Białystok-Teren

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-09-17 08:00 2019-09-17 17:00 9 Liza Stara
06-181
2019-09-17 08:00 2019-09-17 11:00 3 Wilkowo Nowe
Wilkowo Stare
Brzozowo-Chrzczonki
06-91; 06-77; 06-639; 06-301; 06-284;
2019-09-18 08:00 2019-09-18 18:00 10 Kruszewo
  • od nr 45 do nr 62, Szkoła
11-1438
2019-09-18 08:00 2019-09-18 19:00 11 Dąbrowa Białostocka
  • ul. Jasionówka Kolonia nr od 20 do 37
Sławno
  • nr od 2 do 8 oraz 18, 20
Suchodolina
  • nr 21, 22, 23, 24
Wesołowo
  • nr 16, 17
Wiązówka
  • kol. nr od 12 do 21
07-980; 07-876; 07-555
2019-09-19 08:00 2019-09-19 17:00 9 Stelmachowo
  • nr 2, 2/2, HYDROFORNIA, GOSPODARSTWO ROLNE, FOTOWOLTAIKA , TARTAK
Broniszewo
  • KOL 26, 26A, 29, 30, 31, 32, 33, 34, BRONISZEWO 86, 87, 87A
ST 06-856; 06-671; 06-X213; 06-X1345; 06-X1346
2019-09-20 07:30 2019-09-20 18:00 10 Waliły-Stacja
  • ul. Rzemieślnicza nr 3, 5, 9
Gródek-Kolonia
  • 13
Gródek
  • ul. Rzemieślnicza nr 1, 7, 11, 12
Dzierniakowo
  • nr 14, 18, 20, 22, 24, 37, 39, 41, dz 660
11-530; 11-1518; 11-1287
2019-09-20 08:00 2019-09-20 14:00 6 Bokiny
  • kol od nr 107 do 116
06-568
2019-09-20 08:00 2019-09-20 15:00 7 Suchowola
  • ul. Białostocka nr 2, 10B
  • ul. Nowozielona nr 1 ,2, 3, 4, 7
  • ul. Goniądzka od nr 1 do 18 i od nr 21 do 35
07-462
2019-09-23 08:00 2019-09-23 14:00 6 Giełozicha
  • 3,4
Rudawka
  • 44
Kumiałka
  • 2
07-666
gm. Janów
2019-09-23 08:00 2019-09-23 14:00 6 Lewickie-Stacja
  • od 1 do 22, nastawnia PKP
06-220
gm. Juchnowiec Kościelny
2019-09-23 08:00 2019-09-23 14:00 6 Pogorzałki
  • 115A, 116A, 117, 118, 119, 119A, 120, 126, 126A, dz. nr 340/1, dz. nr 359
11-619
2019-09-23 08:00 2019-09-23 17:00 9 Wasilków
  • ul. Sosnowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32
  • ul. Dębowa 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17
  • ul. Jałowcowa 1, 2, 3, 4
  • ul. Brzozowa 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38
  • ul. ks. Wacława Rabczyńskiego 1 stacja paliw Pronar, 1a stacja diagnostyczna
11-1232
gm. Wasilków
2019-09-24 07:30 2019-09-24 14:30 7 Krugły Lasek
Pólko
Maciejkowa Góra
11-695, 11-1452, 11-1453
gm. Michałowo
2019-09-24 08:00 2019-09-24 15:00 7 Osowicze
  • Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej
Jurowce
  • ul. Leśna 1 Wiking
Wasilków
  • ul. Leśna 3, 4, 4a
  • ul. Nadawki 23, Casablanka Catering Sp. z o. o., Park dinozaurów, park rozrywki działka nr 1144/4, działki nr: 1186/4, 1186/7
Sielachowskie
  • PGDDKiA, Sielachowskie działki: 22/1, 22/5, 22/10, 23, 54/6, 115/3, 115/8, 115/12, 115/18, 115/27, 115/29, 115/30
11-534, 11-1184, 11-1646, 11-1744
gm. Wasilków
2019-09-24 08:00 2019-09-24 14:00 6 Kumiałka
  • od 9 do 16, leśniczówka
07-88
gm. Janów
2019-09-24 08:00 2019-09-24 14:00 6 Dobrzyniewo Duże
  • ul. Podleśna nr od 15 do 65
  • ul. Szkolna 42, 61
11-643
2019-09-24 08:00 2019-09-24 14:00 6 Niecki
  • 1c
06-390
gm. Turośń Kościelna
2019-09-24 08:00 2019-09-24 15:00 7 Nowa Wieś
  • od 1 do 71
Szorce
  • od 104 do 106
11-787
gm. Trzcianne
2019-09-24 08:00 2019-09-24 16:00 8 Nowowola
  • kolonie od 81 do 89
07-647
gm. Janów
2019-09-25 07:30 2019-09-25 14:30 7 Krugły Lasek
Pólko
Maciejkowa Góra
11-695, 11-1452, 11-1453
gm. Michałowo
2019-09-25 08:00 2019-09-25 11:00 3 Zabłudów
  • ul. Surażska 40, 42, 43, 44, 45, 45A, 46, 48, 49, 50, 51, 51A, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 65, 66
  • ul. św. Rocha 6
  • ul. Białostocka 45, działka nr 214 Sp. z o o. AHB
  • ul. Kalwińska 1, 3, 5, 14 Sp. z o.o. PRO-TRADE, 6, 7, 8, 10
11-337, 11-1263
gm. Zabłudów
2019-09-25 08:00 2019-09-25 20:00 12 Zabłudów
  • ul. Białostocka 75 Centrala Nasienna, 86, działki nr: 6/8, 33/1, 33/3 znak drogowy ITD, 353/2 Sp. z o.o. PSG Stacja Gazowa, 353/6 przepompownia Zabłudów, oświetlenie drogowe UMiG Zabłudów
11-1536, 11-1714
gm. Zabłudów
2019-09-25 08:00 2019-09-25 14:00 6 Teolin
  • 47, od 51 do 65
07-495
gm. Janów
2019-09-25 08:00 2019-09-25 14:00 6 Księżyno
  • ul. Południowa
  • ul. Wincentego Witosa
11-1904
2019-09-25 08:00 2019-09-25 14:00 6 Łapy
  • ul. Janusza Korczaka
06-713
gm. Łapy
2019-09-25 08:00 2019-09-25 15:00 7 Szpakowo
  • kolonie od 3 do 36
Bagno
  • kolonie od 55 do 59
11-1191
gm. Jaświły
2019-09-25 08:00 2019-09-25 15:00 7 Rutkowskie Duże
  • kolonie od 38 do 44
Bagno
  • kolonie od 52 do 53
11-583
gm. Jaświły
2019-09-25 08:00 2019-09-25 14:00 6 Płonka-Strumianka
  • Hydrofornia
06-883
gm. Łapy
2019-09-25 08:00 2019-09-25 17:00 9 Wasilków
  • ul. Sosnowa 23
  • ul. Świerkowa 1, 1/1, 1/2, 1/3, Luktex, Przedszkole, Żłobek, 1/4, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20
  • ul. Brzozowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
  • ul. Dębowa 1, 2, 3, 4
  • ul. Akacjowa 1, 1/1, 2, 3, 4
11-1233
gm. Wasilków
2019-09-25 10:00 2019-09-25 14:00 4 Choroszcz
  • ul. Adama Mickiewicza 44
  • ul. ks. Franciszka Pieściuka 5, 12
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 2, 3
  • ul. Stefana Żeromskiego 1, 2, 3, 4
  • ul. Józefa Piłsudskiego 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20
  • ul. Tadeusza Kościuszki 1, 1a, 1b, 1c, 2, 3, 4, 4a, 5, 5a, 6, 7, 7a, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 30, 32, 34, 36
11-1559
gm. Choroszcz
2019-09-26 08:00 2019-09-26 17:00 9 Wasilków
  • ul. Modrzewiowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18
  • ul. Lipowa 10/2, 11, 12, 13, 14
11-1231
gm. Wasilków
2019-09-26 08:00 2019-09-26 17:00 9 Wasilków
  • ul. Orzechowa 1, 2, 3, 12, działki nr: 334/36, 334/38, 334/39
  • ul. Magnoliowa 12, działka nr 334/67
  • ul. Jaworowa działka nr 334/183 wodociągi, oświetlenie drogowe
11-1599
gm. Wasilków
2019-09-26 08:00 2019-09-26 14:00 6 Klepacze
  • ul. Kolejowa 72b, 73, 74, 78, 83, 87, 89, 91, budynek letniskowy, plac budowy
Turczyn
  • 1, 3, 4, 5
11-1240
gm. Choroszcz
2019-09-26 08:00 2019-09-26 14:00 6 Sitawka
  • kolonie: 19, 20, 21, 31, 33, 34, 38, 39, 58
07-664
gm. Janów
2019-09-26 08:00 2019-09-26 14:00 6 Zalesiany
  • od nr 32 do 48
06-36
gm. Turośń Kościelna
2019-09-26 08:00 2019-09-26 14:00 6 Łupianka Stara
  • kolonie: 109, 110
06-672
gm. Łapy
2019-09-26 09:00 2019-09-26 14:30 5 Nowodworce
  • ul. Lipowa 27k, 27l
11-1794
gm. Wasilków
2019-09-27 08:00 2019-09-27 14:00 6 Kapice Stare
  • 2, 6, 7, 9
06-1029
gm. Tykocin
2019-09-27 08:00 2019-09-27 18:00 10 Złotoria
  • bloki nr: 1, 2, 3, 230, kolonie: 162, 164, 193, 201, 224, 225 GIZO, 231, 232, 233, 237, wieża polkomtel
11-591
gm. Choroszcz
2019-09-27 08:00 2019-09-27 14:00 6 Wasilówka
  • 23, 24, 26, 26a
Janów
  • ul. Sokólska 60
Sitawka
  • kolonie: 34, 35, 36
Kumiałka
  • 23
07-663
gm. Janów
2019-09-27 08:00 2019-09-27 14:00 6 Wyszki
  • ul. Bielska
  • ul. Piaskowa
  • ul. Piórkowska od 18 do 37
  • Bank Spółdzielczy
06-222
gm. Wyszki
pgedystrybucja_site