Mokra Prawa
2019-11-28 08:00 2019-11-28 16:00 8 Jaktorów-Kolonia
  • ul. Kościuszki
Jaktorów Kolonia 4
2019-11-28 08:00 2019-11-28 17:00 9 Brzozówka
Parolice
Brzozówka 2, 3, Parolice
2019-11-28 08:00 2019-11-28 16:00 8 Sanogoszcz
Brzozówka
Parolice
Sanogoszcz 1, Sanogoszcz 2, Brzozówka 1, Brzozówka 2, Brzozówka 3 , Parolice
2019-11-28 08:00 2019-11-28 17:00 9 Strobów
Dębowa Góra
  • nr 1 - 4, 30, 63, 68, 70 - 76
Strobów 3, Strobów Kolonia, Strobów Deszczownia, Dębowa Góra 3
2019-11-28 13:00 2019-11-28 16:00 3 Żyrardów
  • ul. Adama Mickiewicza nr 140 - 150
Chroboty
  • nr 1- 16
Korytów 6
Korytów ul.(Świerkowa ,Jaśminowa, Rodzinna), Ogródki Działkowe: Witamina A i B, Polmos, Garbarnia )
2019-11-29 08:00 2019-11-29 17:00 9 Sierakowice Lewe
  • nr 50 - 80
Sierakowice Lewe 1
2019-11-29 08:00 2019-11-29 17:00 9 Franciszków
  • ul. Kolejowa
Grabina Radziwiłłowska
  • ul. Konwaliowa
  • ul. Zawilcowa
  • ul. Jagodowa
  • ul. Kolejowa
Franciszków 1
2019-12-02 08:00 2019-12-02 16:00 8 Skierniewice
  • ul. Wąska
  • ul. Równoległa
  • ul. Prosta
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Młynarska
  • ul. Łódzka nr 20 - 45
Feliksów
Skierniewice Feliksów
Feliksów
2019-12-03 08:00 2019-12-03 16:00 8 Sierakowice Lewe
  • nr 19-53A
Sierakowice Prawe
  • nr 130 - 140
Sierakowice Lewe
Sierakowice Lewe nr 19-53A, Sierakowice Prawe nr 140,
pgedystrybucja_site