Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Bielsk Podlaski
  • ul. Brańska (posesja nr 116)
2019-12-09 07:30 2019-12-09 20:00 12 ST 03-X2
ST 03-X2 Masarnia (były Zakład Netter)
Obniże
  • (posesje od nr 1 do 26A oraz od 47 do 62, w tym świetlica wiejska)
2019-12-09 07:30 2019-12-09 13:00 5 03-499
Wojny-Pietrasze
  • od nr 1 do 24
Wojny-Wawrzyńce
  • nr 18, 23, 24, 27
2019-12-09 08:00 2019-12-09 12:00 4 09-72
Brzóski-Gromki
  • od nr 6 do 16
2019-12-09 08:00 2019-12-09 16:00 8 09-241
Czechy Zabłotne
  • (posesje od nr 1 do 14)
2019-12-09 08:30 2019-12-09 14:00 5 03-185
Moskiewce
  • (kolonia Kruhłe)
2019-12-09 08:30 2019-12-09 14:00 5 03-958
Hajnówka
  • ul. Krótka (nr parzyste od 2 do 24 oraz nr nieparzyste od 1 do 27)
  • ul. Elektryczna (nr parzyste od 2 do 16 oraz nr nieparzyste od 1 do 27)
  • ul. Złota
  • ul. Nowa
  • ul. Prosta (nr parzyste od 36 do 52 oraz nr nieparzyste od 7 do 11)
  • ul. Granitowa
  • ul. Graniczna (nr parzyste od 14 do 22 oraz nr nieparzyste od 13 do 21)
  • ul. Stalowa
  • ul. Miedziana (posesje od nr 1 do 17)
2019-12-09 09:00 2019-12-09 11:30 2 03-430
Tybory-Olszewo
Tybory Uszyńskie
Tybory-Wólka
  • (wieś i kolonia)
Gołasze-Górki
Gołasze Mościckie
Gołasze-Dąb
2019-12-09 09:00 2019-12-09 14:00 5 09-319, 09-318, 09-317, 09-316, 09-315, 09-314, 09-313, 09-312, 09-311
Króle Duże
  • Króle Duże od nr 50 do 73
2019-12-09 11:00 2019-12-09 15:00 4 09-529
Stara Ruskołęka
  • od nr 50 do 73
Ruskołęka-Parcele
  • nr 1, 2, 30, 31
2019-12-09 14:00 2019-12-09 18:00 4 09-674
Dubiażyn
  • (nr nieparzyste od 1 do 31 oraz nr parzyste od 2 do 24)
2019-12-10 07:30 2019-12-10 14:00 6 03-448
Wólka Nadbużna
  • (posesje od nr 1 do 65)
2019-12-10 07:30 2019-12-10 11:30 4 03-1490
Wólka Nadbużna
  • (domki letniskowe, kompleks wypoczynkowy Eternite)
2019-12-10 07:30 2019-12-10 20:00 12 03-1028
Morze
Krywiatycze
Zbucz
  • (posesje od nr 90 do 92)
Rakowicze
  • (posesje od nr 48 do 50)
2019-12-10 08:00 2019-12-10 14:00 6 03-411, 03-38, 03-1814, 03-1352, 03-1102, 03-761, 03-494
kol. Grabniak (posesja nr 89)
ODWOŁANE
Brzóski-Gromki
Wróble
Zawrocie-Nowiny
  • nr 1, 1A, 1C
Buczyno-Mikosy
Kalinowo-Czosnowo
2019-12-10 08:00 2019-12-10 16:00 8 09-951, 09-819, 09-630, 09-243, 09-242, 09-241
Kalinowo-Czosnowo Hydrofornia
Andrzejewo
  • ul. Warszawska od nr 1 do 29
  • ul. Rynek od nr 13 do 18
2019-12-10 08:00 2019-12-10 12:00 4 09-775
Pieńki Wielkie
  • od nr 1 do 25
2019-12-10 11:00 2019-12-10 15:00 4 09-483
Pieńki-Żaki
  • od nr 1 do 20
2019-12-10 14:00 2019-12-10 18:00 4 09-482
Bielsk Podlaski
  • ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego (nr nieparzyste od 3 do 23 oraz nr parzyste od 6 do 30)
  • ul. Jana Pawła II (posesje nr: 67, 69, dz. 477/2, 474/2)
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego (nr nieparzyste od 17 do 29 oraz nr parzyste od 14 do 36)
  • ul. Jerzego Szaniawskiego (nr parzyste od 4 do 10)
  • ul. Bolesława Leśmiana (nr nieparzyste od 1 do 15 oraz nr parzyste od 4 do 12)
  • ul. Cypriana Kamila Norwida (nr parzyste od 4 do 38 oraz nr nieparzyste od 9 do 47)
2019-12-11 07:30 2019-12-11 12:00 4 03-1521, 03-X86
ST 03-X86 Danwood
Bielsk Podlaski
  • ul. Tadeusza Rejtana (nr parzyste od 20 do 52 oraz nr nieparzyste od 21 do 31)
  • ul. Hugona Kołłątaja
  • ul. Jana Matejki
  • ul. Okrężna (nr parzyste od 20 do 32 oraz nr nieparzyste od 19 do 25)
2019-12-11 08:00 2019-12-11 12:00 4 03-765
Osipy-Lepertowizna
  • od nr 6 do 10 oraz nr 10A,10B
2019-12-11 08:00 2019-12-11 16:00 8 09-289
Brzóski-Falki
  • nr 34, Zbiornica Padłych Zwierząt ,,Struga'', Ferma Świń, Ferma Lisów
2019-12-11 08:00 2019-12-11 13:00 5 09-800
Olszewo-Cechny
Andrzejewo
  • -Kolonie nr 67
Nowa Ruskołęka
  • od nr 53 do 58
2019-12-11 08:00 2019-12-11 12:00 4 09-480
Czyżew
  • ul. Norwida nr 1, 7, 9, 10, 12, 17, 18, 20, 22, 23, 26
  • ul. Marii Konopnickiej nr 10, 12, 13, 13a, 23, 4, 6, 8, 17, 19
  • ul. Mazowiecka nr 34, 50, 44, 48, 54, 58
  • ul. Juliusza Słowackiego nr 1, 2, 3, 7
2019-12-11 11:00 2019-12-11 15:00 4 09-917
Dmochy-Wochy
  • od nr 5 do 29
2019-12-11 14:00 2019-12-11 18:00 4 09-143
Kierzki
  • od nr 1 do 16
Mojki
  • (kolonia) nr 10, 11
Czajki
  • (kolonia) nr 53, 57
2019-12-12 07:00 2019-12-12 14:00 7 09-276
Bielsk Podlaski
  • ul. Zachodnia (nr nieparzyste od 3 do 13 oraz nr parzyste od 2 do 20)
  • ul. Powstania Styczniowego (nr nieparzyste od 3 do 21 oraz od 35 do 51, nr parzyste od 2 do 12)
  • ul. Wierzbowa (posesje nr: 1, 13 oraz garaże)
2019-12-12 07:30 2019-12-12 20:00 12 03-1490
Wólka Nadbużna
  • (posesje od nr 1 do 65)
2019-12-12 08:00 2019-12-12 18:00 10 03-1490
Ołdaki-Polonia
2019-12-12 08:00 2019-12-12 12:00 4 09-460
Widowo
  • (nr nieparzyste od 87A do 123, nr parzyste od 100 do 126, dz. 144/3, 798, 210/4, 210/3, 180/2)
2019-12-13 08:00 2019-12-13 12:00 4 03-1543
Szepietowo-Żaki
  • (kolonia)
Dąbrowa-Kaski
  • (kolonia)
Dąbrowa-Łazy
Dąbrowa-Gogole
Kamień-Rupie
Bryki
2019-12-13 08:30 2019-12-13 14:30 6 09-97, 09-846, 09-210, 09-168, 09-105, 09-104, 09-102, 09-101
Boguty-Pianki
  • ul. Kościelna nr 2
  • ul. Aleja Papieża Jana Pawła II od nr 1 do 11 oraz nr 14
  • ul. Wiejska od nr 1 do 10
2019-12-13 09:00 2019-12-13 15:00 6 09-365
Siemiatycze-Stacja
  • ul. Polna (posesje od nr 1 do 7)
  • ul. Kolejowa (posesje od nr 1 do 18)
Szerszenie
  • (posesje od nr 60 do 66)
2019-12-14 08:30 2019-12-14 17:00 8 03-1247
Szkoła Podstawowa w Szerszeniach
pgedystrybucja_site