Bielsk Podlaski

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-05-21 07:30 2019-05-21 14:00 6 Knorydy
  • (nr nieparzyste od 75 do 125 oraz nr parzyste od 76 do 154)
03-474
2019-05-21 08:00 2019-05-21 14:00 6 Kowalówka
  • od nr 1 do 15, Remiza OSP
09-527
2019-05-21 09:00 2019-05-21 14:00 5 Kłopoty-Patry
  • (kolonia - posesje nr: 26, 23)
Lipiny
  • (kolonia - posesja nr 19)
Wólka Biszewska
  • (posesje nr: 3, 4, 6, 9, 12, 14, 25)
03-1199
2019-05-22 07:30 2019-05-22 14:00 6 Bodaczki
  • (kolonia - posesje nr: 35, 36 i 37)
03-868
2019-05-22 08:00 2019-05-22 17:00 9 Wiercień Mały
  • (posesja nr 15)
03-274, 03-1273, 03-1155
2019-05-22 08:00 2019-05-22 14:00 6 Dmochy-Rodzonki
  • (kolonia)
09-134
2019-05-22 08:00 2019-05-22 15:00 7 Jabłoń-Kikolskie
09-178
2019-05-22 09:00 2019-05-22 14:00 5 Siemiatycze
  • ul. Armii Krajowej (posesja nr 14 – wylęgarnia drobiu)
03-55
2019-05-22 09:00 2019-05-22 17:00 8 Mierzynówka
  • posesje nr 64, 65, ZK Kurnik
03-708
2019-05-23 07:00 2019-05-23 14:00 7 Grodzisk
  • ul. 22 Lipca
03-104
2019-05-23 07:30 2019-05-23 17:00 9 Hołody
Ogrodniki
  • (wieś i kolonia, m.in. Użyki)
03-1337, 03-280, 03-969, 03-1359, 03-234, 03-233, 03-1346, 03-1330
możliwe wcześniejsze załączenie
2019-05-23 07:30 2019-05-23 14:00 6 Zaleszany
  • (nr nieparzyste od 27 do 37 oraz nr parzyste od 30 do 46)
03-139
2019-05-23 08:00 2019-05-23 16:00 8 Hajnówka
  • ul. Warszawska (posesje nr: 67 - Areszt śledczy, 71 - Zakład Stolarski, 103 – cerkiew i plebania, 111 – Moto-Fiat, 121 – Treka – Produkcja schodów, 125)
03-1336
2019-05-23 08:00 2019-05-23 14:00 6 Krzeczkowo-Nowe Bieńki
  • od nr 15 do 21
09-132
2019-05-23 09:00 2019-05-23 14:00 5 Jasienówka
  • (kolonia - posesje nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 12, 14, 15, 16)
03-261
2019-05-24 09:00 2019-05-24 14:00 5 Boratyniec Lacki
03-305
2019-05-27 07:30 2019-05-27 17:00 9 Bielsk Podlaski
  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury (posesje nr: 69 i 71)
  • ul. Franciszka Kleeberga (posesja nr 2c)
  • ul. Rejonowa (magazyn Arhelan, firma SPE (ANATOL))
03-1229
2019-05-27 08:00 2019-05-27 13:30 5 Malewice
  • (posesje nr: 19, 20, 21, 22)
03-755
2019-05-27 09:00 2019-05-27 15:00 6 Brzeziny-Janowięta
  • Kol. Brzeziny Niedźwiadki (posesje nr: 20, 22, 24)
03-985
2019-05-28 07:00 2019-05-28 14:00 7 Dąbrowa-Dołęgi
09-166
2019-05-28 08:00 2019-05-28 13:30 5 Nowa Ruskołęka
  • od nr 34 do 49
Ruskołęka-Parcele
  • od nr 26 do 29
Andrzejewo
  • -Kolonie od nr 64 do 66
09-477
2019-05-28 08:00 2019-05-28 14:00 6 Dąbrówka Kościelna
  • od nr 1 do 32 oraz od nr 107 do 110, Parafia Rzymskokatolicka, OSP, Hydrofornia
09-31
2019-05-28 08:00 2019-05-28 17:00 9 Michnówka
  • (wieś i kolonia Cieremki)
Eliaszuki
  • (kolonia - posesje od nr 51 do 56)
03-609, 03-610
2019-05-28 09:00 2019-05-28 14:00 5 Śledzianów
  • (kolonia - posesja nr 61)
03-1215
2019-05-28 12:00 2019-05-28 16:00 4 Wysokie Mazowieckie
  • ul. Szpitalna nr 48, 48A, 48B
09-954
2019-05-29 08:00 2019-05-29 13:30 5 Dąbrowa-Cherubiny
  • od nr 16 do 25
09-816
2019-05-29 08:00 2019-05-29 13:30 5 Malewice
  • (posesje od nr 1 do 30)
Jasienówka
  • (posesja nr 19)
03-755
2019-05-29 09:00 2019-05-29 14:00 5 Nurzec-Stacja
  • ul. Żerczycka (posesja nr 35)
03-1585
2019-05-30 07:00 2019-05-30 14:00 7 Stypułki-Borki
  • od nr 1 do 16, Leśniewo Niedźwiedź nr 1
09-803
2019-05-30 08:00 2019-05-30 14:00 6 Średnica-Jakubowięta
09-93
2019-05-30 08:00 2019-05-30 15:00 7 Siemiatycze
  • ul. Pałacowa (budynek nr: 20, 20A, 20B),
  • ul. Ogrodowa (posesja nr 11C – kotłownia)
03-772
2019-05-30 09:00 2019-05-30 14:00 5 Szerszenie
  • (skup żywca i dz. 65/2)
03-1141
2019-05-31 08:00 2019-05-31 14:00 6 Idźki-Wykno
  • od nr 8 do 16
09-677
2019-05-31 09:00 2019-05-31 13:30 4 Skiwy Duże
  • (kolonia - posesja nr 27)
03-246
2019-05-31 09:00 2019-05-31 14:00 5 Sytki
03-309
pgedystrybucja_site