Bielsk-Podlaski

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-10-24 07:30 2019-10-24 20:00 12 Suchowolce
03-67
2019-10-24 08:00 2019-10-24 12:00 4 Brańsk
  • ul. Armii Krajowej nr 29, 31, 33, 33A
  • ul. Jagiellońska nr 11, 13
  • ul. Boćkowska od nr 4 do 10
  • ul. Józefa Piłsudskiego od nr 3 do 47
  • ul. Juliusza Słowackiego od nr 2 do 12
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do 17
  • ul. Kościelna nr 3
  • ul. Królowej Bony od nr 3 do 6
  • ul. Marii Skłodowskiej-Curie od nr 1 do 13
  • ul. Tadeusza Kościuszki od nr 4 do 41
  • ul. Szkolna od nr 7 do 22
  • ul. Henryka Sienkiewicza od nr 5 do 24, 26
  • ul. Adama Mickiewicza od nr 4 do 28
  • ul. Binduga nr 6A
  • ul. Jana Pawła II od nr 1 do 60
03-X63, 03-92, 03-900, 03-1644, 03-1263
ST 03-X63 WATS Brańsk
ODWOŁANE
2019-10-24 08:00 2019-10-24 12:00 4 Turna Mała
  • (posesje od nr 1 do 28)
03-512
2019-10-24 08:30 2019-10-24 14:00 5 Klimkowicze
03-799
2019-10-24 08:30 2019-10-24 14:00 5 Mokre
  • (posesje od nr 70 do 94)
03-446
2019-10-24 08:30 2019-10-24 16:00 7 Baciki Bliższe
  • (kolonia - posesje od nr 72 do 103 oraz posesja nr 29)
03-X271, 03-X230, 03-X229, 03-1035, 03-1036
ST 03-X271 EKO Podlasie Siemiatycze, ST 03-X229 BARBARA Siemiatycze, ST 03-X230 Zakład Stolarski kol. Anusin
2019-10-24 08:30 2019-10-24 14:00 5 Porośl-Wojsławy
  • (posesje od nr 1 do 8, od 30 do 40 oraz nr: 43 i 47)
09-806
2019-10-24 09:00 2019-10-24 14:00 5 Osmola
  • (posesje nr: 104, 106, 108)
Piotrowo-Krzywokoły
  • (posesja nr 43)
03-1112
2019-10-24 11:00 2019-10-24 15:00 4 Klekotowo
  • (wieś - posesje od nr 2 do 19, kolonia - posesje nr: 34, 34A, 35)
Zajęczniki
  • (kolonia - posesja nr 91)
03-528
2019-10-24 14:00 2019-10-24 18:00 4 Siemiatycze
  • ul. Ciechanowiecka (posesje od nr 41 do 72)
  • ul. Emila Fieldorfa (posesje od nr 2 do 20)
  • ul. Artura Grottgera (posesje od nr 3)
  • ul. Kosynierów (posesje od nr 1 do 5)
  • ul. Leopolda Okulickiego (posesja nr 1)
  • ul. Romualda Traugutta (posesja nr 1)
03-1637
2019-10-25 07:30 2019-10-25 17:00 9 Pasieki
  • (w tym przysiółki: Borowe, Babia Góra, Siemieniakowszczyzna)
Siemianówka
  • ul. Jesionowa (posesje od nr 1 do 27)
  • ul. Łąkowa (nr parzyste od 2 do 30 oraz od 44 do 78 i posesja 146, nr nieparzyste od 11 do 27)
  • ul. Szkolna (nr nieparzyste od 3 do 13, 19A, od 29 do 89 oraz nr parzyste: 14, 14A, 14B, 18A, od 24 do 28, od 44 do 56)
  • ul. Cicha (posesje nr: 3, 4, 5, 11, 17, 19)
  • ul. Lipowa (nr nieparzyste od 1 do 89 oraz nr parzyste od 2 do 114A)
  • ul. Polna (nr parzyste od 10 do 22 oraz posesja nr 30, nr nieparzyste od 1 do 15B)
  • ul. Bociania (nr nieparzyste od 23 do 27 oraz posesja nr 28)
  • ul. Łabędzia
  • ul. Żurawia
03-X171, 03-X156, 03-X111, 03-949, 03-948, 03-916, 03-915, 03-914, 03-913, 03-912, 03-645, 03-346, 03-201, 03-1711, 03-1710, 03-1280
ST 03-X171 BILAX Siemianówka, ST 03-X111 Kolejowe Przejście Graniczne Siemianówka, ST 03-X156 Siemianówka PKP, hydrofornia
2019-10-25 07:30 2019-10-25 13:00 5 Bielsk Podlaski
  • al. aleja Józefa Piłsudskiego (posesja 28 – firma DeFacto)
  • ul. Rejonowa (posesja 3c - Metal-Złom)
03-853
2019-10-25 08:00 2019-10-25 12:00 4 Mielnik
  • ul. Królewska (posesje od nr 15 do 48A, w tym Placówka Straży Granicznej)
  • ul. Przemysłowa (posesje od nr 2 do 5)
03-1096
2019-10-25 08:30 2019-10-25 14:00 5 Bystre
  • (posesje od nr 1 do 59)
03-877
2019-10-25 08:30 2019-10-25 14:00 5 Porośl-Wojsławy
  • (posesje od nr 1 do 8)
09-806
2019-10-25 09:00 2019-10-25 14:00 5 Śledzianów
  • (wieś - posesja nr 53, kolonia - posesja nr 61)
03-1215
2019-10-25 11:00 2019-10-25 15:00 4 Homoty
  • (posesje od nr 1 do 46)
03-1072
2019-10-25 14:00 2019-10-25 18:00 4 Siemiatycze-Stacja
  • ul. Polna (posesje od nr 1 do 7)
  • ul. Kolejowa (posesje od nr 1 do 18)
Szerszenie
  • (posesje od nr 60 do 66 oraz Szkoła Podstawowa)
03-1247
2019-10-28 07:30 2019-10-28 20:00 12 Dubiny
  • ul. Główna (nr nieparzyste od 155 do 187 oraz nr parzyste od 166 do 200)
  • ul. Graniczna (posesje nr: 2, 4)
  • ul. Łąkowa (posesje od nr 1 do 20G, dz. 218, 518-525 – nowe osiedle)
  • ul. Nowa (posesje od nr 1 do 23)
  • ul. Torowa (nr nieparzyste od 1 do 45 oraz nr parzyste od 2 do 16)
  • ul. Wesoła (posesje od nr 1 do 8)
  • ul. Zajęcza (posesje od nr 1 do 16)
  • ul. Grzybowa (posesje od nr 1A do 7)
Gnilec
  • (posesja nr 2 i PKP)
Nowosady
  • (przysiółek - Smolany Sadek)
03-885, 03-562, 03-1708, 03-1555, 03-1348, 03-1242
2019-10-28 07:30 2019-10-28 20:00 12 Hajnówka
  • ul. Pszeniczna
  • ul. Urodzajna
  • ul. Żytnia
  • ul. Słonecznikowa
  • ul. Poddolna (posesje nr: 79, 79A, 85, 101, 105, 107, 129, 139)
  • ul. Dolna
  • ul. Wiatrakowa (posesja nr 2 oraz dz. 167/7)
  • ul. Zajęcza (posesje od nr 54 do 73)
  • ul. Białostocka (posesje od nr 41 do 53 oraz od 126 do 136)
03-885, 03-562, 03-1708, 03-1555, 03-1348, 03-1242
2019-10-28 08:00 2019-10-28 10:00 2 Wysokie Mazowieckie
  • ul. Ludowa nr 1, 1A
  • ul. Kochanowskiego od nr 1 do 8, oraz od nr 10 do 22
09-741
2019-10-28 08:00 2019-10-28 16:00 8 Wysokie Mazowieckie
  • ul. Czesława Miłosza
09-741
2019-10-28 08:00 2019-10-28 12:00 4 Czartajew
  • ul. Białostocka od numeru 1 do 36
  • ul. Spacerowa numery 1 i 2
  • ul. Sosnowa od numeru 1 do 14A
  • kolonia numery 31 i 71
03-1033
2019-10-28 08:00 2019-10-28 18:00 10 Nowosady
  • działka 96/14
03-X 173, 03-954, 03-28
Nowosady SKR, Ferma Dubieńska oraz ST 03-x173
2019-10-28 08:00 2019-10-28 20:00 12 Brańsk
  • ul. Armii Krajowej nr 17(JAWOR), nr 27, 29A
  • ul. Jagiellońska od nr 12 do 42, Piekarnia, Warsztat
  • ul. Bielska nr 15
  • ul. ks. Piotra Ściegiennego nr 3/10
  • ul. Marii Skłodowskiej-Curie od nr 15 do 32 oraz nr 42
03-1262, 03-1238, 03-116
2019-10-28 09:00 2019-10-28 14:00 5 Czarna Cerkiewna
  • od nr 1 do 43
03-100
2019-10-28 09:00 2019-10-28 14:00 5 Sytki
  • kolonia numery 31, 32, 33 w tym kurnik
03-1203
2019-10-28 11:00 2019-10-28 15:00 4 Baciki Średnie
  • od numeru 25 do 78A oraz numery 7, 8, 9
03-1641
Gmina Siemiatycze
2019-10-28 13:00 2019-10-28 16:00 3 Wysokie Mazowieckie
  • ul. Ludowa nr 1, 1A
  • ul. Kochanowskiego od nr 1 do 8, oraz od nr 10 do 22
09-741
2019-10-28 14:00 2019-10-28 18:00 4 Kajanka
  • od numeru 11 do 34
03-1422
2019-10-29 07:30 2019-10-29 20:00 12 Hajnówka
  • ul. Pszeniczna
  • ul. Urodzajna
  • ul. Żytnia
  • ul. Słonecznikowa
  • ul. Poddolna numery 79, 79 a, 85, 101, 105, 107, 129, 139
  • ul. Dolna
  • ul. Wiatrakowa numer 2 i działka 167/7
  • ul. Zajęcza od numeru 58 do 73
  • ul. Białostocka od numeru 41 do 53 i od numeru 126 do 136
Dubiny
  • ul. Główna od numeru 155 do 187 i od numeru 166 do 200
  • ul. Graniczna numery 2 i 4
  • ul. Grzybowa od numeru 1 a do 7
  • ul. Łąkowa od numeru 1 do 20 g oraz działki 218, i od 518 do 525
  • ul. Nowa numery od 1 do 45 i od 2 do 16
  • ul. Wesoła od numeru 1 do 8
  • ul. Zajęcza od numeru 1 do 16
Gnilec
  • numer 2
03-885, 03-562, 03-1708, 03-1555, 03-1348, 03-1242
Smolany Sadek i Gnilec PKP
2019-10-29 08:00 2019-10-29 17:00 9 Wysokie Mazowieckie
  • ul. Ludowa nr 90A, 90, Pawilon Handlowy, Garaże
09-843
2019-10-29 08:00 2019-10-29 12:00 4 Lisowo
  • od numeru 11 do 51
03-1572
Gmina Drohiczyn
2019-10-29 08:00 2019-10-29 12:00 4 Brańsk
  • ul. Armii Krajowej nr 29, 31, 33, 33A
  • ul. Jagiellońska nr 11, 13
  • ul. Boćkowska od nr 4 do 10
  • ul. Józefa Piłsudskiego od nr 3 do 47
  • ul. Juliusza Słowackiego od nr 2 do 12
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do 17
  • ul. Kościelna nr 3
  • ul. Królowej Bony od nr 3 do 6
  • ul. Marii Skłodowskiej-Curie od nr 1 do 13
  • ul. Tadeusza Kościuszki od nr 4 do 41
  • ul. Szkolna od nr 7 do 22
  • ul. Henryka Sienkiewicza od nr 5 do 24, 26
  • ul. Adama Mickiewicza od nr 4 do 28
  • ul. Binduga nr 6A
  • ul. Jana Pawła II od nr 1 do 60
03-X63, 03-92, 03-900, 03-1644, 03-1263
ST 03-X63 WATS Brańsk
2019-10-29 09:00 2019-10-29 14:00 5 Czarna Cerkiewna
  • od nr 44 do 48
03-100
2019-10-29 11:00 2019-10-29 15:00 4 Chutkowice
  • od numeru 1 do 25
03-518
Gmina Drohiczyn
2019-10-29 14:00 2019-10-29 18:00 4 Chrołowice
  • od numeru 1 do 21 i numer 34
03-507
Gmina Drohiczyn
2019-10-30 07:00 2019-10-30 17:00 10 Kietlanka
  • od nr 1 do 5 oraz od nr 32 do 51
09-499
2019-10-30 07:00 2019-10-30 13:00 6 Szulborze Wielkie
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego od nr 13 do 19
09-897
2019-10-30 07:30 2019-10-30 10:00 2 Ciechanowczyk
  • (kolonia) nr 2, 2A, 3, 4, 6, 10, 10A, 11
  • (wieś) nr 1, 5
Przybyszyn
  • nr 77, 78, 80, 81, 82, 85, Koło Łowieckie
09-973, 09-419, 09-418
2019-10-30 07:30 2019-10-30 20:00 12 Malec
  • (wieś i kolonia)
09-420
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Wysokie Mazowieckie
  • ul. Żeromskiego od nr 5 do 48
  • ul. Białostocka od nr 2 do 30
  • ul. Kościuszki od nr 2 do 51
09-7
2019-10-30 08:00 2019-10-30 12:00 4 Klepacze
  • wieś
03-281
Gmina Drohiczyn
2019-10-30 08:30 2019-10-30 14:30 6 Brok
  • od nr15 do 26
09-181
2019-10-30 11:00 2019-10-30 15:00 4 Miodusy-Dworaki
03-822
2019-10-30 14:00 2019-10-30 18:00 4 Osnówka
03-481
2019-10-30 16:00 2019-10-30 20:00 4 Ciechanowczyk
  • (kolonia) nr 2, 2A, 3, 4, 6, 10, 10A, 11
  • (wieś) nr 1, 5
Przybyszyn
  • nr 77, 78, 80, 81, 82, 85, Koło Łowieckie
09-973, 09-419, 09-418
2019-10-31 07:00 2019-10-31 10:00 3 Michnówka
Eliaszuki
  • kolonia od numeru 51 do 56
03-610, 03-609, 03-1919
Cieremki
2019-10-31 07:30 2019-10-31 20:00 12 Michnówka
  • numery od 5 do 29
Eliaszuki
  • kolonia od numeru 50 do 56 i działka 456/1
03-610
2019-10-31 08:00 2019-10-31 12:00 4 Śledzianów
  • posesje od numeru 13 do 62
03-491
2019-10-31 09:00 2019-10-31 13:00 4 Czyżew
  • ul. Mazowiecka nr 34, 44, 48, 50, 51, 51A, 54, 58
  • ul. Marii Konopnickiej nr 4, 6, 8, 10, 12, 13, 13A, 17, 19, 23
  • ul. Norwida nr 1, 7, 9, 10, 12, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26
  • ul. Juliusza Słowackiego nr 1, 3, 7
Czyżew-Chrapki
  • od nr 1 do 10
Dmochy-Glinki
  • nr 33, 35, 36, 38, 39
09-917, 09-172, 09-137, 09-X965
Dmochy Bąbole nr 5, 41, ST 09-X965 Dmochy Rodzonki
2019-10-31 11:00 2019-10-31 15:00 4 Śledzianów
  • posesje od numeru 1 do 28
03-1476
2019-10-31 14:00 2019-10-31 18:00 4 Śledzianów
  • numery 51 i 52
03-593
pgedystrybucja_site